Setari Cookie-uri

as vrea niste sfaturi

Inca ceva:iubitul meu nu are o situatie ultra-extra.E un om normal,angajat la stat.Eu insa provin dintr-o familie mai instarita ca a lui.Cu toate astea cand l-am cunoscut nu avea masina.Dar si-a facut credit si si-a luat una la mana a 2-a.Ar fi trebuit sa nu stau cu el ca nu avea masina?Si nici el nu avea ganduri de facultate,dar cand m-a vazut pe mine ce entuziasmata sunt de facultate s-a hotarat sa se inscrie si el.Vrem un viitor bun impreuna si luptam pt el.Ne-am dori si noi mai multe dar nu putem acum.Insa pe viitor vom avea.De ce?Pt ca ne iubim si ne dorim asta iat in 2 este orice mult mai usor.Am fost si in restaurante de"fita"(cu ai mei) unde este plin de oameni scortosi si simandicosi pt care contul din banca conteaza nu felul de a fi,si iti spun cu mana pe inima ca este de miloane de ori mai fain un gratar intr-o poienita draguta la munte alaturi de persoana iubita!Intre iubire si bani voi alege mereu iubirea.Banii vin si se duc,iubirea poate ramane o viata intreaga!Nu mai fii copil!Intr-o relatie nu conteaza clasa sociala,conteaza respectul si iubirea dintre parteneri.Nu poti iubi pe cineva doar ca are masina!Pe tine te-au atras lucrurile materiale,dar daca acela ar fi fost la fel ca prietenul tau te-ar mai fi atras ceva la el?
deea_20
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:48
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:50
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...



ooooh!
exact femeia de care m-as fi indragostit daca eram liber

Postat pe 22 Aprilie 2009 12:51
De la: deea_20, la data 2009-04-22 12:48:37Inca ceva:iubitul meu nu are o situatie ultra-extra.E un om normal,angajat la stat.Eu insa provin dintr-o familie mai instarita ca a lui.Cu toate astea cand l-am cunoscut nu avea masina.Dar si-a facut credit si si-a luat una la mana a 2-a.Ar fi trebuit sa nu stau cu el ca nu avea masina?Si nici el nu avea ganduri de facultate,dar cand m-a vazut pe mine ce entuziasmata sunt de facultate s-a hotarat sa se inscrie si el.Vrem un viitor bun impreuna si luptam pt el.Ne-am dori si noi mai multe dar nu putem acum.Insa pe viitor vom avea.De ce?Pt ca ne iubim si ne dorim asta iat in 2 este orice mult mai usor.Am fost si in restaurante de"fita"(cu ai mei) unde este plin de oameni scortosi si simandicosi pt care contul din banca conteaza nu felul de a fi,si iti spun cu mana pe inima ca este de miloane de ori mai fain un gratar intr-o poienita draguta la munte alaturi de persoana iubita!Intre iubire si bani voi alege mereu iubirea.Banii vin si se duc,iubirea poate ramane o viata intreaga!Nu mai fii copil!Intr-o relatie nu conteaza clasa sociala,conteaza respectul si iubirea dintre parteneri.Nu poti iubi pe cineva doar ca are masina!Pe tine te-au atras lucrurile materiale,dar daca acela ar fi fost la fel ca prietenul tau te-ar mai fi atras ceva la el?



foarte frumos....iti doresc multa bafta in tot ce vreti sa faceti
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:51
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...


ba io nu muncesc si totusi al meu depinde de mine,nu io de el..... cred ca asta e smecheria........
matracucu
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:52
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:51:00
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...



ooooh!
exact femeia de care m-as fi indragostit daca eram liber


Asa ca daca vrei meditatii se poate rezolva si pe net...nu=i problema
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:52
Nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa: la varsta de 22 de ani gandeti mai putin ca un copil de 13 ani. Inseli ca are masina? dar scuza-ma ca te intreb te f... cu masina? Nu stiu de cum iubitul tau te mai accepta... nu inteleg cateodata viata asta.. femeile rele gasesc barbati buni....
Blue_eyes84
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:52
De la: Blue_eyes84, la data 2009-04-22 12:52:55Nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa: la varsta de 22 de ani gandeti mai putin ca un copil de 13 ani. Inseli ca are masina? dar scuza-ma ca te intreb te f... cu masina? Nu stiu de cum iubitul tau te mai accepta... nu inteleg cateodata viata asta.. femeile rele gasesc barbati buni....




