Setari Cookie-uri

dupa atata timp....

buna tuturor cititorilor si cititoarelor,momentan viata mea a devenit mai black decat am crezut ca poate fi pana acum incep prin a va spune ca acum 2 ani am vorbit cu un tip super dragut si finut R. am fost impreuna cam un an si jumatate,pe parcurs am descoperit ca ma inselase.mi a fost greu sa l iert dar totusi l am iertat dar m am schimbat,din tipa care l sorbea din priviri devenisem tipa care dadea ochii peste cap cand auzea din ce in ce mai rar "cuvintele magice te iubesc" faza dura e ca locuieste la scara alaturata si mi a fost foarte greu sa l evit cand nu doream sa l intalnesc.in fine...a plecat intr o tara straina unde pleaca toti romanii :)) Italia...si eu am cunoscut alt tip,S. alaturi de care am crezut ca pot avea o relatie normala...prospera dar au intervenit prietenii lui invidiosi si multi alti factori.mi e foarte greu acum ca sunt singura si ca toate persoanele cunoscute ma stiau fericita alaturi de S iar acum ma vad singura pe strada,singura pe orice drum...saptamana asta a venit R sa si viziteze familia.nu ma pot abtine sa nu fug la fereastra sa l privesc ascunsa dupa perdele.nu mi explic de ce ca l uitasem.acum e jenant ca eu nu m am casatorit cu S. dar R. s a casatorit cu o italianca :(( cum sa fac sa nu ma mai intereseze fostii...fara sa suspin cand mi-amintesc trecutul
just_sexy
Postat pe 4 Iulie 2009 20:22
ce ma? JNB!
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 20:42
mai greierash, fata sufera care n-are cu ce se lauda la cunoscuti (sorry just_sexy, exact asa suna)

ce-ar fi sa faci nitica introspectie sa-ti dai seama ce-ti doresti de la un barbat (in afara de situatie materiala)
kitty_krieger
Postat pe 4 Iulie 2009 20:45
De la: just_sexy, la data 2009-07-04 20:22:22buna tuturor cititorilor si cititoarelor,momentan viata mea a devenit mai black decat am crezut ca poate fi pana acum incep prin a va spune ca acum 2 ani am vorbit cu un tip super dragut si finut R. am fost impreuna cam un an si jumatate,pe parcurs am descoperit ca ma inselase.mi a fost greu sa l iert dar totusi l am iertat dar m am schimbat,din tipa care l sorbea din priviri devenisem tipa care dadea ochii peste cap cand auzea din ce in ce mai rar "cuvintele magice te iubesc" faza dura e ca locuieste la scara alaturata si mi a fost foarte greu sa l evit cand nu doream sa l intalnesc.in fine...a plecat intr o tara straina unde pleaca toti romanii :)) Italia...si eu am cunoscut alt tip,S. alaturi de care am crezut ca pot avea o relatie normala...prospera dar au intervenit prietenii lui invidiosi si multi alti factori.mi e foarte greu acum ca sunt singura si ca toate persoanele cunoscute ma stiau fericita alaturi de S iar acum ma vad singura pe strada,singura pe orice drum...saptamana asta a venit R sa si viziteze familia.nu ma pot abtine sa nu fug la fereastra sa l privesc ascunsa dupa perdele.nu mi explic de ce ca l uitasem.acum e jenant ca eu nu m am casatorit cu S. dar R. s a casatorit cu o italianca :(( cum sa fac sa nu ma mai intereseze fostii...fara sa suspin cand mi-amintesc trecutul


ai ramas cu ceva ..................cu oftvtul!

care e intrebarea????????????ce vrei sa-ti spunem
BBFluturas
Postat pe 4 Iulie 2009 20:46
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-04 20:45:49mai greierash, fata sufera care n-are cu ce se lauda la cunoscuti (sorry just_sexy, exact asa suna)

ce-ar fi sa faci nitica introspectie sa-ti dai seama ce-ti doresti de la un barbat (in afara de situatie materiala)



greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 21:29
imi rezuma si mie cineva cam o lene sa lecturez
yumy
Postat pe 4 Iulie 2009 22:37
ma crezi ca mi-a fost lene si sa ma intorc pe topicu asa?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:12
stai asa ca n'am inteles nimic...
in fine nu mai conteaza....
hop si io in "club"
Diavolyta_
Postat pe 4 Iulie 2009 23:12
Credeati ca scapati de mine?
Dar totusi, despre ce e vorba? Citesc si va zic si voua.
Lucia1971
Postat pe 4 Iulie 2009 23:15
De la: Lucia1971, la data 2009-07-04 23:15:30Credeati ca scapati de mine?
Dar totusi, despre ce e vorba? Citesc si va zic si voua.


nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......serios................nu citi.....
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:18
Raul a fost facut. Am citit... Dar nu stiu cum sa va explic. E cevaaaaaaaaa... nu stiu cum sa zic.... eeeeee.... naspa, in orice caz...
Lucia1971
Postat pe 4 Iulie 2009 23:22
stiam draga mea....d'aia voiam sa te scutesc....
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:35
important e ca am supravietuit...
Lucia1971
Postat pe 4 Iulie 2009 23:36
ma mir!
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:42
Cumpara-ti un caine
valita76
Postat pe 4 Iulie 2009 23:47
De la: valita76, la data 2009-07-04 23:47:21Cumpara-ti un caine



glumesti????????????si sa spuna ca s-a maritat cu cainele?
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 23:55
De la: greierash, la data 2009-07-04 23:55:32
De la: valita76, la data 2009-07-04 23:47:21Cumpara-ti un caine



glumesti????????????si sa spuna ca s-a maritat cu cainele?


