Setari Cookie-uri

Relatie discreta in Brasov

De la: ella_c, la data 2009-04-08 09:15:01
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:02:21Ella, draga mea, viata te pocneste cand iti e mai drag, de nu te vezi (si aici ma refer la mine ) dar cel putin de un lucru ii pot multumi lui Dumnezeu - oamenii pe care am avut norocul sa-i intalnesc de-a lungul vietii.
I-adevarat, ca pe unii tot El i-a luat muult inainte de vreme, dar stii cum se zice - si El are nevoie de oameni buni. Asa ca nu ma plang. As fi putut sa nu-i cunosc niciodata. Ar fi putut sa nu-mi umple viata de bucurie nici pentru acel putin timp pe care l-au avut pe Pamant... Celor care au avut bunatatea sa-mi infrumuseteze viata si sunt inca aici, ma rog sa le fie bine mereu... Pe ceilalti... Sper sa-i mai intalnesc intr-o alta viata, pentru ca stiu ca mi-ar infrumuseta-o si pe aceea.


E usor sa-ti puna cineva eticheta fara sa te cunoasca .Iar cand ai spus de "pocnit" puteai sa te referi si la mine fara probleme.Nu stiu daca iti amintesti cum ne-am cunoscut..Pe un topic unde eu imi etalam in toata splendoare unul din multele esecuri iar tu mi-ai vorbit frumos...
Imi pare rau ca citesc ceea ce ai scris mai sus,imi pare rau ca ai trait asa ceva ...si imi pare rau ca ai dreptate.Dar imi pare bine ca te-am cunoscut!Pe tine si mai sunt cateva persoane..
Hai sa ne inveselim ca iar am cazut impreuna in butoiul cu melancolie..
i-am facut eu o gaura la butoi ca sa nu te inneci :p
dontworibehapi
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:18
Aaratosuuuu! A'ncoa sa te dragalesc inca o tzara
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:19
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:19:39Aaratosuuuu! A'ncoa sa te dragalesc inca o tzara
pai credeai ca scapi da am obosit sa tot alerg
dontworibehapi
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:21
donty toata lumea vrea o relatie discreta... toata lumea vrea sa fie inteleasa si toata lumea vrea cate ceva... nasol e ca nu ne dam seama ca in schimbul a acel ecva pe care il cerem cu atata ardoare..... avem de dat inapoi inzecit.

m-am distrat putin citind ,insa este trist un lucru.... minciuna ... si a lui si a sotiei si probabil a celei pe care el o cauta. nu cred si nu pot sa cred absolut ca in secolul 21 , 2 oameni maturi (cel putin asa spun ca sunt) stau impreuna intr-un parteneriat ... pt copil. ma intreb cam cati se gandesc cat de mult din raceala dintre ei o simt copiii , cat se gandesc la teatrul pe care il joaca si la implicatiile psihologice pe care le presupun o relatie de genul celei pe care o dorese musiu?????
isi spun... aaah stau cu sotia numai pentru copii, sigur ca amanta ma intelege doar ma iubeste , sau ma intelege...ea ma intelege.... si ma mai intreb cum vor gestiona situatia in momentul in care acel copil va afla... poat ca iarta o aventura... insa tepot asigura ca cel putin unii nu iarta toata viata minciuna si teatrul ieftin dat de cei 2 parinti.

in sfarsit copilul are numai 5 anisori.... insa ca sa fac putin pe "mama omida".... cu mana pe inima ii spun ca il asteapta vremuri (iertare pt expresie) "c a c a c i o a s e"....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:21
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:17:53
Stiu, Ella, topicul ala... Imi amintesc perfect si despre ce era vorba...
Si stiam si ca iti ofer un pic de confort atunci... Imi pare bine ca am putut, pentru 4 minute, sa te fac sa privesti mai curajoasa situatia...


