Setari Cookie-uri

guma de mestecat pentru slabit

guma de mestecat pt cresterea inteligentei claaaaarrrr nu exista!!! pt stimularea creierului prin substante chimice poate...dardeja avem in farmacii lecitina,omega3 si desigur dimineata cafeina din cafea....catdespre guma de mestecat pt slabit...mda... de gstrita cred k s=a auzit peste tot...guma de mestecat provoaca d fff multe ori gastrita...si asta candmananci,iar dak nu mananci nu mai prin noroc nu t vei imbolnavii.... eu am avut si inca mai am probleme cu kg in plus si am incercat nenumarate diete si ceaiuri si paastile si cura cu lamaiesi etc... doar k la mine nu era problm alimentatia(deoarece mereu am mancat sanatos), si nici sportul deoarece nu eram o fire sedentara. si k sa vezi...am slabit cu o pastila si asta dupa c am obs k fetele,colegele d la afaculta erau toate suble...am intrebat si am aflat ca era vb d CAPSULA PT SLABIT(chiar asa s numeste)...sau spus multte rele despre ea...dar deja stiu medici care o iau...Aceasta nu iti taie pofta de mancare si dedulce,gras,acidulat simti nevoia sa bei foarte multe lichide si sa mananci cruditati...are si contraindicatii in cazul cardiacilor si persoanelor cu probleme renale si nu mai stiu , mai era ceva.....cat timp nu s intrece doza zilnica si nu uiti sa bei lichide nu o sa realizezi k esti p cura.... SI PT GURIILE RELE> m-am lasat de ea 5 luni si nu am pus un gram....ak am inceput din nou pt inca 8 kg si merge!!!
falling_angel22
Postat pe 17 Martie 2009 11:57
:))).....sincer e prima data cand scriu pe site...pana acum doar citeam si ma minunam de unele chestii care le citesc aici dar acest subiect e chiar traznet...:))).....Dragele mele parerea mea este ca aceea guma magnifica nu face decat sa iti prooace o senzatie de foame in cazul in care nu ai mancat dar nicidecum sa te ajute la slabit,eu zic sa puneti manuta pe sport,masaj etc. ca sa a ajute....nu pastile,gume sau io styu ce alte tampenii....va pup
alexandra_love1
Postat pe 17 Martie 2009 21:50
De la: alexandra_love1@yahoo.com, la data 2009-03-17 21:50:47:))).....sincer e prima data cand scriu pe site...pana acum doar citeam si ma minunam de unele chestii care le citesc aici dar acest subiect e chiar traznet...:))).....Dragele mele parerea mea este ca aceea guma magnifica nu face decat sa iti prooace o senzatie de foame in cazul in care nu ai mancat dar nicidecum sa te ajute la slabit,eu zic sa puneti manuta pe sport,masaj etc. ca sa a ajute....nu pastile,gume sau io styu ce alte tampenii....va pup

.
hmmmmmmmmmm mai bine incerci sa studiezi un pic despre ce este vb,observ ca te-ai grabit sa raspunzi un pic rautacios fara sa fii citit toate comentariile si sa-ti fii dat seama ca nu este vb despre orbit sau mai stiu eu ce fel de guma de mestecat ci una conceputa din ingrediente speciale care te ajuta sa nu mai rontai toate prostiile intre mese(covrigei,biscuiti s.a.m.d.)
bebe_Cristina
Postat pe 18 Martie 2009 08:28
N-am auzit de asa ceva,cu toate k ar fi o idee buna!!!
lovelyjuLLya
Postat pe 18 Martie 2009 11:47
ciun-ga ,ciun-ga ,ciun-ga
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:13
De la: laurathegirl, la data 2009-03-18 13:13:06ciun-ga ,ciun-ga ,ciun-ga



Luati cu ciunga, luati cu ciunga!!
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 13:15
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:15:31
De la: laurathegirl, la data 2009-03-18 13:13:06ciun-ga ,ciun-ga ,ciun-ga



Luati cu ciunga, luati cu ciunga!!


servus sexoaso,mai ai ciunga ?????
ciun-ga ,ciun-ga ,ciun-ga
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:17
"Neatza, SexyLaura! Nu mai am, da' am ciucalata Vreeeii?
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 13:23
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:23:20"Neatza, SexyLaura! Nu mai am, da' am ciucalata Vreeeii?

vreau,sigur ca da
dar de la ciucalata,ce creste ????
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:24
De la: laurathegirl, la data 2009-03-18 13:24:39
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:23:20"Neatza, SexyLaura! Nu mai am, da' am ciucalata Vreeeii?

vreau,sigur ca da
dar de la ciucalata,ce creste ????


Apetitu' ala... stii tu care, de iubareala
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 13:27
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:27:40
De la: laurathegirl, la data 2009-03-18 13:24:39
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:23:20"Neatza, SexyLaura! Nu mai am, da' am ciucalata Vreeeii?

vreau,sigur ca da
dar de la ciucalata,ce creste ????