Nu sa se marite, sa nu se mai plimbe singura.
valita76
Postat pe 4 Iulie 2009 23:59
"mi e foarte greu acum ca sunt singura si ca toate persoanele cunoscute ma stiau fericita alaturi de S iar acum ma vad singura pe strada"
valita76
Postat pe 5 Iulie 2009 00:00
o sa ti revii...trust me :)
si mie mi e greu zilnic...sa fiu sg dupa aproape 4 ani....si parca mereu ma gand k asa voi ramane...da apoi incerc sa devin kt mai optimista..desi n au trecut decat 2 luni si mi e greu ...dar n avem de ales..decat sa fim nefericite... :)
si ce conteaza ca te vede x sau y singura? nu e important asta...
mai greu e cu ce simti tu...acolo tre sa ti revii :)
multa bafta
honeyca
Postat pe 5 Iulie 2009 00:08
aha....phiu....bine...
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 00:11
lasa..ca dupa ce dai de altul....si mai cu seama dupa ce io dai lu' altu'...uiti cu cine fusi inainte...
Ce drac...de discutii sunt astea mai femilor?....
Stati caciorile pe gard si va plangeti ca ati fost parasite..tradate...alea..alea...dar voi..nu aveti kiar nicio vina in ceea ce vi se intampla..?
Atat penibilitate ...inimaginabil de multa....
FEMEILE ...AU UITAT DE FUNDAMENTALA....CE SE NUMEA FAMILIE...SI RESPECTUL FATA DE SINE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZI....DACA NU FACI CE FAC TOATE PANARAMELE......NU ESTI IN ' TREND'....

VAI STEAU EI DE DEMOCRATIE SOSITA IN ROMANIA !

AS VREA SA STIU...CATE DINTRE VOI...A APRINS O LUMANRE...PENTRU CEI CE MURIRA IN 89...PENTRU VIATA ASTA ....TRENDY....

.....
BBK59
Postat pe 5 Iulie 2009 10:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-07-04 23:12:16stai asa ca n'am inteles nimic...
in fine nu mai conteaza....
hop si io in "club"


....NE ARATI CU CE GANDESTI NU IN FIECARE MOMENT NU...?
....Cat de penibila esti....cu asa foto in avatar...!..
BBK59
Postat pe 5 Iulie 2009 10:52
cu ce te deranjeaza poza ei de la avatar???...e doar o ....poza....
monaq
Postat pe 5 Iulie 2009 10:57
De la: just_sexy, la data 2009-07-04 20:22:22buna tuturor cititorilor si cititoarelor,momentan viata mea a devenit mai black decat am crezut ca poate fi pana acum incep prin a va spune ca acum 2 ani am vorbit cu un tip super dragut si finut R. am fost impreuna cam un an si jumatate,pe parcurs am descoperit ca ma inselase.mi a fost greu sa l iert dar totusi l am iertat dar m am schimbat,din tipa care l sorbea din priviri devenisem tipa care dadea ochii peste cap cand auzea din ce in ce mai rar "cuvintele magice te iubesc" faza dura e ca locuieste la scara alaturata si mi a fost foarte greu sa l evit cand nu doream sa l intalnesc.in fine...a plecat intr o tara straina unde pleaca toti romanii :)) Italia...si eu am cunoscut alt tip,S. alaturi de care am crezut ca pot avea o relatie normala...prospera dar au intervenit prietenii lui invidiosi si multi alti factori.mi e foarte greu acum ca sunt singura si ca toate persoanele cunoscute ma stiau fericita alaturi de S iar acum ma vad singura pe strada,singura pe orice drum...saptamana asta a venit R sa si viziteze familia.nu ma pot abtine sa nu fug la fereastra sa l privesc ascunsa dupa perdele.nu mi explic de ce ca l uitasem.acum e jenant ca eu nu m am casatorit cu S. dar R. s a casatorit cu o italianca :(( cum sa fac sa nu ma mai intereseze fostii...fara sa suspin cand mi-amintesc trecutul
mda... ocupa ti timpul cu altceva si o sa vezi ca nu o sa iti stea gandul numai la el, si nu mai pune ca mai e si insurat,succes
kudika030058
Postat pe 5 Iulie 2009 11:02
De la: BBK59, la data 2009-07-05 10:50:51lasa..ca dupa ce dai de altul....si mai cu seama dupa ce io dai lu' altu'...uiti cu cine fusi inainte...
Ce drac...de discutii sunt astea mai femilor?....
Stati caciorile pe gard si va plangeti ca ati fost parasite..tradate...alea..alea...dar voi..nu aveti kiar nicio vina in ceea ce vi se intampla..?
Atat penibilitate ...inimaginabil de multa....
FEMEILE ...AU UITAT DE FUNDAMENTALA....CE SE NUMEA FAMILIE...SI RESPECTUL FATA DE SINE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZI....DACA NU FACI CE FAC TOATE PANARAMELE......NU ESTI IN ' TREND'....

