Setari Cookie-uri

barbatul gemeni

stai acolo unde iti este bine , nu mai oferta nr.ca s-ar pute sa ti-l ceara careva
floriana48
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:02
De la: moonlight_Touch, la data 2010-04-06 14:59:35Barbatul gemeni fuge de responsabilitati .. asta e clar .. iar daca ii arati ca esti indragostita nebuneste de el , esti cu un pas mai aproape de a-l pierde . De ce ? Fiindca ii plac provocarile , competitia si mai ales misterul . Se spune ca zona lor erogena este mintea :TRUE .. glume , jocuri de cuvinte , curiozitati tehncie, stiintifice , tot ce-l poate provoca dpdv intelectual este un plus pt tine ... Nu incerca sa-l faci sa ia decizii cat priveste relatia vaostra fiindca o va face ft greu... isi iubeste prea mult libertatea. Ideal ar fi sa-ti dezvolti o viata implinita paralela cu cea pe care o duci cu el pt a te refugia acolo de fiecare data cand te astepi sa fie si nu este ...

cand ma gandesc la barbatul Gemeni in vin in minte versurile : "no hidden cathc, no strings atached , Just freelove"

Asa ca , daca ai multe plusuri la capitolele sus mentionate , va fi o persoana care-ti e aproape cand iti e bine sua cand iti e rau , cu care te vei amuza copios, cu care vei invata sa fii din nou copil ... well.. si cele mai nebunesti partide de sex tot cu el le vei avea (sau cu un Berbec )

