Setari Cookie-uri

Care e sensul vietii? De ce fugim...si spre ce ne indreptam?!

De la: anybody, la data 2009-08-11 11:17:18
De la: just_heaven, la data 2009-08-11 11:13:00
De la: cristina_sava, la data 2009-08-10 14:03:41 De cativa ani buni imi tot pun o intrebare...Care e scopul nostru pe pamant? De ce ne nastem, de ce murim? de ce ne chinuim zilnic pt niste instrumente de plata, de care nu mai avem nici un folos cand vom parasii pamantul? Suntem doar animale, simple mamifere ce poseda inteligenta...insa acest "atu" al nostru este cel care ne face sa suferim, este care ne va distruge planeta, pt ca am creat fabrici si uzine...

Suntem in varful piramidei trofice..si neavand un dusman natural...suntem proprii nostri dusmani!

Intr-un final..putini dintre noi au contat cu adevarat in istorie, care au facut vreo diferenta, si acesti oameni luminati sunt din ce in ce mai rari..si cei care ar poseda inteligenta necesara sa ne salveze de noi insine , si-o folosesc pt a obtine profit de pe urma prostiei majoritatii oamenilor..

De ce ne stresam zilnic sa facem pe plac sefului, sau sa obtinem profit...sau unii muncesc pe rupte sa-si creasca copii, care la randul lor vor da de aceleasi probleme ca noi...pt ce?..care e scopul nostru? ...am senzatia de multe ori ca majoritatea populatiei s-a nascut doar sa faca umbra pamantului...si printre ei...ma regasesc si eu uneori...doar o pietricica intr-un desert de nisip...


pai sa vedem.....scopul nostru pe acest pamant e sa ne inmultim.....cica asa scria in biblie......si sa ne iubim aproapele..........la un moment dat te plictisesti si vrei sa mai gusti din sucul interzis......sau marul cum a facut eva............toti ne nastem cu un scop de a ne iubi parintii ,de a le fi alaturi.....doar ca unii copii se nasc accidental si sunt dati la o parte ,pierduti in sistem dar si ei la un moment dat sunt iubiti fie de asist matrnal,social sau de o familie care ii adopta........deci pana la urma ne nastem pt a implini cu o oarecare masura viata parintilor buni sau adoptivi.......crestem cu un scop fie sa invatam carte ,sa dam la facultate si sa ajungem mari maestrii in societate ...sa ne ajutam parintii ca de-aia ne fac sau sa ne facem un rost in viata.....fara sa uitam de unde am plecat .......si in cel mai rau caz......crestem sa ucidam,.furam ,sa nu ne pese de cei din jur........si cresterea tine de educatie si anturaj.....dc murim? pt ca asa ne e dat,traiesti pe pamant si tot in el intri........si mai e ceva ,se imbogatesc popii dupa urma fiecarui decedat......si firmele de cosciuguri......:)))
avem un scop toti in aceasta viata...........sa ne inmultim,sa facem o scoala cat de cat ,sa mergem unii la facultate,......altii sa se imbogateasca.........si d efapt de cand e omul pe pamant asta a facut......s-a nascut,a crescut,a muncit,si-a platit darile catre stat,s-a casatorit,s-a inmultit din nou.....si a murit.........asta sunt etape bine cunoscute in viata sociala a omului,cu asta se naste si tot cu asta moare.........exclus gay astia nu se mai inmultesc......ci doar" ïubesc"................


mamaaaaaaaaaaa ingeras cat de realista ai putut fi.................dar din pacate imaginea asta nu corespunde imaginii idealiste pe care si-a facut-o fata asupra vietzii asa ca nota 2 stai jos nici IQ-ul tau nu corespunde



rautate mik.............

