Setari Cookie-uri

sufar in tacere..

Ma bucur ca ti am putut fi de ajutor, acuma du te si culca te, noaptea e cel mai bun sfetnic.
Aphrodite
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:53
De la: MaraDonna, la data 2009-09-06 22:53:34Ma bucur ca ti am putut fi de ajutor, acuma du te si culca te, noaptea e cel mai bun sfetnic.


Asa e, desi sunt convinsa ca ma pun in pat si ma vor napadi gandurile si lacrimile.. Noapte buna si iti multumesc inca o data
gya01
Postat pe 6 Septembrie 2009 22:55
De la: gya01, la data 2009-09-06 22:24:49
De la: MaraDonna, la data 2009-09-06 22:20:24Ti am zis, CONFRUNTA-L, INTREABA-L DIRECT, care e problema? ce simte el? are vreo probleme cu tine sau cu relatia voastra? ai gresit tu cu ceva? daca da intreaba l cum sa faceti impreuna astfel incat sa fie bine. Daca nu vrea nici asta atuncea capul sus si ADIOS


Tocmai am vorbit cu el la telefon... Mi`a povestit ca se muta fratele lui cu prietena si ca vorbeau de casatorie... Si zicea ca el nici nu vrea sa auda de asa ceva in urmatorii 7-8 ani... Sa inteleg ca nici macar nu isi doreste ceva serios? M`a intristat tare rau


fii mai serioasa.........te duci la fac si se schimba lucrurile....si te schimbi si tu!! ...in ce oras mergi?
morticia_adams
Postat pe 8 Septembrie 2009 12:40
Mai fetelor, de ce va place voua sa va auto-flagelati asa, n-am sa pricep vreodata?
Ce e asa de greu de inteles? Barbatii - in proportie de 99.9% - nu sunt confuzi, nu se sperie de ceea ce simt, nu... toate scuzele alea lacrimogene pe care femeile le gasesc pentru ei.
Cand un barbat iubeste, se vede cu ochiul liber. Cand nu, baga texte si voi le credeti.
Tare as vrea ca ceea ce va spun eu aici sa va salveze timp din viata (timp pe care NIMENI si NIMIC nu vi-l da inapoi); si anume: Barbatii astia NU VA IUBESC! (ce spun eu "nu va iubesc"? Cu sau fara voi, nu le pasa)
Vestea buna e ca altii v-ar putea iubi, daca voi nu ati sta agatzate de mofturile unor indivizi care se joaca cu voi si atat.
Viata e frumoasa. Lasati-i dracu' pe "fosti" cu "indoielile" si "confuziile" lor si mergeti mai departe. De ce naiba sa stati sa-i bociti? Lor li se rupe intr-un mare fel.
Nu vreau s-o fac pe desteapta, stiu ca e mai usor de spus decat de facut, toate am fost dezamagite la un moment dat, dar in viata asta exista un timp pentru toate. Si timpul de a fi nefericita ar trebui sa fie cel mai scurt. Invatati sa-l scurtati. Nu zic sa nu incercati sa "reparati carutza", dar daca ia prea mult... mai buna-i una noua... Sau stiti ceva? Mai buna e si nici una, decat una de nereparat. Ca - vorba romanului - decat sa opintesc in zadar mai bine oi sta degeaba. Macar te odihnesti, naibii.
Viata, desi va vine greu sa ma credeti, e foarte frumoasa si fara un barbat - chiar unul bun. Ti se face dor sa fii singura, oricat de bun si dragutz si ajutaretz si... si.... si... ar fi.
Cat despre unul de doi bani... Eu n-am sa inteleg niciodata cum naiba se poate trai asa...
Oricum,
Dor_a
Postat pe 8 Septembrie 2009 13:02
CORECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icekiss
Postat pe 8 Septembrie 2009 19:54
De la: morticia_adams, la data 2009-09-08 12:40:32
De la: gya01, la data 2009-09-06 22:24:49
De la: MaraDonna, la data 2009-09-06 22:20:24Ti am zis, CONFRUNTA-L, INTREABA-L DIRECT, care e problema? ce simte el? are vreo probleme cu tine sau cu relatia voastra? ai gresit tu cu ceva? daca da intreaba l cum sa faceti impreuna astfel incat sa fie bine. Daca nu vrea nici asta atuncea capul sus si ADIOS


