Setari Cookie-uri

Perversiune???

De la: Arsena, la data 2009-01-13 23:41:39



Dupa ce ca arati ca un travestit mai esti si proasta



Nu cred ca te puteam descrie pe tine mai bine.
As adauga si aroganta.


Nu cred ca se adresa la persoana ta!
Ci la Teodutza!....numai daca tu Andra si Teodutza nu sunteti de fapt decat o singura persoana , dar cu doua adrese!
Cred ca acesta este adevarul... ca prea ii tii parte Teoduze (de fapt la ceea ce a postat Arsena ,a postat pt Teoduta)..... numai ca tu ai incurcat adreselei!!
ella_688_2008
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:54
gata, va mai citesc si maine, ma duc la culcare....sa nu va distrati prea tare fara mine, da?
kitty_krieger
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:58
De la: ella_688_2008, la data 2009-01-13 23:54:09De la: Arsena, la data 2009-01-13 23:41:39



Dupa ce ca arati ca un travestit mai esti si proasta



Nu cred ca te puteam descrie pe tine mai bine.
As adauga si aroganta.


Nu cred ca se adresa la persoana ta!
Ci la Teodutza!....numai daca tu Andra si Teodutza nu sunteti de fapt decat o singura persoana , dar cu doua adrese!
Cred ca acesta este adevarul... ca prea ii tii parte Teoduze (de fapt la ceea ce a postat Arsena ,a postat pt Teoduta)..... numai ca tu ai incurcat adreselei!!


...eeeeeeee GATA...LASATI-LE SINGURE....
CA........IMI VINE...
nico1234
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:58
doamne..sunteti bestiale,fetelor..rad cu lacrimi...cand am zis fetelor,ma refeream la fete,nu la voi,specimenelor!
mary_ct
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:59
De la: iry24, la data 2009-01-13 23:58:02gata, va mai citesc si maine, ma duc la culcare....sa nu va distrati prea tare fara mine, da?


mi-ai luat-o inainte ca asta vroiam sa scriu si eu
iris_4_ever
Postat pe 13 Ianuarie 2009 23:59
De la: iry24, la data 2009-01-13 23:58:02gata, va mai citesc si maine, ma duc la culcare....sa nu va distrati prea tare fara mine, da?



Noapte buna...si fara cosmaruri!
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 00:01
Plec si yo la nani...pacat ca m-a mancat degetul si am dat la profilul meu...gasii pe tudoritza noastra imi zambea stramb si stirb,acolo unde-ti arata cine ti-a vizitat profilul! m-am speriat ca dreaq!
Noapte buna va doresc!
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 00:08
Noapte buna !
G_Bogdan
Postat pe 14 Ianuarie 2009 00:12
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 19:42:21si eu m-am gandit sa mearga la psihiatru,dar am obs pe laptopul lui cand a plecat la serviciu ca are numai filme cu urofilie.Si cand l-am confruntat mi-a spus ca se uita la ele de copil si ca asta il excita.Deci m-am gandit ca daca asa a crescut ca e normal sa ii placa.Si pt ca il iubesc nu am de gand sa renunt la el...PROBLEMA E CA insa mie nu imi face placere sa urineze in gura mea.Ba din contra,uneori ma cam scarbesc.Insa sincer imi place cand ma pune pe mine sa fac pipilica in gura lui....sa mergem amandoi la consiliere? Sau sa aplicam teoria..intre doi care se iubesc nu exista limite?


auzi tu? da dc sa-l trimiti la psihiatru daca esti tu asa o buna psihologitza?

in fine.. pana la urma te-ai lamurit cu pipilica asta?

Postat pe 14 Ianuarie 2009 00:16
eu sunt tot de aceeasi parere..andrra si teodutza sunt una si aceeasi persoana..nici ca actrita nu esti buna mai fata....si daca nu faci fata atacurilor poti sa faci spate
ce naspa este sa nu stii cand sa incepi si cand sa te opresti...
coffeeta
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:04
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:04:48eu sunt tot de aceeasi parere..andrra si teodutza sunt una si aceeasi persoana..nici ca actrita nu esti buna mai fata....si daca nu faci fata atacurilor poti sa faci spate
ce naspa este sa nu stii cand sa incepi si cand sa te opresti...



