Setari Cookie-uri

Tipologii de amante

amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu
daria88
Postat pe 30 Martie 2010 23:04
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu

si daca ii scoti ochii ce crezi ca o sa rezolvi ?
yumy
Postat pe 31 Martie 2010 08:50
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu


Pai si lui nu-i faci nimic?

Postat pe 31 Martie 2010 09:57
De la: scorpio67, la data 2010-03-31 09:57:44
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu


Pai si lui nu-i faci nimic?
el o fii deja mort
yumy
Postat pe 31 Martie 2010 11:07
De la: scorpio67, la data 2010-03-31 09:57:44
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu


Pai si lui nu-i faci nimic?

pe el o sa-l plangeti de mila
daria88
Postat pe 31 Martie 2010 16:44
De la: scorpio67, la data 2010-03-31 09:57:44
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu


Pai si lui nu-i faci nimic?

am incredere in el...cand iesim atrage priviri...sambata trecuta am iesit in par cu el si cu fiul nostru , cat m-am intors si m-am indepartat putin de ei,sa vorbesc cu sefa la telefon ...baieti mei erau asaltati de femei
daria88
Postat pe 31 Martie 2010 16:48
De la: daria88, la data 2010-03-31 16:48:41
De la: scorpio67, la data 2010-03-31 09:57:44
De la: daria88, la data 2010-03-30 23:04:17amanta careia o sa-i scot ochisorii daca atenteaza la sotul meu


Pai si lui nu-i faci nimic?

am incredere in el...cand iesim atrage priviri...sambata trecuta am iesit in par cu el si cu fiul nostru , cat m-am intors si m-am indepartat putin de ei,sa vorbesc cu sefa la telefon ...baieti mei erau asaltati de femei



Data viitoare cand mergi in parc, ia-ti o fusta scurta, sa vezi cine va fi asaltat .
anissya
Postat pe 31 Martie 2010 20:49
De la: uratzica, la data 2010-03-30 22:49:45 Draga "masca", care bineinteles iti ascunde adevarata identitate, exact cele descrise de tine in acest topic sunt insumarea caracteristicilor tale. Ai fost amanata de meserie, poate inca esti, vrei sa-ti dovedesti aici cat de idioata esti cu adevarat. Si dintre noi doua retardata esti tu, asta pt ca se vede ca ai lipsit la lectiile unde te invata ortografia, altfel ai putea posta un mesaj corect. Afla draga ca dupa orice semn de punctuatie se lasa spatiu (virgula, semnul exclamarii sau al mirarii, semnul intrebarii, punct, etc). Esti atat de dobitoaca incat ai dreptate: nu te mai cobora la nivelul meu, la care sincer nu ai fost niciodata pt ca eu nu am decazut nici macar cu gandul, la a face ceea ce ne-ai marturisit tu, draga martira
PS: Mergi tu intai pe la scoala, mai invata cate ceva si dupa mai vb...e usor sa dai " copy - paste " mai greu cand tre' sa-ti pui mintea aia de curfutita la gandit


Fund de maimutza calmeaza-te ! Din pacate pentru atat prostie nu am vaccin ! Turbeaza pe topicul alteie te rog ! A , sa stii ca ai sa primesti premiul Pulitzer pentru creatie , inventezi niste povesti absolut mizerabile ! Bafta si ai grija sa nu te ineci cu propria dobitocie .

Postat pe 26 Mai 2010 11:42
De la: scorpio67, la data 2009-08-04 20:08:47
De la: loveisblinde, la data 2009-08-03 16:42:52Crede-ma ca mi-am furat-o inainte sa fiu de partea cealalta si nu au nicio legatura de cauzalitate una cu cealalta. Pe de alta parte, iti doresc sa te indragostesti, sa iubesti cu toata fiinta ta pe cineva cu care nu poti fi si stii, mi-as dori sa fii si dintr-acea care iubesti o data la cativa ani asa, ca sa iubesti bine.
In plus, va supuneti tuturor standardelor, ridicati mana daca sunteti fericite :).
Ratata sunt in ochii tai, in ochii ei, in ochii lui. .. important este cum sunt in ochii mei. Si stii ca arat foarte bine?


Din poza aia insipida nici macar nu ai o fata daramite altceva cum ar fi .......caracter.As zice ca suferi de narcisism.


