Setari Cookie-uri

este foarte rece,cred ca vrea sa ne despartim

De la: justcryforme, la data 2009-01-25 17:28:54el a fost acel barbat...pana aqm...si imi doream sa fie el pana l sf vietii...stiu k suna copilaresc...dar,facusem planuri d viitor,am facut atate lucruri minunate impreuna...nu vreau sa il pierd,nu mai stiu c sa fc...stau ji ma gandesk:oare cum s.a ajuns aici?...ji sunt ferm convinsa k nu ma va mai iubi nimeni k el...ji nici eu nu o sa mai pot iubi vreodata :((((((((


Dar pana la varsta asta nu te-a invatat nimeni sa scrii? GROAZNIC!!!!
_Cryssa_
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:46
De la: crysa_tm, la data 2010-10-26 14:46:21
De la: justcryforme, la data 2009-01-25 17:28:54el a fost acel barbat...pana aqm...si imi doream sa fie el pana l sf vietii...stiu k suna copilaresc...dar,facusem planuri d viitor,am facut atate lucruri minunate impreuna...nu vreau sa il pierd,nu mai stiu c sa fc...stau ji ma gandesk:oare cum s.a ajuns aici?...ji sunt ferm convinsa k nu ma va mai iubi nimeni k el...ji nici eu nu o sa mai pot iubi vreodata :((((((((


Dar pana la varsta asta nu te-a invatat nimeni sa scrii? GROAZNIC!!!!
ei,a fost ocupata sa iubeasca
Valy90
Postat pe 26 Octombrie 2010 14:50
am vazut tarziu data la care a fost postat mesajul

carlynny
Postat pe 26 Octombrie 2010 19:04
De la: justcryforme, la data 2009-01-25 15:11:52buna,am si eu o problema.sunt cu un baiat de un an jumate.a fost dragoste l prima vedere.imi spunea k sunt totul pt el.am devenit dependenta d el.il iubesc enorm,este totul pt mn.dar d cva timp tot avem certuri si de fiecare data knd ne certam isi da comm p hi5 cu fostele lui,se intanleste cu ele(el spune k nu au facut nik,doar au vb).am vazut si msg p tel lui...ii zicea uby uneia(mi.a zis k asa isi zic ei k nu inseamna nik)...mi.a spus k au fost lukruri facute la nervi...si de atunci nu mai am inkredere deloc in el...am devenit foarte geloasa,ma sup din orice...d kurand iar ne.am certat...iar era rece...iar comm p hi5,tel ocupat mereu...ne.am impacat...cik...si i.am cerut parola de la mess...logik k i.ar si.a schimbat.o...dar aqm nu mai vrea sa mi.o dea...a zis k nu o sa mai intru niciodata p id lui...mi.a zis sa am inkredere k o sa fie totul bn...a zis k imi da parola dar dk nu gasesk nimik ne despartim...aqm se comporta rece q mn...il iubesk mult si nu ma vad fara el...simt k mor fara el...c pot fc?ajutati.ma va rog.scz dk am skris gresit...


Pfffff...... cand o sa-nvatam si noi sa scriem ????
the_O
Postat pe 27 Octombrie 2010 13:39
De la: the_O, la data 2010-10-27 13:39:36
De la: justcryforme, la data 2009-01-25 15:11:52buna,am si eu o problema.sunt cu un baiat de un an jumate.a fost dragoste l prima vedere.imi spunea k sunt totul pt el.am devenit dependenta d el.il iubesc enorm,este totul pt mn.dar d cva timp tot avem certuri si de fiecare data knd ne certam isi da comm p hi5 cu fostele lui,se intanleste cu ele(el spune k nu au facut nik,doar au vb).am vazut si msg p tel lui...ii zicea uby uneia(mi.a zis k asa isi zic ei k nu inseamna nik)...mi.a spus k au fost lukruri facute la nervi...si de atunci nu mai am inkredere deloc in el...am devenit foarte geloasa,ma sup din orice...d kurand iar ne.am certat...iar era rece...iar comm p hi5,tel ocupat mereu...ne.am impacat...cik...si i.am cerut parola de la mess...logik k i.ar si.a schimbat.o...dar aqm nu mai vrea sa mi.o dea...a zis k nu o sa mai intru niciodata p id lui...mi.a zis sa am inkredere k o sa fie totul bn...a zis k imi da parola dar dk nu gasesk nimik ne despartim...aqm se comporta rece q mn...il iubesk mult si nu ma vad fara el...simt k mor fara el...c pot fc?ajutati.ma va rog.scz dk am skris gresit...