Yo pana la urma n-am inteles ce a vrut ea sa faca,postand msj initial...ce astepta ea?
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:06
De la: mary_ct, la data 2009-01-14 10:06:42
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:04:48eu sunt tot de aceeasi parere..andrra si teodutza sunt una si aceeasi persoana..nici ca actrita nu esti buna mai fata....si daca nu faci fata atacurilor poti sa faci spate
ce naspa este sa nu stii cand sa incepi si cand sa te opresti...



Yo pana la urma n-am inteles ce a vrut ea sa faca,postand msj initial...ce astepta ea?


ca un pahar de pipi pe zi face minuni asupra tenului ...dar se pare ca afecteaza grav neuronu...ca doar unu este si dispar circumvolutiile si asa slab vizibile..
coffeeta
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:14
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:14:36
De la: mary_ct, la data 2009-01-14 10:06:42
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:04:48eu sunt tot de aceeasi parere..andrra si teodutza sunt una si aceeasi persoana..nici ca actrita nu esti buna mai fata....si daca nu faci fata atacurilor poti sa faci spate
ce naspa este sa nu stii cand sa incepi si cand sa te opresti...



Yo pana la urma n-am inteles ce a vrut ea sa faca,postand msj initial...ce astepta ea?


ca un pahar de pipi pe zi face minuni asupra tenului ...dar se pare ca afecteaza grav neuronu...ca doar unu este si dispar circumvolutiile si asa slab vizibile..


mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:18
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 22:51:54mary _ct...nu iti este rusine sa panganesti poza copilului tau asociind o cu discutiile tale bolnave de pe acest forum? pacat ca oameni redusi ca tine se reproduc


Zi sa mori tu ca isi pangareste poza copilului!
Ia zi Tudoritzo-nene, cum ai sfinti tu poza copilului tau? Te-ai pisa pe ea, nu?
Bai copii, iar m-am intins pe sub birou de ras, nu-i adevarat! Ati avut ceva activitate azi noapte...
N-am terminat de citit, dar suna promitator!
Auziti, acum ca ma gandesc... Am si io o intrebare tehnica: unde credeti ca si-o pun oamenii? In dormitor? In pat? Deci... pana la urma... fac pipi in pat?
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:24
De la: Dor_a, la data 2009-01-14 10:24:34
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 22:51:54mary _ct...nu iti este rusine sa panganesti poza copilului tau asociind o cu discutiile tale bolnave de pe acest forum? pacat ca oameni redusi ca tine se reproduc


Zi sa mori tu ca isi pangareste poza copilului!
Ia zi Tudoritzo-nene, cum ai sfinti tu poza copilului tau? Te-ai pisa pe ea, nu?
Bai copii, iar m-am intins pe sub birou de ras, nu-i adevarat! Ati avut ceva activitate azi noapte...
N-am terminat de citit, dar suna promitator!
Auziti, acum ca ma gandesc... Am si io o intrebare tehnica: unde credeti ca si-o pun oamenii? In dormitor? In pat? Deci... pana la urma... fac pipi in pat?


Asta am vrut s-o intreb si yo....da nu m-a lasat...si nu era caterinca...tampitica,fata (pardon,specimenul asta)
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:27
De la: andrra88, la data 2009-01-13 22:47:20voi credeti ca o majoritate ii POATE impune minoritatii ce e bine si c e rau? Va inselati.


Nimeni nu vrea sa impuna nimanui ni'ica, nu te flata! Ba din contra! Eu zic sa continuati, adica de ce sa nu continue lumea sa se pise pe voi? La mai mare si la mai mult!
Noi doar ne amuzam, atat!
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:28
Nu,clar...daca citesti postarile specimenului...te apuca groaza...Si care ccredeam ca Dana_3 e dusa...asta e plecata de tot....cu pluta pe lichidul sfant!
Dana deja imi e ft simpatica!Jur ca nu mai comentez...
Da ai vazut topicul Emiliei 84?
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:30
fetelor eu ma intreb cum a putut sa ii spele creierul ...adica ei nu ii placea..ba din contra ...si acum dintr-o data este fana a lichidului sfant....iti dai seama ce slaba este de inger fata asta ..sincer imi este mila de ea..
coffeeta
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:34
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 23:11:25 'liana976'

sfatul meu pentru tine e sa te duci la un club de crosetare..caci nu ai ce cauta pe forumul asta,,n ai inteles nimic..esti total pe dinafara....si vb mai frumos..nu ca "se pisa" ci se zice...a urina,sau a mictiona..dacu tu la tine la coada vacii asa ai inv sa vorbesti e treaba ta...nu vezi ca te dai de gol?...plus ca tu pari ditamai vaca


Ba se zice "a se pisa", verb, exista in dicitionarul explicativ al limbii romane. Si se mai zice si "esti penibila".
Daca mai ai nelamuriri, te ajutam, nu-i bai!

