Setari Cookie-uri

ce spuneti despre prostitutia masculina????

De la: Gardenia, la data 2009-08-28 21:53:14
De la: sadora, la data 2009-08-28 14:15:54
De la: ana18, la data 2009-08-28 14:04:06Depune si tu plangere penala impotriva lui... cum sa te santajeze el pe tine, cand el e ala bagat in toate cele?


Draga mea..legea este lege si evident numai apaticii accepta ca un astfel de individ sa speculeze intr-un fel sai altul oamenii. Deschiderea acestui subiect, cunoscut de mine in esenta . este pentru ca voi sa gasiti cateva solutii....oricum de reeducat acest om este imposibil...iti multumesc


Din cate vad aici , tie nu-ti prea convine nici o solutie. Nu mi se pare un caz extrem de frecvent ca sa ne batem capsorul cu situatii ipotetice. Femeie aia independenta de care vorbeai ar trebui sa fie inteligenta incat sa nu ajunga in astfel de situatii , daca nu , se merge pe lege (in cazul in care e legitima si probabila acuzatia) . Nu stiu ce fel de solutii ingenioase astepti


nu înþeleg de ce insistaþi sã vã bateþi singure cãpºorul, lãsaþi p unu care se pricepe s-o facã (n-o sã ºti niciodatã dacã am vorbit serios sau am fost maliþios)

Postat pe 1 Septembrie 2009 00:17
De la: amr2009, la data 2009-08-22 19:35:03Putem sa nu le dam ocazia sa aiba cu ce sa ne santajeze....


Da, da...ºi sã nu facem sex cu ei pentru cã sunt niºte animale care vor sã ne ºantejaze,da!Ai dracu cu organele lor sexuale externe vor sã ne stãpânescã!!!Sã ne fure inocenþele, sã ne ofileascã florile sã ne urineze capacele de wc ºi sã ne punã sã ne epilãm cu cearã mustãþile!!Este inuman trebuie sã facem ceva...dacã ei pot urina din picioare hai sã facem ºi noi la fel,dacã ei nu poartã sutiene sã nu purtãm nici noi, dacã ei vor domine sã dominãm ºi noi,sã ºantajãm!!!.Nu ne trebuie decât niºte testosteron (some balls adicã).Sfat: se gãseºte de cumpãrat încearcã la sensiblu paote þi-l dã cu reducere cã ai card ;)

Postat pe 1 Septembrie 2009 00:27
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:11:22
De la: mitura, la data 2009-08-30 01:28:13
De la: kudika023904, la data 2009-08-30 01:27:07dpdv al meu....barbatul profita d naivitatea si sensibilitatea unei femei....nu au nevoie neaparat d un loc d munca sau d bani..poate au nevoie doar d a face dragoste cu u...cum s zice k "i sa pus pata p tine"....barbatu ii barbat si tot tp va avea si va profita...noi suntem naivele,credulele,alea "pacalite" din poveste...din pacate:|

te inseli amarnic


Corectez: vã înºelaþi amarnic

mai razboinicule ..vin-o cu argumente....se strie ca ttul este relativ si ca adevarul meu nu este acelas cu al tau...daca ma convingi :Jos palaria!...am capacitatea sa accept cand cineva arumenteaza...este adevarat ca detest reactiile razboinice....exista sau nu prostitutie masculina???? si daca femeile o fac de ce sa nu o faca si barbatii???? exista diferente?
pacifista
Postat pe 2 Septembrie 2009 11:26
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:13:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-08-28 22:04:58


ce avatar refuzat de hi5 ai.


Mai obositule ,nu mai baga nasul sub fustele muierilor.Scoti niste perle de abuzat sexual de mama in copilarie.

Postat pe 3 Septembrie 2009 10:50
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:27:44
De la: amr2009, la data 2009-08-22 19:35:03Putem sa nu le dam ocazia sa aiba cu ce sa ne santajeze....


Da, da...ºi sã nu facem sex cu ei pentru cã sunt niºte animale care vor sã ne ºantejaze,da!Ai dracu cu organele lor sexuale externe vor sã ne stãpânescã!!!Sã ne fure inocenþele, sã ne ofileascã florile sã ne urineze capacele de wc ºi sã ne punã sã ne epilãm cu cearã mustãþile!!Este inuman trebuie sã facem ceva...dacã ei pot urina din picioare hai sã facem ºi noi la fel,dacã ei nu poartã sutiene sã nu purtãm nici noi, dacã ei vor domine sã dominãm ºi noi,sã ºantajãm!!!.Nu ne trebuie decât niºte testosteron (some balls adicã).Sfat: se gãseºte de cumpãrat încearcã la sensiblu paote þi-l dã cu reducere cã ai card ;)


Mai castratule ,vezi-ti de problemele tale de retard mintal.Nu ti-ai mai luat tratamentul se vede.

Postat pe 3 Septembrie 2009 10:52
Prostitutia masculina e la fel de degradanta si desgustatoare ca si cea feminina.