poate nu o f...e CU masina,o f....e IN masina din mers
daca as fi baiat la cum gandeste tipa asta as plimba o cel mult pe roata din spate a masinii mele
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:55
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:52:49
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:51:00
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...



ooooh!
exact femeia de care m-as fi indragostit daca eram liber


Asa ca daca vrei meditatii se poate rezolva si pe net...nu=i problema



inceput promitator!
stabilim un program de meditatii sau ne lasam dusi de val?

Postat pe 22 Aprilie 2009 12:57
De la: just_laura, la data 2009-04-22 12:52:25
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...


ba io nu muncesc si totusi al meu depinde de mine,nu io de el..... cred ca asta e smecheria........


Nu e vorba de smecherie laura...e vorba de cum va intelegeti si de personalitatea fiecaruia (fara sa ma repet)...Daca el te iubeste face in asa fel sa va fie bne la amandoi. Important este sa va intelegeti, sa va cititi din priviri si asta se poate corecta in timp...asa cum s-a intamplat probabil si cu iubitul tau. a considerat ca este mai bine asa, sa "depinda de tine", de fapt s-a dat dupa tine pt ca te iubeste...
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:58
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 12:55:03
De la: Blue_eyes84, la data 2009-04-22 12:52:55Nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa: la varsta de 22 de ani gandeti mai putin ca un copil de 13 ani. Inseli ca are masina? dar scuza-ma ca te intreb te f... cu masina? Nu stiu de cum iubitul tau te mai accepta... nu inteleg cateodata viata asta.. femeile rele gasesc barbati buni....




poate nu o f...e CU masina,o f....e IN masina din mers
daca as fi baiat la cum gandeste tipa asta as plimba o cel mult pe roata din spate a masinii mele


sau pe aia de rezerva
pe capota
in portbagaj...
as plimba-o.......valeleuuuuu!!

Postat pe 22 Aprilie 2009 13:00
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:57:42
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:52:49
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:51:00
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:50:03
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 12:47:25pentru iubita:
sa stii ca am masina!!


Si? Sa fii sanatos...nu-s materialista...si nu-mi lipseste nimik...muncesc...castig indeajuns incat sa-mi fact toate poftele singura fara sa depind de un barbat asa ca....nu ma impresioneaza aceste bunuri materiale...



ooooh!
exact femeia de care m-as fi indragostit daca eram liber


Asa ca daca vrei meditatii se poate rezolva si pe net...nu=i problema



inceput promitator!
stabilim un program de meditatii sau ne lasam dusi de val?


Mi bne vb pe private...e mai corect asa...decat sa tot insiram aici ,esaje care nu tin de acest topic...
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:00
De la: Blue_eyes84, la data 2009-04-22 12:52:55Nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa: la varsta de 22 de ani gandeti mai putin ca un copil de 13 ani. Inseli ca are masina? dar scuza-ma ca te intreb te f... cu masina? Nu stiu de cum iubitul tau te mai accepta... nu inteleg cateodata viata asta.. femeile rele gasesc barbati buni....



bine bine, da' nu orice masina!
are patru usi, deci e ceva!!

Postat pe 22 Aprilie 2009 13:04
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:00:07
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 12:55:03
De la: Blue_eyes84, la data 2009-04-22 12:52:55Nu pot sa ma abtin sa nu fiu rautacioasa: la varsta de 22 de ani gandeti mai putin ca un copil de 13 ani. Inseli ca are masina? dar scuza-ma ca te intreb te f... cu masina? Nu stiu de cum iubitul tau te mai accepta... nu inteleg cateodata viata asta.. femeile rele gasesc barbati buni....




poate nu o f...e CU masina,o f....e IN masina din mers
daca as fi baiat la cum gandeste tipa asta as plimba o cel mult pe roata din spate a masinii mele


sau pe aia de rezerva
pe capota
in portbagaj...
as plimba-o.......valeleuuuuu!!




buna geo

da e ok pe capota,si sa pui o frana d aia grava sa se duca de unde a iesit
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:04
ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!