Pfffff...... cand o sa-nvatam si noi sa scriem ????
daca el este rece cu tine e foarte sigur ca nu te mai vrea sau ca are pe ALTA cu care nu este nici rece nici distant..eu zic mai bine distanteaza-te si tu de le..si vezi ce va face...
kudika029282
Postat pe 29 Octombrie 2010 10:27
move on! ce naiba! balta are peste si cand un baiat nu te merita..pur si simplu nu te merita si pace! cum ii permiti sa te trateze, asa o sa te trateze (faptele spun totul)!
licuriciul_zapacit
Postat pe 14 Noiembrie 2010 23:01
De la: justcryforme, la data 2009-01-25 15:22:16culmea...am gasit p google,tot asa un forum und o fata spunea k este q un baiat,bla bla,k se iubesk...dar el vb q o tipa p mess.are poze q ea.tipa cik s.a despartit d el,apoi el nu a kautat o kteva zile apoi a venit plangand l ea...ea este fosta lui pr d aqm 1an jum q kre vb knd ne certam...mi.am dat seama dupa tipa q kre avea el poze ji dupa id ei...nuj c sa mai zic...doar k il iubesk mult,dar ma doare ji mai mult


wowo.. nu stiu daca e ora de vina sau exprimarea ta messengeriana , dar ma dor ochii..nu deveniti sclavii mess-ului mei!!

asa.. in leg cu subiectul tau: in primul rand , nu trebuie sa devii dependenta de nimeni ci doar sa te bucuri ALATURI de el. sunteti tineri deci nu cred ca e loc de sufoacer acolo, pentru ca nu vei obtine nimic,pur si simplu discuta cu el la ce te deranjeaza si incercati sa renuntati amandoi la lucrurile care fac rau celuilalt..in rest au grija intai de tine ca esti prea tanara sa spui ca nu poti trai fara el!!!
ionelaela
Postat pe 15 Noiembrie 2010 01:31
Buna seara fetelor!

Plictisita fiind,am gasit forumul acesta pe care am scris cu aproape 2 ani in urma.
In momentul de fata suntem impreuna;pot spune ca ne-am maturizat impreuna si in momentul de fata totul este bine.
Ma uit la alte cupluri,care sunt la inceput si realizez ca si ei au aceleasi probleme la inceput.
Deci nu este ceva grav...grav incepe sa fie in momentul in care te inseala/il inseli....te minte/il minti,si mai grav in momentul in care este si un copil la mijloc.

Va multumesc mai mult sau mai putin pentru sfaturile date.Unele mi-au fost de mare ajutor,in schimb altele (care erau total paralele cu subiecul-ex felul in care imi exprimam problema) nu m-au ajutat foarte mult.


O seara buna!

Ana-Maria
annna_annna
Postat pe 7 Ianuarie 2011 17:41
De la: annna_annna, la data 2011-01-07 17:41:15Buna seara fetelor!

Plictisita fiind,am gasit forumul acesta pe care am scris cu aproape 2 ani in urma.
In momentul de fata suntem impreuna;pot spune ca ne-am maturizat impreuna si in momentul de fata totul este bine.
Ma uit la alte cupluri,care sunt la inceput si realizez ca si ei au aceleasi probleme la inceput.
Deci nu este ceva grav...grav incepe sa fie in momentul in care te inseala/il inseli....te minte/il minti,si mai grav in momentul in care este si un copil la mijloc.

Va multumesc mai mult sau mai putin pentru sfaturile date.Unele mi-au fost de mare ajutor,in schimb altele (care erau total paralele cu subiecul-ex felul in care imi exprimam problema) nu m-au ajutat foarte mult.


O seara buna!

Ana-Maria
nu este de ajuns sa spui ca sunteti impreuna..daca el este in continuare rece si distant cu tine inseamna ca are o problema si nu vrea sa o stii si tu..asa ca nu fii sigura niciodata pe el...
kudika029282
Postat pe 8 Ianuarie 2011 17:03
Draga mea `kudika029282`,te rog reciteste post-ul meu.


