Setari Cookie-uri

Exista vampiri?

De la: kudika200191, la data 2010-06-27 02:38:10daca nu ar fi exista nu ar fi fost atitea legende


ce? vampiri?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 5 Iulie 2010 23:28
A aparut Eclipsa, a inviat topicul ! :))

Summer_
Postat pe 6 Iulie 2010 00:26
De la: vampirediaries, la data 2010-07-01 11:13:47hmmm........si eu asi vrea sa fiu unul..daca voi gasi unul il voi ruga sa imi dea di sangele lui pt. a ma transforma.nu trebuie sa ma muste dor ii beau sangele...



Vaaaaai de mineee ! :))))))))))

A facut furori vampirache ala
Summer_
Postat pe 6 Iulie 2010 00:27
si dupaia ce suge`? :>

sange sauuu..

glumeam`..

nusj ma`.. probabil k`..
pnm..

exista`. :-?

nu snt` sigura de asta..
dar eu cred k ar fi foarte tare sa existe`.. dar sa stea depaaaaarte de minee`! :-s
Mke___x
Postat pe 9 Iulie 2010 23:57
mai eu una nu stiu daca exista asa ceva.dar daca ar exista as fi invidoasa.si nu pe faptul ca sunt puternici sau ca traiesc vesnici sau ca sunt dragutzi (efect twilight), ci pe faptul ca au o viata atat de fascinanta.cand am citit cartile twilight (ca sunt de zece mii de ori mai bune decat filmele), primul lucru care mi-a venit in minte a fost :,,cat de plictisitoare e viata noastra in comparatie cu aceasta carte'', si al doilea lucru a fost: ,,noi nikiodata nu vom simti dragostea atat de intens''.pentru ca acea dragoste intensa a fost simtita de autoarea cartii.deci in concluzie.
POVESTILE CU VAMPIRI NE TORTUREAZA ARATANDU-NE CAT DE PLICTISSITOARE E VIATA NOASTRA.
ana0690
Postat pe 12 Iulie 2010 10:55
De la: yna04, la data 2010-07-12 10:55:25mai eu una nu stiu daca exista asa ceva.dar daca ar exista as fi invidoasa.si nu pe faptul ca sunt puternici sau ca traiesc vesnici sau ca sunt dragutzi (efect twilight), ci pe faptul ca au o viata atat de fascinanta.cand am citit cartile twilight (ca sunt de zece mii de ori mai bune decat filmele), primul lucru care mi-a venit in minte a fost :,,cat de plictisitoare e viata noastra in comparatie cu aceasta carte'', si al doilea lucru a fost: ,,noi nikiodata nu vom simti dragostea atat de intens''.pentru ca acea dragoste intensa a fost simtita de autoarea cartii.deci in concluzie.
POVESTILE CU VAMPIRI NE TORTUREAZA ARATANDU-NE CAT DE PLICTISSITOARE E VIATA NOASTRA.



poti fi sigura ca si printre vampiri circula aceiasi vorba: ce lunga si plictisitoare-i viata!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 13 Iulie 2010 21:55
da poate ca spun si ei asa ceva.dar din perspectiva mea ei sunt norocosi in anumite puncte de vedere.eu fiind o fire foarte romantica mi-as dori enorm sa am o viata vesnica alaturi de persoana iubita.pentru ca atunci cand dragostea devarata exista nu te plictisesti de ea.sunt constienta ca daca ar exista poate nu ar fi ca in filme.daca intrebi pe fetele astea de ce ar vrea sa aiba un iubit vampir ce ar raspunde?ca vor sa semene cu edward?:))=)) fetelor si chiar daca ar exista vampiri sigur nu seamana cu edward:))adika rob.va dati seama milioane de edward pt toate fetele:))=))ar fi prea de tot.
si mie mi-ar placea sa am un iubit misterios, diferit, care sa ma surprinda in fiecare zi cu cate ceva nou, care sa-mi arate lumea in mai putin de o zi fugind cu mine in spatemilioane de kilometri.:))dar numai cand spui aceste cuvinte suna ca fiind spuse de o persoana ori prea naiva ori

ana0690
Postat pe 13 Iulie 2010 23:16
trezeste-te, e doar un film!
sunt totusi curios, daca ai avea un iubit vampirache, l-ai pune sa duca gunoiu' si sa plateasca intretinerea?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 Iulie 2010 20:18
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-14 20:18:43trezeste-te, e doar un film!
sunt totusi curios, daca ai avea un iubit vampirache, l-ai pune sa duca gunoiu' si sa plateasca intretinerea?

