Setari Cookie-uri

Ce faci dak iti prinzi prietenul/sotul in pat cu alta sau prietena/sotia cu altul?

De la: Miticutza, la data 2009-03-12 17:48:59
De la: ScorpiutsA, la data 2009-03-12 17:34:46cred k faza asta cu aruncatu afara dezbracati cum zice ETE ar fi cea mai mare rusine pt ei sa umble dezbracati pana acasa sau undeva sasi puna ceva pe ei .....as si muri de ras sa vad pe care umbland dezbracat k la dat prietena afara din casa


Inainte de '89, intr-o dimineata, ma duceam la servici pe la ora 5. Pe strada, bezna, nici un bec aprins. Era iarna, dar fara zapada. Intr-un parc vad o silueta alba ce se deplasa foarte repede catre iesire. Eu, din nefericire, trebuia sa merg catre acea iesire din parc. Pe moment m-am speriat, dar apropiindu-se de mine am observat ca acea siluete, era un barbat imbracat doar in izmene si camasa de corp, fara papuci in picioare. A trecut pe langa mine fara sa-mi faca nimic. Se vedea pe fata lui ca era disperat si fu-se-se prins de vre-un sot venit mai devreme de la servici. Afara era un frig...de crapau pietrele.


io`l dezbracam de tot... ce sa da la femeia altuia
asa`i trebuie
Diavolyta_
Postat pe 12 Martie 2009 23:59
De la: ScorpiutsA, la data 2009-03-12 23:58:00
De la: InDark, la data 2009-03-12 23:40:30* actiunea

Scuze dar sunt obosit si am tendinta sa mananc litere (sunt intr-o plina cura de slabire)


te iert dragule ....bafta la cura, fa o combinatie cu un pic de sala si totusi o alimentatie sanatoasa(k nu merge sa te infometezi k apoi te ingrasi la loc)...si poate poate iese ceva


iti dai seama ca am dat jos din pod tot arsenalul (regim alimentar, sala, gandire pozitiva etc) slabisem acum 2 ani si m-am culcat pe lauri... acum stiu ce trebuie sa fac!

Salutari ;)
InDark
Postat pe 13 Martie 2009 00:00
In prima faza probabil ca daca as avea un pistol la indemana i-as impusca pe amandoi

Putin probabil sa am pistolul la mine asa ca probabil as incepe sa urlu la nenorocit sa se dea jos de pe panarama

Daca nu se opreste in timp ce urlu la el atunci sun un prieten sa-mi aduca pistolul pentru ca nenorocitul nu ma respecta

Glumeam

Probabil ca i-as da afara pe usa pe amandoi daca i-as prinde in patul meu sau daca i-as prinde in alta parte ...mi-as face cunoscuta prezenta sa fiu sigura ca stie de ce isi gaseste bagajele la usa si tot l-as da afara din casa

Nu ma deranjeaza sa ma insele atata timp cat eu nu sunt la curent cu acest lucru , daca e atat de idiot incat sa-l mai si prind in flagrant delict clar nu are ce cauta langa mine.
iris_4_ever
Postat pe 13 Martie 2009 00:00
Asa e daniela de multe ori cand cel de langa noi greseste incercam sa dam vina si pe noi dar adevarul e ca uneori traim in minciuna si mai bine nu stim adevarul ...inteligent raspuns sa pleci dar daca tot il parasesti de ce sa nu l si umilesti? :)) si mie imi place ideea cu aruncatul hainelor..
gia_s
Postat pe 13 Martie 2009 00:01
Ar fi chiar scarbos sa itzi gasesti barbatul in patul tau cu alta. Nu e vb doar de inselat, dar ar putea sa aiba macar atat bun simtz incat sa isi caute alt cuibusor de nebunii, nu casa noastra.
Aladiah
Postat pe 13 Martie 2009 00:02
De la: Aladiah, la data 2009-03-13 00:02:27Ar fi chiar scarbos sa itzi gasesti barbatul in patul tau cu alta. Nu e vb doar de inselat, dar ar putea sa aiba macar atat bun simtz incat sa isi caute alt cuibusor de nebunii, nu casa noastra.


ironia este ca unii se gandesc: "nicaieri nu-i ca acasa!"
InDark
Postat pe 13 Martie 2009 00:04
De la: iris_4_ever, la data 2009-03-13 00:00:42In prima faza probabil ca daca as avea un pistol la indemana i-as impusca pe amandoi