De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 23:13:26
De la: mary_ct, la data 2009-01-13 23:10:33
Yo eram nefericita care s-a pomenit sa manance in timp ce fiica-mea umbla la calc si animerit la topicul asta!


UITE VEZI LA ASTA MA REFER....TU INCERCI SA ASCUNZI FIICEI TALE SECRETELE FERIOCIRII SI ALE IMPLINIRII SEXUALE....DESFRASNATO!


Sa iti mai zic si ca poti gasi definitia cuvantului "desfranat" in acelasi dictionar?
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:35
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:34:50fetelor eu ma intreb cum a putut sa ii spele creierul ...adica ei nu ii placea..ba din contra ...si acum dintr-o data este fana a lichidului sfant....iti dai seama ce slaba este de inger fata asta ..sincer imi este mila de ea..



Ba mie nu mi-e mila de ea deloc...chiar deloc!Cum iti asterni,asa dormi imi zicea bunica!Si daca faci pipi in pat...in pipi dormi!
Si mai stiu o chestie...daca 2 iti zic ca esti beat,te duci la culcare!Numa ca ea n-a vrut sa inteleaga...sau n-are cum sa inteleaga...plus ca,si ei ii place sa fac pishulica in gura lui!
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:39
s-o fi jucat cu focu si acu' face pipi in pat...si daca tot doarme alaturi de partener de ce sa nu faca pe el.... mai produce si niste orgasme....

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:42
De la: coffeeta, la data 2009-01-14 10:34:50fetelor eu ma intreb cum a putut sa ii spele creierul ...adica ei nu ii placea..ba din contra ...si acum dintr-o data este fana a lichidului sfant....iti dai seama ce slaba este de inger fata asta ..sincer imi este mila de ea..


Mie nu! Merita tot ceea ce primeste. Si ar trebui sa primeasca si mai mult, asa ca aici suntem noi, sa ii dam!
Stii ceva? M-am saturat sa tot aud toate nulitatile avand scuze pentru ceea ce fac.
Sau noi le gasim scuze: ca nu a iubit-o ma-sa, ca a abuzat-o ta-su! Stii ceva? Exista oameni care au trecut prin mai multe si mai grele si nu li s-a f** mintea. Pentru aia am tot respectul. Astora le-as da exact ce merita (si ceea ce-si doresc, dealtfel): un scuipat.
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:43
E o idee interesanta...specimenul e ca un centru de reciclare a deseurilor...si are profit faptul ca se infrumuseteaza...urina face bine la ten si la piele...asa ca nu mai fiti invidioase...
Noi dam bai pe creme,ea le are gratis....oare d-aia i s-a strambat fatza asa?
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:45
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 23:16:20liana 976......te rog sa imi raspunzi sincer la urm intrebare: de cate acte sexuale ai avut parte pana acum? excluzand intamplarea pentru care unchiul tau alcolist a primit 6 ani cu suspendare....? si fii sincera acum


Auzi, cine ma-ta te-a intrebat pe tine ceva?
Din cate imi amintesc, nu ti-a cerut nimeni sa-ti faci auto-biografia.
Dar daca tot suntem aici, si iti place tie sa ne convingi ca esti pishicoloaga, hai sa-ti spun ceva ce ai fi invatat in prima luna la scoala aia unde iti imaginezi tu ca ne convingi ca esti: nu exista "alcolisti" - termenul e "alcoolic"
Asa ca... fugi ca poate au astia vreun post liber de incasatoare la WC-ul de la Universitate... Iti dai seama? Slujba vietii tale!
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:49
imi dati voie sa ma urinez oleaca .........am obs e gratis..............
portitza_Maria
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:51
Acilea poti sa faci ce vrei...mai mult material de reciclat pt specimen!
mary_ct
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:55
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 20:34:20LIANA 976...ESTI CAM PALIDAQ LA FATA....CRED CA TE AI SPERIAT CAND TI AI DAT SEAMA CE VARSTA AI SI CA NU AI PE NIMENI APROAPE...AI REALIZAT CA VIATA S-A SCURS REPEDE PE LINGA TINE FARA CA TU SA O POTI TRAI...POATE SI DE AIA AI PUS LA AVATAR POZA CU TINE LA O PETRECRE...SIMTI CUM SE SCURGE TIMPUL DIN TINE....DE CE OARE IN POZA ESTI SINGURA SI NU ESTI ALATURI DE NIMENI?NU M-AR MIRA CA SORA TA CEA LEZBIANA SA ITI FI FACUT POZXA



