Setari Cookie-uri

Am nevoie de un sfat urgent!!!


Un asemena comportament eu mi-l explic foarte simplu: NU IUBESTE! Si am sa-ti spun si de ce.. TU afirmi ca il iubesti si esti gata sa pleci spre el.. no matter what! Si totusi esti femeie.. EL nu o face, desi... i-ar fi mult mai usor sa care cu carca ceva o luna de zile si sa stranga banii de drum. Iubirea i-ar da puterea sa faca asta. Nu este atat de interesat de o relatie cu tine. incat sa merite deranjul. Pe de alta parte, daca "pici" de ce nu? In fond pici pe banii tai.... si sex se face si fara dragoste nebuna la mijloc.
Cum as reactiona? Pa, iubitule, mi-a facut placere sa conversam... dar, uite... intre timp am o invitatie REALA in oras! Ne mai citim pe messenger [/quote]


la ce s-a spus mai sus adaug: decat sa te obosesti cu un drum de 400 km si bani cheltuiti mai bine trimite-i direct banii lui ---te scutesti de o faza neplacuta cum ar fi sa pici de ......si macar afli ce -ti doresti atat de mult ....
sprite
Postat pe 17 Martie 2009 00:31
lasaaaaaaaaaaal.... nu e de tine!
danutza25
Postat pe 25 Mai 2009 16:22
pussy, de la ..sau de la sarut? ca sa stiu si eu cum sa citesc articolu!
l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 16:50
Draga mea,

Parerea mea e ca el are alta mandra. Cand aia i-a dat papucii s-a bagat in seama cu tine. Si nu stiu cum sa-ti explic, daca e sa fie al tau, al tau va fi. Distanta nu e un impediment. Eu am avut o relatie timp de 10 ani la distanta ( asa cam la 500 km si a tinut) Daca sunt sentimente si respect distanta nu intra in discutie.
Deci , indiferent cat de mult te-ar durea lasa-l in plata Domnului si gaseste-ti un barbat care sa te aprecieze si sa fie in limba dupa tine. Pana la urma, tot femeia alege. Dar RESPECTA-TE .

pa
kudika010126
Postat pe 26 Mai 2009 00:29
si? ce s-a mai intamplat? Ati evoluat la webcam?
m_user
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne-am mutat impreuna, dar vrea sa ne despartim.. 6 De la: kudika_977873 4 Ianuarie 2015 18:52
dupa atata timp..... 10 De la: eka 14 Octombrie 2009 12:44
Sa-l pun la incercare? 39 De la: razz 13 Martie 2011 16:14
O sansa la ce`a fost odata.. posibil? 13 De la: polly_ 29 Martie 2010 21:52
Sunt atat de trista............ 68 De la: JUST_ROBERTA 14 Iulie 2009 01:23