Setari Cookie-uri

viata/casnicia in "curtea " parintilor ( socrilor)

revin cu noutati! ne am mutat la socrii lui! adik la parintii mei! vai de capu meu!!!!! sunt multe de pov, dar zau dc am chef sa ma amarasc singura amintindu-mi... acu am schimbat foaia... shi ne-am mutat la ai mei parinti.... sunt desmflata toata... dc va vine sa credeti k de la distanta... socrela mea shi a adus aportul de la distanta.... shi iote k ne am facut bagajelele shi hop top la parintii mei... socrii lui... io sper k el sa fie mai norocos dcat mn... dar zau asha... io nu s prea optimista de felul meu... e adevarat k ai mei sunt total diferiti de ai lui... dar incep shi io sa am parte de efectul de turma shi sa fug de locuitul cu socrii... fie k s ai mei... fie k s ai lui
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 17 Noiembrie 2009 17:43
nu-mi place sa spun "ti-am zis eu" - daaaaar- uite cum sta treaba: Chiar asa cum spuneam mai demult;
Bafta la ai tai ; ( nu te descuraja- dar- parintii sunt toti la fel: diferiti de copii: ai sa vezi cand ii vei avea pe ai tai- o sa-ti fie foarte greu sa nu le pui conditii, sa nu-i dojenensti pentru lucruri pe care - cand tu le faceai- copil fiind- iti spuneai probabil ca niciodata nu o sa le faci asa ceva copiilor tai;
Mai vorbim;
Acum nu-mi ramanee decat sa-ti urez Sarbatori fericite si Si un an linistit si imbelsugat!
G_I_JOE
Postat pe 22 Decembrie 2009 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sunt racusor si el tauras... 15 De la: kudika169687 4 Mai 2010 09:38
Ajutati-ma cu un sfat 3 De la: Withoutdrops 11 August 2013 23:57
fostul meu prieten e disperat sau mi se pare mie?!?http://www.kudika.ro/comunitate/forum/new_topic/4.html# 22 De la: panterutza_roooz 9 Noiembrie 2009 19:50
voi ce credeti?????????????????????????? 24 De la: melka 23 Octombrie 2009 14:26
ma minte mereu 25 De la: m_deea14 15 Aprilie 2009 12:36