ca sa faci profilul psihologic ..cuiva......in primul rand trebuie sa cunosti anumite date.......tu esti varza la capitolul asta
nu stii decat sa reactionezi penibil...cu injurii............nu poti sa dai explicatii dc anume iti place urina.....
daca ai fi normala...........cu toate ca nu esti......mai degraba te consideri wc public..............ai fi mai inteleapta si ai obs ca u avem nimik cu tine.....poti inghiti la pisu cat vrei...............dar numa lasa-ne si pe noi sa o facem.....la tine .............
portitza_Maria
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:58
De la: andrra88, la data 2009-01-13 23:30:20
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-13 23:29:13
De la: liana976, la data 2009-01-13 23:19:18Doamnelor, am intrat in colimator. Ma ia Tudorita la intrebari. Parca imi e rusine sa ii spun ca sunt o persoana normala, careia nu ii place sa simta urina pe fata si in gura....ce ma sfatuiti?


fa repede o donatie in contu' lu bivolaru si gata , esti izbavita .....ca sa fie tudorita happy , roaga-ti vecinii sa te ajute cu urina pe o zi intreaga si fa-i o surpriza
Umplii cada cu lichidul sfant ,arunci cateva petale de trandafir ...neaparat rosii ca rosu da bine la galben si completezi surpriza cu aurolacul de dupa blocuri care sa isi tina lichidul pentru a umple paharele .....paharele neaparat cu picior ca altfel nu e romantic



Se pare ca ai o anume experienta in acest domeniu. Altfel de unde ti ar veni ideile?


Pai tu esti muza!
E de-ajuns sa te citim pe tine, si ne vin idei de ce meriti. Nu e simplu?
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:59
De la: Arsena, la data 2009-01-13 23:41:39
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 23:37:31dandanaua...esti tare ignoranta sa stii...sincer....tu te ai uitat vreodata in oglinda?


Pipilico, lasa-ne pe noi..uitat-te la tine in puii mei :))) nici nu ma deranjasem sa ma uit la poza ta ! tu vezi ce trasaturi ai ? Imi aduci aminte de o vrajitoare din niste desene, oamenii ca tine ar trebui sa isi tina pliscul. Dupa ce ca arati ca un travestit mai esti si proasta :))
Asa ca lasa-ne pe noi, uratele in pace, si incearca sa iti faci niste modificari ale mandibulei, poate vii la tata sa iti frezeze corpul madibulei pt ca iti face barbia ca a unui barbat :))


Arsena, pui, fie-ti mila! Rad ca lovita de boala rasului pe infundate si nu e de bine!
Or sa se sesizeze astia ca ma platesc prea mult ca sa stau sa ma hlizesc holbata la calculator ca nebuna
Dor_a
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:05
hlizitiva voi mult ...da aveti grija ca se intoarce catpipilica si o sa ne bage la colimator...si atunci sa vezi tu lupta neicusorule...
deja imi este frica
coffeeta
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat, o parere?! 7 De la: kudika_1005027 11 Aprilie 2016 21:13
vreau un sfat...poate sa fie o relatzie de amicie intre o fata si un baiat ..atata timp cat el o placea in urma cu 3 ..4...ani? 12 De la: Baiat_Rezervat 9 Martie 2009 13:03
DE CE NE CERTAM 18 De la: dragon_fly88 22 Iulie 2010 21:46
sunt sau nu ? 13 De la: kitty_na 1 Octombrie 2010 18:28
E adevarat ca barbatii care poarta numar mare la picior sunt mai "dotati"? 636 De la: Baiat_virgin 21 Februarie 2013 19:39