Setari Cookie-uri

de ce nici cu femeie f frumoasa nu vor barbatii o relatie normala?

De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:37:58
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:36:09tocmai ....ca mie mi-a cerut sfatul ...dar mi-a zis sa nu zic parintilor ....vreau sa ii fiu un frate bun ..... dar totusi nu vreau sa o divulg in fata lor .. ... pentru ca nu m-ar ierta niciodata....parintii mei sunt destul de severi cu ea ...ca e singura fata ....



eu zic sa fii un frate bun si sa le zici...o sa ti multumeasca mai tarziu...si orikm or sa vada tatuajul pana la urma,si o vei pati si tu,ca ai stiut...

da ....sa stii ca ai dreptate ...hey ....sa stii ca ai o gandire foarte corecta. ...am gandesc ca ai putea-o ajuta pe sora mea ...macar cu un sfat ....ti-ar placea sa o cunosti intr-o zi la un suc ? ...poate venind de la o fata mai in varsta ca ea .....si cu mai multa experienta ...sfatul i se va parea util ....ce zici?
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 01:47
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:44:57
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:41:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:37:19pai nah....as incerca sa inchid discutia cat mai diplomat.....chiar daca nu stiu sa se ingrijeasca si sa aiba grija de ei ....au totusi sentimente



ei,o dai in SF-uri...iti zic eu k daca te ar aborda una d asta pe strada,ai intoarce capul in partea cealalta...stii tu,prima chestie intre 2 pers e fizica...daca iti place ce vezi,intri in discutie,daca nu,esti liber sa pleci...nu incerca sa ma iei ca are sentimente si etc,ca nu stii tu ce gandeste omu ala dp strada in momentu cand se da la tine...deci nu incerca sa ma impresionezi,ca eu va cnosc rasa asta a voastra masculina si nu ma pacalesti

:)) .....nu sh ce stii tu de rasa masculina...si chiar nu incerc sa te impresionez cu nimic...nu castig nimic ....ideea e ca as incerca sa ma arat dezinteresat ...adik ...pana mea....nici sa injur femeia....cat de urata ar fi ea ...depinde ce te intreaba...daca era saraca una din alt oras si voia sa stie unde e gara ....ce ii ziceam ? "e in p***a matii " :)) de fapt mergea :)) ....kiddin




nu zic sa injuri pe oricine te intreaba ceva,doamne fereste...dar cred ca o persoana isi da seama imediat cand cineva vrea sa o agate...nu e asa greu...daca ma intreaba unde e gara ii zic: de aici la dreapta,apoi la stanga pe urmatoarea strada,apoi inainte si de acolo intrebi
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 01:48
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:48:08
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:44:57
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:41:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:37:19pai nah....as incerca sa inchid discutia cat mai diplomat.....chiar daca nu stiu sa se ingrijeasca si sa aiba grija de ei ....au totusi sentimente



ei,o dai in SF-uri...iti zic eu k daca te ar aborda una d asta pe strada,ai intoarce capul in partea cealalta...stii tu,prima chestie intre 2 pers e fizica...daca iti place ce vezi,intri in discutie,daca nu,esti liber sa pleci...nu incerca sa ma iei ca are sentimente si etc,ca nu stii tu ce gandeste omu ala dp strada in momentu cand se da la tine...deci nu incerca sa ma impresionezi,ca eu va cnosc rasa asta a voastra masculina si nu ma pacalesti