Eu nu uit...niciodata!
Ca dovada ca te "caut 'in fiecare dimineata!Te-ai "pricopsit" cu mine!
hai da fundu' la tzucat!
ella_c
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:22
Bai O'chelaru,
Eu cred ca toate aceste 'tanti ciufute' si moralizde sunt pur si simplu urate ca porcu' mistret, altfel nu-mi explic reactiile lor.
Aceasta uratenie le vine din interior si li s-a aplicat pe chip.
Fiind asa, ceilalti se feresc de ele, de aici reactiile lor...

Postat pe 8 Aprilie 2009 09:23
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:15:46Dandanico, da... Ai ajuns cam la spartul targului

Deja am fost certati ca cica "daca el e SINCER ca vrea o amanta" noi ar trebui sa-i dam o medalie...

Pe mine logica aia ma depaseste, asa ca ii las cu topicul lor si ma duc in drumu' meu, sa fac mistho si sa ma amuz. Dati-ma-n judecata!


dora, eu una pot sa inteleg o aventura... ceea ce nu pot sa inteleg este expresia "stau cu sotia pentru copil" sincer imi repugna pana n viscere expresia asta.... e cea mai mare jignire adusa unei relatii din care au rezultat copii.

daca d-l vrea "hatza -hatza" frate poa' sa dea cu mutu si de chiuveta din partea mea...dar sa nu imi spuna mie ....stau cu sotia pt copil desi avem o relatie perfecta de prietenie si comunicam foarte bine....
vin si eu si ii spun altceva... in cazul in care comunica asa bine intre ei ce ar fii sa comunice asa de bine si cu pustiulica aia pe care o au impreuna sa-i explice cum stau cu adevarat lucrurile si sa-si vada linistit fiecare de "gaurile" si de alte treburi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:25
De la: Roco, la data 2009-04-08 09:23:53Bai O'chelaru,
Eu cred ca toate aceste 'tanti ciufute' si moralizde sunt pur si simplu urate ca porcu' mistret, altfel nu-mi explic reactiile lor.
Aceasta uratenie le vine din interior si li s-a aplicat pe chip.
Fiind asa, ceilalti se feresc de ele, de aici reactiile lor...


aaaah roco si eu care credeam ca lipsa mea de pe forum s-a simtit ....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:26
De la: Roco, la data 2009-04-08 09:23:53Bai O'chelaru,
Eu cred ca toate aceste 'tanti ciufute' si moralizde sunt pur si simplu urate ca porcu' mistret, altfel nu-mi explic reactiile lor.
Aceasta uratenie le vine din interior si li s-a aplicat pe chip.
Fiind asa, ceilalti se feresc de ele, de aici reactiile lor...

da bai nea roco...asa este recunosc cu mana pe inima eu sunt urata..si grasa...
ce sa fac nu toata lumea poate fi asa frumoasa ca tine..frumocsule
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:26
neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:28
De la: priest, la data 2009-04-08 09:28:54neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?


nu a gasit din nefericire ciubul de viespi de pe kudikosi...
uuuiui ce dor mi-a fost de voi mai fetele....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:30
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:30:25
De la: priest, la data 2009-04-08 09:28:54neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?


nu a gasit din nefericire ciubul de viespi de pe kudikosi...
uuuiui ce dor mi-a fost de voi mai fetele....



dandanico noul salut pe kidika suna cam asa"intoarce fundul sa te tzuc"
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:32
De la: priest, la data 2009-04-08 09:28:54neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?

mai puisor...esti cam curios matalutza:P
da tu ti-ai gasit cui sa apartii si tu?! copilul nimanui
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:32
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 09:26:49
De la: Roco, la data 2009-04-08 09:23:53Bai O'chelaru,
Eu cred ca toate aceste 'tanti ciufute' si moralizde sunt pur si simplu urate ca porcu' mistret, altfel nu-mi explic reactiile lor.
Aceasta uratenie le vine din interior si li s-a aplicat pe chip.
Fiind asa, ceilalti se feresc de ele, de aici reactiile lor...

da bai nea roco...asa este recunosc cu mana pe inima eu sunt urata..si grasa...
ce sa fac nu toata lumea poate fi asa frumoasa ca tine..frumocsule

Mai e o varianta, ca sunt proaste pur si simplu !
(nu pare a fi cazul tau)

