Setari Cookie-uri

Fara sex! cat?

BUNA, 1.nu-l las sa doarma singur,sari pe el pe la 1,2 noaptea si chiar pe la 4;
2.nu-l face gelos ;
3.fii ascultatoare fata de el;
4.daca continua sa fuga de tine, gaseste alt barbat numai pentru sex(spre binele tau) dar continua sa-l soliciti mereu ;
5.daca nici asa nu obtii rezultate ,divorteaza.
kudika065517
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:10
da.....este foarte ciudat.....ceva se intampla si trebuie sa afli neaparat ce.imi pare rau ca trebuie sa ti spun asta,dar sunt sigura ca are pe altcineva.nu poti trai asa,trebuie sa faci ceva in sensul acesta.totul este pentru el rutina....ati gresit ca nu ati dormit impreuna.indiferent ce va fi ,nu ti fie frica sa faci o schimbare.esti foarte tanara.ai toata viata inainte.gandeste te si la tine,te rog.vorbeste cu el,spune i ce te nemultumeste si poate ajungeti la un numitor comun.analizeaza ti bine sentimentele si ia o decizie pe care sa nu o regreti.mult succes.cu mult drag,Carmen
bruneta27
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:12
De la: simonneradulescu, la data 2009-09-06 11:14:29Prima greseala a fost aceea ca ati acceptat sa dormiti separat, copilul trebuie sa doarma singur, iar voi sa aveti aceeasi viata sexuala ca mai inainte. Nu amesteci una cu alta, ce faci iei din relatia ta cu sotul ca sa oferi copilului mai mult? Niciodata, sunt lucruri diferite, dar din prea multa atentie acordata copilului, ajungi sa pierzi alte lucruri. La inceput nu ti se pare important, dar uite, te-ai trezit acum, dupa ceva ani, si te intrebi de ce sotul face asta? De ce? Ia intoarce-te in urma cu destul timp si vezi de unde a inceput? Poate are o alta relatie, da, dar nu crezi ca fost impins spre asta?
Am si eu un copil, deci vorbesc in cunostinta de cauza, stiu ce inseamna dragostea pentru copil, mai ales cand este mic, dar niciodata nu am dormit in pat sau in aceeasi camera cu el, in primul rand pentru el (si vei intelege mai tarziu asta, in evolutia cresterii lui) si in al doilea rand pentru faptul ca relatia sotie-sot nu trebuie afectata prin venirea unui copil pe lume. Si asa cum spunea un domn mai sus, sexul este cel mai bun mod de a te elibera de orice stres si de a mentine relatia cel mai bine.
Stai de vorba, poate se mai rezolva ceva, dar asuma-ti greselile.
Imi cer scuze daca am atins niste puncte sensibile, dar avem tendinta uneori de a da vina pe celalalt, fara sa ne uitam si in interiorul nostru.


Mare dreptate ai si tin sa mai precizez ceva.

Eu in locul initiatoarei topiculuias fi incercat sa deschid o discutie si daca nu se ajungea la nici o concluzie BAGAM DIVORT AUTOMAT.
Pai ce pacate ai facut de cine ti-ai batut joc sa stai sa rabzi de sex? ha?
Il dadeam d.reaq in secunda doi auzi 8 luni fara sex? OH MY GHOT.
alexia30
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:13
De la: kudika065517, la data 2009-09-06 12:10:06 BUNA, 1.nu-l las sa doarma singur,sari pe el pe la 1,2 noaptea si chiar pe la 4;
2.nu-l face gelos ;
3.fii ascultatoare fata de el;
4.daca continua sa fuga de tine, gaseste alt barbat numai pentru sex(spre binele tau) dar continua sa-l soliciti mereu ;
5.daca nici asa nu obtii rezultate ,divorteaza.

....sari pe el??nu-l face gelos?fii ascultatoare fata de el?...continua sa-l soliciti mereu? nu ai vrea sa ii si cante ceva seara inainte sa adoarma?
baby_jacks3187
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:17
Postat pe: 6 Septembrie 2009, ora 11:47 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde
Nu te mai multumi cu putinul. TU trebuie sa fii cea mai importanta persoana pentru tine, daca nu te pretuiesti tu in primul rand, cum s-o faca altcineva? Restul vine de la sine.
Capul sus si descopera-te pe tine

