Setari Cookie-uri

Nu stiu de ce postez....

De la: cristiana_cris, la data 2009-07-23 12:56:09 eu pe tine>?..IN PRIMUL RIND NU TI-AM RASPUNS TIE...am raspuns celei care a deschis topik.... .............si faza cu hartuiala...ma faci sa rid...nu am voie sa scriu unde scrii si tu?..sau care este faza? .............este interzis?



si ce te ratoiesti asa la mine!!?
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 12:58
doar ti-am raspuns... ...........daca eram Sharon Stone si tu Michael Douglas...........poate vroiam sa te hartuiesc putin
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:03
putin putin aduc a michael douglas....daca te uiti dintr-un unghi de 69 grade si cu ceva bulbucoasa de sezon la bord....
nu mai bine vrei sa fii salma hayek?
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 13:07
daca vrei neaparat...nu imi displace ..dar sunt blonda...ce ma fac?
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:14
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-23 13:14:15daca vrei neaparat...nu imi displace ..dar sunt blonda...ce ma fac?


ah, elena udrea!!!
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 13:15
ramin la salma hayek...ca e buna rau ..ai gusturi...
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:19
De la: cristiana_cris, la data 2009-07-23 13:19:39ramin la salma hayek...ca e buna rau ..ai gusturi...


oooh salma, touch my body!!!
geo_x
Postat pe 23 Iulie 2009 13:24
uite pt tine am pus poze ...super frumoasa tipa...
cristiana_cris
Postat pe 23 Iulie 2009 13:30
De la: geo_x, la data 2009-07-23 12:36:08
De la: b3auty_island, la data 2009-07-23 12:26:30e viata ta..sh e bine sa iei nijte decizii care sa te faca pe tine fericita..sh sa'ti fie tie bn..sa te simti u implinita...Candva o sa rasara sh soarele pe strada ta sh iti dau un sfat...: Mai cunoaste destul de bn persoana respectiva sh las'o sa te cucereasca dar nici u nu te lasa asa usor...pentru k barbatilor le place..adora misterul intr-o femeie sh ii atrag sh mai mult...In urma ta lasa un mister aparte...sh fa'i sa'ti cada la picioare...eu deja jtiu asta...:P;)


daca as fii porc, as zice ca te folosesti de flatulatie si barbatii cad la picioarele tale ca mustele!
da' nu sunt porc, sunt doar ironic!


esti o rautate!
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:45
De la: Just_M3_bv, la data 2009-05-31 11:53:40
daca tot te pricepi asa bine la oameni ... ce cauti pe forum?... si apropo... ce reprezinti tu ca om?
in caz ca nu stiai viitorul este compus din suma trecutului plus prezent.. asa ca orice "giger" te va mirosi ce fel de om esti...


nu cred ca esti taica-su ca sa-ti dea tie socoteala ce reprezinta ca om. si la felul cum te prezinti, si tu esti usor de mirosit. nu zic a ce mirosi, ca pe urma o sa te superi ca te judec.
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:46
Cred ca amani...
Cred ca preferi sa ia altcineva deciziile pentru tine!
Intamplator sau nu, am langa mine barbatul pe care si-l doresc 90% din femei (iubitor, atent, grijuliu, puternic, sexy, super inteligent, calm, dulce etc) dar care nu e suficient de...incisiv (daca mi-e permis sa ma exprim asa ) in pat...Nu ma simt dominata...Nu ma simt suficient de dorita!

Am vrut de nenumarate ori sa ma despart de el pentru acest amanunt...dar m-a luat in brate si m-a sarutat pe frunte...
Ma gandesc ca sunt in lumea asta mii de femei care au armasarul perfect in pat, dar au un iubit alcoolic, vulgar, agresiv...si unde-i fericirea?