Postat pe 8 Aprilie 2009 09:32
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 09:32:28
De la: priest, la data 2009-04-08 09:28:54neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?

mai puisor...esti cam curios matalutza:P
da tu ti-ai gasit cui sa apartii si tu?! copilul nimanui
nu nu dar nu ma descurajez asa usor
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:33
De la: priest, la data 2009-04-08 09:33:30
De la: coffeeta, la data 2009-04-08 09:32:28
De la: priest, la data 2009-04-08 09:28:54neata, pana la urma si`a gasit gagiu` amanta ?

mai puisor...esti cam curios matalutza:P
da tu ti-ai gasit cui sa apartii si tu?! copilul nimanui
nu nu dar nu ma descurajez asa usor


Preotzele, ma inervezi! Pai io ce sunt? Ai uitat sa le povestesti de "tavaleala" noastra de ieri? Cea din noul bordel? Tztztztz!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:42
eh lasa draga ca aia a fost asa o aventura de`o seara de`o vara, eu vreau ceva mai serios
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:11:20ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.



Vedeti? Mi-a trebuit sa deshid acest topic si pana la urma a cazut si 'dandanaua' pe capul meu

si ca sa raspund on topic...nu pot decat sa fiu de acord cu ceea ce spui tu si anume faptul ca in aceasta ecuatie, cu multi parametri, ce-i drept, nu conteaza decat FETITA! este si motivul pentru care am decis sa ne sacrificam oarecum, ramanand impreuna cu sotia. in ciuda indoielilor exprimate de multi colegi/e de forum, sa stiti ca (pana una alta) chiar functioneaza; chiar suntem niste parinti iubitori, responsabili si doritori de a oferi fetitei noastre tot ce este mai bun (a nu se intelege ca ni se urca pe cap...nu...si daca va mai spui ca eu mi-s capricorn, veti intelege ca nu fac rabat de la nimic, inclusiuv de la severitata si intransigenta atunci cand e cazul) sigur, asa cum am spus mai sus, nu stiu CAT va functiona acest aranjament al nostru. poate ma voi indragosti 'nebuneste de-o fata' (cei care isi mai aduc aminte de Cenaclu, vor recunoaste citatul) sau ea, astfel incat sa ne pierdem uzul ratiunii si sa rupem shandramaua...nu se stie...cert este ca deocamdata functioneaza....
si sa nu va mai povestesc de relatia mea cu fetita...in conditiile in care imi seamaa in proportie de 90%, ea este moarta dupa mine, eu sunt mort dupa ea...chiar nu sentimentul ca o inshel sau nu sunt corect vizavi de ea
o_chelaru
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:45
De la: priest, la data 2009-04-08 09:43:59eh lasa draga ca aia a fost asa o aventura de`o seara de`o vara, eu vreau ceva mai serios


Si uite asa, deci! Nici macar nu vrei - intre o "tranta" si alta - sa "compatimesti" cu mine? Ca promit sa fiu discreta!
Dor_a
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:46
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:46:05
De la: priest, la data 2009-04-08 09:43:59eh lasa draga ca aia a fost asa o aventura de`o seara de`o vara, eu vreau ceva mai serios


Si uite asa, deci! Nici macar nu vrei - intre o "tranta" si alta - sa "compatimesti" cu mine? Ca promit sa fiu discreta!


Doraaaa...ne asteapta Aratosu'!!Hai la barbati maturi...ce facem noi aici??
Aia sunt discreti...sigur au si ei ceva...pe-acasa!
ella_c
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-08 09:46:05
De la: priest, la data 2009-04-08 09:43:59eh lasa draga ca aia a fost asa o aventura de`o seara de`o vara, eu vreau ceva mai serios


Si uite asa, deci! Nici macar nu vrei - intre o "tranta" si alta - sa "compatimesti" cu mine? Ca promit sa fiu discreta!
nu nu, nu vreau discretie :D
priest
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:49
De la: o_chelaru, la data 2009-04-08 09:45:25
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:11:20ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.