:)) .....nu sh ce stii tu de rasa masculina...si chiar nu incerc sa te impresionez cu nimic...nu castig nimic ....ideea e ca as incerca sa ma arat dezinteresat ...adik ...pana mea....nici sa injur femeia....cat de urata ar fi ea ...depinde ce te intreaba...daca era saraca una din alt oras si voia sa stie unde e gara ....ce ii ziceam ? "e in p***a matii " :)) de fapt mergea :)) ....kiddin




nu zic sa injuri pe oricine te intreaba ceva,doamne fereste...dar cred ca o persoana isi da seama imediat cand cineva vrea sa o agate...nu e asa greu...daca ma intreaba unde e gara ii zic: de aici la dreapta,apoi la stanga pe urmatoarea strada,apoi inainte si de acolo intrebi

pai si daca te-ar intreba ce te intreb eu acum ....ti-ai da seama ca de fapt vrea sa te agate?
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 01:49
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:47:40
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:37:58
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:36:09tocmai ....ca mie mi-a cerut sfatul ...dar mi-a zis sa nu zic parintilor ....vreau sa ii fiu un frate bun ..... dar totusi nu vreau sa o divulg in fata lor .. ... pentru ca nu m-ar ierta niciodata....parintii mei sunt destul de severi cu ea ...ca e singura fata ....



eu zic sa fii un frate bun si sa le zici...o sa ti multumeasca mai tarziu...si orikm or sa vada tatuajul pana la urma,si o vei pati si tu,ca ai stiut...

da ....sa stii ca ai dreptate ...hey ....sa stii ca ai o gandire foarte corecta. ...am gandesc ca ai putea-o ajuta pe sora mea ...macar cu un sfat ....ti-ar placea sa o cunosti intr-o zi la un suc ? ...poate venind de la o fata mai in varsta ca ea .....si cu mai multa experienta ...sfatul i se va parea util ....ce zici?




maiiiiiii....iti folosesti sora ca sa ma scoti la suc
iti zic eu ca nu va asculta de nimeni,decat de cineva caruia ii stie de frica si care are o autoritate asupra ei,iar acele persoane sunt parintii tai..numai ei...asa ca daca vrei sa o ajuti,spune le....sau da mi mie nr lor ca le spun eu,sa nu se supere sora pe tine
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 01:50
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:49:16
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:48:08
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:44:57
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:41:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:37:19pai nah....as incerca sa inchid discutia cat mai diplomat.....chiar daca nu stiu sa se ingrijeasca si sa aiba grija de ei ....au totusi sentimente



ei,o dai in SF-uri...iti zic eu k daca te ar aborda una d asta pe strada,ai intoarce capul in partea cealalta...stii tu,prima chestie intre 2 pers e fizica...daca iti place ce vezi,intri in discutie,daca nu,esti liber sa pleci...nu incerca sa ma iei ca are sentimente si etc,ca nu stii tu ce gandeste omu ala dp strada in momentu cand se da la tine...deci nu incerca sa ma impresionezi,ca eu va cnosc rasa asta a voastra masculina si nu ma pacalesti

:)) .....nu sh ce stii tu de rasa masculina...si chiar nu incerc sa te impresionez cu nimic...nu castig nimic ....ideea e ca as incerca sa ma arat dezinteresat ...adik ...pana mea....nici sa injur femeia....cat de urata ar fi ea ...depinde ce te intreaba...daca era saraca una din alt oras si voia sa stie unde e gara ....ce ii ziceam ? "e in p***a matii " :)) de fapt mergea :)) ....kiddin




nu zic sa injuri pe oricine te intreaba ceva,doamne fereste...dar cred ca o persoana isi da seama imediat cand cineva vrea sa o agate...nu e asa greu...daca ma intreaba unde e gara ii zic: de aici la dreapta,apoi la stanga pe urmatoarea strada,apoi inainte si de acolo intrebi

pai si daca te-ar intreba ce te intreb eu acum ....ti-ai da seama ca de fapt vrea sa te agate?