Nu toti" gemenii "sint fascinanti,iar cei care reusesc sa fie....=JUST FREELOVE.!
kudika002015
Postat pe 6 Aprilie 2010 16:56
Am citit din curiozitate ce ati scris pe topic si va intrb pe dvs.(eu sint Geaman ),daca puteti sa uniti ziua cu noaptea..Mai fetelor zodiile nu este turnul babel,pentru ca nu se imperecheaza toate .Exemplu :barbatul geamanface casa foarte buna cu femeea Leu,femeea Balanta si femeea Capricorn.IN rest nu trebuie sa se cupleze cu alte zodii,ca apare dezechilibre..VEDETI,alte zodii de ce criticati pe barbatul gemeni,eu nu criti pe femeele din alte zodii pentru ca nu sint COMPATIBILE cu mine,va doresc sa fiti fericite.
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:41
Esti usor compatibil cu greselile gramaticale,cit despre o zodie de foc.... s-ar putea sa te arzi!
kudika002015
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:07
Sincer,barbatul din gemeni este un elitist,cum bine preciza cineva mai inainte.Din acest motiv e greu sa intri in aria lui de interes(si aici nu ma refer la cel vizual).Cauta acel ceva la o femeie,acea sclipire interioara...Problema se pune dupa ce a constatat ca te incadrezi in standarde.Este un barbat deosebit pana la momentul cd femeia emite pretentia sa fie ascultata cd are o altfel de opinie decat a lui.Aceasta incapatanare a lui este acceptabila la inceputul unei relatii,fiind confundata cu lipsa plictiselii,incordarea ce aduce dulcea impacare,etc.Apare totusi o intrebare-Ce se intampla cd relatia avanseaza,incapatanarea devine prostie distructiva,generatoare de tensiuni inutile?Va spun eu-devine un continuu stress,o ceata totala pt ca nu stii cu ce ai gresit.Dc lasi de la tine(nerecomandabil
)devii un pres pe care se va sterge din ce in ce mai des. Dc esti ferma pe pozitii,nu va face primul pas decat greu,cd observa si el ca situatia e apasatoare.Problema este ca firea lui dificila cauta cearta...deci stati suparati mai mult tp decat impacati.Fiecare alege ce vrea-solutia presului sau a tensiunii nervoase.Eu sunt berbec,ar tb sa ne intelegem bine,dar dupa ce am testat ambele variante,am ales-o pe cea de mijloc-sa ma doara-n buzunarul drept de starile lui conflictuale,de ofuscare si sa ma simt cat de bine pot in absenta lui.E un om bun cd nu-l apuca dorul de fusta mamei,de sfaturile ei destepte,de televizor(des)si de lene,deci restul timpului.O femeie desteapta se spune ca il modeleaza pe cel de lg,dar cu acest om mori in procesul modelarii.Eu as alege acum linistea,nu stress-ul numit de unele lipsa plictiselii,pt ca nimic nu conteaza mai mult decat sanatatea fizica si psihica.Hrisosa inviat!
ramo22gd
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:10
Ai dreptate....greu rau cu oamenii astia...nimic nu le convine...mereu gasesc cate un nod in papura....potzi sa fii perfecta,insa el tot o sa iti gaseasca un defect fie el cat de mic.....si foarte egoisti....sa le fie lor bine ca restul nu mai conteaza...se gandesc numai la ei...nu si la persoana de langa.
kudika161551
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:33
buna ,ai uitat de sagetatoare si ele sunt compatibile ,cel putin asa am citit eu ,nu stiu daca ai citit comentariul meu ,am stat alaturi de un geaman 24 de ani si pot spune ca am suportat multe ca am fost mai docila eu intodeauna ,si eu am spus ca nu-i putem baga in oala cu ciorba pe toti ,sunt si oameni minunati printre ei ,fie femeie fie barbat .dar asta putem spune despre orice zodie ,fiecare avem personalitatea noastra (asa as face eu geamanului meu )depinde cum ii percepem fiecare
floriana48
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:41