Eu as mai adauga PLEACA cit mai repede,uita-l esti tanara ,mai tirziu o sa iti para rau ca nu ai facut pasul.E de la sine inteles ca nu te mai iubeste.Cauta mereu motive ,ce alte semne iti mai trebuiesc.Nu se merita sa te sacrifici nici pt.copil care va creste si nu iti va fi recunoscator niciodata pt.sacrifiiciile tale.TREZESTE_TE cit mai este cazul.
kudika045035
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:30
sex,dragoste trebuie facut cat doresti ,precum spune germanu,controlat si bine,dar se poate face mult si prost,fara sex nu exista familie ,casnicie.BADY
kudika033469
Postat pe 6 Septembrie 2009 14:29
Chiva draga, eu nu pot sa inteleg cum accepti o astfel de situatie! Esti cumva bataia de joc a acestui ticalos pe care il numesti "sot"?! Scumpa mea, pe locul intai pt tine ar trebui sa fii chiar tu! Ocupa-te de tine, iesi in oras, du-te la sala, gaseste-ti alti barbati (vezi ca folosesc pluralul) sa faca ceea ce "sotul" tau nu face si lasa-l pe el la curatenie, cratita, copil etc. La urma urmei nu inseamna ca, gata, daca ai facut un copil, nu mai ai dreptul la viata ta! Ai tot dreptul sa-ti fie bine, iar sacrificiile nu ajuta la nimic, sa stii, nu ai decat de pierdut! Sotul nu te va aprecia mai mult, iar copiii... cresc oricum, au viatza lor, nu-i doare de sacrificiile mamei! Asa ca vezi-ti de tine in primul rand.... iar daca fraierului nu-i vine mintea la cap... divortzeaza si nu-ti irosi tineretzea cu el... oricum, mi se pare mie, sau ai zis ca tu ai 23 de ani si el 34???? E o diferentza uriasa din punctul meu de vedere... e cam batran pt tine... Deci, nu mai pierde timpul... chiar nu merita...
darksukkubus69
Postat pe 6 Septembrie 2009 15:36
ce fel de "sot"ai?maniac?el nu accepta aia ,nu accepta ailalta!ce fel de viata e astaßsau cine se crede el?buricul pamantului?
in locul tau "usa si la gara",sa ramana singur domnul daca asa ii place.
cristinika29
Postat pe 6 Septembrie 2009 15:48
Mai degraba "domnul" s-o taie la gara! Ha ha ha!
darksukkubus69
Postat pe 6 Septembrie 2009 16:19
Daca il iubeste trebuie sa insiste si mai trbuie sa-si aduca aminte ca mai e cineva la mijloc de care sa tii cont si pentru care sa faca sacrificii acum sau mai tarziu sau si acum si mai tirziu.
kudika065517
Postat pe 6 Septembrie 2009 18:10
Dar cel mia bine este sa faci asa cum iti spune inima si sufletul tau ca tu stii adevarata situatie si tu trebuie sa mergi pe drumul pe care il alegi.
kudika065517
Postat pe 6 Septembrie 2009 18:14
iti zic sigur! se "vede" cu alta! iar tu si copilul sunteti familia si nu se poate desparti de voi asa usor. fa ceva repede (nu stiu sa ti zic ce ca nu l cunosc) daca tu crezi ca individul merita. daca nu... nu ti mai bate capul, esti tanara viata merge inainte iar tu faci riduri intrebandu te ce se intampla. nu vreau sa te supar, dar stii cum este, de cele mai multe ori nu vrem sa vedem ce este atat de evident...
lui_lui
Postat pe 6 Septembrie 2009 19:15
daca a rezistat atat fara sa faca dragoste cu tine inseamna ca are pe altcineva.
nu inteleg cum altfel un barbat cu o sotie atit de tinara rezista altfel.
eu la virsta ta in primii zece ani de casatorie faceam drtagoste de citeva ori pe zi.
ori poate are el vreo problema de sanatate .
altfel nu inteleg de loc. sau poate tu nu esti destul de pasionala asa cum trebuie sa fie o sotie atit de tinara. poate nu-l mai atragi.pentru mai multe sfaturi contacteaza_ma.
kudika060194
Postat pe 6 Septembrie 2009 19:55
http://www.stilultau.com/blog/blog/ce-ucide-atractia-si-pasiunea-in-relatie/