am uitat sa precizez ceva...............suntem proprii dusmani..............suna bine.........e si normal pe tot parcursul vietii vrem tot mai mult.....si ne zbatem in noi ,cu noi insine sa vrem mai mult,sa putem da tot ce avem noi ca viata sa fie mai frumoasa..........dar cum nimic nu e nou......ca si ceausescu a facut...si carol a facut......si eminescu a facut.............ne rezumam doar copiind ...........ca de fapt asta facem copii la indigo...........nimeni nu face ,ceva nou..............asta ne e menirea...........
just_heaven
Postat pe 11 August 2009 11:21
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:18:44Sti, de multe ori material poti avea tot ce-ti trebuie, si totusi sa nu intelegi de ce "fugi" zilnic dupa bani, din moment ce ei nu aduc liniste...
voiam sa stiu care e sensul vietii in opinia unor oameni ce l-au gasit, ma asteptam la critici, ma asteptam la "injectii" si recunosc ca le si merit..pt ca nu am fost la subiect, si s-a ajuns sa se inteleaga lucruri groaznice...s-a inteles ca eu sunt emo, dupa care s-a inteles ca va desconsider pe toti si va fac "prosti" , (a fost o izbucnire negandita partea cu manelele si berea, nu toti oamenii sunt la fel) si partea cu banii...a fost doar sa se inteleaga ca nu am de ce sa-mi urasc viata.....
Sensul vietii....fiecare si-l gaseste singur, doar ca eu nu-l vad inca asa clar...sunt dezamagita de politicienii ce ne conduc, de oamenii din umbra ce ne manipuleaza s.a.m.d....sunt cam dezamgita de cata minciuna este in lume..dar nu trebuie sa-mi expun convingerile public...acum am inteles ca acest lucru nu aduce nimic bun!


cu totzi suntem nemultzumitzi de cate ceva(iote eu acu sint nemultzumita de colegu ca se uita prea insistent la decolteul meu- glumesc) este firesc sa NU TE MULTZUMESTI NICIODATA CU CE AI SI SA VREI MAI MULT dar tzinem pentru noi.................. aici intram pentru a ne destinde pentru a comunica cu prieteni virtuali pe care ni i-am facut si crede-ma unii dintre noi suntem chiar ok chiar daca avem IQ asa mai mic
anybody
Postat pe 11 August 2009 11:24
yes! un raspuns!
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 11:26
De la: anybody, la data 2009-08-11 11:24:04
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:18:44Sti, de multe ori material poti avea tot ce-ti trebuie, si totusi sa nu intelegi de ce "fugi" zilnic dupa bani, din moment ce ei nu aduc liniste...
voiam sa stiu care e sensul vietii in opinia unor oameni ce l-au gasit, ma asteptam la critici, ma asteptam la "injectii" si recunosc ca le si merit..pt ca nu am fost la subiect, si s-a ajuns sa se inteleaga lucruri groaznice...s-a inteles ca eu sunt emo, dupa care s-a inteles ca va desconsider pe toti si va fac "prosti" , (a fost o izbucnire negandita partea cu manelele si berea, nu toti oamenii sunt la fel) si partea cu banii...a fost doar sa se inteleaga ca nu am de ce sa-mi urasc viata.....
Sensul vietii....fiecare si-l gaseste singur, doar ca eu nu-l vad inca asa clar...sunt dezamagita de politicienii ce ne conduc, de oamenii din umbra ce ne manipuleaza s.a.m.d....sunt cam dezamgita de cata minciuna este in lume..dar nu trebuie sa-mi expun convingerile public...acum am inteles ca acest lucru nu aduce nimic bun!


cu totzi suntem nemultzumitzi de cate ceva(iote eu acu sint nemultzumita de colegu ca se uita prea insistent la decolteul meu- glumesc) este firesc sa NU TE MULTZUMESTI NICIODATA CU CE AI SI SA VREI MAI MULT dar tzinem pentru noi.................. aici intram pentru a ne destinde pentru a comunica cu prieteni virtuali pe care ni i-am facut si crede-ma unii dintre noi suntem chiar ok chiar daca avem IQ asa mai mic


Any...nu ma uitam asa atent ...mai pe furis!
bl_de
Postat pe 11 August 2009 11:27
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:18:44Sti, de multe ori material poti avea tot ce-ti trebuie, si totusi sa nu intelegi de ce "fugi" zilnic dupa bani, din moment ce ei nu aduc liniste...
voiam sa stiu care e sensul vietii in opinia unor oameni ce l-au gasit, ma asteptam la critici, ma asteptam la "injectii" si recunosc ca le si merit..pt ca nu am fost la subiect, si s-a ajuns sa se inteleaga lucruri groaznice...s-a inteles ca eu sunt emo, dupa care s-a inteles ca va desconsider pe toti si va fac "prosti" , (a fost o izbucnire negandita partea cu manelele si berea, nu toti oamenii sunt la fel) si partea cu banii...a fost doar sa se inteleaga ca nu am de ce sa-mi urasc viata.....
Sensul vietii....fiecare si-l gaseste singur, doar ca eu nu-l vad inca asa clar...sunt dezamagita de politicienii ce ne conduc, de oamenii din umbra ce ne manipuleaza s.a.m.d....sunt cam dezamgita de cata minciuna este in lume..dar nu trebuie sa-mi expun convingerile public...acum am inteles ca acest lucru nu aduce nimic bun!