Tocmai am vorbit cu el la telefon... Mi`a povestit ca se muta fratele lui cu prietena si ca vorbeau de casatorie... Si zicea ca el nici nu vrea sa auda de asa ceva in urmatorii 7-8 ani... Sa inteleg ca nici macar nu isi doreste ceva serios? M`a intristat tare rau


fii mai serioasa.........te duci la fac si se schimba lucrurile....si te schimbi si tu!! ...in ce oras mergi?


Am de ales intre Craiova si Bucuresti...la administrarea afacerilor...
gya01
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:54
De la: Dor_a, la data 2009-09-08 13:02:43Mai fetelor, de ce va place voua sa va auto-flagelati asa, n-am sa pricep vreodata?
Ce e asa de greu de inteles? Barbatii - in proportie de 99.9% - nu sunt confuzi, nu se sperie de ceea ce simt, nu... toate scuzele alea lacrimogene pe care femeile le gasesc pentru ei.
Cand un barbat iubeste, se vede cu ochiul liber. Cand nu, baga texte si voi le credeti.
Tare as vrea ca ceea ce va spun eu aici sa va salveze timp din viata (timp pe care NIMENI si NIMIC nu vi-l da inapoi); si anume: Barbatii astia NU VA IUBESC! (ce spun eu "nu va iubesc"? Cu sau fara voi, nu le pasa)
Vestea buna e ca altii v-ar putea iubi, daca voi nu ati sta agatzate de mofturile unor indivizi care se joaca cu voi si atat.
Viata e frumoasa. Lasati-i dracu' pe "fosti" cu "indoielile" si "confuziile" lor si mergeti mai departe. De ce naiba sa stati sa-i bociti? Lor li se rupe intr-un mare fel.
Nu vreau s-o fac pe desteapta, stiu ca e mai usor de spus decat de facut, toate am fost dezamagite la un moment dat, dar in viata asta exista un timp pentru toate. Si timpul de a fi nefericita ar trebui sa fie cel mai scurt. Invatati sa-l scurtati. Nu zic sa nu incercati sa "reparati carutza", dar daca ia prea mult... mai buna-i una noua... Sau stiti ceva? Mai buna e si nici una, decat una de nereparat. Ca - vorba romanului - decat sa opintesc in zadar mai bine oi sta degeaba. Macar te odihnesti, naibii.
Viata, desi va vine greu sa ma credeti, e foarte frumoasa si fara un barbat - chiar unul bun. Ti se face dor sa fii singura, oricat de bun si dragutz si ajutaretz si... si.... si... ar fi.
Cat despre unul de doi bani... Eu n-am sa inteleg niciodata cum naiba se poate trai asa...
Oricum,


Dor_a...speranta moare ultima! Stii cum se spune...e rau cu rau dar mai rau e fara rau... Deocamdata astept sa vina de la tzara peste vreo 3 saptamani si vad apoi ce se mai intampla... Nu ma lasa inima sa renunt la el, sincer acum. Mai ales cand stiu ca am trecut prin multe impreuna si nu a fost asa. Totul se intampla de cand cu tzara aia blestemata Multumesc din suflet
gya01
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:07
Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?
Dor_a
Postat pe 9 Septembrie 2009 12:03
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?


Poate m`am exprimat un pic gresit... Nu caut sfaturi care sa ma ajute sa`l uit, ci dimpotriva doresc sa stiu cum pot reface ceea ce era... Este adevarat ca uneori chiar si eu ma intreb daca relatia asta are vreun viitor... Insa nici nu vreau sa ma grabesc sa iau o decizie pe care as putea sa o regret... Multumesc tuturor si sper sa nu`mi atrag critici acum...
gya01
Postat pe 12 Septembrie 2009 12:15
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?


ce mi ar place sa gandesc ca tine:)
anot
Postat pe 12 Septembrie 2009 12:18
De la: gya01, la data 2009-09-12 12:15:59
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?