VAI STEAU EI DE DEMOCRATIE SOSITA IN ROMANIA !

AS VREA SA STIU...CATE DINTRE VOI...A APRINS O LUMANRE...PENTRU CEI CE MURIRA IN 89...PENTRU VIATA ASTA ....TRENDY....

.....



femeile au uitat fundamental ce se numea familie si respectul de sine....te-a durut rau capu' cand ai scos-o pe asta??? mi s-au strepezit ochii. ai cunoscut tu chiar toate femeile din tara asta ca sa ajungi la o asemenea opinie? pai nici nu ma mir ca ai coatele julite...
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 11:02
De la: greierash, la data 2009-07-05 11:02:33
De la: BBK59, la data 2009-07-05 10:50:51lasa..ca dupa ce dai de altul....si mai cu seama dupa ce io dai lu' altu'...uiti cu cine fusi inainte...
Ce drac...de discutii sunt astea mai femilor?....
Stati caciorile pe gard si va plangeti ca ati fost parasite..tradate...alea..alea...dar voi..nu aveti kiar nicio vina in ceea ce vi se intampla..?
Atat penibilitate ...inimaginabil de multa....
FEMEILE ...AU UITAT DE FUNDAMENTALA....CE SE NUMEA FAMILIE...SI RESPECTUL FATA DE SINE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZI....DACA NU FACI CE FAC TOATE PANARAMELE......NU ESTI IN ' TREND'....

VAI STEAU EI DE DEMOCRATIE SOSITA IN ROMANIA !

AS VREA SA STIU...CATE DINTRE VOI...A APRINS O LUMANRE...PENTRU CEI CE MURIRA IN 89...PENTRU VIATA ASTA ....TRENDY....

.....



femeile au uitat fundamental ce se numea familie si respectul de sine....te-a durut rau capu' cand ai scos-o pe asta??? mi s-au strepezit ochii. ai cunoscut tu chiar toate femeile din tara asta ca sa ajungi la o asemenea opinie? pai nici nu ma mir ca ai coatele julite...
da da bine zis
kudika030058
Postat pe 5 Iulie 2009 11:04
De la: kudika030058, la data 2009-07-05 11:04:44
De la: greierash, la data 2009-07-05 11:02:33
De la: BBK59, la data 2009-07-05 10:50:51lasa..ca dupa ce dai de altul....si mai cu seama dupa ce io dai lu' altu'...uiti cu cine fusi inainte...
Ce drac...de discutii sunt astea mai femilor?....
Stati caciorile pe gard si va plangeti ca ati fost parasite..tradate...alea..alea...dar voi..nu aveti kiar nicio vina in ceea ce vi se intampla..?
Atat penibilitate ...inimaginabil de multa....
FEMEILE ...AU UITAT DE FUNDAMENTALA....CE SE NUMEA FAMILIE...SI RESPECTUL FATA DE SINE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZI....DACA NU FACI CE FAC TOATE PANARAMELE......NU ESTI IN ' TREND'....

VAI STEAU EI DE DEMOCRATIE SOSITA IN ROMANIA !

AS VREA SA STIU...CATE DINTRE VOI...A APRINS O LUMANRE...PENTRU CEI CE MURIRA IN 89...PENTRU VIATA ASTA ....TRENDY....

.....



femeile au uitat fundamental ce se numea familie si respectul de sine....te-a durut rau capu' cand ai scos-o pe asta??? mi s-au strepezit ochii. ai cunoscut tu chiar toate femeile din tara asta ca sa ajungi la o asemenea opinie? pai nici nu ma mir ca ai coatele julite...
da da bine zis


yeah...yeah i know...i'm smart! and bad....i'm bad , i'm bad......u know it......who's bad?
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 11:17
o fi d-ala de are pensie de revolutionar
kitty_krieger
Postat pe 5 Iulie 2009 12:30
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-05 12:30:04o fi d-ala de are pensie de revolutionar


pai si asta il face automat prost? aaa...adica l-a afectat?
greierash_is_back
Postat pe 5 Iulie 2009 12:34
De la: greierash, la data 2009-07-05 12:34:12
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-05 12:30:04o fi d-ala de are pensie de revolutionar


pai si asta il face automat prost? aaa...adica l-a afectat?


n-ai vrea sa stii cati au ramas mereu mirati dupa revolutie
kitty_krieger
Postat pe 5 Iulie 2009 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu sunt iubit cum vreau 69 De la: kudika_9381 17 August 2013 13:54
ii se va face dor de mine? 23 De la: manumarius 2 Mai 2010 14:24
A fost iubire sau ce a fost? 16 De la: yumalai 2 Mai 2009 15:56
sa il iert din nou? 44 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:11
Am nevoie de idei...sugestii.... 18 De la: chalon 17 Iulie 2012 00:43