pai daca m ar aborda pe strada,tu crezi k as sta atat la discutie cu el??hehe
tu ai avut prioritate asta seara sa incerci...de fapt nu mi place sa fiu agatata
mai ales pe strada...iar daca un tip incearca sa ma agate,voi intra in discutie cu el numai daca o sa mi placa prezenta lui..altfel,la revedere si un praz verde,nu mi pierd timpul aiurea
sunt nemernica,nu???
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 01:52
....ei .... vrajeala..... oricum aici pe forum ....a agata pe cineva ..fara mimica gesturi ....si altele. ..degeaba.... te crezi tu acum tare :)) .... da sunt sigur ca te-ar agata mult mai usor unul asa cum am incercat eu ...decat .....cum incearca restul....cum a descris cineva mai sus.....si gandeste-te ....ca in loc sa ma injuri ....ai vorbit atat cu mine...si mi-ai dat si sfaturi .....si plus ..mai vrei si numarul de telefon al ei ....si ti-ai si consuma minutele.......dar .... oricum nici eu nu am avut cea mai buna prestatie ...dar pe forum ...e joaca de copii
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 01:54
ce e mai aici ??? ceai dansant ??
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 01:56
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:54:43 ....ei .... vrajeala..... oricum aici pe forum ....a agata pe cineva ..fara mimica gesturi ....si altele. ..degeaba.... te crezi tu acum tare :)) .... da sunt sigur ca te-ar agata mult mai usor unul asa cum am incercat eu ...decat .....cum incearca restul....cum a descris cineva mai sus.....si gandeste-te ....ca in loc sa ma injuri ....ai vorbit atat cu mine...si mi-ai dat si sfaturi .....si plus ..mai vrei si numarul de telefon al ei ....si ti-ai si consuma minutele.......dar .... oricum nici eu nu am avut cea mai buna prestatie ...dar pe forum ...e joaca de copii




ei,eu iti dau un sfat prietenesc...nu desconsidera asa tare forumul asta...sa stii ca virtualul dauneaza grav...
si in legatura cu agatatul,ti am zis ca nu mi place sa fiu agatata...si nici sa agat,mai ales pe strada...
si nici nu ma las usor agatata de cineva...
gandeste te ca cineva dp strada nu m ar fi intrebat ce m ai intrebat tu aici,de sora ta si etc... nu???
doar nu te duci asa pe strada si faci sondaje d astea,ca sa agati pe cineva
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 01:58
am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:00
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 01:56:54ce e mai aici ??? ceai dansant ??



uite sisi,baiatu vrea sa ma agate
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:01
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:52:48
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:49:16
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:48:08
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:44:57
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 01:41:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 01:37:19pai nah....as incerca sa inchid discutia cat mai diplomat.....chiar daca nu stiu sa se ingrijeasca si sa aiba grija de ei ....au totusi sentimente



ei,o dai in SF-uri...iti zic eu k daca te ar aborda una d asta pe strada,ai intoarce capul in partea cealalta...stii tu,prima chestie intre 2 pers e fizica...daca iti place ce vezi,intri in discutie,daca nu,esti liber sa pleci...nu incerca sa ma iei ca are sentimente si etc,ca nu stii tu ce gandeste omu ala dp strada in momentu cand se da la tine...deci nu incerca sa ma impresionezi,ca eu va cnosc rasa asta a voastra masculina si nu ma pacalesti

:)) .....nu sh ce stii tu de rasa masculina...si chiar nu incerc sa te impresionez cu nimic...nu castig nimic ....ideea e ca as incerca sa ma arat dezinteresat ...adik ...pana mea....nici sa injur femeia....cat de urata ar fi ea ...depinde ce te intreaba...daca era saraca una din alt oras si voia sa stie unde e gara ....ce ii ziceam ? "e in p***a matii " :)) de fapt mergea :)) ....kiddin




nu zic sa injuri pe oricine te intreaba ceva,doamne fereste...dar cred ca o persoana isi da seama imediat cand cineva vrea sa o agate...nu e asa greu...daca ma intreaba unde e gara ii zic: de aici la dreapta,apoi la stanga pe urmatoarea strada,apoi inainte si de acolo intrebi

pai si daca te-ar intreba ce te intreb eu acum ....ti-ai da seama ca de fapt vrea sa te agate?




pai daca m ar aborda pe strada,tu crezi k as sta atat la discutie cu el??hehe
tu ai avut prioritate asta seara sa incerci...de fapt nu mi place sa fiu agatata
mai ales pe strada...iar daca un tip incearca sa ma agate,voi intra in discutie cu el numai daca o sa mi placa prezenta lui..altfel,la revedere si un praz verde,nu mi pierd timpul aiurea
sunt nemernica,nu???


