Setari Cookie-uri

Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:(

Eu am o singura intrebare: care e motivul pentru care va intalniti pe ascuns?
Si mai cred ca, daca ar tine la tine cu adevarat, nu s-ar intalni cu tine pe furis. Parerea mea e sa-l uiti, ca baieti sunt pe toate gardurile, oriunde ii gasesti, mai ales daca esti dispusa sa si faci sex. Asta e parerea mea.
In schim eu sunt o fire f matura, desi am doar 25 de ani, dar in privinta barbatilor sunt foarte intransigenta, nu le tolerez nici un fel de chestii care mi-ar putea face mie rau.
georgescu_simona21
Postat pe 2 Martie 2009 08:19
buna ,nasoaala rau treaba daca te`ar iubi cu adevarat tu crezi ca nu ar fi alta situatia? multa lume crede ca sunt gigi contra da nu e asa inteleg ca suferi dar nu ti`ar placea sa iesiti pe strada de mana sa va plimbati sa mergeti la cumparaturi chestii de genu? mai mult ca sigur ,eu nu vreu sa te demoralizez nicicum dar imi e ciuda cand vad cati imbecili sunt pe lumea asta si isi bat joc de fete daca nu aveai sentimente pt el ok era doar sex de ocazie si gata dar te`ai implicat emotional si asta nu va duce la nimik bun.parerea mea e ca ar fi bine pentru tine sa pui capat sa te faci frumoasa sa fii optimista sa ai mai multa incredere in tine si vei vedea cum se vor schimba lucrurile nu e ultimu barbat de pe pamant crede`ma .Multa bafta si cu incredere va fi bine !Sa fii iubita!
mariantonia
Postat pe 2 Martie 2009 08:37
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-03-01 16:18:52doamne:|...am citit mai sus ca ai 15 ani...sper sa nu fie adevarat!pt k aceasta varsta o am shi eu...shi chiar nu am nici un gand sa imi incep viatza sexuala de la o varsta asa de frageda...in fine,ma la urma nu asta e important:-j tuh chiar crezi ca un timp te poate iubi daca nici macar nu vrea sa te prezinte oficial ca iubita lui prieteniilor?gandeste-te logik,in primul rand nu merita sa-tzi pierzi timpul cu o asemeanea persoana!shi ink cva...chiar dak ai fi "grasutza"dc sa te subestimezi??cui nu-i place sa nu se uite!!o sa-tzi gasesti tuh pe cnv sa te placa asa cum esti...crede-ma sa gandesti asa nu ai nevoie de o facultate...nu-tzi mai pierde timpul!astfel de gunoaie nu merita nici macar sa le privesti!


E, in sfarstit, dovada ca nu toate fetele de 15-16 ani au o singura dorinta: cum sa ridice (coada) picioarele si dupa, sa-si puna probleme existentiale de genul: daca mi-o pune doar pe ascuns si ii e rusine cu mine, m-o iubi oare? Ghici-ghicitoare!! Mde!
Bravo,Baby_blue! Asta e ceea ce numesc eu un specimen evoluat. Cei care fac ce e de facut "in due time"... Inca o data, bravo!
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2009 08:54
De la: Dor_a, la data 2009-03-02 08:54:07
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-03-01 16:18:52doamne:|...am citit mai sus ca ai 15 ani...sper sa nu fie adevarat!pt k aceasta varsta o am shi eu...shi chiar nu am nici un gand sa imi incep viatza sexuala de la o varsta asa de frageda...in fine,ma la urma nu asta e important:-j tuh chiar crezi ca un timp te poate iubi daca nici macar nu vrea sa te prezinte oficial ca iubita lui prieteniilor?gandeste-te logik,in primul rand nu merita sa-tzi pierzi timpul cu o asemeanea persoana!shi ink cva...chiar dak ai fi "grasutza"dc sa te subestimezi??cui nu-i place sa nu se uite!!o sa-tzi gasesti tuh pe cnv sa te placa asa cum esti...crede-ma sa gandesti asa nu ai nevoie de o facultate...nu-tzi mai pierde timpul!astfel de gunoaie nu merita nici macar sa le privesti!