Sincer,e adevarat ca fiecare din noi gandeste situatiile intr-un anumit fel iar asta nu tine de zodie,cateodata nici de educatie sau de anturaj,ci cred ca depinde mai mult de taria de caracter,de experienta de viata,etc.Oricum,nu asta conteaza in discutie.Consider ca a fi om chiar e lucru mare si nu inteleg de ce barbatii nu realizeaza ca dc persoana de lg ei nu e fericita,nici ei nu au de castigat,dimpotriva.E si greseala noastra poate ca nu ne apreciem suficient incat sa tinem ca ei la pctul nostru de vedere,considerand ca dc renuntam la opinia,dorintele noastre suntem mai destepte.Peste tot aud ca scorpionii au nevoie de atentie,a fie alintati,de indiferenta,ca taurii au nevoie de pasiune,incredere,frumusete si asa mai departe.Conteaza atat de mult ce vor ei?Noi trebuie sa ne mulam cat mai bine in fctie de barbatul de langa?Aberant!Cel mai bine e ca ei sa inceapa sa graviteze in jurul femeilor lor.Nu?Zodia lui nu conteaza,ci ce alegi sa fii intr-o relatie-cea care e dominata si sufera sau cea care domina cu cap?
ramo22gd
Postat pe 8 Aprilie 2010 22:18
am fost...sunt cu un geaman...grea viata alaturi de el....sunt foarte incapatanati.....dak au ceva pe suflet scoti un cuvant cu patentu din gura lui.... te fac sa tii la el...te iau la misto...se supara dak ii luat la misto....numai cum zice el ii bine...INCAPATANATI asta este cuvantul de baza care ii caracterizeaza...face persoana de langa el sa fie si ea retrasa de la cuvinte multe deoarece ii este oarecum frica sa nu spuna ceva care sa dea gres
spiri_yana
Postat pe 9 Aprilie 2010 09:28
IMI PARE BINE CA AM GASIT GINDURI COMUNE SI STII?AI PERFECTA DREPTATE NUMAI CA CEL MAI MARE NEGATIV AL LOR ESTE TOTUSI CA SUNT CA ,,MUIERATICI,,IN REST SUNT DE ACORD,LA FEL MA INTERESAZA ASTROLOGIA SI AS SPUNE CA ZODIA SPUN FOOOARTE MULTE
,,MUIERATICI,,INSEAMNA CA IUBESC BIRFELE SI NU STIU IN MULTE SITUATII SA FIE BARBATI..
SCCARLET
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:03
Si eu sunt leu si iubesc patimas un geaman, cu toate ca ma supara. ..este f. incapatinat, intotdeauna imi gaseste defecte.. pe care eu nu le am .. ma ia la misto ... orice as spune el are intotdeauna dreptate.. de multe ori am vrut sa renunt... dar... acum oftez... dar cu toate necazurile .. eu il ador .. el ma invatat sa iubesc .. langa el simt ca traiesc.. cu el am cele mai frumoase partide de sex....
daniella_rona
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:38
Salut!eu sunt Balanta iar Adi-Gemeni !
Suntem impreuna de aproape 4 ani,ne-am cunoscut la munca si nimeni nu ne dadea o sansa impreuna,pt k yo-s o fire mai zvapaiata iar el-mai linistit si``in banca lui``.Ne iubim,f tare desi ce ma deranjeaza pe mn la el e faptul k nu spune nici in ruptul capului``te iubesc!``,dar fara sa-i caut scuze,mai bine prefer sa-mi arate,prin gesturi si tot ceea ce face decat sa-mi spuna ceva ce vreau s-aud dar care sa nu fie adevarat.Nu e gelos,poate si pt faptul k nici yo nu sunt si nici nu ma deranjeaza knd se uita dupa alte femei(acum,n-as vrea sa ma intelegeti gresit:nu se uita,k taranu`,sa se opreasca in mijlocu`strazii si sa-ncepe sa comenteze cu voce tare si,oricum,nu mi-ar folosi la nik sa-i fac scene de gelozie,n-as reusi decat sa-l indepartez de mine)
Cand ne certam,ne certam si,tre`sa spun k,oricat de mult il iubesc,tot mi-ar placea sa-i sparg capul! Dar,la noi,certurile nu sunt cu strigate si violenta,ci sunt bazate mai mult pe argumente si contraargumente,insa pana la urma,ne certam si ne impacam.Intr-adevar,adora sa aiba lg el o pers puternica si sa aiba cu cine purta o discutie,iar adesea ajunge sa se contrazica absolut cu toata lumea,doar de amorul artei.
Ce ma nemultumea pe mn,la inceput,cel putin,era faptul k nu face cadouri si nici nu le aprecia prea mult pe cele facute de mn dar am gasit solutia:de 2 ani,locuim impreuna iar atunci knd vreau ceva si raspunsul lui e negativ,n-am decat sa-i iau cardul lui si``sa dau cu el``...Cat despre cadourile de la mn pt el,prefer sa nu-i fac,ci,mai degraba,il las pe el sa-si ia ce vrea( e fffff pretentios).