:)) ...fii sigura ca nu te-as intreba nimic daca nu ai fi pe o pozitie statica...stiu eu ...pe o banca undeva ..... intr-un parc /cafenea...plus ca se presupune ca ai vorbi cu mine ....daca ti-ar placea prezenta mea....pana la urma si un baiat simpatic are nevoie de o intrare mai buna decat ..."bonasera pisi " ...si oricum ...... ti-am zis ...fara sa iti vad reactiile ...fata in fata ....nu stiu cum sa intretin discutia.......m-as adapta ....si oricum sunt unele semne prin care vezi daca fata e interesata de discutie ....sau pur si simplu abia te suporta/......deci ...parerea mea ca a fost inutila discutia si agatatul pe forum :P
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:01
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:00:48am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja


mda..... cine a zis ca eu am vrut sa te agat ....? eu te-am intrebat ceva....da dupa reactiile tale imi dau seama daca as putea sau nu sa te agat .... si oricum ...nu poti avea pe forum tot ceea ce ai fata in fata ,....sarm ....ton interesant si altele ...eu cred ca tu te dai in spectacol ......pana la urma ....dupa cum spui ... :)) tu esti intangibila :P
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:05
bun baiat lucica ...si mai imi e si tiz :)) ...lasa -l sisic sa faca practica pe tine ...
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 02:05
e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:01:18
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 01:56:54ce e mai aici ??? ceai dansant ??



uite sisi,baiatu vrea sa ma agate

:)) ....da nu stii ca tu nu trebuia sa stii asta ? ..... tu niciodata nu ti-ai scos asta din minte......cat timp mi-ai raspuns :P
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:06
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:05:33
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:00:48am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja


mda..... cine a zis ca eu am vrut sa te agat ....? eu te-am intrebat ceva....da dupa reactiile tale imi dau seama daca as putea sau nu sa te agat .... si oricum ...nu poti avea pe forum tot ceea ce ai fata in fata ,....sarm ....ton interesant si altele ...eu cred ca tu te dai in spectacol ......pana la urma ....dupa cum spui ... :)) tu esti intangibila :P


nu se da in spectacol si nu e intangibila, eu am atins-o ..la coarda sensibila i love u sisic !!!!
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 02:07
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:05:33
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:00:48am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja


mda..... cine a zis ca eu am vrut sa te agat ....? eu te-am intrebat ceva....da dupa reactiile tale imi dau seama daca as putea sau nu sa te agat .... si oricum ...nu poti avea pe forum tot ceea ce ai fata in fata ,....sarm ....ton interesant si altele ...eu cred ca tu te dai in spectacol ......pana la urma ....dupa cum spui ... :)) tu esti intangibila :P




nu ,eu am vrut sa vad ce tactica ai folosi ca sa agati..atata tot...
nu cred ca ma dau eu in spectacol,cred ca tu ai tulburari de personalitate
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:08
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:06:08 e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...

pai normal ca tre sa te astepti ca nu toate fetele sunt disponibile ....poate una arata super tare ,,,,si are si copii acasa...sau mai stiu eu ce.,,,,de asta....intri in discutie cu ceva neutru ...dar in fine. .... pe tine nu te poate agatza nimeni .... :))
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:09
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:08:28
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:05:33
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:00:48am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja


mda..... cine a zis ca eu am vrut sa te agat ....? eu te-am intrebat ceva....da dupa reactiile tale imi dau seama daca as putea sau nu sa te agat .... si oricum ...nu poti avea pe forum tot ceea ce ai fata in fata ,....sarm ....ton interesant si altele ...eu cred ca tu te dai in spectacol ......pana la urma ....dupa cum spui ... :)) tu esti intangibila :P




nu ,eu am vrut sa vad ce tactica ai folosi ca sa agati..atata tot...
nu cred ca ma dau eu in spectacol,cred ca tu ai tulburari de personalitate


oooo.....da ..... probabil in timpul liber esti comic cu juma de norma ....eu nu te-am jignit ...dar vad ca tu te crezi buricul pamantului ..... in fine ....
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:06:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:01:18
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 01:56:54ce e mai aici ??? ceai dansant ??