E, in sfarstit, dovada ca nu toate fetele de 15-16 ani au o singura dorinta: cum sa ridice (coada) picioarele si dupa, sa-si puna probleme existentiale de genul: daca mi-o pune doar pe ascuns si ii e rusine cu mine, m-o iubi oare? Ghici-ghicitoare!! Mde!
Bravo,Baby_blue! Asta e ceea ce numesc eu un specimen evoluat. Cei care fac ce e de facut "in due time"... Inca o data, bravo!


Buna Dora,

eu am renuntat sa mai scriu aici...nu ai vazut ce au sarit?Mi-as dori sa vad ce reactii ar avea daca ar fi mame de copii de...15ani.Hmmm
fiecare cum isi astene ,asa doarme!

sa ai o zi minunata!!
ella_c
Postat pe 2 Martie 2009 08:59


CATI ANI AI ??? Mai bine ai invata sa scrii ...
rivanovici
Postat pe 2 Martie 2009 09:09
inca nu mi permit sa dau sfaturi, dar gandeste te cum sa faci sa te simti bine in pielea ta; uite cate idei:

[dc este vorba de slabit urmeaza reteta asta 2luni si vb dupa :
_fara faina(paine, cormuri....paste, orez)
_fara zahar
_fara cartofi

fructele le maninci doar inainte de masa cu 20 min sau dupa masa dupa 30 min(doar asa)

carnea si legumele le maninci oricand oricum oriunde(kiar si prajite si dupa ora 19)

o sa fie mai greu primele 3 zile fara paine, dar o sa vezi ca ai mai multa energie si nu te simti greoaie dupa ce maninci]

sa revenim la idee: faci ceea ce trebuie sa te simti bine in pielea ta, nu uita ca numai parerea ta conteaza: apoi gindeste te esti frumoasa, desteapta tinara, poti sa ai orice alt baiat
Dupa ce afisezi incredere, o sa ai ffff multe oferte, nu le accepta sau refuza din prima;
si daca ramai in asteptare o sa vina kiar si fat frumos asta dupa care se plinge,fii selectiva

succes

iti las adresa de mail sa mi povestesti si nu te lua dupa babele astea, oricum ele nu inteleg nimk nici din viata lor mihak_mck@yahoo.fr

Postat pe 2 Martie 2009 10:20
De la: ella_c, la data 2009-03-02 08:59:58
De la: Dor_a, la data 2009-03-02 08:54:07
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-03-01 16:18:52doamne:|...am citit mai sus ca ai 15 ani...sper sa nu fie adevarat!pt k aceasta varsta o am shi eu...shi chiar nu am nici un gand sa imi incep viatza sexuala de la o varsta asa de frageda...in fine,ma la urma nu asta e important:-j tuh chiar crezi ca un timp te poate iubi daca nici macar nu vrea sa te prezinte oficial ca iubita lui prieteniilor?gandeste-te logik,in primul rand nu merita sa-tzi pierzi timpul cu o asemeanea persoana!shi ink cva...chiar dak ai fi "grasutza"dc sa te subestimezi??cui nu-i place sa nu se uite!!o sa-tzi gasesti tuh pe cnv sa te placa asa cum esti...crede-ma sa gandesti asa nu ai nevoie de o facultate...nu-tzi mai pierde timpul!astfel de gunoaie nu merita nici macar sa le privesti!


E, in sfarstit, dovada ca nu toate fetele de 15-16 ani au o singura dorinta: cum sa ridice (coada) picioarele si dupa, sa-si puna probleme existentiale de genul: daca mi-o pune doar pe ascuns si ii e rusine cu mine, m-o iubi oare? Ghici-ghicitoare!! Mde!
Bravo,Baby_blue! Asta e ceea ce numesc eu un specimen evoluat. Cei care fac ce e de facut "in due time"... Inca o data, bravo!


Buna Dora,

eu am renuntat sa mai scriu aici...nu ai vazut ce au sarit?Mi-as dori sa vad ce reactii ar avea daca ar fi mame de copii de...15ani.Hmmm
fiecare cum isi astene ,asa doarme!

sa ai o zi minunata!!