fugi zilnic dupa bani pt ca maine nu ai ce pune pe masa.............suntem o specie materialista.......fara bani esti un nimeni,un gunoi care va sta prin tomberoane sa se hraneasca.....vrem mancare buna,vrem excursii,vrem haine,vrem de toate si cum le obtii ?prin ban............banul face totul ,fara bani esti un ra hat.....si toti cainii te vor manca...............sensul vietii ti-l faci singur,e adevarat dar gandeste-te ca de fapt tot copie a cuiva esti.........asta ne e menirea ,s-a nascut x si s-a inmultit cu y,si au murit amandoi ........cat despre clasa politica nici nu ma mai mira la cate ineptii scot pe gura ,prefer sa ascult o manea cand base cu gura aere ne va da................si nimeni nu ne poate manipula ,numai daca vrem sa fim condusi in continuare de aceste excremente patetice ale guvernului...........uite toti ,sau majoritatea ii dadeau vot lui nastase...........eu am ales pe base..........si acum cand vor fi alegerile si tot pe base unii il vor vota ,eu aleg vadim............asta ca paranteza:))
cum spuneam facem ce vrem,gandim cum vrem..........noi sa ne alegem soarta,drumul in viata....nu altcineva.............
just_heaven
Postat pe 11 August 2009 11:28
De la: bl_de, la data 2009-08-11 11:27:00
De la: anybody, la data 2009-08-11 11:24:04
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:18:44Sti, de multe ori material poti avea tot ce-ti trebuie, si totusi sa nu intelegi de ce "fugi" zilnic dupa bani, din moment ce ei nu aduc liniste...
voiam sa stiu care e sensul vietii in opinia unor oameni ce l-au gasit, ma asteptam la critici, ma asteptam la "injectii" si recunosc ca le si merit..pt ca nu am fost la subiect, si s-a ajuns sa se inteleaga lucruri groaznice...s-a inteles ca eu sunt emo, dupa care s-a inteles ca va desconsider pe toti si va fac "prosti" , (a fost o izbucnire negandita partea cu manelele si berea, nu toti oamenii sunt la fel) si partea cu banii...a fost doar sa se inteleaga ca nu am de ce sa-mi urasc viata.....
Sensul vietii....fiecare si-l gaseste singur, doar ca eu nu-l vad inca asa clar...sunt dezamagita de politicienii ce ne conduc, de oamenii din umbra ce ne manipuleaza s.a.m.d....sunt cam dezamgita de cata minciuna este in lume..dar nu trebuie sa-mi expun convingerile public...acum am inteles ca acest lucru nu aduce nimic bun!


cu totzi suntem nemultzumitzi de cate ceva(iote eu acu sint nemultzumita de colegu ca se uita prea insistent la decolteul meu- glumesc) este firesc sa NU TE MULTZUMESTI NICIODATA CU CE AI SI SA VREI MAI MULT dar tzinem pentru noi.................. aici intram pentru a ne destinde pentru a comunica cu prieteni virtuali pe care ni i-am facut si crede-ma unii dintre noi suntem chiar ok chiar daca avem IQ asa mai mic


Any...nu ma uitam asa atent ...mai pe furis!


atunci scuze pentru palma de ti-am dat-o data viitoare sa fi mai discret
anybody
Postat pe 11 August 2009 11:30
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:18:44Sti, de multe ori material poti avea tot ce-ti trebuie, si totusi sa nu intelegi de ce "fugi" zilnic dupa bani, din moment ce ei nu aduc liniste...
voiam sa stiu care e sensul vietii in opinia unor oameni ce l-au gasit, ma asteptam la critici, ma asteptam la "injectii" si recunosc ca le si merit..pt ca nu am fost la subiect, si s-a ajuns sa se inteleaga lucruri groaznice...s-a inteles ca eu sunt emo, dupa care s-a inteles ca va desconsider pe toti si va fac "prosti" , (a fost o izbucnire negandita partea cu manelele si berea, nu toti oamenii sunt la fel) si partea cu banii...a fost doar sa se inteleaga ca nu am de ce sa-mi urasc viata.....
Sensul vietii....fiecare si-l gaseste singur, doar ca eu nu-l vad inca asa clar...sunt dezamagita de politicienii ce ne conduc, de oamenii din umbra ce ne manipuleaza s.a.m.d....sunt cam dezamgita de cata minciuna este in lume..dar nu trebuie sa-mi expun convingerile public...acum am inteles ca acest lucru nu aduce nimic bun!