Putin probabil sa am pistolul la mine asa ca probabil as incepe sa urlu la nenorocit sa se dea jos de pe panarama

Daca nu se opreste in timp ce urlu la el atunci sun un prieten sa-mi aduca pistolul pentru ca nenorocitul nu ma respecta

Glumeam

Probabil ca i-as da afara pe usa pe amandoi daca i-as prinde in patul meu sau daca i-as prinde in alta parte ...mi-as face cunoscuta prezenta sa fiu sigura ca stie de ce isi gaseste bagajele la usa si tot l-as da afara din casa

Nu ma deranjeaza sa ma insele atata timp cat eu nu sunt la curent cu acest lucru , daca e atat de idiot incat sa-l mai si prind in flagrant delict clar nu are ce cauta langa mine.



ce tare esti fata ,,,eu as alege varianta sa o las sa plece de nebuna si sa nu ma mai caute niciodata
sarutama
Postat pe 13 Martie 2009 00:05
De la: InDark, la data 2009-03-13 00:04:35
De la: Aladiah, la data 2009-03-13 00:02:27Ar fi chiar scarbos sa itzi gasesti barbatul in patul tau cu alta. Nu e vb doar de inselat, dar ar putea sa aiba macar atat bun simtz incat sa isi caute alt cuibusor de nebunii, nu casa noastra.


ironia este ca unii se gandesc: "nicaieri nu-i ca acasa!"


:))))
alt motiv sa`i mai trag un glotz in cap
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 00:07
nicaieri nu i ca acasa :)) ..si nici hotelul nu l platesc nu? dac e sa l prind totusi sper sa fie in cea mai friguroasa zi din an cred ca va dati seama si de ce
gia_s
Postat pe 13 Martie 2009 00:15
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-13 00:07:04
:))))
alt motiv sa`i mai trag un glotz in cap


deja inspiri teama pe forumul asta! de unde ti-ai procurat armele si munitia?
InDark
Postat pe 13 Martie 2009 00:17
De la: gia_s, la data 2009-03-13 00:15:46nicaieri nu i ca acasa :)) ..si nici hotelul nu l platesc nu? dac e sa l prind totusi sper sa fie in cea mai friguroasa zi din an cred ca va dati seama si de ce


Adevarul suprem ieasea din gura pacatosului (care mai mult ca sigur ca a suferit razbunarea unei femei ) sub forma asta: "multe fapturi sunt pe acest pamant dar cu siguranta femeia e cea mai razbunatoare dintre ele! "
InDark
Postat pe 13 Martie 2009 00:21
De la: InDark, la data 2009-03-13 00:21:26
De la: gia_s, la data 2009-03-13 00:15:46nicaieri nu i ca acasa :)) ..si nici hotelul nu l platesc nu? dac e sa l prind totusi sper sa fie in cea mai friguroasa zi din an cred ca va dati seama si de ce


Adevarul suprem ieasea din gura pacatosului (care mai mult ca sigur ca a suferit razbunarea unei femei ) sub forma asta: "multe fapturi sunt pe acest pamant dar cu siguranta femeia e cea mai razbunatoare dintre ele! "


foarte adevarat....si multe aici de fata o pot confirma
ScorpiutsA
Postat pe 13 Martie 2009 00:25
De la: sarutama, la data 2009-03-13 00:05:32
ce tare esti fata ,,,eu as alege varianta sa o las sa plece de nebuna si sa nu ma mai caute niciodata


Pai e normal ca o lasi sa plece dar in general prostii care-s prinsi vor sa revina pentru ca defapt a gresit si promite ca nu se va mai intampla niciodata

Nu vorbesc in cunostiinta de cauza pentru ca din pacate nu am fost pusa niciodata intr-o situatie de genul desi sunt suficient de masochista incat sa-mi doresc sa-l intalnesc pe ala de e in stare sa ma insele pe mine

Va pot spune in schimb reactia fostului meu pe care a avut-o cand m-a prins cu altul in casa
Bine ,flagrantul a fost pus la cale de mine pentru ca la momentul ala mi s-a parut cea mai la indemana optiune ca sa scap de el .
Tot incercam sa ma despart de el si nu reuseam asa ca .....ma intelegeti , in alte conditii nu as fi putut fi prinsa

Reactia ?