Postat pe 22 Aprilie 2009 13:09
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:11
draga florica...meriti o mama de bataie...si sincer in locul lui nu te iertam...
in viata asta sa sti ca totusi ai noroc cu baiatul asta ca te iubeste..si poate te iarta..dupa cum povestesti....daca vrei sa ramai cu el..nu mai asculta de unu si de altu...ca ala are masina...ca are casa...daca il iubesti cum spui tu...accepti baiatul asa...daca nu inseamna ca esti dupa interes...si nu are rost sa il incurci sa sufere mai mult...sincer..mare noroc ai cu el...daca te primeste inapoi dupa ce ai facut asta
pamela_1
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:13
De la: deea_20, la data 2009-04-22 12:48:37Inca ceva:iubitul meu nu are o situatie ultra-extra.E un om normal,angajat la stat.Eu insa provin dintr-o familie mai instarita ca a lui.Cu toate astea cand l-am cunoscut nu avea masina.Dar si-a facut credit si si-a luat una la mana a 2-a.Ar fi trebuit sa nu stau cu el ca nu avea masina?Si nici el nu avea ganduri de facultate,dar cand m-a vazut pe mine ce entuziasmata sunt de facultate s-a hotarat sa se inscrie si el.Vrem un viitor bun impreuna si luptam pt el.Ne-am dori si noi mai multe dar nu putem acum.Insa pe viitor vom avea.De ce?Pt ca ne iubim si ne dorim asta iat in 2 este orice mult mai usor.Am fost si in restaurante de"fita"(cu ai mei) unde este plin de oameni scortosi si simandicosi pt care contul din banca conteaza nu felul de a fi,si iti spun cu mana pe inima ca este de miloane de ori mai fain un gratar intr-o poienita draguta la munte alaturi de persoana iubita!Intre iubire si bani voi alege mereu iubirea.Banii vin si se duc,iubirea poate ramane o viata intreaga!Nu mai fii copil!Intr-o relatie nu conteaza clasa sociala,conteaza respectul si iubirea dintre parteneri.Nu poti iubi pe cineva doar ca are masina!Pe tine te-au atras lucrurile materiale,dar daca acela ar fi fost la fel ca prietenul tau te-ar mai fi atras ceva la el?


Asta da gandire.
G_Bogdan
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:13
noroc ca al meu are masina....
uh...alt topik mortal si azi
pamela_1
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:14
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...



tu iti schimbi parerea in functie de locul unde fac oamenii sex??? e hai k nu te jignesc acum...si asta doar pentru ca ai purtat o discutie cu geo...ca altfel ti as fi zis una doua
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:15
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...


ai incercat sa faci sex intrun trabant, sau intrun lastun? sau intrun peujot 207?
ca despre masina era vorba

Postat pe 22 Aprilie 2009 13:15
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!



pai daca nu esti sigur,incearca....
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:16
Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard! Masina,apartamentul,banii nu sunt totul intr-o relatie,ci mai degraba increderea,respectul,intelegerea si nu in ultimul rand iubirea. Cel mai mult conteaza o vorba buna, o mangaiere, o imbratisare si mai ales conteaza ca persoana iubita sa-ti fie alaturi atunci cand ti-e greu. Incearca sa-ti imaginezi cum s-ar comporta prietenul tau cu tine daca ti-ar fi rau...te-ar ingriji, ar sta langa tine? Acum imagineaza-ti ce ar face Catalin...Eu iti dau un mic exemplu din experienta mea: eram cu un tip de 2 luni si ne intelegeam ff bine,ne iubeam (credeam eu),dar a venit perioada cand a trebuit sa fiu internata in spital pt o operatie (la Iasi). M-am internat Marti,Joi m-au operat iar Duminica m-am intors acasa. In tot timpul asta el nu m-a sunat deloc sa ma intrebe macar cum ma simt, daca sunt bine...L-am sunat eu si normal a doua zi ne-am intalnit si ne-am despartit. Mi-a dat niste scuze jalnice,din care reiesea ca tot vina mea era, pt k eram eu prea posesiva...Iar prietenul meu actual e cel mai atent din cati am intalnit si nu ma refer la cadouri, dar de fiecare data cand s-a intamplat sa-mi fie rau a stat langa mine, ma tinea in brate, ma mangaia, si daca ii ziceam ca ma doare burta doar, ma intreba de 10 ori cum ma mai simt. In concluzie: CONTEAZA OMENIA!
ana_ctrl
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:17
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:15:56
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...


