Setari Cookie-uri

se mai merita?..

ma cert cu el de cateva zile incontinuu s-a schimbat enorm inainte ma lua cu el absolut peste tot, acum nu vrea sa mai vb cu mine la tel, ne vedem doar o ora ziua si o ora seara, el merge peste tot, terase, piscina, discoteca, pe mine nu ma mai ia absolut nicaieri...ce sa cred, are pe alta sau ce???spuneti-mi si mie... eu una nu vad viata fara el, am ajuns sa fiu dependenta de el, el imi spune k ma iubeste dar knd ajungem la discutia asta cauta mereu alte subiecte, am incercat sa vb cu el cu calm, cu uratu dar pur si simplu nu mai stiu ce sa fac... pls pls pls pls
marinutza63
Postat pe 15 Iulie 2009 20:56
rasp si mie cineva sau dorm toti/ toate??pls pls pls
marinutza63
Postat pe 15 Iulie 2009 21:02
de cat timp sunteti impreuna?
kudikgirl
Postat pe 15 Iulie 2009 21:07
poate nu are pe alta, ci vrea doar sa fie cu baietii si sa flirteze dupa placul inimii

oricum ar fi, nu stie sa comunice deloc si e clar ca isi doreste cu totul altceva decat iti doresti tu de la relatia voastra

voi stiti mai bine ce ar trebui sa faceti, nu noi
kitty_krieger
Postat pe 15 Iulie 2009 21:09
De la: kudikgirl, la data 2009-07-15 21:07:36de cat timp sunteti impreuna?
8 luni si 8 zile
marinutza63
Postat pe 15 Iulie 2009 21:12
De la: marinutza63, la data 2009-07-15 21:12:44
De la: kudikgirl, la data 2009-07-15 21:07:36de cat timp sunteti impreuna?
8 luni si 8 zile[/quote

Foarte rau e ca ai senzatia asta ca esti dependenta de el....ce ar fi daca iesi si tu si te distrezi cu prietenele tale...iesi...in primul rand o sa iti distragi atentia....si in al doilea rand o sa il tragi si pe el de partea ta.....NU trebuie facut dintr-un baiat o obsesie...o dependentza...si nici baietilor nu le plac fetele"scai" si cicalitoare...."ca pe mine nu ma iei ...ca mie nu imi faci....ca acolo nu ma duci"....cu atat mai putin o sa aiba placere....ia sa fii tu fata normala...dornica sa se bucure de vacanta....vesela...nu mai reprosezi...te procupi si de tine ca ai varsta care o ai......si cred ca tot el o sa fie cel incantat ;)
kudikgirl
Postat pe 15 Iulie 2009 21:26
De la: marinutza63, la data 2009-07-15 21:12:44
De la: kudikgirl, la data 2009-07-15 21:07:36de cat timp sunteti impreuna?
8 luni si 8 zile


si nu mai numara si zilele:(
kudikgirl
Postat pe 15 Iulie 2009 21:26
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-15 21:09:53poate nu are pe alta, ci vrea doar sa fie cu baietii si sa flirteze dupa placul inimii

oricum ar fi, nu stie sa comunice deloc si e clar ca isi doreste cu totul altceva decat iti doresti tu de la relatia voastra

voi stiti mai bine ce ar trebui sa faceti, nu noi


Are dreptate pisicuta noastra, perfecta dreptate.Sunt de acord cu ceea ce spune dar vreau sa completez ceva..astfel de cazuri sunt atunci cand intr-o relatie de vina este monotonia.Tu probabil ca ai incercat sa il tii f aproape de tine si nu i-ai dat voie sa "respire", este barbat pana la urma si logic vorbind orice barbat are nevoie de libertate.
Se pare ca tu nu i-ai dat aceasta libertate..
Al_EX
Postat pe 16 Iulie 2009 08:34
De la: Al_EX, la data 2009-07-16 08:34:29
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-15 21:09:53poate nu are pe alta, ci vrea doar sa fie cu baietii si sa flirteze dupa placul inimii

oricum ar fi, nu stie sa comunice deloc si e clar ca isi doreste cu totul altceva decat iti doresti tu de la relatia voastra

voi stiti mai bine ce ar trebui sa faceti, nu noi


Are dreptate pisicuta noastra, perfecta dreptate.Sunt de acord cu ceea ce spune dar vreau sa completez ceva..astfel de cazuri sunt atunci cand intr-o relatie de vina este monotonia.Tu probabil ca ai incercat sa il tii f aproape de tine si nu i-ai dat voie sa "respire", este barbat pana la urma si logic vorbind orice barbat are nevoie de libertate.
Se pare ca tu nu i-ai dat aceasta libertate..



exact...cu cat vrei sa il sufoci cu cat o sa ceara o libertate"ciudata"....cum e cea pe care o povestesti tu
kudikgirl
Postat pe 16 Iulie 2009 13:05
De la: marinutza63, la data 2009-07-15 20:56:45ma cert cu el de cateva zile incontinuu s-a schimbat enorm inainte ma lua cu el absolut peste tot, acum nu vrea sa mai vb cu mine la tel, ne vedem doar o ora ziua si o ora seara, el merge peste tot, terase, piscina, discoteca, pe mine nu ma mai ia absolut nicaieri...ce sa cred, are pe alta sau ce???spuneti-mi si mie... eu una nu vad viata fara el, am ajuns sa fiu dependenta de el, el imi spune k ma iubeste dar knd ajungem la discutia asta cauta mereu alte subiecte, am incercat sa vb cu el cu calm, cu uratu dar pur si simplu nu mai stiu ce sa fac... pls pls pls pls


poate ca sa saturat de tine si nu are tupeul sa ti-o spuna in fata sa nu te raneasca..sau si-a gasit pe alta.Imi cer scuze daca sunt prea dura dar asta este adevarul..
rahella
Postat pe 16 Iulie 2009 14:02
aici sunt 2 variante:
1.s-ar putea ca prieteni lui sa nu te placa sa fi pur si simplu o nesuferita sau o persoana plicticoasa in fata lor ...si lui sa-i fie frica sa te raneasca cu informatia asta .
2. si varianta la care te-ai gandit deja ...o activitate "extracuriculara".

Oricare ar fi da-i liber fara sa te gandesti.
kametora83
Postat pe 30 Iulie 2009 12:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
doar prieteni? 13 De la: rahella 16 Iunie 2009 11:13
Iubitul Nebun sau Iubitul Bun... 5 De la: mada_iuby 6 Septembrie 2009 16:25
Au trecut 4 ani si tot degeaba 9 De la: gabbi_x 19 Iunie 2009 12:12
si totusi se poate 3 De la: adryyy 17 Septembrie 2012 00:44
sa iubesti nu e deajuns 59 De la: kudika_16228 24 Septembrie 2012 19:57