uite sisi,baiatu vrea sa ma agate

:)) ....da nu stii ca tu nu trebuia sa stii asta ? ..... tu niciodata nu ti-ai scos asta din minte......cat timp mi-ai raspuns :P



mai,am purtat o discutie normala,si nu m am gandit ca vrei sa ma agati...
ca sa discuti chestiile astea cu o fata in viata de zi cu zi si real,trebuie mai intai sa iti accepte o intalnire..intelegi?nu poti sa o abordezi asa din prima,intr un loc public...
iar alte chestii cu care sa agati pe strada in afara de :ce faci papusa si etc chiar nu cunosc...
dar tu daca esti adeptul agatatului,probabil te pricepi.....
eu am vrut doar sa vad ce tactici folosesti si ce discutie porti,pentru ca am intrat pe topik si am vazut despre ce se discuta...
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:11
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:09:27
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:06:08 e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...

pai normal ca tre sa te astepti ca nu toate fetele sunt disponibile ....poate una arata super tare ,,,,si are si copii acasa...sau mai stiu eu ce.,,,,de asta....intri in discutie cu ceva neutru ...dar in fine. .... pe tine nu te poate agatza nimeni .... :))



da,nu ma poate agata,si imi mentin ideea!!! cel putin pe fostii prieteni nu i am intalnit pe strada si nu m au agatat pe strada...
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:14
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:06:08 e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...



sisic nu mai zi asa ca femeile is niste animalutze tare complexe cu o gandire tare sinuoasa ....uite sa ma dau pe mine drept exemplu si nu ca ma dau mare ..dar chiar mi s-a intamplat ..poate citeste baiatul si mai trece inca odata ,sau sa apelez la din dragoste cu Mircea Radu Bre' ...eram in Dumars cu pretena mea si ubi al ei , de ziua ei pe 3 mai, si eu dansam de una singura, logic, ca eram noi trei la masa ...si a venit un tanar domnishor ...si mi a propus sa ies afara cu el sa vorbim ca i-am parut dragutza ...si sa i dau numarul de tel ..eu socata .. cum nu prea frecventez asa clubetele ...i-am zis din start nu ..nu mi placea idea de a agata pe cineva asa ...franc in fatza....si ce sa crezi mai apoi ??? la rece gandind ,,,ma uitam dupa el ca nici nu l vazusem cum arata bine daca imi place sau nu ...din reflex am zis nu ..si omu' saracu fusese politicos ...asa ca fetelor...ascultati pe fiecare daca are ceva de spus intr-un mod civilizat si decent evident ..... .
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 02:14
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:11:37
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:08:28
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:05:33
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:00:48am vorbit cu tine pentru ca asa am dorit,si pentru ca mi a permis timpul...de obicei cand sunt afara,sunt cu treaba,asa ca nu mi as permite sa pierd timpul cu o discutie de asta pe strada...
si ti am raspuns strict la ce ai intrebat,am incrcat sa te ajut..asta nu inseamna k m ai agatat deja


mda..... cine a zis ca eu am vrut sa te agat ....? eu te-am intrebat ceva....da dupa reactiile tale imi dau seama daca as putea sau nu sa te agat .... si oricum ...nu poti avea pe forum tot ceea ce ai fata in fata ,....sarm ....ton interesant si altele ...eu cred ca tu te dai in spectacol ......pana la urma ....dupa cum spui ... :)) tu esti intangibila :P




nu ,eu am vrut sa vad ce tactica ai folosi ca sa agati..atata tot...
nu cred ca ma dau eu in spectacol,cred ca tu ai tulburari de personalitate


oooo.....da ..... probabil in timpul liber esti comic cu juma de norma ....eu nu te-am jignit ...dar vad ca tu te crezi buricul pamantului ..... in fine ....