antoniett
Postat pe 6 Septembrie 2009 20:09
la un moment dat poate te saturi si tu sa fii proasta lui si sa ii speli ciorapii si chilotii si el sa se poarte cu tine ca ultimul nesimtit. De parca tu faci curatenie PT TINE, nu pt familia voastra. Afla daca te insala - daca da, da-l dracului!
Sasha101
Postat pe 7 Septembrie 2009 00:13
baga id senzualurau si promit sa gasesti ce vrei daca nu continua asa si sigur vei devemi fffffstresata-
IoanaBabau
Postat pe 7 Septembrie 2009 00:28
Mai draga misoginu' lui peste prajit,
Tu chiar ai IQ-ul atat de mic incat nu ai reusit sa iti dai seama cat esti de penibil? Sau la misogini nu se dezvolta niciodata simtul penibilului si al ridicolului? Tu daca esti asa de misogin ce mama dracului cauti pe un site ce se refera femeilor in general? Mai tata, hai sa iti zic eu tristul adevar despre tine : tu esti un biet gandac de apartament, frustrat si nebagat in seama nici macar de o tipa grasa. Asadar dupa ce ai luat prea multe suturi in oua te-ai decis si tu sa fii misogin. Ca deh e cul asa, sa fii misogin.
Sau cumva esti un Brad Pit al Romaniei, si de dorit si adulat ce esti de femei, te-ai ascuns in casa si o arzi la pc postand comentarii cretine ? Tu defapt , acum. nu stii cum sa te bagi in seama si intervii si tu asa ca o musca , dornica sa se aseze pe ceva cald. Banuiesti tu ce e acel ceva cald , ca doar esti un misogin inteligent si trendy nu-i asa?
Eu zic asa: fa-ti mataluta un site sau un blog personal (bineinteles daca te duce capu' ) unde sa iti expui pozele tale de gradinita, da alea cu misoginismul si lasa-ne pe noi "fiintele inferioare rasei supreme" in pace . Ce zici? Nu-i o idee rezonabila? Si apropos : pe tine te-a nascut to o femeie.
Iti place sa fii jignit?
To be continued
frozen_autumn
Postat pe 7 Septembrie 2009 00:57
frozen_autumn
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:00
De la: misogin, la data 2009-09-05 20:53:34
De la: SilviaE, la data 2009-09-05 17:41:21
De la: Marian71, la data 2009-09-05 17:28:10Ai spus ca ai un copil de 3 ani. Sa stii ca foarte multe mame, daca nu toate (nu stiu), isi indreapta toata atentia celui mic, iar partenerul este "neglijat" (deh, este greu sa te imparti intre cel mic, cu toate problemele ivite si sot), vazandu-se "marginalizat", astfel racindu-se relatia voastra. S-ar putea ca asta este si problema voastra. Poate in perioada de "criza" si-a gasit pe cineva ce are grija de (vorba lui Geo)...ciuciurelul sau. Sper sa ma insel, in ceea ce priveste, ultima fraza.

dap...e o chestiune foarte delicata cu impartitul intre sot si copil. Dar eu niciodata nu l-am refuzat cu nimic. Bineinteles ca pe primul plan pentru amundoi este copilul ( a recunoscut-o si el),> acum bebe e mai mare mai doarme si pe la bunci.Noi tot separat dormim , iar cand insist sa dormim impreuna dormim insa el nici macar in brate nu ma ia.Nu stiu ce scuze sa mai gasesc pt comportamentul lui , ma depaseste! Iar daca are intradevar pe alta e un cosmar


E surprinzãtor cum toate grasele aveþi pretenþia sã fiþi þinute în braþe.Cazul tãu de nevastã disperatã m-a impresionat ºi mã simt dator cu un sfat..Foloseºte linkul, uneori o imagine face cât o mie de cuvinte