Vedeti? Mi-a trebuit sa deshid acest topic si pana la urma a cazut si 'dandanaua' pe capul meu

si ca sa raspund on topic...nu pot decat sa fiu de acord cu ceea ce spui tu si anume faptul ca in aceasta ecuatie, cu multi parametri, ce-i drept, nu conteaza decat FETITA! este si motivul pentru care am decis sa ne sacrificam oarecum, ramanand impreuna cu sotia. in ciuda indoielilor exprimate de multi colegi/e de forum, sa stiti ca (pana una alta) chiar functioneaza; chiar suntem niste parinti iubitori, responsabili si doritori de a oferi fetitei noastre tot ce este mai bun (a nu se intelege ca ni se urca pe cap...nu...si daca va mai spui ca eu mi-s capricorn, veti intelege ca nu fac rabat de la nimic, inclusiuv de la severitata si intransigenta atunci cand e cazul) sigur, asa cum am spus mai sus, nu stiu CAT va functiona acest aranjament al nostru. poate ma voi indragosti 'nebuneste de-o fata' (cei care isi mai aduc aminte de Cenaclu, vor recunoaste citatul) sau ea, astfel incat sa ne pierdem uzul ratiunii si sa rupem shandramaua...nu se stie...cert este ca deocamdata functioneaza....
si sa nu va mai povestesc de relatia mea cu fetita...in conditiile in care imi seamaa in proportie de 90%, ea este moarta dupa mine, eu sunt mort dupa ea...chiar nu sentimentul ca o inshel sau nu sunt corect vizavi de ea


cum ti-am mai spus, timpul trece si cu cat minciuna e mai gogonata cu atat sandramaua se sfarama in mai multe bucatele.... si asta ti-o spune un copil ai carui parinti "au ramas impreuna pt copii " . bucura-te cat dureaza , sincer iti spun, e de preferat sinceritatea , orcarui teatru ieftin , prea multi copii ,distrusi de minciunile parintilor , distrusi de expresia am stat cu el pt voi , am ramas cu el pt copii... si mult prea multa minciuna si dezolare sunt in situatiile astea.
de un singur lucru imi pare bine ca iti dai seama... la un moment dat te vei indragostii nebuneste de alta.... atunci teatrul ieftin va fii ca o bomba pt toata lumea.

de acolo si vehementa mea in a spune lucrurilor pe nume de la inceput. si aici ma refer la copil.
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:52
De la: o_chelaru, la data 2009-04-08 09:45:25
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:11:20ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.



Vedeti? Mi-a trebuit sa deshid acest topic si pana la urma a cazut si 'dandanaua' pe capul meu

si ca sa raspund on topic...nu pot decat sa fiu de acord cu ceea ce spui tu si anume faptul ca in aceasta ecuatie, cu multi parametri, ce-i drept, nu conteaza decat FETITA! este si motivul pentru care am decis sa ne sacrificam oarecum, ramanand impreuna cu sotia. in ciuda indoielilor exprimate de multi colegi/e de forum, sa stiti ca (pana una alta) chiar functioneaza; chiar suntem niste parinti iubitori, responsabili si doritori de a oferi fetitei noastre tot ce este mai bun (a nu se intelege ca ni se urca pe cap...nu...si daca va mai spui ca eu mi-s capricorn, veti intelege ca nu fac rabat de la nimic, inclusiuv de la severitata si intransigenta atunci cand e cazul) sigur, asa cum am spus mai sus, nu stiu CAT va functiona acest aranjament al nostru. poate ma voi indragosti 'nebuneste de-o fata' (cei care isi mai aduc aminte de Cenaclu, vor recunoaste citatul) sau ea, astfel incat sa ne pierdem uzul ratiunii si sa rupem shandramaua...nu se stie...cert este ca deocamdata functioneaza....
si sa nu va mai povestesc de relatia mea cu fetita...in conditiile in care imi seamaa in proportie de 90%, ea este moarta dupa mine, eu sunt mort dupa ea...chiar nu sentimentul ca o inshel sau nu sunt corect vizavi de ea


eu una iti doresc bafta in ambele probleme(casnicia de ochii fetitzei si gasirea unei .............ce vrei tu)
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:54
extensii clip on din par natural la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:55
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:52:37
De la: o_chelaru, la data 2009-04-08 09:45:25
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-04-08 09:11:20ma ...auziti voi aici??? mie imi e ciuda ca nu dedei peste el mai devreme...
ce sa-i faci am ajuns la spartul targului..... unde mai pui ca m-am si cuplat intre timp.