Poate m`am exprimat un pic gresit... Nu caut sfaturi care sa ma ajute sa`l uit, ci dimpotriva doresc sa stiu cum pot reface ceea ce era... Este adevarat ca uneori chiar si eu ma intreb daca relatia asta are vreun viitor... Insa nici nu vreau sa ma grabesc sa iau o decizie pe care as putea sa o regret... Multumesc tuturor si sper sa nu`mi atrag critici acum...




chestia pe care tu se pare ca NU VREI sa o intelegi este ca nu poti REFACE CE ERA....SINGURA!! ..
si daca nu vezi un minim de interes din partea lui pentru asta, LAS O MOARTA. NU MERITA.
intelegeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ca pe urma o sa ti dai pumni si palme ca ai pierdut timpul aiurea
(noi iti zicem din proprie experienta)
morticia_adams
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:16
Scuzati pentru off topic. gya, ce poza de pitzi ai la avatar. Sunt absolut sigura ca esti mult mai frumoasa cu mai putin machiaj! Nu zic cu rautate.
Maddy_moo
Postat pe 13 Septembrie 2009 00:58
De la: morticia_adams, la data 2009-09-12 22:16:08
De la: gya01, la data 2009-09-12 12:15:59
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?


Poate m`am exprimat un pic gresit... Nu caut sfaturi care sa ma ajute sa`l uit, ci dimpotriva doresc sa stiu cum pot reface ceea ce era... Este adevarat ca uneori chiar si eu ma intreb daca relatia asta are vreun viitor... Insa nici nu vreau sa ma grabesc sa iau o decizie pe care as putea sa o regret... Multumesc tuturor si sper sa nu`mi atrag critici acum...




chestia pe care tu se pare ca NU VREI sa o intelegi este ca nu poti REFACE CE ERA....SINGURA!! ..
si daca nu vezi un minim de interes din partea lui pentru asta, LAS O MOARTA. NU MERITA.
intelegeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ca pe urma o sa ti dai pumni si palme ca ai pierdut timpul aiurea
(noi iti zicem din proprie experienta)


Problema e ca uneori face niste chestii ce ma determina sa cred ca tine la mine... Ieri de exemplu mi-a facut o surpriza si a venit sa ma vada cand nici nu ma gandeam... Exact cand ma gandesc sa renunt, nici nu apuc sa`i spun deoarece face sau spune el ceva de ma face sa ma razgandesc...
gya01
Postat pe 13 Septembrie 2009 14:43
De la: Maddy_moo, la data 2009-09-13 00:58:58Scuzati pentru off topic. gya, ce poza de pitzi ai la avatar. Sunt absolut sigura ca esti mult mai frumoasa cu mai putin machiaj! Nu zic cu rautate.


In poza de la avatar aveam lentile de contact si eram rimelata. Atat. Nu mi se pare machiaj exagerat, sincer acum.
gya01
Postat pe 13 Septembrie 2009 14:45
De la: anot, la data 2009-09-12 12:18:34
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?


ce mi ar place sa gandesc ca tine:)


nu e greu,nu e imposibil..trebuie doar sa incerci sa te iubesti putin :)
mitura
Postat pe 13 Septembrie 2009 14:48
Pe 25 septembrie se face un an de cand sunt cu el... Si ma gandeam sa fac ceva frumos sa`l impresionez insa nu stiu ce... Idei anyone?
gya01
Postat pe 13 Septembrie 2009 19:54
De la: Dor_a, la data 2009-09-09 12:03:12Parerea mea?

Nu, nu e "mai rau fara rau".
Daca o femeie nu invata sa stea si singura - sa astepte si sa selectioneze - doar de frica "singuratatii" (pana la urma, care singuratate, nenica? Ce, nu exista prieteni? Familie? Colegi? Hobby-uri?) atunci accepta pe oricine, oricum, doar pentru ca 2 luni s-a purtat frumos...