Ca de final,vreau sa va spun k ne iubim f mult,comunicam f mult si incercam sa gasim solutii impreuna,iar yo krek asta e unul din lucrurile cele mai importante;cum zicea cineva,intr-o relatie sunt 2 persoane si e normal k ambele pers sa se implice,altfel o sa ajungeti sa va treziti intr-o rel cu o pers straina si sa realizati k pers de care v-ati indragostit s-a distantat atat de mult incat n-o mai recunoasteti!
Sper k randurile mele v-au ajutat sa va dati seama,dc mai era nevoie,de cum e un barbat Gemeni lg o femeie Balanta iar dc mai vreti sa stiti ceva,intrebati! Doar un lucru mai adaug:le place atunci knd suntem si noi smekere,nu numai ei si putem obtine absolut tot ce vrem de la ei,dc suntem asa decat sa incepem cu lacrimi si vaicareli,asa k...stiti ce vaeti de facut!
Va pup si toate cele bune!
adrianaciocoveanu
Postat pe 10 Aprilie 2010 15:41
draga adriana, ai perfecta dreptate, si eu sunt casatorita cu un barbat din zodia gemeni si pot spune ca il regasesc in comentariul tau. si vreau sa iti multumesc ca mi-ai dat o speranta, pt ca eu sunt o fire foarte geloaa, , il iubesc enorm de mult, si el ma iubeste, dar nu imi arata asa cum mi-as dorii. eu sunt in zodia scorpion si sunt mai senibila, eu imi arat mult iubirea fata de persoana iubita. o sa schimb "foaia" sa vad ce se va intampla. iti multumesc
magda__maria
Postat pe 10 Aprilie 2010 16:57
Salut ,am avut o relatie de 9 ani cu un geaman din care a rezultat si un superb baietel.Au fost 9 ani cu bune si cu rele ca in orice relatie pana cand rutina si-a pus amprenta si colega de serviciu a fost pe faza si mi l-a luat. Am luptat 2 ani ptr al recupera dar e greu cu un geaman indragostit. As putea enumera o gramada de defecte dar si tot atatea calitati, simti ca traiesti alaturi de un geaman si imi e foarte greu sa ma rup de aceasta relatie care nu stiu daca mai e relatie.Ne viziteaza (pe mine si copil) odata sau de doua ori pe saptamana.Nu pot inca sa transmit informatia la creier ca nu mai e nimic intre noi,tot astept sa se intoarca acasa dar sincer nu stiu daca merita sa mai pierd alti ani pentru ce?Nu stiu incotro ma indrept ,el isi traieste viata si eu imi plang de mila.Nu stiu cum o sa depasesc etapa asta in conditiile in care un copil de 3 ani te intreaba in fiecare zi "tati unde e?, tati cand vine?"
E foarte dificila relatia cu un geaman,doar daca nu te intereseaza si esti la fel de egoist ca el ar putea functiona! Multa bafta fetelor!
their_goddess
Postat pe 11 Aprilie 2010 14:10
Buna Magda!
Nu stiu cum e sotul tau,dar Adi recunoaste singur k atunci knd cineva ii da dreptate sau e de acord cu el,devine plictisitor,ceea ce inseamna k vrea sa fie``tinut in priza``mai tot timpul ...E adevarat k,uneori,devine obositor sa ai tot timpul vorbele potrivite dar,din fericire,nu e mereu asa iar uneori,knd ma mai apuca nervii din cauza faptului k ma supara cu ceva sau c-o tine una si buna cu argumentele lui,isi da seama si se cuminteste!
Cat despre gelozie....hmmm,dc ma-ntrebi pe mn,nu e buna,kiar dc sunt unele pers care spun k dc nu e si un strop de gelozie,nu-nseamna k nu iubesti pers respectiva...Da-mi voie sa nu fiu de acord cu asa ceva,am ajuns la concluzia k n-as face altceva decat sa-l trimit,indirect,la altele,iar faptul k,atunci knd vad o femeie care arata bine si i-o arat si lui(n-am fost niciodata genul care sa-si faca pb din cauza k al meu s-a uitat la alta;si la noi se uita alti barbati si ne admira! ) l-a uimit la inceput(apropo de asta,in cercul nostru de prieteni,de multe ori ,knd vine vb de alte femei,Adi rade si zice k le vede fara sa vrea iar pe cele pe care le``scapa``,i le arat yo!)Fiind geloasa e ca si cum i-ai arata k n-ai destula incredere in tine,in primul rand,si pe urma in el si-n relatia voastra! Ia incearca sa-ti skimbi un pic stilul vestimentar,o noua tunsoare,aranjeaza-te si fa-te frumoasa pt tine,sa te simti tu frumoasa si apoi,o sa vezi k si el va percepe asta !
