Setari Cookie-uri

Cand iubitul da vina pe tine k te-a inselat

Mey sincera sa fiu...tu ai avut grija de el intr'un sens..adica nu cred ca a dus lipsa de mancare haine curate si altele din cate am inteles yo in mesajul tau...problema e ca tu l'ai iertat mult prea mult si cand ai observat ceva ce nu'ti plakea trebuia sa'i spui ,,Nu'mi plake ...cutare lucru..." Daca nu se schimba purtai o discutie mai serioasa cu el . Si stai putin s'a dus in club si te'a lasat acasa? ce inseamna asta? Te cred ca il iubeai...si poate il iubesti...dar asta nu inseamna ca esti proasta lui ! Si pana la urma tu faceai pentru el multe el ce a facut pentru tine...? Iti zicea ca te iubeste..altceva? Sa fi fost ala pe mana mea.. Statea in limba dupa mine daca eram in locul tau ! Trebuia sa'l dai naibii de mult timp in lume sunt mai mult de 2 miliarde de barbati Incearca sa nu fii trista din cauza acelui om...nici macar nu cred ca era un om... CREATURA DIRECT NU AVEA INIMA CUM A PUTUT FACE ASA CEVA
diii
Postat pe 2 August 2010 21:41
diuleee....cred ca fata e consolata la ora asta !!!!!!!!!!a trecut un an !!!!!!1
anastasia_m
Postat pe 2 August 2010 22:19
FATA DRAGA NU FII TRISTA FIINDCA E PACAT...FARA LACRIMI NU EXISTA DOR ADEVARAT....SUNT ASA DE FRUMOASE VERSURILE ASTEA SI TI SE POTRIVESC ATIT DE BINE...VOI 2 CHIAR NU VA POTRIVITI,TU N-O SA AI O RELATIE ECHILIBRATA LINGA ACEST BARBAT AL TAU....IA TU O PAUZA FIZICA 1LUNA,2LUNI,LASA-I LIBERTATE ...SI PE URMA SA-TI INTREBI INIMA DACA-L MAI IUBESTI PE EL,POATE CA-TI PLACE CEVA IN MOD SPECIAL ,NU-TI PLACE EL IN TOTALITATE CU DEFECTELE LUI SI CU CALITATILE LUI....IN MOD CERT CE FACE ACUM O SA FACA MULT TIMP,CU MULTE DE ACUM INCOLO,CU TINE SAU FARA TINE LINGA EL....UNII BARBATI ASA SUNT CONSTRUITI,ASA E GENA....PENTRU EI VIATA E O VINATOARE.
kudika227120
Postat pe 9 August 2010 21:01
120 Fata draga,de ce tipi fata?
Barbie30
Postat pe 9 August 2010 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roata se intoarce pt ca e rotunda 9 De la: iris_4_ever 26 Decembrie 2009 07:30
Diferenta de varsta intr-o relatie... 18 De la: kudika_25639 1 Februarie 2013 22:40
Rascruce sau un nou inceput? 6 De la: kamita_iul 25 Mai 2013 14:37
Ajutati-ma,nu stiu ce sa mai fac! 64 De la: frenchiegirl 24 Martie 2011 11:28
am nevoie si de sfatul vostru 18 De la: lulusor1 3 Ianuarie 2009 16:45