Atunci n-o sa fie niciodata in stare sa aiba "premiantii", ci doar "rebuturile"... Dar de! Si pe ei tre' sa ii ia cineva... Pacat de ele, insa... desi... mde! Fiecare cum isi asterne...


Sfat: aveti mai multa incredere in voi, dragelor. Pai daca voi nu dati doi bani pe voi insiva? Cum asteptati sa vina altcineva sa dea doi bani juma'te... ?

Subscriu!Chiar daca este mai dur,e perfect adevarat.
In plus,eu sunt aproape sigura ca deplasarile lui subite la tara si schimbarea au loc cu altcineva.
De ce nu ar renunta in acest caz?Pentru ca e sigur pe tine si stie ca are ceva caldutz pus bine,care il asteapta orice s-ar intampla si cedeaza in schimbul a catorva vorbe frumoase,asa ca e liber in rest sa isi traiasca si o alta relatie.
Sper sa ma insel,dar nu prea cred.
heaven2007
Postat pe 14 Septembrie 2009 10:29
De la: gya01, la data 2009-09-13 19:54:16Pe 25 septembrie se face un an de cand sunt cu el... Si ma gandeam sa fac ceva frumos sa`l impresionez insa nu stiu ce... Idei anyone?

Eu zic sa stai in banca ta pentru ca e cazul sa mai faca si el ceva ca sa te impresioneze pe tine,nu crezi?
Cel mult vei reusi performanta de a-i umfla mai mult orgoliul masculin vazand cat de mult te agiti pentur el.
heaven2007
Postat pe 14 Septembrie 2009 10:31
cu cat faci mai mult chestia asta si anume : vrei sa renunti...si atunci te suna sau vine la tine si iti vate inima de numa-numa....cu atat devii mai dependenta de el .
ai 2 posibilitati
1. nu te mai implici si ai sa vezi cum umbla el dupa tine ( ai observat ca asa s-a int pana acum cand nu asteptai nimic de la el )
2. renunti la el si ti cauti pe altcnv....
morticia_adams
Postat pe 14 Septembrie 2009 13:46
De la: heaven2007, la data 2009-09-14 10:31:15
De la: gya01, la data 2009-09-13 19:54:16Pe 25 septembrie se face un an de cand sunt cu el... Si ma gandeam sa fac ceva frumos sa`l impresionez insa nu stiu ce... Idei anyone?

Eu zic sa stai in banca ta pentru ca e cazul sa mai faca si el ceva ca sa te impresioneze pe tine,nu crezi?
Cel mult vei reusi performanta de a-i umfla mai mult orgoliul masculin vazand cat de mult te agiti pentur el.



daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......!!!!!!!!!! exact!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
morticia_adams
Postat pe 14 Septembrie 2009 13:46
De la: morticia_adams, la data 2009-09-14 13:46:01cu cat faci mai mult chestia asta si anume : vrei sa renunti...si atunci te suna sau vine la tine si iti vate inima de numa-numa....cu atat devii mai dependenta de el .
ai 2 posibilitati
1. nu te mai implici si ai sa vezi cum umbla el dupa tine ( ai observat ca asa s-a int pana acum cand nu asteptai nimic de la el )
2. renunti la el si ti cauti pe altcnv....


Astazi am fost in oras (si stia ca sunt acolo)... mi`a dat mesaj insa nu am auzit tel si nu i`am raspuns... Vreau sa zic ca m`a sunat incontinuu timp de 3 ore.... Si intr`adevar imi batea inima numa`numa...
gya01
Postat pe 14 Septembrie 2009 21:07
vezi? continua asa!!!
lasa-l pe el sa te caute, tu nu mai misca un degetel!!
morticia_adams
Postat pe 14 Septembrie 2009 22:37
De la: morticia_adams, la data 2009-09-14 22:37:53vezi? continua asa!!!
lasa-l pe el sa te caute, tu nu mai misca un degetel!!