Eu nu cred ca esti atat de fericita in dragoste precum sustii....din randurle scrise de tine se transmite multa incarcatura negativa..fiecare alege modul in care-si traieste viata,nu suntem in masura sa ne judecam intre noi,eventual sa ne dam cate un sfat la nevoie
daca barbatul e familist si stie ce a construit acasa,nu-l abureste nici mama amantelor,barbatul pana nu-i lipseste ceva acasa nu se leaga afectiv in afara ariei conjugale
estetique88
Postat pe 31 Mai 2010 01:10
Daca ati sesizat se pe aceste forumuri,cele care se prezinta a fi amante,se transmite prin randurile scrise de ele ca sunt persoane slabe,vulnerabile,care au avut experiente nefericite

sigur exista si acele exemple cum spunea cineva mai sus.care cu multa perversitate chiar destrama familii,insa in acest caz eu cred ca in familia respectiva fundatia nu era prea puternica
estetique88
Postat pe 31 Mai 2010 01:13
De la: scorpio67, la data 2010-05-26 11:42:15
De la: uratzica, la data 2010-03-30 22:49:45 Draga "masca", care bineinteles iti ascunde adevarata identitate, exact cele descrise de tine in acest topic sunt insumarea caracteristicilor tale. Ai fost amanata de meserie, poate inca esti, vrei sa-ti dovedesti aici cat de idioata esti cu adevarat. Si dintre noi doua retardata esti tu, asta pt ca se vede ca ai lipsit la lectiile unde te invata ortografia, altfel ai putea posta un mesaj corect. Afla draga ca dupa orice semn de punctuatie se lasa spatiu (virgula, semnul exclamarii sau al mirarii, semnul intrebarii, punct, etc). Esti atat de dobitoaca incat ai dreptate: nu te mai cobora la nivelul meu, la care sincer nu ai fost niciodata pt ca eu nu am decazut nici macar cu gandul, la a face ceea ce ne-ai marturisit tu, draga martira
PS: Mergi tu intai pe la scoala, mai invata cate ceva si dupa mai vb...e usor sa dai " copy - paste " mai greu cand tre' sa-ti pui mintea aia de curfutita la gandit


Fund de maimutza calmeaza-te ! Din pacate pentru atat prostie nu am vaccin ! Turbeaza pe topicul alteie te rog ! A , sa stii ca ai sa primesti premiul Pulitzer pentru creatie , inventezi niste povesti absolut mizerabile ! Bafta si ai grija sa nu te ineci cu propria dobitocie .

Off, tanti, nici cand iti explica omul nu esti in stare sa pricepi. Retardato, spatiu se pune DUPA semnul de punctuatie, nu inaintea lui. Si avand in vedere ca esti o maimuta belita... chiar cred ca esti o grasa infecta, care mirosi urat, care te imbraci de la rebuturi, o frustrata. Iti mai dai si cu parerea ca nu e alta frumoasa... Dar na... esti ca in proverbul ala..." vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii! "
uratzica
Postat pe 8 Iulie 2010 15:14
De la: uratzica, la data 2010-07-08 15:14:39
De la: scorpio67, la data 2010-05-26 11:42:15
De la: uratzica, la data 2010-03-30 22:49:45 Draga "masca", care bineinteles iti ascunde adevarata identitate, exact cele descrise de tine in acest topic sunt insumarea caracteristicilor tale. Ai fost amanata de meserie, poate inca esti, vrei sa-ti dovedesti aici cat de idioata esti cu adevarat. Si dintre noi doua retardata esti tu, asta pt ca se vede ca ai lipsit la lectiile unde te invata ortografia, altfel ai putea posta un mesaj corect. Afla draga ca dupa orice semn de punctuatie se lasa spatiu (virgula, semnul exclamarii sau al mirarii, semnul intrebarii, punct, etc). Esti atat de dobitoaca incat ai dreptate: nu te mai cobora la nivelul meu, la care sincer nu ai fost niciodata pt ca eu nu am decazut nici macar cu gandul, la a face ceea ce ne-ai marturisit tu, draga martira
PS: Mergi tu intai pe la scoala, mai invata cate ceva si dupa mai vb...e usor sa dai " copy - paste " mai greu cand tre' sa-ti pui mintea aia de curfutita la gandit


Fund de maimutza calmeaza-te ! Din pacate pentru atat prostie nu am vaccin ! Turbeaza pe topicul alteie te rog ! A , sa stii ca ai sa primesti premiul Pulitzer pentru creatie , inventezi niste povesti absolut mizerabile ! Bafta si ai grija sa nu te ineci cu propria dobitocie .