Va pup si s-aveti o spt extraordinara!
adrianaciocoveanu
Postat pe 11 Aprilie 2010 19:12
Buna. Eu sunt pesti.....si am o relatie cu un barbat gemeni de vreo 4 luni......... Tare ciudat faptul k dupa nici 2 luni ne iubeam nebunesteeee! si asa este si acum.... Tin sa mentionez k el are 32 de ani , si eu 23. El este insurat ....si are si un copil de 1 an :( . Eu sunt divortata, nu am copii (dar imi doresc ) ...Si ...problema e k ...este asa mare iubirea intre noi....k se gandeste sa divorteze :) . Chiar ne dorim sa fim impreuna....desi la inceput am plecat de la o simpla aventura, nu ne gandeam nici unul a se va ajunge aici ..vreodata. S-a ajuns in asa fel incat nu putem sta o zi fara sa ne vedem :( . Are o varsta la care cred eu k un este un pustan sa nu stie ce vrea. Ne intelegem ff bn...momentan.Nu stiu ce si cum va fi mai tarziu. Desi sunt f curioasa, pt k imi doresc o rel serioasa cu el. Nu e cum se spune pe forum....e f interesat de pers de langa el, vrea sa se simta bn.... e orgolios intr-adevar (dar asa sjunt toti barbatii...din pacate), si se lasa condus...ii pasa f mult de parerea celuilalt, e tandru , f glumet, incearca sa ma faca sa zambesc mereu knd ma vede suparata, etc Din punctul meu de vedere, are f multe calitati . El nu e in totalitate gemeni....E pe 22 mai (ultima zi din taur si prima din gemeni)....deci e cam jumate , jumate . Nu stiu daca e bn c facem.... ..Daca mai este cnv in sit asta, cu combinatia asta de zodii.....va rog sa-mi spuneti si mie cum este... :( ..Va multumesc anticipat .
bombonik81
Postat pe 12 Aprilie 2010 12:27
Bine nu e deloc de faceti. Din pacate pentriu tine, s-ar putea sa vezi ca geamanul ala nu e chiar asa cum il crezi. E un amant bun, isi inseala sotia cu tine si te face sa te simti ca o printesa, dar daca o iubeste pe sotia lui si iubeste copilul lui, tu vei fi cea sacrificata.
Tu nu vei fi decit aventura care ii va da un suflu nou in casnicie, care il va aduce tot in bratele sotiei, mai iubitor ca inainte.
Imi pare rau pentru tine, dar geamanul din mine stie prea bine ce vorbeste.
brad71
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:20
draga clau, nu vreau sa fiu rea, dar tu te-ai gandit o clipa ca destrami o familie? mai exista si un copil la mijloc. nu te cunosc, nu stiu nm despre tine, dar inainte sa pui suflet in aceasta relatie ar fi bn sa te gandesti de doua ori. imi pare rau ca trebuie sa iti spun asta, dar nu ai pic de suflet pt ca ii iei acelui copil tatal. daca erau divortati era cu totul altceva, dar avand in vedere ce ai intervenit tu intre ei ..., nu te-ai gandit ca poate asa se va intampla si cu tine?. pune-te in locul acelei femei..
magda__maria
Postat pe 12 Aprilie 2010 18:59
sunt niste curvari si niste mincinosi. si nu conteaza ca sunt insurati sau nu, te abandoneaza imediat ce zambeste una mai...frumos. niste iresponsabili, nu-s capabili sa-si asume vreo responsabilitate.
danielle78ro
Postat pe 13 Aprilie 2010 09:36
Eu cred ca e foarte important ce simtiti unul pentru celalalt...
Cat despre influenta zodiei, sunt cateva trasaturi care ii sunt caracteristice, in schimb conteaza foarte mult caracterul lui, educatia, anturajul, modul de viata.