totusi nu vrei sa conjugam verbul "a sti" impreuna?!
cum spuneam nimic nou sub soare!
redline
Postat pe 11 August 2009 11:30
Asa e, trebuie sa invat sa-mi tin nemultumirile pt mine,mai am multe de invatat...speram sa ma ajutati sa vad lucrurile mai bine, si mi-ati dat o lectie de viata, una dura ce-i drept.... demna de luat in seama....
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 11:36
Si de ce ma rog ai deschis acest topic la rubrica infidelitati????eu nu am IQ prea dezvoltat dar......totusi nu ne insulta inteligenta,cu aburelile tale,si daca ai o impresie asa proasta despre cei de aici de pe acest forum,ce cauti printre ei?????
yza79
Postat pe 11 August 2009 11:36
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:36:00Asa e, trebuie sa invat sa-mi tin nemultumirile pt mine,mai am multe de invatat...speram sa ma ajutati sa vad lucrurile mai bine, si mi-ati dat o lectie de viata, una dura ce-i drept.... demna de luat in seama....


nemultumirile trebuiesc exprimate..........nu e bn sa le tii in tine cristina.....pt ca nu vom schimba nimic....si nu fi dura cu cei de pe forum....toti suntem aici sa ne relaxam....sa facem caterinca de x sau y........dar cred ca ai primit si raspuns de la fiecare in stilul lor....acid,comic sau serios.................
invata sa citesti printre randuri.........si iti vei da seama ca scopul nostru in viata e acelasi...depinde de norocul fiecaruia..............
just_heaven
Postat pe 11 August 2009 11:40
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:36:00Asa e, trebuie sa invat sa-mi tin nemultumirile pt mine,mai am multe de invatat...speram sa ma ajutati sa vad lucrurile mai bine, si mi-ati dat o lectie de viata, una dura ce-i drept.... demna de luat in seama....

pai da dar hai sa ne gandim cati studenti..muncesc..au facultati la zi..si platesc si chirie.. alora ce ar trebui sa le ridicam statui?
Iti spun eu sigur tu nu stii ce este aia munca...altfel crede-ma ca nu aveai in 4 ani apartament si 2 masini!si nu ti-o spun din invidie ci doar din propria experienta!
redline
Postat pe 11 August 2009 11:42
heaven
any poftim

pai cristina fi mai explicita si pe mine tot nu ma iluminasi daca stii ce te am intrebat eu , ai auzit de glanda pineala ???


reedddd
blue07scorpion
Postat pe 11 August 2009 11:47
Intr-o melodie de la Pasea Colibri era un vers de genu ...."ca banii nu conteaza, dar e grozav sa-i ai..."

Si totusi, banii vin si pleaca, tu-i faci si tu-i risipesti, eu inca nu consider ca e drept ca 80% din timpul nostru sa-l sacrificam pt a face bani...dar...multe lucruri in lume sunt nedrepte..asa ca ar trebuii sa ma obisnuiesc cu idee pana oamneii astia nu ma baneaza de pe forum ...


Eu sincer , nu as alege pe niciunul dintre candidati, dar "de musai,cu placere"..asa ca eu cred ca pe Crin Antonescu il voi vota...
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 11:48
scuze, am fost ata la liceu la un profil real, si la facultate tot asa :(,recunosc ca gramatica nu e punctul meu forte. mereu am avut probleme cu "i"-urile..naiba sa le ia!... cred ca ma vor bantuii toata viata lucrurile care nu le-am invatat in liceu :((
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 11:51
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:51:58 scuze, am fost ata la liceu la un profil real, si la facultate tot asa :(,recunosc ca gramatica nu e punctul meu forte. mereu am avut probleme cu "i"-urile..naiba sa le ia!... cred ca ma vor bantuii toata viata lucrurile care nu le-am invatat in liceu :((


nu conteaza cum scrii............ci sa te faci inteles.......... gramatica e grea........
just_heaven
Postat pe 11 August 2009 11:53
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:51:58 scuze, am fost ata la liceu la un profil real, si la facultate tot asa :(,recunosc ca gramatica nu e punctul meu forte. mereu am avut probleme cu "i"-urile..naiba sa le ia!... cred ca ma vor bantuii toata viata lucrurile care nu le-am invatat in liceu :((