scz dar nu dorm.:))=))nu inca:))...sincer pui niste intrebari de parca ar exista.se pare ca dintre toti cei de pe forum tu pui anumite intrebari legate de ei mai ciudate.nu am spus ca exista.si niki nu am spus ca as vrea sa existe.am spus doar ca DACA AR EXISTA as fi invidioasa.pentru ca sa fim seriosi cine nu ar vrea sa traiasca vesnic. eu una as vrea:D
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 20:42
eu n-as vrea. sincer.
grasshopper
Postat pe 14 Iulie 2010 20:43
da de ce sa nu duca gunoiu?:))asa poate ma scapa de haita de caini din fata blocului.
FRATE EU STIU CA POATE UNII SUNT FASCINATI DE ACESTE PATRUPEDE SI MIE IMI PLAC, DA SA NU FACEM CRESCATORIE DE CAINI IN FATA BLOCULUI.
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 20:44
eu una as vrea sa fiu vesnic tanara, sa nu imbatranesc niciodata si sa nu ma gandesc cat mai am de trait.
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 20:46
imi permiti sa te intreb ce varsta ai?
grasshopper
Postat pe 14 Iulie 2010 20:48
bineinteles.am 20 de anisori:D. de ce? ti se pare ca gandesc prea copilareste?poate asa e.si nu ma deranjeaza daca unii cred asta. eu una sunt de parere ca fiecare are voie sa viseze si sa creada in ce vrea. eu nu condamn acele fete care cred in vampiri sau ar vra sa fie ca ei.pentru ca eu nu as vrea sa fiu vampir ci doar sa experimentez viata lor.(nu ca asta se va intampla vreodata)
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 20:54
De la: freakbabe, la data 2010-02-19 22:46:31
De la: kudika122639, la data 2010-02-19 22:42:47m.am informat..destul cat s spun sincer ca eo crd in existentsa vampirilor.am citit intr.o carte ca pt a devenii vampire intr.o np cu luna plina,dp ora 12:00..se face un cerc din lumanari te asezi in acel cerc..apoi tb sa spoi un fel de "rugaciune"..:| in hermetsim..ex.potsi face asta doar cu putearea akasa:)sh cu ajutorul elementarului:P ii f interesant practicarea hermetismului:P practic de 2 ani sh imi merge bne:P recomand sh voua>:D


Si u ai facut asta???
pisicutza09
Postat pe 14 Iulie 2010 20:58
nu.si nu as face niciodata.adika daca imi e scris sa fiu vampiritza:))o sa fiu cand trebuie......=))
despre ce vorbesc?!
deci nu cred ca poti sa devii vampir nici la 12 noaptea cu luna plina si cu lumanari si niki intr-un alt fel:|
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 21:03
De la: yna04, la data 2010-07-14 20:44:41da de ce sa nu duca gunoiu?:))asa poate ma scapa de haita de caini din fata blocului.
FRATE EU STIU CA POATE UNII SUNT FASCINATI DE ACESTE PATRUPEDE SI MIE IMI PLAC, DA SA NU FACEM CRESCATORIE DE CAINI IN FATA BLOCULUI.


