Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

De la: Fulg-de-nea, la data 2014-02-16 23:16:03tacuta..
Tita
Noapte buna!

somnic dulce draga mea!!!
Titanika
Postat pe 16 Februarie 2014 23:23
iepure
indira
Postat pe 16 Februarie 2014 23:28
De la: Titanika, la data 2014-02-16 23:23:45
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-02-16 23:16:03tacuta..
Tita
Noapte buna!

somnic dulce draga mea!!!

Multumesc motanelul meu iubit. .pwp!
Fulg-de-nea
Postat pe 16 Februarie 2014 23:29
De la: perlata, la data 2014-02-16 23:28:08iepure

restaurant
Titanika
Postat pe 16 Februarie 2014 23:33
cuvant nou
copilaroasa?
indira
Postat pe 16 Februarie 2014 23:39
sanatate
Titanika
Postat pe 16 Februarie 2014 23:42
satisfacuta
athos_007
Postat pe 16 Februarie 2014 23:42
tarus
Titanika
Postat pe 16 Februarie 2014 23:44
usurinta
indira
Postat pe 17 Februarie 2014 03:57
De la: perlata, la data 2014-02-17 03:57:51usurinta
NU AI SOMN?
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:02
TAPINAR
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:03
De la: athos_007, la data 2014-02-17 04:02:50
De la: perlata, la data 2014-02-17 03:57:51usurinta
NU AI SOMN?

tu ai?
arzator
indira
Postat pe 17 Februarie 2014 04:22
NU AM
ORDINE
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:42
nici eu n-am...
kudika_10328
Postat pe 17 Februarie 2014 04:45
PERFECT MAI LIPSESTE O CAFEA SI O TIGARA
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:48
AKUCI SE TREZESTE BATOR CU NEURONUL ODHINIT SI IAR INCEPE
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:50
AKUSI
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:50
De la: athos_007, la data 2014-02-17 04:50:21AKUCI SE TREZESTE BATOR CU NEURONUL ODHINIT SI IAR INCEPE

kudika_10328
Postat pe 17 Februarie 2014 04:53
pana atunci.. hai la o cafea si-o tigara!
kudika_10328
Postat pe 17 Februarie 2014 04:54
OK HAI ATUNCI,FAC EU CINSTE
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 04:56
De la: athos_007, la data 2014-02-17 04:56:02OK HAI ATUNCI,FAC EU CINSTE

mm, ce dragut.. imparti tigara cu mine!
kudika_10328
Postat pe 17 Februarie 2014 05:17
DA DAR ASTA CU O CONDITIE,SA FUMEZ EU 1 APOI LA CAFEA VEDEM NOI ..LAS CA ADUK 2 PAIE ..DE FELUL MEU IS DARNIK
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 05:20
kudika_10328
Postat pe 17 Februarie 2014 05:27
De la: kudika_10328, la data 2014-02-17 05:27:29
GLUMESK NU MI-O LUA IN NUME DE RAU..
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 05:31
CAND APARI BOLOVANE PE FORUM,SA STII CA VINE POTOPUL DE ...AGRAMATULE
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 05:42
De la: athos_007, la data 2014-02-17 04:42:43NU AM
ORDINE


nervi
Viorica_Ecaterina
Postat pe 17 Februarie 2014 08:47
vizuina
athos_007
Postat pe 17 Februarie 2014 08:50
naluci
Viorica_Ecaterina
Postat pe 17 Februarie 2014 09:01
Citadela
Angela_1
Postat pe 17 Februarie 2014 09:59
lamaie
Viorica_Ecaterina
Postat pe 17 Februarie 2014 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenie 24 De la: joana_rise 5 Ianuarie 2009 15:12
merita de asteptat ceva??? 14 De la: kudika_pudika 6 Aprilie 2011 22:10
Codul bunelor manere pi net! 170 De la: andreea1976 21 Septembrie 2009 21:27
prietenie sfarsita dupa 12 ani. 25 De la: Metal_spell 14 Decembrie 2009 04:04
cu inceput , fara sfarsit ! 4 De la: kudika421339 20 Octombrie 2011 07:38