A fost ceva involuntar....cu siguranta daca auzeam tel ii raspundeam insa pana la urma...involuntar dar benefic!
gya01
Postat pe 15 Septembrie 2009 12:43
Sunt asa de trista... Chiar nu ii e dor de mine? Sau dramatizez eu? ....a venit in oras astazi ca trebuie sa`si plateasca taxa la facultate...si mai tarziu pleaca inapoi la tzara... eu eram tot in oras cu o fata, cu niste treaba...i`am dat mesaj si i`am zis k poate ,,rupe" cateva minute sa ne vedem pana pleaca iar... nu a raspuns nimic...il sun peste vreo 2 ore, abia iesise de la dush....cica nu vazuse mesajul si ne auzim mai tarziu ca are niste treaba...
gya01
Postat pe 18 Septembrie 2009 12:21
ce parte din da-l naibii, i-ai dat prea multa atentie nu intelegi????
oricum, daca i ai zis sa "rupa cateva minute" ....e clar..
intelege ca at cand ii dai prea multa atentie si-o ia in cap....
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 21:55
nu renunta asa usor si nu te lasa influentata unor baiety asa le place sa fii tu cea care insisti si sa faci intotdeauna tu primul pas . nu te da batuta vei vedea ca merita
kudika069521
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:10
De la: kudika069521, la data 2009-09-18 22:10:40nu renunta asa usor si nu te lasa influentata unor baiety asa le place sa fii tu cea care insisti si sa faci intotdeauna tu primul pas . nu te da batuta vei vedea ca merita


auzi, a trecut ora de culcare, hai, fugi la somn !
an_dra_da_k
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:13
de tinut la tine intradevar tine..pt ca altfel nu ar mai fii impreuna cu tine
e posibil relatia sa fii intrat intr-o rutina(si asta nu este conditionata de o anumita perioda) ...dar este indecis ,poate este intre cumpana :bine fara tine,dar bine si cu tine!
cred ca ar trebui sa-ti aduci aminte cum ai reusit la inceputul relatiei sa-l cuceresti si lucrurile marunte care-l atrageau de tine si sa le readuci in relatie ,si poate asa se reinvie ce inca nu a murit!
ionelaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 01:19
scuze ca nu am citit totul initial...dar nu pot sa cred cat suferi...daca ai putea sa fii putin obiectiva si ai citi toate comment-urile tale ,ai observa ce putem sa observam si noi:te consumi prea mult pt ceva ce pare fara rost

cred ca tu singura te complaci in situatie ,ti-ai creat in minte culcusul ideal,relatia alaturi de el.
se pare ca o duceti asa de mult timp
intrebarea pe care trebuie sa ti-o adresezi este:
VREAU SA CONTINUI ASA? poate ca asa se poarta el de fapt inr-o relatie .esti dispusa sa-l accepti asa...ca nu esti mama ranitilor sa-l poti tu vindeca(sorry ,dar se pare ca pana acum nu ai reusit asta)
ionelaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 01:35
De la: ionelaela, la data 2009-09-19 01:19:10de tinut la tine intradevar tine..pt ca altfel nu ar mai fii impreuna cu tine
e posibil relatia sa fii intrat intr-o rutina(si asta nu este conditionata de o anumita perioda) ...dar este indecis ,poate este intre cumpana :bine fara tine,dar bine si cu tine!
cred ca ar trebui sa-ti aduci aminte cum ai reusit la inceputul relatiei sa-l cuceresti si lucrurile marunte care-l atrageau de tine si sa le readuci in relatie ,si poate asa se reinvie ce inca nu a murit!


Crezi ca este prea tarziu sa mai fac ceva? Inca se mai poate?
gya01
Postat pe 19 Septembrie 2009 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doar daca vreti sa dati cu adevarat un sfat ...daca aveti chef sa faceti misto duceti-va la alt subiect 47 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 19:21
iubire cu riscuri 57 De la: heaven_2906 13 Iulie 2009 09:28
intrebare intrebatoare 140 De la: Diavolyta_ 31 Mai 2009 21:20
am nevoie de un sfat please 45 De la: dolcik1 3 Iulie 2009 19:10
relatie sagetator-sagetator 5 De la: roxi_berzi 21 Decembrie 2010 17:11