Daca voi va iubiti o sa trececi peste multe, numai sa stiti sa comunicati si sa incercati sa va puneti de acord.

Bafta!!!


De la: Lexxya, la data 2008-12-17 18:08:11buna!ador un barbat din zodia gemenilor,insa ma cam baga in ceatza uneori!cand ne certam,cand ne impacam!ne tachiman unul pe celalalt!vreau sa stiu....voi cei care ati avut sau aveti relatii cu un geaman,cum sunt ei?eu sunt rac!asta trebuie mentionat!va pop si astept comentarile voastre
FilipAna
Postat pe 13 Aprilie 2010 11:05
De la: danielle78ro, la data 2010-04-13 09:36:11sunt niste curvari si niste mincinosi. si nu conteaza ca sunt insurati sau nu, te abandoneaza imediat ce zambeste una mai...frumos. niste iresponsabili, nu-s capabili sa-si asume vreo responsabilitate.

Da-mi voie sa te contrazic.
Daca tu ai avut o experienta neplacuta nu trebuie sa generalizezi.
Gemenii barbati sint foarte iubitori, si isi doresc linga ei acea femeie alaturi de care sa imbatrineasca.
Chiar daca mai cauta si prin vecini, daca sotia stie cum sa-l "subjuge" in fiecare zi, sa fie cea dorita, atunci sigur va sta acasa si se va simti perfect fara sa-i trebuiasca alte fufe.
Si e responsabil daca stii sa-l faci sa fie asa. Isi va sacrifica din timpul lui pentru tine sau copilul tau, va fi tatal cel mai bun al copilului tau, amantul tau cel mai bun, sotul cel mai bun.
Asta e geamanu.
Daca nu ma crezi, uita-te la pozele mele
brad71
Postat pe 13 Aprilie 2010 16:19
cred ca ai o problema cu aceasta zodie, mai bine ai consulta un psiholog.
este posibil sa fi nimerit un geaman mai de prost gust, imi pare rau ce pot sa zic.
kudika091198
Postat pe 13 Aprilie 2010 21:51
mda...
bombonik81
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:12
De la: magda__maria, la data 2010-04-12 18:59:53draga clau, nu vreau sa fiu rea, dar tu te-ai gandit o clipa ca destrami o familie? mai exista si un copil la mijloc. nu te cunosc, nu stiu nm despre tine, dar inainte sa pui suflet in aceasta relatie ar fi bn sa te gandesti de doua ori. imi pare rau ca trebuie sa iti spun asta, dar nu ai pic de suflet pt ca ii iei acelui copil tatal. daca erau divortati era cu totul altceva, dar avand in vedere ce ai intervenit tu intre ei ..., nu te-ai gandit ca poate asa se va intampla si cu tine?. pune-te in locul acelei femei..



Buna. Da, m-am gandit. Si tot timpul ma gandesc. Nu sunt inconstienta. Si tocmai d'asta am incercat de atatea ori sa pun capat acestei relatii..... Dar nu putem.....nici unul dintre noi.... E f greu. Sunt atat de confuza k nush ce sa fac.. ...... Au fost atatea intamplari in viata mea in care am luat decizii gandindu-ma la altii....si nu a fost tocmai bn. Vreau sa ma gandesc la mn, sa-mi fie mie bn. Pt k lumea e rea...numeni altcineva nu se gandeste la tn...dk nu o faci tu!

bombonik81
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:17
De la: brad71, la data 2010-04-12 16:20:20Bine nu e deloc de faceti. Din pacate pentriu tine, s-ar putea sa vezi ca geamanul ala nu e chiar asa cum il crezi. E un amant bun, isi inseala sotia cu tine si te face sa te simti ca o printesa, dar daca o iubeste pe sotia lui si iubeste copilul lui, tu vei fi cea sacrificata.
Tu nu vei fi decit aventura care ii va da un suflu nou in casnicie, care il va aduce tot in bratele sotiei, mai iubitor ca inainte.
Imi pare rau pentru tine, dar geamanul din mine stie prea bine ce vorbeste.