nu te am jignit dragule,doar ca la jumatatea discutiei ai dat o in alte chestii...ca ai vazut ca nu ti merge!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:15
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 02:14:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:06:08 e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...



sisic nu mai zi asa ca femeile is niste animalutze tare complexe cu o gandire tare sinuoasa ....uite sa ma dau pe mine drept exemplu si nu ca ma dau mare ..dar chiar mi s-a intamplat ..poate citeste baiatul si mai trece inca odata ,sau sa apelez la din dragoste cu Mircea Radu Bre' ...eram in Dumars cu pretena mea si ubi al ei , de ziua ei pe 3 mai, si eu dansam de una singura, logic, ca eram noi trei la masa ...si a venit un tanar domnishor ...si mi a propus sa ies afara cu el sa vorbim ca i-am parut dragutza ...si sa i dau numarul de tel ..eu socata .. cum nu prea frecventez asa clubetele ...i-am zis din start nu ..nu mi placea idea de a agata pe cineva asa ...franc in fatza....si ce sa crezi mai apoi ??? la rece gandind ,,,ma uitam dupa el ca nici nu l vazusem cum arata bine daca imi place sau nu ...din reflex am zis nu ..si omu' saracu fusese politicos ...asa ca fetelor...ascultati pe fiecare daca are ceva de spus intr-un mod civilizat si decent evident ..... .




sisi,ai fost finuta cu el...eu i as fi dat cu o sticla in cap
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:18
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:11:45
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:06:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:01:18
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 01:56:54ce e mai aici ??? ceai dansant ??



uite sisi,baiatu vrea sa ma agate

:)) ....da nu stii ca tu nu trebuia sa stii asta ? ..... tu niciodata nu ti-ai scos asta din minte......cat timp mi-ai raspuns :P



mai,am purtat o discutie normala,si nu m am gandit ca vrei sa ma agati...
ca sa discuti chestiile astea cu o fata in viata de zi cu zi si real,trebuie mai intai sa iti accepte o intalnire..intelegi?nu poti sa o abordezi asa din prima,intr un loc public...
iar alte chestii cu care sa agati pe strada in afara de :ce faci papusa si etc chiar nu cunosc...
dar tu daca esti adeptul agatatului,probabil te pricepi.....
eu am vrut doar sa vad ce tactici folosesti si ce discutie porti,pentru ca am intrat pe topik si am vazut despre ce se discuta...

pai da eu nu am zis ca te-as intreba asta intr-un autobuz ..... sau in timp ce faci jogging .... ci intr-un loc cat de cat .parc , cafenea...si sa stii ca poti intra in vorba cu cineva ,.....intr-un loc public....fara sa cunosti .....dar doar intri in vorba....si o discutie neutra poate duce la una interesanta....si asa mai departe .........cum nu poti invita pe cineva de care iti place ,dar nu il cunosti ,in orash asa din prima ....daca nici macar nu iti stie numele ..si nimic ...si oricum ...subiectul asta l-am adaptat ca sa mearga discutat pe forum ... :P .. in fine.... ca sa vorbesti fata in fata mai sunt subiecte interesante ....pe care oricum nu le=as pune pe forum :P
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:19
si nu zic ca te-as fi agatat pe tine pe strada ...sau in parc....sau oriunde ....dar oricum m-as descurca mai bine decat unu care te fluiera sau iti zice "bonasera pisi " ...sau mai stiu eu ce......si oricum ,,,,atunci cand deschid vorba cu o persoana necunoscuta ....mereu pun in fata posibilitatea de a fi respins. ...
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:23
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:18:56
De la: ___LL___, la data 2009-05-21 02:14:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-21 02:06:08 e acu o dai la intors pai bineinteles ca baietii vad cand au loc undeva sa agate,si de obicei fetele care ies cu scop precis la agatat,se vad...
ca doar nu te duci s o agati pe una care e de mana cu iubitu,oricat de buna ti s ar parea...
in fine...