`In momentul de fata suntem impreuna;pot spune ca ne-am maturizat impreuna si in momentul de fata totul este bine`


O zi buna!

Ana-Maria
annna_annna
Postat pe 11 Ianuarie 2011 11:24
De la: annna_annna, la data 2011-01-11 11:24:32Draga mea `kudika029282`,te rog reciteste post-ul meu.


`In momentul de fata suntem impreuna;pot spune ca ne-am maturizat impreuna si in momentul de fata totul este bine`


O zi buna!

Ana-Maria
mai femeie crezi ca poti tine langa tine un barbat numai pentru ca va imperecheati sau impreunati..esti fraiera femeie..nu cred ca esti prea matura nici la minte nici la trup..de unde stii ca lui ii este bine cu tine..chiar asa de naiva esti...!!!
kudika029282
Postat pe 11 Ianuarie 2011 16:37
Mi-as dori sa ma cobor la nivelul tau dar din fericire,pot spune,nu imi permin.
Din punctul meu de vedere esti o femeie frustrata....sau poate ca nu stii sa citesti.
Problema ta cea mai mare este faptul ca interpretezi anumite lucrurii fara sa stii despre ce este vorba...si
pun pariu ca si in viata de zi cu zi faci la fel.

Pe mine nu ma afecteaza cu nimic frustrarea ta...sincer...insa tu vei avea de pierdut daca vei
continua sa procedez in felul acesta.

Dar hai sa inchei aici post-ul meu,si asa nu poti citit tu foarte mult si nu are rost sa imi
irosesc timpul pentru o frustrata de doi banii.


`Multe succese!`
annna_annna
Postat pe 12 Ianuarie 2011 09:47
De la: annna_annna, la data 2011-01-12 09:47:33Mi-as dori sa ma cobor la nivelul tau dar din fericire,pot spune,nu imi permin.
Din punctul meu de vedere esti o femeie frustrata....sau poate ca nu stii sa citesti.
Problema ta cea mai mare este faptul ca interpretezi anumite lucrurii fara sa stii despre ce este vorba...si
pun pariu ca si in viata de zi cu zi faci la fel.

Pe mine nu ma afecteaza cu nimic frustrarea ta...sincer...insa tu vei avea de pierdut daca vei
continua sa procedez in felul acesta.

Dar hai sa inchei aici post-ul meu,si asa nu poti citit tu foarte mult si nu are rost sa imi
irosesc timpul pentru o frustrata de doi banii.


`Multe succese!`
tine-ti gura mai femeie frustrata de doi lei..habar nu ai ce prostii vorbesti si nici habar nu ai sa tii un barbat langa tine..mai bine vinde ceapa la piata poate te pricepi mai bine decat la un barbat....fraiero...
kudika029282
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:06
Valy90
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:10
De la: kudika029282, la data 2011-01-12 12:06:53
De la: annna_annna, la data 2011-01-12 09:47:33Mi-as dori sa ma cobor la nivelul tau dar din fericire,pot spune,nu imi permin.
Din punctul meu de vedere esti o femeie frustrata....sau poate ca nu stii sa citesti.
Problema ta cea mai mare este faptul ca interpretezi anumite lucrurii fara sa stii despre ce este vorba...si
pun pariu ca si in viata de zi cu zi faci la fel.

Pe mine nu ma afecteaza cu nimic frustrarea ta...sincer...insa tu vei avea de pierdut daca vei
continua sa procedez in felul acesta.

Dar hai sa inchei aici post-ul meu,si asa nu poti citit tu foarte mult si nu are rost sa imi
irosesc timpul pentru o frustrata de doi banii.


`Multe succese!`
tine-ti gura mai femeie frustrata de doi lei..habar nu ai ce prostii vorbesti si nici habar nu ai sa tii un barbat langa tine..mai bine vinde ceapa la piata poate te pricepi mai bine decat la un barbat....fraiero...



la cati "morcovi" ai "vandut" tu cred si eu ca-i dai asa sfat!
vitamina_c
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:13
Din punctul meu de vedere aceasta discutie a degenerat intr-o cearta inutila intre tine si frustrarile tale.
Eu nu ma cert cu nimeni,imi spun punctul de vedere si la un moment dat am cerut cateva sfaturi....insa tu,observ ca te certi singura si pe deasupra folosesti un limbaj de mahala.

