Setari Cookie-uri

Concurs: Care este povestea alunitei tale?

chiar am mai multe alunite pe care , trebuie sa recunosc ca nu leam dus la medic.nici nu au prezentat vre-un motiv de ingrijorare, ci doar de zambete. am o alunita mostenita de la strabunica mea pe buza inferioara, si mai mereu mi se atrage atentia ca m-am murdarit de pix:)) mai am una pe obrazul drept, care e super dulcica, pe gat mai am vreo 3, asa micute si dragute, mai am pedegetul mic de la picior una super haioasa...si inca multe altele micute, micute.
andreea_bv
Postat pe 1 Iunie 2009 15:25
Castigatorii concursului nostru sunt:

ingerash_unik87
oanna_ely
didisa
karlutzyka
kiki_1234
t_rebelle
stefaniaandrei
Akara
mutzy
venusph2004

Acestia sunt rugati sa trimita un mesaj privat pe contul concurskudika pentru a li se explica modalitate prin care pot intra in posesia premiului.

In plus, toti participantii la concurs sunt invitati sa trimita un mesaj privat pe contul concurskudika pentru a li se explica modul in care pot intra in posesia mostrei de produs oferite tuturor participantilor.
concursKudika
Postat pe 1 Iunie 2009 16:25
Din motive organizatorice, castigatoarele concursului care inca nu au trimis mesaj de confirmare pe contul concurskudika sunt rugate sa isi revendice premiul pana vineri 12 iunie 2009. In caz contrar vor pierde dreptul la revendicarea premiului.
concursKudika
Postat pe 10 Iunie 2009 17:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs: Castiga noua carte a lui Paulo Coelho! 702 De la: concursKudika 8 Decembrie 2010 17:48
Concurs: Castiga noul roman de Isabel Allende! 136 De la: anamaria_corina 9 Martie 2012 12:40
Concurs Kudika si Levo 617 De la: concursKudika 10 Septembrie 2012 14:02
Concurs: Castiga un dar de la Mos! 2494 De la: ggm 16 Decembrie 2009 16:13
Concurs Karin-Lingerie 208 De la: concursKudika 29 Iunie 2009 16:11