Tu ai gasit calea de mijloc...Personal nu as putea sa il insel...nici daca ar avea 130kg si 90 de ani...
Daca psihicul tau e ok, si consideri ca treaba asta ar putea dura cat sa fii tu multumita, BRAVO! daca nu, gandeste-te la consecinte!
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 23:16
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-18 22:46:50
De la: Just_M3_bv, la data 2009-05-31 11:53:40
daca tot te pricepi asa bine la oameni ... ce cauti pe forum?... si apropo... ce reprezinti tu ca om?
in caz ca nu stiai viitorul este compus din suma trecutului plus prezent.. asa ca orice "giger" te va mirosi ce fel de om esti...


nu cred ca esti taica-su ca sa-ti dea tie socoteala ce reprezinta ca om. si la felul cum te prezinti, si tu esti usor de mirosit. nu zic a ce mirosi, ca pe urma o sa te superi ca te judec.


aloooo..... fata.... de ce ai intrat pe forum? sa ceri sau sa dai pareri? cred ca nu ai fost atenta topicul nu era deschis de mine... deci... de ce te legi tu de viata me? vrei sa-mi zici ceva... nimic mai simplu... send me an email .... nu prea inteleg care e problema ta legata de ceea ce am scris eu... corect ... nu sunt taicasu` ... am fost mai agresiv... dar.... is your problem ???
piticul_tau
Postat pe 20 Septembrie 2009 04:32
De la: Just_M3_bv, la data 2009-09-20 04:32:34
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-18 22:46:50
De la: Just_M3_bv, la data 2009-05-31 11:53:40
daca tot te pricepi asa bine la oameni ... ce cauti pe forum?... si apropo... ce reprezinti tu ca om?
in caz ca nu stiai viitorul este compus din suma trecutului plus prezent.. asa ca orice "giger" te va mirosi ce fel de om esti...


nu cred ca esti taica-su ca sa-ti dea tie socoteala ce reprezinta ca om. si la felul cum te prezinti, si tu esti usor de mirosit. nu zic a ce mirosi, ca pe urma o sa te superi ca te judec.


aloooo..... fata.... de ce ai intrat pe forum? sa ceri sau sa dai pareri? cred ca nu ai fost atenta topicul nu era deschis de mine... deci... de ce te legi tu de viata me? vrei sa-mi zici ceva... nimic mai simplu... send me an email .... nu prea inteleg care e problema ta legata de ceea ce am scris eu... corect ... nu sunt taicasu` ... am fost mai agresiv... dar.... is your problem ???


ce caut pe forum?! ....vad ca asta ai intrebat-o si pe ea. Sincer, nu-mi place sa ma cert, deci asta e ultimul msj care ti-l dau. Desi este un topic, incearca sa fii si tu putin mai diplomat. Mi s-a parut total urat din partea ta sa o intrebi ce reprezinta ea ca om!? ...nu ai absolut nici un drept sa o intrebi asta, si pur si simplu am vrut sa-ti fac cunoscuta parerea mea, aici, pe acest topic, nu pe privat, pt ca aici ai spus ce ai spus. Daca crezi ca am dreptate sau nu, e strict problema ta, sper din tot sufletul sa o iei in calcul, daca nu, asta e, voi ramane dezamagita ....si atat. Te rog sa incheiem subiectul, nu mai am ce spune. Numai bine
an_dra_da_k
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:46
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=michelline&id_user=5668
michelline_bv
Postat pe 25 Februarie 2010 09:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
POTI SA IUBESTI PE CEL DE LANGA TINE FARA A AVEA ASTEPTARI DE LA EA /EL??? 14 De la: arhanghel 5 Mai 2010 19:30
ia sa-i mai dam dracu pe barbati!! 327 De la: DieMann 19 Iulie 2009 18:29
am nevoie de un sfat 17 De la: kinki1 10 Decembrie 2010 11:04
il iubesc dar stiu ca este duplicitar... 35 De la: iubyta_D 9 Iunie 2013 16:24
Curiozitate 50 De la: TALPA_IUTE 11 Ianuarie 2012 21:40