Apetitu' ala... stii tu care, de iubareala


aaaaaaaa
da clitorisu?
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:28
Ce e fata, cu clitorisu'? Sa creasca, adica? Pa' da ce?
Dor_a
Postat pe 18 Martie 2009 13:47
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 13:47:19Ce e fata, cu clitorisu'? Sa creasca, adica? Pa' da ce?


am io boala pe una si vreau s-o fac sa ajunga sa isi traga clitorisu dupa ea.......
matracucu
Postat pe 18 Martie 2009 13:49
buna fetelor,nu am auzit de guma ptr slabit, insa eu am slabit cu pastile-se numesc REUCTIL, si sunt de 15 mg, sin de 10 mg.dau randament,nu au reactii adverse.am si eu o intrebare ceva de ,ucru in domeniul juridic, si resurse umane in bucuresti stiti ceva, sau ati auzit ceva.merci krissk
ioanacristina78
Postat pe 18 Martie 2009 21:19
scuze REDUTIL SUNT PASTILE PTR SLABIT
ioanacristina78
Postat pe 18 Martie 2009 21:22
vreti sa slabiti? nici o problema... hraniti'va printr'un tub... nu mancati mancare... taiati'va stomacul:))

efecte garantate!!!

goodys
Postat pe 18 Martie 2009 23:10
De la: goodys, la data 2009-03-18 23:10:26vreti sa slabiti? nici o problema... hraniti'va printr'un tub... nu mancati mancare... taiati'va stomacul:))

efecte garantate!!!



ce hazlie esti! ar trebui sa te pupi

eu am gasit altceva in loc de guma http://www.slimball.ro/
InDark
Postat pe 18 Martie 2009 23:13
buna!

eu am cumparat acea guma de mestecat, sincer nu este buna de nimic.Cred ca am dat banii mai mult pe instructiunile din cutie.O carticica cu regim alimentar.Daca cu adevarat as fi tinut acel regim alimentar as fi slabit si fara sa consum acea porcarie de guma.sincer daca vrei sa cumperi ,poti cumpara, dar parerea mea este ca vei arunca cu banii pe fereastra.te sarut si iti doresc o zi buna!
mayasimona
Postat pe 19 Martie 2009 16:46
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-15 09:58:00faceti sex sex si iar sex
ardeti calorii si va simtiti si bine




Ca sa va faceti si-o idee despre cate calorii se ard in timpul sexului...spor la calcule!


PREPARING THE BEDROOM Includes setting the snooze alarm and dimming the lights: 42 (calories burned)

ADDITIONAL LAST MINUTE PREPARATIONS Hiding the sex manual: 3; Decanting the wine: 4; Without a corkscrew: 268

MAKING THE FIRST MOVE If you are shy: 15; If you are anxious: 43; If you beg: 100

SEDUCING THE PARTNER If you are rich (cash): 5; If you are rich (credit card): 15; If you are poor: 200

INITIAL BODY CONTACT Fumbling: 4; Casually rummaging around: 7; Seriously rummaging around: 42

REMOVING CLOTHES With partner’s consent: 12; Without partner’s consent: 187; Removing socks by violently shaking feet: 418

AROUSAL AND STIMULATION Blowing in partner’s ear: 15; Blowing in your own ear: 2,512

DISAPPOINTMENT (after seeing partner undressed) Partner looks better with clothes on: 10; Partner wears corrective underwear: 15; Partner turns out to be of wrong sex: 100; You don’t mind: 0.25; Partner wearing elevated socks: 50

DOING IT FOR THE FIRST TIME Fumbling around: 4; Desperately trying to put something somewhere: 18; Completely missing: 126

POSITIONS Italian (man on top; woman on bottom): 26; German (facing each other, but in different beds): 48; English (woman on top; man hiding): 15; American (both on top): 1,243

AFFLICTIONS Leg cramp: 36; Making believe you don’t have a leg cramp: 612; Sneezing (during intercourse): 7; Sneezing (during orgasm): 588

ASSORTED ACCIDENTS Toupee slips off (if your partner knew you wore one): 5; Toupee slips off (if partner didn’t know): 72; Extinguishing cigarette (in ashtray): 1; Extinguishing cigarette (in mattress): 17; Extinguishing cigarette (in partner’s leg): 133; Calling your partner the wrong name: 50

ORGASMIC INTENSITY SCALE Shoes flew off: 15; Expression didn’t change: 0.5; Room turned purple: 4; Face turned purple: 78; Earth moved: 30; If Earth actually moved: 1,234,588; Moaning in Turkish: 506

THINGS OFTEN SAID AFTER SEX “I am so grateful”: 15; “It must have been something we ate”: 15; “Was it good for you?”: 15; “Are you finished?”: 15

TRYING AGAIN If woman is ready: 5; If man is not: 563

ROLLING OVER AND GOING TO SLEEP After sex: 18; During sex: 546; While parking car: 212