Chiar nu are rost sa ne consumam energia pe tine,o femeie care nu stie altceva decat sa scrie 2 fraze,si alea aruncate la nimereala....
Draga mea,ai un limbaj ce lasa mult de dorit.Dar sunt sigura ca tu te simti o adevarata femeie spunand lucrurile astea...pffff...te compatimesc.


Cu bine!
annna_annna
Postat pe 12 Ianuarie 2011 12:38
daca esti asa disperata dupa ajutor macar din bun simt puteai sa mai sacrifici 2 minute si sa scri mesajul corect si complet nu mizeria aia de mesaj!
maria34
Postat pe 12 Ianuarie 2011 15:17
Dragele mele,

V-as ruga sa fiti putin mai atente la ceea ce scriu si la data post-ului.

Lasand la o parte toate frustarirle mai mult sau mai putin constructive ale unora dintre voi,am rugamintea sa incetati sa mai postati comentarii in legatura cu acest subiect,deoarece toate sunteti pe langa subiect si unele dintre voi se mai si fac de ras expunandu-si vagul vocabular.

Bye-bye.
annna_annna
Postat pe 12 Ianuarie 2011 15:22
De la: annna_annna, la data 2011-01-12 15:22:36Dragele mele,

V-as ruga sa fiti putin mai atente la ceea ce scriu si la data post-ului.

Lasand la o parte toate frustarirle mai mult sau mai putin constructive ale unora dintre voi,am rugamintea sa incetati sa mai postati comentarii in legatura cu acest subiect,deoarece toate sunteti pe langa subiect si unele dintre voi se mai si fac de ras expunandu-si vagul vocabular.

Bye-bye.



crezi ca o poti opri pe 282 ???
anastasia_m
Postat pe 12 Ianuarie 2011 16:07
Sa inteleg ca `domnisoara` are `antecedente`?

Sincera sa fiu nici nu ma mira faptul....
Cainii latra,ursul merge

annna_annna
Postat pe 12 Ianuarie 2011 16:36
De la: annna_annna, la data 2011-01-12 15:22:36Dragele mele,

V-as ruga sa fiti putin mai atente la ceea ce scriu si la data post-ului.

Lasand la o parte toate frustarirle mai mult sau mai putin constructive ale unora dintre voi,am rugamintea sa incetati sa mai postati comentarii in legatura cu acest subiect,deoarece toate sunteti pe langa subiect si unele dintre voi se mai si fac de ras expunandu-si vagul vocabular.

Bye-bye.
mai femeie dumneata esti cea mai frustrata de aici si in plus te-ai facut de rasul lumii cu intrebarile prostesti pe care le pui in legatura cu barbatii..asa ca abtine-te femeie de la orice comentarii idioate nu esti in stare sa legi doua vorbe si in plus ai si un vocabular de groaza...
kudika029282
Postat pe 12 Ianuarie 2011 17:30
am avut dreptate
anastasia_m
Postat pe 12 Ianuarie 2011 17:32
De la: anastasia_m, la data 2011-01-12 17:32:07 am avut dreptate


Barbie30_
Postat pe 12 Ianuarie 2011 19:46
De la: Barbie30_, la data 2011-01-12 19:46:40
De la: anastasia_m, la data 2011-01-12 17:32:07 am avut dreptate


spurcaciune hidoasa esti mai rau ca orice animal...fomeie dobitoaca BARBIE..ai ajuns mascota kudika...
kudika029282
Postat pe 12 Ianuarie 2011 21:36
Fetelor nu imi pot crede ochilor...

`282` sau cum o cheama pe, parvenita aceasta este un adevarat idol al femeilor,nu-i asa?
Haideti sa recunoastem cat o idolatrizam si cat de mult ne dorim sa fim ca ea...


Tanti 282...esti idolul nostru....!!!

sau cum zice o vorba `din batrani`:...FEMEIA CU MUSTATA ,IDEALUL MEU IN VIATA



ESTI PENIBILA DRAGA MEA
si culmea e ca nu o spun numai eu....:))
o spunem TOATE....asa ca ar fii timpul sa iei masuri in ceea ce priveste comportamentul tau.....





Fa un bine omenirii si ....shoot yourself!!!
annna_annna
Postat pe 13 Ianuarie 2011 09:44
De la: annna_annna, la data 2011-01-13 09:44:31Fetelor nu imi pot crede ochilor...