vezi tu cum visezi cu ochii deschisi!
din popor se stie ca nu arunci gunoiu' noaptea, asa ca ma vad nevoit sa-ti spun ca nu prea ai cum sa-l pui.
si in restu' zile, cand soarele se labarteaza pe cer, ce faci? nu te plictisesti?
io iti recomand sa te muti juma de an la polu' nord iar cealalta jumatate de an la polu' sud!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 Iulie 2010 21:48
vreau si eu la polu' nord ...ca mi-a zis mie cineva ca acolo e terenul de joaca a lui mosu craciunu
miss_darine
Postat pe 14 Iulie 2010 21:52
deci nu suntem in aceeasi retea:))...daca ai citi mai atent in puii mei, ai vedea ca am scris ca nu vreau sa fiu vampir.sa mor sa. beau sange, sa nu ies ziua din casa.doar sa experimentez parti din viata lor.adika ce se aude.ca sutn rapizi, puternici....sau ceva de genul...acum ai inteles sau iti trimit si un desen?:|
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 21:52
si de unde sa stiu eu ca nu trebuie sa duc gunoiu noaptea?ai impresia ca m-am trezit eu vreodata la 12 noaptea sa duc gunoiu:))?
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 21:54
De la: yna04, la data 2010-07-14 21:52:58deci nu suntem in aceeasi retea:))...daca ai citi mai atent in puii mei, ai vedea ca am scris ca nu vreau sa fiu vampir.sa mor sa. beau sange, sa nu ies ziua din casa.doar sa experimentez parti din viata lor.adika ce se aude.ca sutn rapizi, puternici....sau ceva de genul...acum ai inteles sau iti trimit si un desen?:|


da' nici macar n-am zis ca vrei sa fi vampiroasa!
chestia ca doar noapte poti fi cu unu' d-asta de suji sanjili nevinovatilor!
apai la polu' nord e juma de an noapte si juma de an zi. iar la polul sud, invers!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 14 Iulie 2010 21:55
pai da, cablul nu este compatibil cu wirelessul...iar de desen nici nu mai incape vb....astea si picturile nu intra pe cablu
miss_darine
Postat pe 14 Iulie 2010 21:56
maiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....da nu vreau sa sug sangele nimanui:((:((.....si nu vreau sa fiu unu din aia...vreau sa am puteri supra naturale asemanatoare cu ale lor...multumit asa?
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:00
si nu cred ca trebuie sa fie neaparat noapte sa am puteri...sau de ce sa nu ies ziua?ziua cand se balaceste soarele pe cer sunt normal...iar noaptea am superputeri....:))=)) ca sa termini cu polul tau nord...nu am pretentii sa am mereu superiputeri...ma multumesc sa am doar noaptea ca sa nu ma mai duc la polu nord
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:04
acum ai inteles?stii imi face placere sa ma contrazic cu tine..pt ca fiecare intelege ce vrea, sustine ce idee vrea, si nu ajungem nikiodata la aceeai idee:))
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:08
acum ai inteles?stii imi face placere sa ma contrazic cu tine..pt ca fiecare intelege ce vrea, sustine ce idee vrea, si nu ajungem nikiodata la aceeai idee:))
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:08
De la: yna04, la data 2010-07-14 22:08:31acum ai inteles?stii imi face placere sa ma contrazic cu tine..pt ca fiecare intelege ce vrea, sustine ce idee vrea, si nu ajungem nikiodata la aceeai idee:))

cata maturitate bre !
size_back
Postat pe 14 Iulie 2010 22:15
adik?ce vrei sa spui cu asta?fa-ma sa inteleg
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:35
da de ce nu raspunzi domnisoara maturitate?nu stii sa te explici?
ana0690
Postat pe 14 Iulie 2010 22:40
De la: yna04, la data 2010-07-14 22:40:00da de ce nu raspunzi domnisoara maturitate?nu stii sa te explici?

e la un interviu cu un vampir!
roz5blue6lila7
Postat pe 14 Iulie 2010 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce este fericirea? 368 De la: Arutzu28 17 August 2011 14:17
Gradinita Cami - Reduceri de sarbatori 1 De la: gradinitacami 3 Decembrie 2009 19:46
joc interesant 1 De la: Tzontzonik88 25 Octombrie 2009 19:20
viata 6 De la: _iluzie_ 20 Octombrie 2009 10:29
LIFE 19 De la: crista_galli 4 Decembrie 2008 21:50