Buna dimineata si tie, Ella.... Mda, devine plictisitor si - vorba ceea - de unde nu e, nici Cel-de-Sus nu cere...
Daca toti am fi sofisticati si specimene evoluate, cine ar mai strange gunoiul?
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2009 10:32
iubita mea eu am 1,68 cm si 55 kg si arat f bine. nu ai cum sa fii plinuta.
fie prietenii lui au probleme cu vederea, fie nu am notiunea d femeie kre arata bine!
eu cred k pur si simplu nu il vor langa tn, si kuta motive aiurea impotriva ta.
nu t mai stersa din kuza lui. NU T MERITA. nu poti sta la cheremul unui barbat k el
mentoss07
Postat pe 2 Martie 2009 11:34
De la: rivanovici, la data 2009-03-02 09:09:35

CATI ANI AI ??? Mai bine ai invata sa scrii ...


i s poate intampla oricui sa tasteze gresit...si nu e lipsa d cultura.
nu mai fii rautacioasa.!
mentoss07
Postat pe 2 Martie 2009 11:40
szeretnifogsz id-ul meu...poate vb
szeretnifogsz
Postat pe 2 Martie 2009 11:50
dk te place tre sa te placa asa cum esti u nu cum vor prietenii lui...dc sa slabesti pt un baiat si nu cred k esti plinutza deci helloo trezeste'te poarta'te cu indiferenta cu el....dk vezi k nu da nici asta rezultate da-l naibii e plina tara de baietiiii....
rodica_saceanu
Postat pe 2 Martie 2009 13:09
te cam injosesti parerea mea nu stiu cum arati dar cred ca ai putea gasi un baiat care sa te aprecieze la adevarata ta valoare dar pana la urma tu sti ce vrei de la viata oricum parerea mea este ca ii faci jocul, respectate mai mult pana la urma orice om este frumos in felul lui sau nu trebuie sa fie frumos ci placut. ti-ai pus intrebarea daca nu cumva mai face asta si cu inca zece ca tine? gandestete
smigal
Postat pe 2 Martie 2009 13:25
ella c are dreptate doar 15 ani , bravo ella c mai asteapta cred ca faci bine mai incolo sa iti incepi viata sexuala macar pe la 17-18 ani daca poti este mai frumos atunci
smigal
Postat pe 2 Martie 2009 13:31
Draga mea la 19 ani inca visezi, sa-mi spui daca la 30 de ani mai gandesti la fel....
cristybanulescu
Postat pe 2 Martie 2009 13:34
buna id_ul meu este ella17baby daca vrei sa vb nu inteleg pana la urma de ce va vedeti pe ascuns?

ella17baby
Postat pe 2 Martie 2009 13:35
sincer nush ce sa iti zic....si eu trec printr-o situatie asemanatoare,numai k de noi stie toata lumea.dar el de felul lui e mai usuratic, ca sa spun asa.poate o perioada ar fi bine sa incerci sa slabesti makr putin.si eu am patit aceeasi chestie am 1.69 si aveam 55 kg,si lui i se parea k sunt grasa si mi-am pus ambitia si acum am 49-50 kg.la mine nu se obs exagerax,nu sunt un bat, chiar e ok,si lui ii place mult mai mult.banuiesc k sunteti km de o varsta dak ai spus k e la scoala,deci ar trebui sa fie mai usor de "manipulat".mie imi e greu sa fac asta pt k e cu 10 ani mai mare k mine si km el are cuvantul.eu de 6 luni il suport si i-am acceptat cam toate nebuniile fara sa comentez prea mult.bn, nu e nesimtit cu mine, numai k m-am trezit in barul unde el pune muzik, si unde am l;ucrat si eu vara trecuta k ospatar,deci ma cunosc toti, k a venit cu o "prietena".....si in momentele alea murea. apoi sambata asta tipa dansa la bara,deci am inteles scopul aducerii ei acolo,mai ales k am aflat k era km "plimbareatza" tipa, si cu un copil.deci nu mai imi fac probleme.vorbeste cu el, pe tema asta dar intr-un mod mai la caterink , sa nu creada k iti pasa si vezi ce zice.sunt chiar curioasa cum vei trece prin aceasta relatie, k sa ii spun asa.
roxanika1990
Postat pe 2 Martie 2009 13:46
Draga mea,fara nici o suparare dar daca baiatul asta nu ti-a spus niciodata ca te iubeste inseamna ca te tzine numai pt as satisface nevoile.
loredanabeta
Postat pe 2 Martie 2009 14:00
nu am timp sa dau acum un sfat.............dar dak vrei sa vb id-ul meu d mess este niculescu
_marcela2002 si iti voi spune mai multe
dak vrei sfaturi poti vb cu mine pt k stiu prin c treci.................si k un mic sfat nu merita sa suferi pt unul kre nu te apreciaza catusi d putin si kre nu da doi bani p tine
poooooooooop
niculescumarcela
Postat pe 2 Martie 2009 14:37
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 16:20:41 Eu il iubesc de 1 an jumate,el a aflat asta in urma cu 7 luni.La inceput m-a facut sa sfar extrem de mult,insa s-au calmat apele.Ne intalneam cand puteam,ne simteam bine impreuna,faceam dragoste...era so0per.