fetele un rezumat ceva?????

si ca sa fiu on topic... domnule " O " nu sti in ce anume te bagi, iti doresc indeajuns de multa minte cat sa iti dai seama ca nici tu nici sotia si nici macar "viitoarea inexistenta" amanta conteaza, ci fiica ta. sinceritatea in relatia cu ea ar fii trebuit sa fie pe primul loc.

si cu asta am spus tot.



Vedeti? Mi-a trebuit sa deshid acest topic si pana la urma a cazut si 'dandanaua' pe capul meu

si ca sa raspund on topic...nu pot decat sa fiu de acord cu ceea ce spui tu si anume faptul ca in aceasta ecuatie, cu multi parametri, ce-i drept, nu conteaza decat FETITA! este si motivul pentru care am decis sa ne sacrificam oarecum, ramanand impreuna cu sotia. in ciuda indoielilor exprimate de multi colegi/e de forum, sa stiti ca (pana una alta) chiar functioneaza; chiar suntem niste parinti iubitori, responsabili si doritori de a oferi fetitei noastre tot ce este mai bun (a nu se intelege ca ni se urca pe cap...nu...si daca va mai spui ca eu mi-s capricorn, veti intelege ca nu fac rabat de la nimic, inclusiuv de la severitata si intransigenta atunci cand e cazul) sigur, asa cum am spus mai sus, nu stiu CAT va functiona acest aranjament al nostru. poate ma voi indragosti 'nebuneste de-o fata' (cei care isi mai aduc aminte de Cenaclu, vor recunoaste citatul) sau ea, astfel incat sa ne pierdem uzul ratiunii si sa rupem shandramaua...nu se stie...cert este ca deocamdata functioneaza....
si sa nu va mai povestesc de relatia mea cu fetita...in conditiile in care imi seamaa in proportie de 90%, ea este moarta dupa mine, eu sunt mort dupa ea...chiar nu sentimentul ca o inshel sau nu sunt corect vizavi de ea


cum ti-am mai spus, timpul trece si cu cat minciuna e mai gogonata cu atat sandramaua se sfarama in mai multe bucatele.... si asta ti-o spune un copil ai carui parinti "au ramas impreuna pt copii " . bucura-te cat dureaza , sincer iti spun, e de preferat sinceritatea , orcarui teatru ieftin , prea multi copii ,distrusi de minciunile parintilor , distrusi de expresia am stat cu el pt voi , am ramas cu el pt copii... si mult prea multa minciuna si dezolare sunt in situatiile astea.
de un singur lucru imi pare bine ca iti dai seama... la un moment dat te vei indragostii nebuneste de alta.... atunci teatrul ieftin va fii ca o bomba pt toata lumea.

de acolo si vehementa mea in a spune lucrurilor pe nume de la inceput. si aici ma refer la copil.


ai dreptate dandanico si eu sunt rezultatul unei astfel de casnici"sacrificatzi de dragul copiilor"si nici azi nu le pot "ierta" minciuna in care au trait si pe care ne-au obligat s-o traim din prea multa dragoste
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:57
De la: biancam225, la data 2009-04-08 09:55:57extensii clip on din par natural la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com




fata draga reusesti sincer iti spun sa-mi mai distrugi cate un neuron de cate ori vad postarile astea... zau asa, nu ai mila de bietii mei neuroni????