ma faci sa rad! asta nu-i o scuza!
eu am facut liceu cu profil industrial si facultatea este cu profil tehnic..deci...despre ce vorbim?!
si nu mai posta in victima ca nu iti sta bine!
redline
Postat pe 11 August 2009 11:54
De la: yza79, la data 2009-08-11 11:36:02Si de ce ma rog ai deschis acest topic la rubrica infidelitati????eu nu am IQ prea dezvoltat dar......totusi nu ne insulta inteligenta,cu aburelile tale,si daca ai o impresie asa proasta despre cei de aici de pe acest forum,ce cauti printre ei?????

nu mi-ai raspuns la nici-o intrebare
yza79
Postat pe 11 August 2009 11:54
Da am inteles asta daaaaaaaaaa,, personal daca nu ti place aici pleaca din tara si daca il votezi si pe x din deal sau din campie , sistemul de furaciuni tot se va perpetua , asa ca dai un vot spre n_1 sanse (probabilitati ) ca cineva sa fure si sa te lase in chiloteii goi
blue07scorpion
Postat pe 11 August 2009 11:55
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:48:04Intr-o melodie de la Pasea Colibri era un vers de genu ...."ca banii nu conteaza, dar e grozav sa-i ai..."

Si totusi, banii vin si pleaca, tu-i faci si tu-i risipesti, eu inca nu consider ca e drept ca 80% din timpul nostru sa-l sacrificam pt a face bani...dar...multe lucruri in lume sunt nedrepte..asa ca ar trebuii sa ma obisnuiesc cu idee pana oamneii astia nu ma baneaza de pe forum ...


Eu sincer , nu as alege pe niciunul dintre candidati, dar "de musai,cu placere"..asa ca eu cred ca pe Crin Antonescu il voi vota...


toate in viatza au un pretz ca-i mai mic sau mai mare trebuie sa ne conformam si va rog nu-mi stricatzi de tot ziua cu politichia voastra
anybody
Postat pe 11 August 2009 11:56
De la: yza79, la data 2009-08-11 11:54:44
De la: yza79, la data 2009-08-11 11:36:02Si de ce ma rog ai deschis acest topic la rubrica infidelitati????eu nu am IQ prea dezvoltat dar......totusi nu ne insulta inteligenta,cu aburelile tale,si daca ai o impresie asa proasta despre cei de aici de pe acest forum,ce cauti printre ei?????

nu mi-ai raspuns la nici-o intrebare

da tu nu crezi ca vrei cam multe?!
stai la coada!
domne ce se mai imbranceste lumea...daca se rusineaza?
redline
Postat pe 11 August 2009 11:56
Pai nici mie nu raspunse la intrebari yza deci stai c ae bulversata de atatea domenii si intrebari , parca "estem mno " la risti si castigi
blue07scorpion
Postat pe 11 August 2009 11:59
pfuiii, sunt studenta la o facultate la zi, lucrez de 2 ani si apartamentul il avem de un an, platim rate pt el si pt masini, si nu pun singura banii, ci ii impart cu iubitul meu, stam impreuna si impartim toate cheltuielile, am incercat sa nu bagam pe cat posbil parintii in toata poveste, desii au avut si ei contributii de genu, vase, fete de masa, s.a.m.d Cam asta ar fi povestea..nu mai intru in amanunte sa nu se inteleaga iar ceva gresit.
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 11:59
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-11 11:59:11Pai nici mie nu raspunse la intrebari yza deci stai c ae bulversata de atatea domenii si intrebari , parca "estem mno " la risti si castigi


lasa ca ea nu este emo ..este metal...deci teoretic ar trebui sa reziste..practic..a cedat de mult timp!
redline
Postat pe 11 August 2009 12:00
Nu cred ca glangele endocrine au vreo importanta in aceasta discutie...
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 12:01
pardon...glandele endocrine...
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 12:02
De la: cristina_sava, la data 2009-08-10 21:08:48De-a dreptul amuzant! Aveti o maturitate demna de invidiat! Dar defapt..oamneii cu IQ mai mic de 50 nu-si pun vreodata intrebari existentiale..pt ca existenta lor e simpla...nu fac nimic important in viata niciodata. si daca mai au ocazia sa vada pe cineva care pricepe ca viata e mai mult decat berea zilnica, sau slujba de rahat, copilul care-ti cere masini de lux la 18 ani si vrea numai haine de firma pt ca tot prietenii lui au, fac misto de el...pt ca atat stiu ei...sa judece!