sisic nu mai zi asa ca femeile is niste animalutze tare complexe cu o gandire tare sinuoasa ....uite sa ma dau pe mine drept exemplu si nu ca ma dau mare ..dar chiar mi s-a intamplat ..poate citeste baiatul si mai trece inca odata ,sau sa apelez la din dragoste cu Mircea Radu Bre' ...eram in Dumars cu pretena mea si ubi al ei , de ziua ei pe 3 mai, si eu dansam de una singura, logic, ca eram noi trei la masa ...si a venit un tanar domnishor ...si mi a propus sa ies afara cu el sa vorbim ca i-am parut dragutza ...si sa i dau numarul de tel ..eu socata .. cum nu prea frecventez asa clubetele ...i-am zis din start nu ..nu mi placea idea de a agata pe cineva asa ...franc in fatza....si ce sa crezi mai apoi ??? la rece gandind ,,,ma uitam dupa el ca nici nu l vazusem cum arata bine daca imi place sau nu ...din reflex am zis nu ..si omu' saracu fusese politicos ...asa ca fetelor...ascultati pe fiecare daca are ceva de spus intr-un mod civilizat si decent evident ..... .




sisi,ai fost finuta cu el...eu i as fi dat cu o sticla in cap


Mah , finutza ca finutza da zau ca imi parea rau de saracu baiat ...i-am retezat-o din scurt ...apoi a plecat din club ....cum sa-i dau cu sticla in cap tu femeie ???:))))))
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 02:23
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:23:17si nu zic ca te-as fi agatat pe tine pe strada ...sau in parc....sau oriunde ....dar oricum m-as descurca mai bine decat unu care te fluiera sau iti zice "bonasera pisi " ...sau mai stiu eu ce......si oricum ,,,,atunci cand deschid vorba cu o persoana necunoscuta ....mereu pun in fata posibilitatea de a fi respins. ...



E bine ca esti realist !
___LL___
Postat pe 21 Mai 2009 02:24
De la: lucic_fifa, la data 2009-05-21 02:23:17si nu zic ca te-as fi agatat pe tine pe strada ...sau in parc....sau oriunde ....dar oricum m-as descurca mai bine decat unu care te fluiera sau iti zice "bonasera pisi " ...sau mai stiu eu ce......si oricum ,,,,atunci cand deschid vorba cu o persoana necunoscuta ....mereu pun in fata posibilitatea de a fi respins. ...



ok,e un lucru bun..
dar nu trebuia sa tai discutia asa din scurt si nici sa mi spui ca sunt intangibila si ca ma dau in spectacol si etc... pana la urma daca spun ca nu mi place sa fiu agatata si nu pot fi agatata,inseamna k asa e,si ca asta sunt,si punct!!! dar se pare ca pe forumu asta a fi sincer inseamna a te da in spectacol....
SweetHappyButterfly
Postat pe 21 Mai 2009 02:26
pai cred ca doar 1 din 10 femei ....ar fi disponibile ,....fara copii acasa ...prieteni ...chef .....sau mai stiu eu ce .....sau poate nu te place fata .....dar cred ca daca nu esti cretin iti poti da seama daca fata e macar un pic interesata ...sau vrea sa o tai cat mai repede
lucic07
Postat pe 21 Mai 2009 02:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa seduci un barbat??? 31 De la: pufffer 10 Martie 2010 08:01
idila cu un necunoscut 248 De la: pisu_blondutza 18 August 2010 17:29
sal 2 De la: PICCKARD 16 Noiembrie 2011 06:23
Oare sunt de vina???? 22 De la: yumy 30 Octombrie 2010 14:42
Ce se ascunde in spatele afirmatiei : ''Ar fi bine sa nu ne vedem zilnic, pentru ca vom deveni dependenti unul de altul.Dar totusi nici prea rar."? 55 De la: GABYTA13 29 Noiembrie 2009 18:42