Setari Cookie-uri

neam despartit...eu am fost de vina..am ranit-o rau

De la: steffy91, la data 2009-06-29 18:56:43dupa parerea mea poate mai ai o sansa. am patit-o si eu cu un baiat(au fost mai multe de atat) dar pana la urma eu nu l-am iertat. poate daca sti cum sa te porti ea se va intoarce,dar u esti sigur ca asta iti doresti?

daaa......foarte mult dar.....din cate am vazut nu mai am nici o sansa...au trecut deja 4 luni...nush ce sa mai fac..nu pot sa o uit deloc.....
kudika026949
Postat pe 3 Iulie 2009 20:18
De la: kudika026949, la data 2009-05-17 15:03:32akm 1 luna ma m despartit de prietena mea dar nu pot sa ma impac cu gandul....o iubesc prea mult...as fii in stare sa fac orice sa o aduc inapoi......mai ales k din cauza mea neam despartit....ea nu a avut nici o vina..ba din contra ea a tot incercat sa faca sa fie bn,tot timpul lasa de la ea ,facea ce vroiam eu numai k sa nu ne mai certam,insa eu nu am fost in stare sa vad lucurile astea atunci,leam vazut prea tarziu,si ea acum nu mai vrea deloc sa imi dea o sansa oricat de mica sa incercam din nou,sa ii arat k pot sa ma schimb,k pot fii k la inceput,numai imi raspnici la tel nici la mess,si pe messenger mia dat ignor.Inteleg k am stresat-o prea rau dar vreau sa o fac sa inteleaga k miam dat seama de greseala kre am facut-o si miam dat seama cat de mult o iubesc.....credeti k mai am vreo sansa....:(:(:(


da....la mn a fost invers.adica el facea aceleasi lucruri ca si tine de mult timp si la un moment dat am zis"daca el poate eu de ce nu?"...si uite ca n a fost asa:(...akum eu plang ca proasta si el tot zice ca nu poate trece peste chiar daca nu e fericit.parerea ta de barbat care e?ii va trece vreodata,isi va da seama de cat a gresit si el sau .....
referitor la prietena ta...nush c sa zic.depinde cat timp ati fost impreuna si cat te a iubit,cate momente frumoase ati petrecut impreuna,mai multe.bafta si multa rabdare
crsfmv
Postat pe 2 Decembrie 2009 21:26
pãrerea mea este sa ii trimiþi un sms in care sa ii scrii ca doresti sa aveti o discutie...un sms simplu...daca nu ti raspunde ia ti gandul d ela ea....nu vreau s apar rautacioasa dar, in genere asa se intampla...abia dupa ce va despartiti(voi barbatii) realizati cat de mult a insemnat acea femeie pentru voi si in viata voastra....si printre noi femeile se regasesc multe "uscaturi" dar (exista ºi un "dar")noi suntem cele care intr o relatie dam totul....sper ca tu si iubita ta sa va impacati...
catalina69
Postat pe 3 Decembrie 2009 14:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu cum sa procedez!! 18 De la: kudika379426 27 Martie 2011 12:52
Eu inca mai cred in iubirea adevarata 43 De la: rockk 9 Februarie 2011 19:16
Mod de a da papucii... 53 De la: inocentafurata 11 Septembrie 2009 14:37
ajutati`ma cu sfaturi va rog mult! 8 De la: mara211978 12 Aprilie 2010 18:42
De ce l-a durut atat de mult si il doare o simpla intalnire? 3 De la: nor_cenusiu 27 Iunie 2011 17:05