ai incercat sa faci sex intrun trabant, sau intrun lastun? sau intrun peujot 207?
ca despre masina era vorba


Sincer nu...pt mine masinile au alta intrebuintare
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 13:15:32
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...



tu iti schimbi parerea in functie de locul unde fac oamenii sex??? e hai k nu te jignesc acum...si asta doar pentru ca ai purtat o discutie cu geo...ca altfel ti as fi zis una doua


It was just a joke
iubyta_D
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:24
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 12:46:47
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-22 12:43:05
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 12:42:06
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-22 12:40:07
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 12:37:12
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-22 12:30:48
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 12:29:16dap...asa zice...ca a iertat-o...

geo - ceea ce ai spus nu are nici un inteles...trust me
pai inseamna ca apare o problema ce anume vrea acu defapt...Ca daca a ierta-o acu trebuie sa se astepte la faptul ca exista posibilitatea ca si el sa faca la fel.......sau sa devina destul de gelos chiar posesiv.....deci ....



a iertat o
cine e mamaliga ala de barbat care accepta asa ceva??? yyyoooyyyy
da ce noi nu avem voie sa iertam asa cum voi ne iertati asta daca ne iertati si nu ne dati pe usa afara din prima



mai,la mine ideea e SA NU AFLU!!!!! trebuie sa fie foarte inteligent incat eu sa nu ma prind!!! de obicei intuiesc knd calca stramb... si nu stiu daca il dau afara din prima,depinde
mai negociem
deci il ierti nu



mai nu stiu acum...nu prea am fost in situatii d astea...uite de exemplu pe ex ul meu l am parasit dupa 3 ani pentru k m a inselat cu o prietena!!!! si asta a fost grav!!!
in alte circumstante nu stiu cum as reactiona,de ce sa fac acum pe dura si pe mironosita...?nu stiu depinde de cat timp am fi impreuna,de cum ar fi relatia noastra in general,de ce fel de inselat am parte si etc!!! deci:NU STIU DACA L AS IERTA!!! AR TREBUI SA IL IUBESC PREA MULT K SA IL IERT...SAU NU STIU!!!
dontworibehapi
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:24
De la: ana_ctrl, la data 2009-04-22 13:17:24Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard! Masina,apartamentul,banii nu sunt totul intr-o relatie,ci mai degraba increderea,respectul,intelegerea si nu in ultimul rand iubirea. Cel mai mult conteaza o vorba buna, o mangaiere, o imbratisare si mai ales conteaza ca persoana iubita sa-ti fie alaturi atunci cand ti-e greu. Incearca sa-ti imaginezi cum s-ar comporta prietenul tau cu tine daca ti-ar fi rau...te-ar ingriji, ar sta langa tine? Acum imagineaza-ti ce ar face Catalin...Eu iti dau un mic exemplu din experienta mea: eram cu un tip de 2 luni si ne intelegeam ff bine,ne iubeam (credeam eu),dar a venit perioada cand a trebuit sa fiu internata in spital pt o operatie (la Iasi). M-am internat Marti,Joi m-au operat iar Duminica m-am intors acasa. In tot timpul asta el nu m-a sunat deloc sa ma intrebe macar cum ma simt, daca sunt bine...L-am sunat eu si normal a doua zi ne-am intalnit si ne-am despartit. Mi-a dat niste scuze jalnice,din care reiesea ca tot vina mea era, pt k eram eu prea posesiva...Iar prietenul meu actual e cel mai atent din cati am intalnit si nu ma refer la cadouri, dar de fiecare data cand s-a intamplat sa-mi fie rau a stat langa mine, ma tinea in brate, ma mangaia, si daca ii ziceam ca ma doare burta doar, ma intreba de 10 ori cum ma mai simt. In concluzie: CONTEAZA OMENIA!