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:59
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:33:09buna, sunt un tip ok, 36/1.82/84, casatorit si doresc o relatie deschisa, pasionala si discreta cu o femeie (casatorita) care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ideea este ca, din motive obiective, si anume existenta unei mandrete de fetite de 5 ani, am hotarat de comun acord, mama si cu mine, sa ramanem impreuna pentru a ne achita cu brio de responsabilitatile de parinti, desi intre noi nu mai exista decat o relatie de parteneriat in acest sens, dupa o casnicie de 12 ani. Astfel incat, imi doresc un coltishor numai al meu, in care sa daruiesc totul si sa am parte de reciprocitate, din partea unei femei care, ideal, ar trebui sa fie in aceeasi situatie, sau sa accepte ca in ceea ce ma priveste , in afara acestui 'coltishor', am viata personala si de familie si la randul ei, are, de asemenea, libertatea de care are nevoie. cu siguranta ca exista astfel de femei in brasov si va invit, doamnelor (d-relor) sa reactionati la aceasta invitatie. multumesc si sa fiti cu totii iubiti! Pentru cine doreste, pot fi contactat pe messenger la "monsieurx69"


Stati asa sa inteleaga si baba. Tu monsieur vrei o femeie casatorita, cu care sa ai parte de sexul vietii tale, eventual madame sa aiba si hogeacu', sa nu ai absolut nicio obligatie vis-a-vis de ea si ea vis-a-vis de tine. Corect?

P.S. Nenea asta mai e activ? ca n-am stat sa citesc toate paginile...Adica mai raspunde pe acilea? Sa nu-mi racesc naiba ochii si destele degeaba.
koph
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:59
De la: donttouch, la data 2009-04-08 09:57:21

ai dreptate dandanico si eu sunt rezultatul unei astfel de casnici"sacrificatzi de dragul copiilor"si nici azi nu le pot "ierta" minciuna in care au trait si pe care ne-au obligat s-o traim din prea multa dragoste


cand va realiza ce inseamna asta probabil ca va fii in stare sa nu-si caute o amanta ci o femeie care sa-i fie alaturi pt ceea ce este, nu-si va cauta un refugiu ci o partenera pe o noua carare a vietii ....

greu la deal cu boii mici ...

sa-i fie de bine ca daca nici acum nu intelege la ce se refera postarea mea... imi e teama ca nu are scapare si cand o sa-i explodeze scandalul in fata mi-as dori a fiu acolo sa-i pot spune " ti-am spus eu"...

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:01
De la: koph, la data 2009-04-08 09:59:46
Stati asa sa inteleaga si baba. Tu monsieur vrei o femeie casatorita, cu care sa ai parte de sexul vietii tale, eventual madame sa aiba si hogeacu', sa nu ai absolut nicio obligatie vis-a-vis de ea si ea vis-a-vis de tine. Corect?

P.S. Nenea asta mai e activ? ca n-am stat sa citesc toate paginile...Adica mai raspunde pe acilea? Sa nu-mi racesc naiba ochii si destele degeaba.


eu una am inteles ca el cauta pe alta dar nici nu vrea sa se desparta de sotia cu care "comunica foarte bine" pt ca au o fetita impreuna.
de fapt acum imi dau seama ca eu una nu am inteles motivul pt care musiu si-a lasat nevasta in paragina si ce vrea de la o relatie cu amanta... de comunicat cica zice el comunica bine cu nevasta... despre sex... cu putina fantezie , zic eu ca treaba se poate rezolva... dar sa dai vina pe "copil" ca esti indecis nehotarat si pe deasupra si micinos... hmmm nu prea-mi suna bine.
in sfarsit ... va citesc diseara ca acu ma car la munca
fetele dragele sa aveti o zi superba.

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:05
sti de ce mi-e teama mie sa nu se intample urmatorul scenariu................sa-si gaseasca femeia pe care o cauta si sa se indragostesca asa de nebuneste incat sa uite de iubirea pe care sustzine ca o poarta fetitzei.............asta- mai grav si imposibil de explicat unui copilash.....................dar deh ce stim noi in marea noastra prostie? ......................doar sa ne pupam in dos
donttouch
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Existã dragoste la prima vedere? 3 De la: jenesaispas 23 Mai 2009 23:36
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09
Dacã vrei sã fie numai al tãu... 62 De la: coffeeta 11 Iunie 2009 19:29
Hey 16 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:40
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32