Problema e ca de fiecare data ,dupa ce faceam dragoste,ne certam dupa cateva zile:O.Mereu intervenea ceva care ne facea sa ne certam,dar desigur ca apoi ne impacam.Stiti??Noi ne intalnim pe ascuns.Toti cred ca noi nu avem nicio tangentza,ca nu e nimic intre noi.Prietenii lui au ce au cu mine,ii baga in cap prostii despre mine,adica rad de mine ca sunt mai plinuta(am57 de kg si 1,66:((...)Buun...e ok faza cu intalnitul pe ascuns,nu stie nimeni,decat noi doi:X si recunosc,alaturi de el imi e bine:X.Pacat ca asta se intampla mai rar,din cauza circumstantelor

El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.

Sambata de exemplu m-am certat foarte rau cu el...pe langa nervii ce ii aveam fara motiv pot spune...i-am zis sa ne intalnim si mi-a zis ca nu poate nci sa stea pe picioare de bolnav ce e...intr-adevar nici la scoala nu a fost saptamana trecuta si duoa voce se simtea ca e bolnav.Insa eu m-am enervat si am zis ca nu doar cand vrea el ne intalnim si ca si eu comand si etc..prostii de-ale mele.Dupa cearta asta maare ce am provocat-o eu,l-am sunat duminica si era complet schimbat.A vorbit frumos,insa la sfarsit mi-a zis sa nu il mai caut ca ma cauta el cand ne putem intalni.Ei nu credeam ca e atat de bolnav,pana cand asera ami-a trimis o prietena conv dintre ea si elin care el ii zicea ca s-ar putea sa il interneze:-s

Woow...am fost proasta ca am facut si mai maaare scandal din cauza asta...ca ziceam ca si eu comand si etc..

Eu sambata de nervoasa ce eram i-am zis ca in cazul asta o sa ma intalnesc cu alt baiat si daca o fac cu altu sa fie sanatos,la care el a zis ca daca faca sa ceva la el sa nu ma mai gandesc niciodata.

Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata


Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic??
mharjoaba
Postat pe 2 Martie 2009 15:16
De la: iulia100, la data 2009-02-17 16:24:57Plinuta? Draga, eu am 1,63 si 57 de kg si arat super, cu toata modestia. Tu nu ai cum sa fii plinuta.
anin
Postat pe 2 Martie 2009 18:04
nu am inteles de ce trebuie sa va ascundeti?de ce prietenii lui nu te suporta? la 1.66 si 57 de kg eu cred ca nu esti grasa. nu te supara pe mine, dar daca as fi in locul tau i-as da papucii!!
anin
Postat pe 2 Martie 2009 18:10
am auzit-o si pe asta !!!!!!!!!!!!!!!
ferrante_21
Postat pe 2 Martie 2009 18:52
De la: blackfoxy, la data 2009-03-01 09:59:44Cred ca oamenii astia ti-au bagat in cap numai prostii, cum adica esti plinuta la 1.66 si 57kg.Eu am aceeasi inaltime si am 64 kg, asta inseamna ca sunt obeza?
Este adevarat ca m-am apucat de sala pentru ca trebuie sa slabesc vreo 5 kg dar tu sa sti ca esti foarte bine asa cum esti.
Si nu iti fa griji chiar daca suferi acum o sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa te iubeasca asa cum esti.