Initial a ramas blocat cand si-a dat seama de ce se intamplase acolo ( defapt nu se intamplase nimic dar am avut grija sa ma gaseasca pe mine intr-un halat si pe el doar in chiloti ) si a inceput sa ma intrebe daca chiar am facut ceea ce credea el.

Raspunsul meu a fost promt : ,,tu ce crezi ca puteam face daca suntem dezbracati amandoi ?''

A vrut sa-i rupa fata rivalului dar nu a putut din cauza mea ca de , era pacat sa raneasca baiatul ala care nu gresise cu nimic nefiind la curent cu planul meu asa ca l-am facut scapat urgent ( chiar nu inteleg de ce nu m-a mai sunat niciodata tipul ala ) .
Cand am ramas singuri a inceput iar cu dilemele existentiale, chiar am fost in stare sa-l insel ....eu ca da , ca i-am spus demult ca nu mai vreau sa fim impreuna si tot repertoriul cu care eram obisnuita de cateva saptamani ....

Pana la urma l-am trimis acasa si de abia dupa vreo luna de zile i-am zis ca defapt a fost un plan pus la cale sa scap de iubirea lui care incepuse sa ma enerveze

Mi-a zis ca sunt cea mai a dracu femeie din viata lui dar ca in definitiv am capatat ce am dorit ceea ce defapt asta conta ....a ramas cu ceva sechele dar pana la urma si-a revenit iar acum suntem foarte buni prieteni.

Uitasem de episodul asta din viata mea , acum ma intreb si eu cum de am fost atat de rea incat sa fac acest lucru dar atunci ....chiar a fost singura modalitate de a scapa de el
iris_4_ever
Postat pe 13 Martie 2009 00:29
super tareeee
ScorpiutsA
Postat pe 13 Martie 2009 00:35
Eu, daca vin mai devreme sau de la o distanta mai mare, dau telefon, ca sa evit asemenea situatie.
Daca totusi de intampla, le fac o cafea, le dau un cognac, port o discutie civilizata cu ei.

Privit din unghiul opus, eu n-am fost prins niciodata si in episodul urmator va pot da sfaturi cum se sar gardurile, balcoanele si copacii, tehnici de supravietuire si multe altele.

Postat pe 13 Martie 2009 08:25
nu cred k as avea puterea atunci pe moment sa reactionez cumva...probabil k m-as simtii tradata si primul gand ar fi divortul...depinde dak sunt copii la mijloc sau nu dar sincer nu cred k l-as mai putea ierta....mi-ar fi foarte greu...e una sa banuiesti sau sa auzi si e una sa-i vezi....
bruneagra25
Postat pe 13 Martie 2009 08:59
eu nu stiu cum as reactiona, dar cu sigurantza la felul meu de a fi, cred k nu prea o sa le placa . si nu ma refer la scandal, eu sunt cam pusa pe caterinca la faze nasoale. dar daca stau sa ma gandesc bine ei i-as arunca hainele in strada si as da-o afara in fundul gol, am mai lasat-o eu pe una in sutien la o carciuma pt k furase prietenei mele o gecutza mulata de piele, deci cu sigurantza asa as proceda.
cristi_nne
Postat pe 13 Martie 2009 09:13
iar lui, k uitai, nici nu vreau sa ma gandesc....
cristi_nne
Postat pe 13 Martie 2009 09:13
De la: Roco, la data 2009-03-13 08:25:13
Daca totusi de intampla, le fac o cafea, le dau un cognac, port o discutie civilizata cu ei.



Eventual te alaturi

Postat pe 13 Martie 2009 09:18
De la: Georgia99, la data 2009-03-13 09:18:24
De la: Roco, la data 2009-03-13 08:25:13
Daca totusi de intampla, le fac o cafea, le dau un cognac, port o discutie civilizata cu ei.



Eventual te alaturi

Nu cred...

Postat pe 13 Martie 2009 10:07
De la: Roco, la data 2009-03-13 08:25:13Eu, daca vin mai devreme sau de la o distanta mai mare, dau telefon, ca sa evit asemenea situatie.
Daca totusi de intampla, le fac o cafea, le dau un cognac, port o discutie civilizata cu ei.