Faza cu "lama"...acestea nu sunt ganduri sinucigase, nici depresie, doar o nedumerire de descoperii sensul lucrurilor cand TOTI suntem manipulati de granzii planetei...cum poti FACE O DIFERENTA IN LUME..DAR VOI TOT CE STITI E SA BETI BERE LA IARBA VERDE SI SA ARUNCETI FLACOANELE IN IARBA UNDESA NU SE VADA CHIAR DACA E COSUL DE GUNOI LA 5 METRI..., SI SA VA INDOPATI DE MICI SI SA ASCULTATI MANELE.

NU SUNT EMO...SUNT METAL...DAR VOI NICI ASA NU ATI PRICEPE DIFERENTA!
daca nu aveti nimic inteligent de zis..mai bine nu ziceti nimic!


Draga mea, omul voia sa-ti spuna ca ceea ce te "framanta" pe tine nu e nici original nici interesant. Pe de alta parte, insasi exprimarea e copiata, nu-ti apartine si - daca tot copiezi - de ce nu ai ales varianta in care ideile de mai sus sunt expuse cu mai mult talent, macar?

Si adica, ce vrei sa spui tu despre "maturitate"? Daca s-ar fi apucat si el sa urle la luna holbata (exista un sinonim al "holbatului", va las sa ghiciti, pentru ca de fapt la ala ma gandeam ), sa se jeleasca ca nu-si stie locul si motivu' pe pamant, asta ar fi insemnat ca e matur?

Cum ziceam, plictisitoorr... Culmea e ca e plictisitor cu pretentii de adancime... Vorba lu' tata Iancu: "Scrie adanc!" Aham! Adanc, rau...
Dor_a
Postat pe 11 August 2009 12:03
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 11:59:41 pfuiii, sunt studenta la o facultate la zi, lucrez de 2 ani si apartamentul il avem de un an, platim rate pt el si pt masini, si nu pun singura banii, ci ii impart cu iubitul meu, stam impreuna si impartim toate cheltuielile, am incercat sa nu bagam pe cat posbil parintii in toata poveste, desii au avut si ei contributii de genu, vase, fete de masa, s.a.m.d Cam asta ar fi povestea..nu mai intru in amanunte sa nu se inteleaga iar ceva gresit.


Iete ca-ntre timp ti-ai descoperit scopu' in viata! Brava! Hai sa fie cu noroc
Dor_a
Postat pe 11 August 2009 12:04
NU rezolv nimic daca ne tot muscam unii pe altii, ar fi o prostie sa insist cu acuze, si sa nu imi recunosc neajunsurile...
in viata toti jucam roluri, exista cei care sunt agresori, exista victime si salvatori....eu nu mai sunt in ipostaza de a juca rolul de agresor, eu sunt cea ce am intrat in "terenul vostru"
cantafabule
Postat pe 11 August 2009 12:08
De la: cristina_sava, la data 2009-08-11 09:34:12
Cat despre umor , am umor, eu consider carcoteriile expirate, e mai usor sa faci haz de cineva decat sa scoti ceva cu bun simt pe gura! Macar am invata ceva din toata mizeria asta!


Ah, si cand ti s-a intamplat tie chestia asta ultima oara?
Dor_a
Postat pe 11 August 2009 12:08
De la: yza79, la data 2009-08-11 11:54:44
De la: yza79, la data 2009-08-11 11:36:02Si de ce ma rog ai deschis acest topic la rubrica infidelitati????eu nu am IQ prea dezvoltat dar......totusi nu ne insulta inteligenta,cu aburelile tale,si daca ai o impresie asa proasta despre cei de aici de pe acest forum,ce cauti printre ei?????

nu mi-ai raspuns la nici-o intrebare

sunt nesimtita si insist(de... eu nu am facultate)
yza79
Postat pe 11 August 2009 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te inseala partenerul? 63 De la: Cer_instelat 4 Septembrie 2011 10:29
Femele inseala din aceleasi motive ca si barbatii? 55 De la: kudika025063 2 Iunie 2009 20:03
vi se pare normal? 24 De la: kudika369746 9 Noiembrie 2013 14:22
Hello .. 20 De la: luchianramona 25 Februarie 2011 14:03
ne-am certat si am plecat 3 De la: adytza_adytza 20 August 2011 05:42