Pacat! Nu-mi inchipui cum poate trai cineva adolescenta fara "fluturi in stomac"! Inseamna ca ai avut o copilarie-adolescenta stearsa. Pana si fii-miu de 5 ani zice ca-i place de o fetita din clasa si se inroseste cand o vede. Bravo lui! Nu sunt nici eu de acord cu sexul la varsta de 15 ani ai ei, greseala ei... dar asta e viata. Peste tot sunt copii care se vor adulti mult prea devreme. Sau poate crezi ca fiica-ta viseaza la "trei iezi cucuieti". Te minti singura! Trezeste-te!
krisla
Postat pe 2 Martie 2009 18:54
nu vreau sa fiu rau..dar gandeste-te ca poate esti...doar o bataie de joc,..o distractie..
se joaca cu tine si cu sentimentele tale. incearca sa cunosti si alti baieti, fara a te implica in vreo relatie cu ei, apoi vei constientiza care sunt sentimentele tale pt el. daca inca mai consideri ca il iubesti..asigura-te ca si el intelege asta(dar nu fi patetica, ca o sa stearga cu sentimentele tale pe jos), apoi totul depinde ce ceea ce simte el cu adevarat pt tine. daca realizezi ca defapt nu il iubesti ci ai alte sentimente similare, dar nici pe departe de iubire...vezi-ti de ale tale..si de alti baieti.

inca ceva..am citit mai sus la cineva cum ca ai avea 15 ani(nu stau acu sa fac cercetari in legatura cu varsta ta)..daca o sa te mai vezi si cu alti baieti ..nu fi "usuratica". ca o sa ajungi sa fii vazuta doar ca un obiect pt satisfactia altora.
baiat_anonim
Postat pe 2 Martie 2009 19:13
frate nu e grasa deloc si nu trebuie sa urmeze diate la 15 ani e f periculos...e in crestere, are nevoie de paine si multe altele k are carbohidrati...trebuie sa aiba de toate in organism...doar sa aiba grija cat mananca sa nu se ingrase ... eu stiu ce inseamna sa nu mai mananci paine la 16 ani cam asa...simplu..2 ani de chin si lipsuri si vitamine k sa ajungi sa ai din nou tot ce are nevoie organismul...
AnDrEeA_23
Postat pe 2 Martie 2009 19:46
:))) auzi mai inteligento adik ma skuzi analfabeto stai kuminte si vezi-ti d tb tale nu t mai baga in seama si vb frumos babooo
skumpy_1
Postat pe 2 Martie 2009 21:07
Fugi cat mai repede...asta nu iubire! Scuze, dar la 15 ani ai toata viata inainte sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca.Poate e prima ta iubire si ti-e mai greu, dar fugi!
needles_and_pins
Postat pe 2 Martie 2009 22:32
De la: ella_c, la data 2009-02-17 19:13:09Fetito, ce sfat vrei tu la 15 ani??



Doamne...ma duc sa-i caut un pic lui fiica-mea prin calculator...sper sa nu am surprize..



ahahahahahahaha ai fost foarte tare :)))=)))) felicitariii cum le palce unora sa isi complice viata fara motive si sa traiasca drame fara rost la 15 ani:)))
andreeabras
Postat pe 2 Martie 2009 23:05
cara ai timp sa te indragostesti, la varsta ta totul e trecator si el nu merita chiar nimic din ce ai tu sa oferi ... a si cu slabitul cu siguranta nu ai nevoie
gina24
Postat pe 3 Martie 2009 00:20
eu cred ca esti indragostita de el nebuneste si vrei sa faci orice pentru a fi cu el...gandeste-te daca merita si daca intr-adevar o sa fii fericita alaturi de el.....ai toata viata inainte,o sa mai intalnesti sigur si alte persoane,asa ca sfatul meu....altul la rand....te poop si ai grija de tine (de slabit nu ai nevoie sigur,daca te considera plinuta la greutatea ta,scuza-mi vocabularul,dar e un ''bou'') pa pa
ramy_26
Postat pe 3 Martie 2009 07:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
redactarea unei carti 2 De la: InDark 23 Martie 2009 14:35
Intalniri in Bucuresti 1 De la: kudika_14868 24 August 2012 16:07
credeti in iubiri ``pe neve``? 78 De la: etta 24 Octombrie 2009 00:02
Ajutati-ma sa iau o decizie 18 De la: Lisssa 28 Septembrie 2010 07:18
pentru fete 15 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:39