Privit din unghiul opus, eu n-am fost prins niciodata si in episodul urmator va pot da sfaturi cum se sar gardurile, balcoanele si copacii, tehnici de supravietuire si multe altele.


Astept sfaturile tale....chiar sunt curioasa
ScorpiutsA
Postat pe 13 Martie 2009 13:40

doar i`am si zis... daca te prind cu alta va omor pe aman2
eu sunt sinceraaaa
Diavolyta_
Postat pe 13 Martie 2009 13:45
Eu l-am gasit pe FOSTUL meu iubit dormind in pat cu o duduie.Cum am reactionat?Am cerut scuze ptr deranj am luat cheile de la masina si am plecat ptr TOTDEAUNA.Bineinteles au urmat :pai sa vezi ca nu era cum crezi ca....etc etc etc.Nu am mai vrut sa aud nimic.Si in ziua de azi ma mir cat sange rece am avut,cred ca shock-ul a fost de vina.Ultimul lucru pe care il asteptam de la el dupa 6 ani impreuna era asta,mai ales ca pana atunci am avut incredere deplina.
ali_cia101
Postat pe 13 Martie 2009 14:10
De la: ali_cia101, la data 2009-03-13 14:10:49Eu l-am gasit pe FOSTUL meu iubit dormind in pat cu o duduie.Cum am reactionat?Am cerut scuze ptr deranj am luat cheile de la masina si am plecat ptr TOTDEAUNA.Bineinteles au urmat :pai sa vezi ca nu era cum crezi ca....etc etc etc.Nu am mai vrut sa aud nimic.Si in ziua de azi ma mir cat sange rece am avut,cred ca shock-ul a fost de vina.Ultimul lucru pe care il asteptam de la el dupa 6 ani impreuna era asta,mai ales ca pana atunci am avut incredere deplina.

ETE_EU
Postat pe 13 Martie 2009 14:13
De la: ali_cia101, la data 2009-03-13 14:10:49Eu l-am gasit pe FOSTUL meu iubit dormind in pat cu o duduie.Cum am reactionat?Am cerut scuze ptr deranj am luat cheile de la masina si am plecat ptr TOTDEAUNA.Bineinteles au urmat :pai sa vezi ca nu era cum crezi ca....etc etc etc.Nu am mai vrut sa aud nimic.Si in ziua de azi ma mir cat sange rece am avut,cred ca shock-ul a fost de vina.Ultimul lucru pe care il asteptam de la el dupa 6 ani impreuna era asta,mai ales ca pana atunci am avut incredere deplina.


indiferenta-i doare cel mai tare pe barbati....ai reactionat foarte bine....desi ma mir cum ai putut sati pastrezi calmul
ScorpiutsA
Postat pe 13 Martie 2009 14:20
De la: sarutama, la data 2009-03-12 23:31:34
De la: _oktober_, la data 2009-03-12 23:11:23sunt doua lucruri care pe mine ma pot darama: dezamagirea si neputinta...in situatia descrisa de tine cred ca ar da peste mine ambele...asta cred eu ca as simti in momentul respectiv...dar, ma ridic...cum...nu stiu...si nici macar nu vreau sa ma gandesc


eu sincer nu as face nic doar ca as propune un trio ,,,,dar mai interesant daca ar fi a mea prietena sau soata cu alta in pat ,,,si mai tare m-as bucura

daca te-as prinde cu Dan al meu, m-as baga la mijloc
_oktober_
Postat pe 13 Martie 2009 14:24
le rup capu la amindoi...
mikela_my
Postat pe 13 Martie 2009 15:02
nu pot sa premeditez momentul ,dar cu siguranta bine nu le_ar fi!!!!
catch_a_fire
Postat pe 13 Martie 2009 17:06
nu mai zice nimeni nimic? ink astept mesaje de la voi
ScorpiutsA
Postat pe 13 Martie 2009 22:44
sal la toata lumea
kudika001643
Postat pe 13 Martie 2009 22:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog ajutati-ma!!! 29 De la: dragon_fly88 16 Iunie 2010 23:54
nu cunosc ! 8 De la: broscoiu 2 Octombrie 2011 21:49
as putea fi gravida? 31 De la: kudika081126 15 Martie 2010 00:50
sa am incredere? 4 De la: miss_darine 5 Ianuarie 2011 18:55
Melodii pe care sa faci dragoste? 103 De la: felixcat 11 Decembrie 2009 23:21