`282` sau cum o cheama pe, parvenita aceasta este un adevarat idol al femeilor,nu-i asa?
Haideti sa recunoastem cat o idolatrizam si cat de mult ne dorim sa fim ca ea...


Tanti 282...esti idolul nostru....!!!

sau cum zice o vorba `din batrani`:...FEMEIA CU MUSTATA ,IDEALUL MEU IN VIATA



ESTI PENIBILA DRAGA MEA
si culmea e ca nu o spun numai eu....:))
o spunem TOATE....asa ca ar fii timpul sa iei masuri in ceea ce priveste comportamentul tau.....





Fa un bine omenirii si ....shoot yourself!!!


Spor la treaba ii spun si eu
ad__83
Postat pe 13 Ianuarie 2011 09:48
De la: annna_annna, la data 2011-01-13 09:44:31Fetelor nu imi pot crede ochilor...

`282` sau cum o cheama pe, parvenita aceasta este un adevarat idol al femeilor,nu-i asa?
Haideti sa recunoastem cat o idolatrizam si cat de mult ne dorim sa fim ca ea...


Tanti 282...esti idolul nostru....!!!

sau cum zice o vorba `din batrani`:...FEMEIA CU MUSTATA ,IDEALUL MEU IN VIATA



ESTI PENIBILA DRAGA MEA
si culmea e ca nu o spun numai eu....:))
o spunem TOATE....asa ca ar fii timpul sa iei masuri in ceea ce priveste comportamentul tau.....





Fa un bine omenirii si ....shoot yourself!!!
muiere anna_anna dumneata esti o javra PENIBILA si tot dumneata esti FEMEIA CU MUSTATA care se tot plange ca vreau barbatii sa se culce cu dumneata ..probabil esti prea respingatoare si nu le placi nici nu ma mir ca fug de asa o SCARBA de femeie...
kudika029282
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:14
De la: annna_annna, la data 2011-01-13 09:44:31Fetelor nu imi pot crede ochilor...

`282` sau cum o cheama pe, parvenita aceasta este un adevarat idol al femeilor,nu-i asa?
Haideti sa recunoastem cat o idolatrizam si cat de mult ne dorim sa fim ca ea...


Tanti 282...esti idolul nostru....!!!

sau cum zice o vorba `din batrani`:...FEMEIA CU MUSTATA ,IDEALUL MEU IN VIATA



ESTI PENIBILA DRAGA MEA
si culmea e ca nu o spun numai eu....:))
o spunem TOATE....asa ca ar fii timpul sa iei masuri in ceea ce priveste comportamentul tau.....





Fa un bine omenirii si ....shoot yourself!!!
muiere gretoasa dumneata esti ata de scarboasa ca toti barbatii vor fugi de dumneata cand te vad o MAMAIE cu mustati cum sa nu fie rece si distant doar nu o sa faca sex cu asa o BABACIUNE ca dumneata...
kudika029282
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:16
Serios...imi sangereaza urechile de la prostiile pe care le debitezi:)))

Ai auzit de ME-TA-FO-RE.....M-E-T-A-F-O-R-E.....metafore?????.... ziceam si eu asa...doar daca ai auzit,macar in treacat...

E clar nu ai leac:|


annna_annna
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:23
De la: annna_annna, la data 2011-01-13 10:23:44Serios...imi sangereaza urechile de la prostiile pe care le debitezi:)))

Ai auzit de ME-TA-FO-RE.....M-E-T-A-F-O-R-E.....metafore?????.... ziceam si eu asa...doar daca ai auzit,macar in treacat...

E clar nu ai leac:|




da-i ingnore lui 282, ea traieste in lumea ei, si nu ai sanse sa ii demonstrezi ceva chia daca ai veni cu argumente logice, 282 nu are creier, jur ca , cainele meu este mai inteligent ca ea
visan_georgiana
Postat pe 13 Ianuarie 2011 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O manuta de ajutor.... 2 De la: anutzzaa 28 Iulie 2010 09:12
destin sau iubire imposibila??? 20 De la: black_velevt 20 August 2010 19:41
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
de ce iubirea e doar ptr unii?! 4 De la: ella_c 23 Februarie 2009 22:48
Nu Stiu ce sa fac 59 De la: kiss_my_ass 9 Decembrie 2011 15:01