Poi nush dk e chiar asa! NU isi iubeste sotia. Sau cel putin, nu o mai iubeste. Si sunt sigura de asta! Nu mai are nici un fel cu ea de cateva luni . Si sunt multe lucruri care le vad eu, nu tre sa-mi spuna el...k dk era asa..poate nu-l credeam . Omul asta chiar ma iubeste.... si chiar isi doreste sa fim impreuna. Tot timpul se gadeste cum sa faca ... .e greu, e f greu, si stim amandoi....Dar speram totusi sa gasim o solutie .
bombonik81
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:20
De la: brad71, la data 2010-04-12 16:20:20Bine nu e deloc de faceti. Din pacate pentriu tine, s-ar putea sa vezi ca geamanul ala nu e chiar asa cum il crezi. E un amant bun, isi inseala sotia cu tine si te face sa te simti ca o printesa, dar daca o iubeste pe sotia lui si iubeste copilul lui, tu vei fi cea sacrificata.
Tu nu vei fi decit aventura care ii va da un suflu nou in casnicie, care il va aduce tot in bratele sotiei, mai iubitor ca inainte.
Imi pare rau pentru tine, dar geamanul din mine stie prea bine ce vorbeste.


aaa...apropo...Da, copilul il iubeste...f mult..Asta e cel mai mare impediment :( . Dk nu era copilul...stateam d mult impreuna....
bombonik81
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:24
Am si eu un geaman in dotare si cu cateva mici schimbari relatia mea cu el e ca in prima zi, pasionala , amuzanta , deloc plictisitoare.Dar cu conditia sa nu-i ingradesc libertatea , ceea ce bineinteles nu fac , pentru nici mie nu-mi place sa fiu ingradita.

Postat pe 14 Aprilie 2010 16:28
aaa...apropo...Da, copilul il iubeste...f mult..Asta e cel mai mare impediment :( . Dk nu era copilul...stateam d mult impreuna..



In cazul asta pregateste-te sufleteste sa fii mereu cealalta femeie.
Cu ei isi va petrece concediile, revelioanele, Pastele.
Tu vei avea parte doar de ceva sex pe furate si de amagirea ca poate cind va creste copilul ii va parasi si va veni la tine.
Ceea ce nu se va intimpla niciodata.
Si eu sint geaman, si inca unu de ala veritabil si vorbesc din proprie experienta cum gindeste un geaman-barbat in situatia asta.
Crede-ma ca cel mai bine pentru tine ar fi sa incerci sa te rupi de el, si sa-ti cauti pe cineva singur care sa te merite.
Succes.
brad71
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:31
gemenii sunt semn mobil, dar schimbatori, adaptabili, dar inconstanti , versatili intelectual, dar vrajeala multa fara acoperire ,comunicativi , dar superficiali, minte brici , dar sueicienti, iubesc , mental, fara profunzimea de care are nevoie o femeie rac , dornici de contacte umane multiple, de noi provocari , le cam place ceata, si nu dau o adevarata siguranta unei femei rac in relatie , le cam place sa nu dea socoteala de faptele lor, depinde totusi de caracterul lor daca manifesta defectele, sau calitatile structurii lor, daca sufleteste sunteti femele rac tipice , cautati in primul rand ceva ptr. sufletul vostru , si abia apoi ptr. intelectul vostru , SEMNEAZA UN EL RAC
kudika093264
Postat pe 14 Aprilie 2010 21:37
SAGATATORUL ESTE ZODIA OPUSA , POLARA SI COMPLEMENTARA , A GEAMANULUI , ZODIILE DE FOC SUNT CELE CARE POT STRUNII GEMENII , DACA SUNT COMPATIBILE CELE 2 FIINTE , EMOTIONAL RESPECTIV SUFLETESTE, SI DACA AU UN CARACTER ASEMANATOR CA SI GRAD DE ARMONIE , ATUNCI RELATIA POATE FII DEOSEBITA, INTENSA SI TRANSFOMATOARE RERCIPROC ........
kudika093264
Postat pe 14 Aprilie 2010 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
kudika069665 2 De la: addodas 19 Septembrie 2009 18:57
el capricorn eu fecioara 3 De la: georgiana_marius2000 18 Octombrie 2009 11:34
Ea PESTI....El SAGETATOR succes sau esec??????? 21 De la: kudika167358 16 Aprilie 2010 00:30
EL berbec Ea varsator 5 De la: ICanDream 22 Noiembrie 2011 23:53
Ceva nemaipomenit! 15 De la: iulia069834 12 Decembrie 2009 17:12