Setari Cookie-uri

ce sa fac

Hey, baiatul asta iti face mai mult rau decat bine.
fi si tu tare pe pozitie si daca mai vine la tine da-i o replica rece, gen: "Ma grabesc acum, vb altadata!". Fa asta de cateva ori si daca tot insista, spune-i ca acum vrei tu sa te lase in pace o perioada ca sa te gandesti daca il mai vrei sau nu.

Daca faci asa, mingea va fi la tine in teren, pt ca deocamdata e la el si te face cum vrea el. Intoarce putin situatia in favoarea ta si fa-l sa stie ce vrea. Daca in continuare se joaca, spune-i ca timpul luia expirat, l-ai asteptat destul si exact atunci o sa se hotarasca si el cand vede ca te pierde.

Fii tare, el face toate astea pt ca stie ca te poate avea, mai ales ca ti-a si spus-o. Crede-ma ca daca ii faci asta, o sa moara... si o sa fie in limba. Pt ca exact cum zicea una dintre fete mai inainte, tu ii vei arata exact opusul de cum ai fost pana acum, adica in loc sa ii cazi la picioare, vei fi indisponibila si vei fugi putin de el, atunci va veni el.

Deci nu uita: "Nu pot vb acum, ma grabesc" si tai-o din loc!

Fii tare si bafta!
pisicuta_trista
Postat pe 8 Mai 2009 13:19
M-AM SATURAT incerc sa-l ocolesc dar nu pot.
kudika016124
Postat pe 8 Mai 2009 18:34
azi am fost mai rece cu el si stiti c mia spus k dc ii intorc spatele si il tratez cu indiferenta? dupa cum se vede eu am cazut iar drept proasta in "relatia " asta. multi mau intrebat dc nu il parasesc eu mai intai dar nu pot am incercat dar nu pot park am retine ceva.
kudika016124
Postat pe 8 Mai 2009 21:50
Hai sa-ti mai zic inca ceva, poate te conving:

CU CAT IL TII MAI STRANS, CU ATAT IL PIERZI SI CU CAT II DAI DRUMUL, VA VENI SINGUR SPRE TINE!!!

Fetele, ziceti si voi daca nu e asa
pisicuta_trista
Postat pe 8 Mai 2009 22:06
sincer iti dau mare dreptate am probat asta pe propria piele
this_is_the_life
Postat pe 8 Mai 2009 22:13
De la: pisicuta_trista, la data 2009-05-08 22:06:11Hai sa-ti mai zic inca ceva, poate te conving:

CU CAT IL TII MAI STRANS, CU ATAT IL PIERZI SI CU CAT II DAI DRUMUL, VA VENI SINGUR SPRE TINE!!!

Fetele, ziceti si voi daca nu e asa

foarte adevarat cu cat esti mai indiferenta cu atat se intoarce mai repede la tine asta daca tine cu adevarat la tine
yumy
Postat pe 9 Mai 2009 06:37
aseara m-am gasit cu el, am stat si am vb,a incercat sa ma sarute sa ma ia in bare si altele dar nu l-am lasat iam spus scurt "park vreiai sa stai singur" inainte d a pleca iam zis k vreau si eu un raspuns si el mia spus k ar vrea sa mai stea un timp scurt singur bineinteles. iam spus atunci ramai singur.sa incaltat si a plecat singur se uita in spate credea ca il rog sa vina inapoi dar nu sa intamplat asta. dupa c am inchis usa dupa el ma bufnit plansul bn k nu m-a vazut el. seara am primit un sms d la el ini care spunea sa-l iert dak cred k sia batut joc d mn. eu iam trim sms si iam spus k dak are ceva d spus stie unde ma gaseste.:( :(
kudika016124
Postat pe 10 Mai 2009 11:22
sincer nu trebuia sa ii dai nimic inapoi cea ce ai facut tu a fost sa iti alimentezi sperantele ca va veti impaca stiu cum este si nu te judec caci si eu am facut la fel dar va veni un moment care va trebui sa te hotarasti daca chiar il vrei pe batu asta langa tine si daca da atunci acceptai toate defectele dar te asigur ca nu vei ajunge la nimic bun va ve ti desparti va fi doar lungeala si sa faza ca vrea timp sa fie singur iti zic ceva ce mia zis chiar un baiat vreau sa fiu o perioada singur = mam saturat de tine daca nu gasesc ceva mai bun ma intorc la tine fix asa deci daca te iubeste nici in ruptul capului nu spunea asa ceva depinde si de varsta care o are intrun anume fel dar sa stii ca sunt putini baieti in ziua de azi ca la o varsta de 20 -23 ani care vor ceva serios ei nu stiu decat sex si traiesc prezentul
this_is_the_life
Postat pe 14 Mai 2009 15:23
asteptam sa ne spui ce ai mai facut ..succes
this_is_the_life
Postat pe 14 Mai 2009 15:23
cel mai bine e sa-l intrebi cam cat vrea el sa dureze aceasta pauza si daca tie ti se pare mult eu zic sa-i faci PA, PA e clar ca vrea altceva sau cauta altceva si pana gaseste esti cam de umplutura, scuze, dar asa e. mai bine incepe si tu sa te mai uiti si peste gard ca nu strica . nu te milogi ca nu merita umilinta.succes
GABYTA13
Postat pe 17 August 2009 23:10
trebuie sa vorbiti deschis despre relatie sa vedeti fiecare ce vrea.mie mi se pare ca ceea ce este intre voi e o mare vrajeala,in relatii serioase nu exista lucruri de genul asta.
pentru linistea ta trebuie sa fii tare si sa privesti relatia asa cum ar privi-o altcineva si o sa vezi cam cum pare...iar daca nu iti calci acum pe inima o sa o duci asa mult si bine pentru ca asa iti 'asterni' tu.... probabil ca toate am trecut prin asta,dar unele au mers mai departe,altele s-au inchis in casa...depinde de fiecare
him_gwts
Postat pe 18 August 2009 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat ! 63 De la: Monyk44- 6 Februarie 2014 14:48
ajutorr 6 De la: Valy90 26 Iunie 2011 23:48
dragoste sau nebunie?? 30 De la: jonny26 25 Iulie 2010 16:17
vrei sa-ti faci prieteni noi?! 2 De la: anastasia_m 4 Iunie 2010 22:18
Sa te cunosc pe tine !😏 9 De la: kudika_1000552 21 Martie 2016 09:38