Postat pe 3 Septembrie 2009 10:53
De la: scorpio67, la data 2009-09-03 10:53:01Prostitutia masculina e la fel de degradanta si desgustatoare ca si cea feminina.

ai dreptate Scorpio.....desi incerc sa inteleg...sa accept unel situatii ale acestor persoane totusi senzatia de sila persista....intr-o seara am mers sa-mi cumpar tigari..u grup de tinerele asteptau sa "agate " pe cineva....discutia dintre ele m-a scarbit..copile intre 14/17 ani cu un vocabular de nedescris.....dar stiau sa negocieze ..sa puna preturi pe prestatie...ar fi bine sa -i adune intr-un spatiu special pe acesti oameni...vizite medicale..igiena.....macar sa nu-i mai vedem vanzindu-si "marfa " pe strada...in adevaratele democratii sunt reguli clare, stricte...mi-e teama ca voi trai cu ceiasi senzatie de sila pentru multe lucruri care se intampla in lume..in jurul meu....
pacifista
Postat pe 3 Septembrie 2009 16:18
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:27:44
De la: amr2009, la data 2009-08-22 19:35:03Putem sa nu le dam ocazia sa aiba cu ce sa ne santajeze....


Da, da...ºi sã nu facem sex cu ei pentru cã sunt niºte animale care vor sã ne ºantejaze,da!Ai dracu cu organele lor sexuale externe vor sã ne stãpânescã!!!Sã ne fure inocenþele, sã ne ofileascã florile sã ne urineze capacele de wc ºi sã ne punã sã ne epilãm cu cearã mustãþile!!Este inuman trebuie sã facem ceva...dacã ei pot urina din picioare hai sã facem ºi noi la fel,dacã ei nu poartã sutiene sã nu purtãm nici noi, dacã ei vor domine sã dominãm ºi noi,sã ºantajãm!!!.Nu ne trebuie decât niºte testosteron (some balls adicã).Sfat: se gãseºte de cumpãrat încearcã la sensiblu paote þi-l dã cu reducere cã ai card ;)


Neuroni ai, sinapsele-ti lipsesc
kudika046333
Postat pe 3 Septembrie 2009 16:34
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:17:00
De la: Gardenia, la data 2009-08-28 21:53:14
De la: sadora, la data 2009-08-28 14:15:54
De la: ana18, la data 2009-08-28 14:04:06Depune si tu plangere penala impotriva lui... cum sa te santajeze el pe tine, cand el e ala bagat in toate cele?


Draga mea..legea este lege si evident numai apaticii accepta ca un astfel de individ sa speculeze intr-un fel sai altul oamenii. Deschiderea acestui subiect, cunoscut de mine in esenta . este pentru ca voi sa gasiti cateva solutii....oricum de reeducat acest om este imposibil...iti multumesc


Din cate vad aici , tie nu-ti prea convine nici o solutie. Nu mi se pare un caz extrem de frecvent ca sa ne batem capsorul cu situatii ipotetice. Femeie aia independenta de care vorbeai ar trebui sa fie inteligenta incat sa nu ajunga in astfel de situatii , daca nu , se merge pe lege (in cazul in care e legitima si probabila acuzatia) . Nu stiu ce fel de solutii ingenioase astepti


nu înþeleg de ce insistaþi sã vã bateþi singure cãpºorul, lãsaþi p unu care se pricepe s-o facã (n-o sã ºti niciodatã dacã am vorbit serios sau am fost maliþios)


La cat de batut in cap esti, tu ai muuuuuuuuulta experienta...
anushkha
Postat pe 3 Septembrie 2009 22:16
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:10:15
De la: pacifista, la data 2009-08-22 19:10:13Orice femeie independenta risca sa fie tinta unui individ care fie este dornic sa " o tapeze de bani", fie "sa-l ajute" sa se catere pe un anumit post si rareori, extrem de rar pentru ca o admira. Micul excroc neatingand targetul pe care-l vizase..o ameninta ca are inregistrari cu nu stiu ce povesti..si asa are cateva "victime' la activ...eu cred ca este prostitutie ieftina masculina....cu amenintare si santaj.....ce putem sa le facem ????


sã le pui flori în pãr mã ca o pacifistã ce eºti

Educatia pe acre am primit-o a fost aceea de arespecta omaneii...stiu ca tatal meu era capul familiei..era responsabil ,isi asuma decizii, ne proteja..ptr noi el era puterea...nu indrazneam sa spun cuvinte trivilale in fata parintilor mei...la 36 de ani inca fumam pe ascuns...nu de teama..din respect...relatia cu sotul meu a fost deasemena frumoasa....sincer mi-ar face placere ca barbatii sa se reconsidere..daca unei femei ii mai poti permite cate o scapare ( se spune ca este o coasta a barbatului ) un barbat cred ca este necesar sa fie un exemplu.....si sunt multi barbati exemple ptr familiile lor....sa nu uitam de copii care imita parintii...mediul in care traiesc....sunt de acord cu evolutia, cu transparenta....cu tot ce este constructiv....restul ma murdareste....si-midoresc sa traiesc intr-o lume unde sa nu-mi fie sila sa ies pe strada.....fiecare in intimitate poate face ce doreste....
pacifista
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AM 18 ANI, DAR IUBESC UN BARBAT DE 34. 10 De la: Lucia38 26 Iulie 2009 12:54
devastata..am nevoie de sfaturile voastre va rog din suflet 29 De la: kudika414029 25 Iulie 2011 19:39
Mai poate fi ceva? 9 De la: wews 31 Octombrie 2009 20:37
Cum sa-l cuceresc, desi m-a refuzat:-?? 16 De la: Luisa83 16 Martie 2010 08:16
Parintii nu sunt de acord cu relatia noastra... 64 De la: kudika084034 17 Noiembrie 2009 21:21