Off, tanti, nici cand iti explica omul nu esti in stare sa pricepi. Retardato, spatiu se pune DUPA semnul de punctuatie, nu inaintea lui. Si avand in vedere ca esti o maimuta belita... chiar cred ca esti o grasa infecta, care mirosi urat, care te imbraci de la rebuturi, o frustrata. Iti mai dai si cu parerea ca nu e alta frumoasa... Dar na... esti ca in proverbul ala..." vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii! "


Mars, la lantz, turbi! Rabia se trateaza , de regula , dar la tine nu mai au ce face, ti se trage de la masurat spatiile dintre virgulele mele ! Pacat ca asta e singura ta preocupare , mi-e mila de tine !
La urmatoarea criza cand sa ma astept, sa iti cumpar o botnitza !

Si raspunsul ala nu-mi era adresat, dar de turbare nu mai vezi bine !

Postat pe 8 Iulie 2010 20:40
thuamneeee....ma gandesc ca tare esti uratzica......din moment ce ti-ai pozat funduletul
anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 20:43
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 20:43:35thuamneeee....ma gandesc ca tare esti uratzica......din moment ce ti-ai pozat funduletul [/quote
si limbajul cred ca tot de la funduletz i se trage am citit de doua ori ce i-a scris lui scorpio
miss_darine
Postat pe 8 Iulie 2010 20:46
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 20:43:35thuamneeee....ma gandesc ca tare esti uratzica......din moment ce ti-ai pozat funduletul

Doamne, ma gandesc ca tare frumoasa mai esti, din moment ce ti-ai pus ca si avatar un fotomodel! Mirobolanto care esti...
uratzica
Postat pe 9 Iulie 2010 11:34
De la: miss_darine, la data 2010-07-08 20:46:41
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 20:43:35thuamneeee....ma gandesc ca tare esti uratzica......din moment ce ti-ai pozat funduletul [/quote
si limbajul cred ca tot de la funduletz i se trage am citit de doua ori ce i-a scris lui scorpio :
Cred ca tu nu esti capabila sa urmaresti un dialog. Oare cuvintele mele se compara cu ceea ce este ea capabila sa nascoceasca din creierul ei, ma vezi jignind-o la modul la care o face ea? Uite, ca sa vezi ca sunt o fata finuta, ma abtin de data asta sa te comentez sau sa te jignesc, dar..... sunt cu ochii pe tn! Vezi-ti de oalele tale, cel mai bn!sml-confused0067:
uratzica
Postat pe 9 Iulie 2010 11:39
De la: uratzica, la data 2010-07-09 11:39:30
De la: miss_darine, la data 2010-07-08 20:46:41
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 20:43:35thuamneeee....ma gandesc ca tare esti uratzica......din moment ce ti-ai pozat funduletul [/quote
si limbajul cred ca tot de la funduletz i se trage am citit de doua ori ce i-a scris lui scorpio :
Cred ca tu nu esti capabila sa urmaresti un dialog. Oare cuvintele mele se compara cu ceea ce este ea capabila sa nascoceasca din creierul ei, ma vezi jignind-o la modul la care o face ea? Uite, ca sa vezi ca sunt o fata finuta, ma abtin de data asta sa te comentez sau sa te jignesc, dar..... sunt cu ochii pe tn! Vezi-ti de oalele tale, cel mai bn!sml-confused0067:


Mai nou cuvantul retardata este compliment ? Nu e tot jignire ?
O sa mai studiez dictionarul , pote nu mai cunosc sensul cuvintelor si al expresiilor peiorative.
O sa caut unul frezeologic.OFFF, nevinovato !
Uite inca o expresie literara : Grasa infecta !
Hm, ai vrea tu !

Postat pe 9 Iulie 2010 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nev de parerea voastra fetelor!!!! 16 De la: valy90 21 Octombrie 2010 20:01
Intalnirile in trei sau in grup, sunt o metoda de ''descatusare'' a sexualitatii ?? Sunt amatori pe-aici ? 1 De la: Exploratorul 2 Iulie 2010 11:30
rana pe uter 3 De la: kudika184484 22 Martie 2012 11:05
Buna Seara 12 De la: kudika_5985 27 Aprilie 2012 00:39
cum sa intretii o relatie? 28 De la: ramona_elisa 28 Octombrie 2010 20:52