SLEEP Real: 5; Faked (a good way to avoid sex-craved partner): 74

TAKING A BATH TOGETHER In a bath: 5; In a sink: 150; In a jacuzzi: 15,269

MAKING THE BED With partner still in it: 44 (indicates either a neatness obsession, a severe optic disorder, or a partner who is very tired). With you still in it: 97 (suggests extreme withdrawal and profound dissatisfaction)

ioana_cristina_axinte
Postat pe 21 Martie 2009 13:22
eu nici macar nu am auzit de asta...
_dulcik_
Postat pe 25 Martie 2009 12:57
spune-mi si mie te rog cum se cheama guma cu ceai verde mersi
Danuca_B
Postat pe 25 Martie 2009 21:31
De la: falling_angel22, la data 2009-03-17 11:57:53guma de mestecat pt cresterea inteligentei claaaaarrrr nu exista!!! pt stimularea creierului prin substante chimice poate...dardeja avem in farmacii lecitina,omega3 si desigur dimineata cafeina din cafea....catdespre guma de mestecat pt slabit...mda... de gstrita cred k s=a auzit peste tot...guma de mestecat provoaca d fff multe ori gastrita...si asta candmananci,iar dak nu mananci nu mai prin noroc nu t vei imbolnavii.... eu am avut si inca mai am probleme cu kg in plus si am incercat nenumarate diete si ceaiuri si paastile si cura cu lamaiesi etc... doar k la mine nu era problm alimentatia(deoarece mereu am mancat sanatos), si nici sportul deoarece nu eram o fire sedentara. si k sa vezi...am slabit cu o pastila si asta dupa c am obs k fetele,colegele d la afaculta erau toate suble...am intrebat si am aflat ca era vb d CAPSULA PT SLABIT(chiar asa s numeste)...sau spus multte rele despre ea...dar deja stiu medici care o iau...Aceasta nu iti taie pofta de mancare si dedulce,gras,acidulat simti nevoia sa bei foarte multe lichide si sa mananci cruditati...are si contraindicatii in cazul cardiacilor si persoanelor cu probleme renale si nu mai stiu , mai era ceva.....cat timp nu s intrece doza zilnica si nu uiti sa bei lichide nu o sa realizezi k esti p cura.... SI PT GURIILE RELE> m-am lasat de ea 5 luni si nu am pus un gram....ak am inceput din nou pt inca 8 kg si merge!!!


Claaaarr , vad ca ai nevoie si pentru tine e super promotie GRATIS guma pentru cresterea inteligentei !!:)) Ia-o nene ca e gratis !!!
hai la guma hai la guma
O sa aveti toti o inteligenta sa nu o puteti duce
:))
shifer
Postat pe 31 Martie 2009 17:52
De la: InDark, la data 2009-03-18 23:13:49
De la: goodys, la data 2009-03-18 23:10:26vreti sa slabiti? nici o problema... hraniti'va printr'un tub... nu mancati mancare... taiati'va stomacul:))

efecte garantate!!!
...... ca tot e criza .....
shifer
Postat pe 31 Martie 2009 18:00
prostie... banii aruncati degeaba
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 21:53
De la: www_alexandra_cristina_mateescu, la data 2009-02-25 19:00:27Buna feletor,sunt curioasa sa stiu daca a auzit cineva sau a folosit cineva guma de mestecat pentru slabit.........



ciao...nush daca exista o guma facuta anume pt slabit dar intr-adevar daca mesteci guma mai mereu te ajuta la arderea caloriillor,pt ca e ca si cum ai da de mancare organismului incontinuu,stomacul tau lucreaza fara sa ii dai mancare in timp ce mesteci..eu una nu pot sa mestec mult guma,mi se face rau,dar am o prietena care inclusiv doarme cu gumitza in gura:d...si nu se ingrasa...desi mananca f mult..deci ceva sambure de adevar o fi..dar provoaca si foame,...depinde daca te poti abtine sa nu mananci.si intr-adevar posibil sa faci si carii..mie una stomatolgul mi-a recomandat sa mananc mai bine un mar in loc de guma..
anculetz21
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:37

dar nu prea cred
elena_287
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:39
De la: www_alexandra_cristina_mateescu, la data 2009-02-25 19:00:27Buna feletor,sunt curioasa sa stiu daca a auzit cineva sau a folosit cineva guma de mestecat pentru slabit.........



http://www.efarma.ro/products.php?id=3124...uite se pare ca exista...;)
anculetz21
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:41
daca este asa ceva trebuie aflat imediat eu am nascut de curand si vreau sa devin ce am fost ca vine vara si ma fac de ras
elena_287
Postat pe 4 Aprilie 2009 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hello 21 De la: yumalai 26 Mai 2009 08:24
venit suplimentar? 4 De la: ema_iordanescu 7 Iulie 2008 13:35
SOARTA 70 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 13:49
o posibilitate de castig oferita de stat 22 De la: sirghea 22 Mai 2010 11:56
depilare 6 De la: pryntzesyta 20 Mai 2009 18:35