Setari Cookie-uri

2000 km intre noi :(

Eu sunt de 3 ani in Elvetia...si iubesc un baiat din Romania. Asta nu este singura problema...el este cu 3 ani jumate mai mare ca mine...eu sunt minora:( parintii mei sunt contra:( pentru mine varsta nu e asa o problema cat faptul ca el este asa de departe.Ne-am cunoscut cand el acum 1 an jumate a venit intr-un turneu.A fost dragoste la prima vedere.Apoi am vorbit pe internet mai tot timpul ..pentru ca eu, indragostita nu-l lasam nicodata in pace.Cand am fost in vacanta n-am reusit sa-l vad...ne vedem prin poze si web....Dar..mereu ma gandesc daca el doar ma minte daca are alta fata acolo iar eu sunt pur si simplu nu stiu...ceva:D.....Cu toate ca el mereu imi spune ca ma iubeste si asa mai departe...pana acum am fost naiva si am crezut totul dar acum nu stiu ce sa fac mai departe..sa astept pana imi spune el care e faza? Cand ma "inselat" odata a recunoscut dar nu stiuu daca a fost singura data...
ingerash_tau_micutz
Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:02
dragutza mea......eu zic ca iti faci prea multe probleme la 15 anisori....intre voi sunt doar niste senzatii noi pe care le consideri dragoste.nu vreau sa par rea,dar o sa mai intalnesti aceste senzatii si cu alti baieti...tu acum ai o varsta minunata de care ar trebui sa te bucuri,acesta este doar o etapa.daca va placeti,bucurat iva unul de altul,daca nu mai merge si ai indoieli...lasa totul in urma esti frumoasa
marinaruxandra
Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:15
De la: marinaruxandra, la data 2009-01-10 20:15:14dragutza mea......eu zic ca iti faci prea multe probleme la 15 anisori....intre voi sunt doar niste senzatii noi pe care le consideri dragoste.nu vreau sa par rea,dar o sa mai intalnesti aceste senzatii si cu alti baieti...tu acum ai o varsta minunata de care ar trebui sa te bucuri,acesta este doar o etapa.daca va placeti,bucurat iva unul de altul,daca nu mai merge si ai indoieli...lasa totul in urma esti frumoasa


multumesc
ingerash_tau_micutz
Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum si ce sa aleg????? 13 De la: inna_1688 9 Iunie 2009 11:37
eu romanca ,el tigan 20 De la: ra198708 31 August 2011 19:12
Confused 21 De la: mihaelatrincu 7 August 2009 20:59
ce parere aveti? 3 De la: tematoare 3 Septembrie 2010 14:49
Buna ziua... 2 De la: scorpyoW 22 Ianuarie 2011 17:39