exact...degeaba are 5 masini si iti da 100 de cadouri,si sa fii tot timpul singura!!!
eu am fost mereu de parere ca totul se face impreuna si ca atunci cand esti cu cineva si lupti sa te ridici,luptati impreuna pentru binele vostru,pentru bunastarea voastra!!! nu mi ar placea niciodata sa ma stiu la mana unui barbat,sa fie vreunu full de bani si sa depind de el,sa i cer bani si pentru cel mai marunt lucru pe care sa l iau!!! m as simti inferioara lui,ceea ce ar fi groaznic!!!
cu atat mai putin nu mi as insela prietenul pe care as pretinde k il iubesc,doar pentru ca nu are masina!!! horror!!! oricum nu e singura care face asa,mai stiu eu specimene!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:25
nu conteaza cit are unul ..cit are altul....si eu muncesc si sotul meu munceste..insa nu punem problema ca eu mai mult...sau el mai mult eu mai putin...banii,iubirea,masina...totul este al nostru nu al meu...al lui....totul impreuna...
pamela_1
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:27
De la: deea_20, la data 2009-04-22 12:48:37Inca ceva:iubitul meu nu are o situatie ultra-extra.E un om normal,angajat la stat.Eu insa provin dintr-o familie mai instarita ca a lui.Cu toate astea cand l-am cunoscut nu avea masina.Dar si-a facut credit si si-a luat una la mana a 2-a.Ar fi trebuit sa nu stau cu el ca nu avea masina?Si nici el nu avea ganduri de facultate,dar cand m-a vazut pe mine ce entuziasmata sunt de facultate s-a hotarat sa se inscrie si el.Vrem un viitor bun impreuna si luptam pt el.Ne-am dori si noi mai multe dar nu putem acum.Insa pe viitor vom avea.De ce?Pt ca ne iubim si ne dorim asta iat in 2 este orice mult mai usor.Am fost si in restaurante de"fita"(cu ai mei) unde este plin de oameni scortosi si simandicosi pt care contul din banca conteaza nu felul de a fi,si iti spun cu mana pe inima ca este de miloane de ori mai fain un gratar intr-o poienita draguta la munte alaturi de persoana iubita!Intre iubire si bani voi alege mereu iubirea.Banii vin si se duc,iubirea poate ramane o viata intreaga!Nu mai fii copil!Intr-o relatie nu conteaza clasa sociala,conteaza respectul si iubirea dintre parteneri.Nu poti iubi pe cineva doar ca are masina!Pe tine te-au atras lucrurile materiale,dar daca acela ar fi fost la fel ca prietenul tau te-ar mai fi atras ceva la el?
sa iti fie de bine....bine gandit bravo
dontworibehapi
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:27
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:24:36
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-22 13:15:32
De la: iubyta_D, la data 2009-04-22 13:11:35
De la: geo_sh, la data 2009-04-22 13:09:52ah fluturas, si mie imi fu dor!
singuru' mieu regert in viata asta , e ca n-am facut sex in masina.
am una mica de tot si nu cred ca incapea!


ce uraaaaaaaattt...ma faci sa-mi schimb parea despre tne...



tu iti schimbi parerea in functie de locul unde fac oamenii sex??? e hai k nu te jignesc acum...si asta doar pentru ca ai purtat o discutie cu geo...ca altfel ti as fi zis una doua


It was just a joke




ok,te iert...vezi sa nu l superi pe geo,k te mananc
SweetHappyButterfly
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:( 48 De la: scorpio67 29 Ianuarie 2011 09:44
Barbatul Pesti sau Barbatul Gemeni? 7 De la: Yellowrose 10 Octombrie 2012 13:54
cum sal cuceresc??? 5 De la: cristinutzza1987 15 Aprilie 2010 09:23
Cadou pentru iubitul meu 3 De la: Max2 16 Noiembrie 2011 22:11
VA ROG UN SFAT.... 17 De la: blondy_alxa 19 Iunie 2011 16:45