http://www.tagessau.de/images/uploads/dildo-fahrrad.jpg

Mai draga misoginu' lui peste prajit,
Tu chiar ai IQ-ul atat de mic incat nu ai reusit sa iti dai seama cat esti de penibil? Sau la misogini nu se dezvolta niciodata simtul penibilului si al ridicolului? Tu daca esti asa de misogin ce mama dracului cauti pe un site ce se refera femeilor in general? Mai tata, hai sa iti zic eu tristul adevar despre tine : tu esti un biet gandac de apartament, frustrat si nebagat in seama nici macar de o tipa grasa. Asadar dupa ce ai luat prea multe suturi in oua te-ai decis si tu sa fii misogin. Ca deh e cul asa, sa fii misogin.
Sau cumva esti un Brad Pit al Romaniei, si de dorit si adulat ce esti de femei, te-ai ascuns in casa si o arzi la pc postand comentarii cretine ? Tu defapt , acum. nu stii cum sa te bagi in seama si intervii si tu asa ca o musca , dornica sa se aseze pe ceva cald. Banuiesti tu ce e acel ceva cald , ca doar esti un misogin inteligent si trendy nu-i asa?
Eu zic asa: fa-ti mataluta un site sau un blog personal (bineinteles daca te duce capu' ) unde sa iti expui pozele tale de gradinita, da alea cu misoginismul si lasa-ne pe noi "fiintele inferioare rasei supreme" in pace . Ce zici? Nu-i o idee rezonabila? Si apropos : pe tine te-a nascut to o femeie.
Iti place sa fii jignit?
To be continued
frozen_autumn
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:04
Sal draga Chiva si tuturor ... cauzele pot fi multe,trebuie sa te gandesti bine la ce discutii ati avut in trecut poate sunt lucruri pe care le-ati discutat poate ti-a spus ca si-ar dori sa faceti ceva sau este ceva ce nu il multumeste ... nu stiu ceva chiar dincolo de cuvinte,spun sa te gandesti pt ca poate te ajuta in gasirea unor raspunsuri,relatia voastra doar voi o stiti pe alta parte e clar ca este f important sa aveti aceeasi perceptie.Oricum dc va continua sit in forma asta cu siguranta bine nu va fi ...acum pot fi trei cauze : are probleme de sanatate sau psiho,nu mai este atras de tine sau are pe altcineva ...sfatul pe care din suflet il dau este sa te iubesti tu pe tine si sa te respecti ...este grav ce spun acum dar o relatie alterata nu mai poate sa fie salvata nici macar de un ingeras de copil ...atunci cand realizezi ca sunt probleme in cuplu trebuiesc rezolvate , nu lasate sa se adanceasca pt ca totul se transforma in compromis adica NEFERICIRE .Sa o gandim la rece o viata si doar una avem fiecare si suntem obligati sa ne cautam fericirea atat pe plan personal sentimntal cat si pe plan profesional , social ... de fiecare din noi depinde ... gandestete ca pt copilasul tau trebuie sa fi cel mai bun lucru din lume , are nevoie de o mama puternica ,iubitoare ,frumoasa ...nu iti poti permite sa te afunzi ,sa iti pierzi increderea in propriile valori ...un barbat te poate ridica sau cobori si invers ...cauta sa afli cauzele acestei instrainari dintre voi , gaseste rezolvarea astfel incat sa fi fericita,sa fiti fericiti pt ca doar asa poti sa oferi puiutului tau ce are nevoie si nu uita sa te respecti ...te inteleg mai bine decat crezi si nimic din ce scriu acum nu e la voia intamplarii . Dc puiutul mai doarme la bunici poate ar fi o idee sa ii propui o iesire in doi undeva la munte sau afara din tara , unde va place voua , sa ii pregatesti o seara romantica , va delectati va iubiti departe de casa , de griji si dupa aceea comunicarea ar fi mai buna ...comunicarea dupa parerea mea este unul din pilonii de baza ale unei relatii armonioase si sanatoase ... categoric se poate realiza o iesire si fara sa stricati bani multi asta dc se pune problema banilor ...dc va ajuta merita ... Te pup si succes insa nu uita trebuie neaparat sa te iubesti pentru a fi iubita si de cei din jur
tamasmargo
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:30
In sfarsit S-A INTAMPLAT! astazi d dim , dupa ce i-am dat antibioticul copilei( pe la 6 jum) am dat fuga la el in sufragerie, dormea , dar m-a simtit. m-am asezat langa el pe canapea si l-am mangaiat.Prima reactie a fost una urata, mi-a zis ca ii e somn si mi-a intors spatele,am continuat sa-l mangai , dar el s-a asezat pe burta , mi-a zis sa-l las. L-am lasat sa mai motaie vreo 10 min si cand s-a intors intr-o parte l-am mangaiat din nou peste tot. a reactionat. i-am zis ca ma duc sa-mi pun ovulul; a zis ca se baga sub pat si se incuie in camera.I-am spus :oricum nu ai scapare!
si ...s-a intamplat.Nu am apucat sa am orgasm ,dar m-am simtit bine.totul s-a intamplat rapid, organele lui genitale erau f tari.Dupa 1 min(cred) si-a dat drumul...
Nu stiu ce sa zic de reactia asta a lui imediata, inainte era altfel
Voi ce ziceti?
chiva
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:30
De la: chiva, la data 2009-09-07 08:30:21In sfarsit S-A INTAMPLAT! astazi d dim , dupa ce i-am dat antibioticul copilei( pe la 6 jum) am dat fuga la el in sufragerie, dormea , dar m-a simtit. m-am asezat langa el pe canapea si l-am mangaiat.Prima reactie a fost una urata, mi-a zis ca ii e somn si mi-a intors spatele,am continuat sa-l mangai , dar el s-a asezat pe burta , mi-a zis sa-l las. L-am lasat sa mai motaie vreo 10 min si cand s-a intors intr-o parte l-am mangaiat din nou peste tot. a reactionat. i-am zis ca ma duc sa-mi pun ovulul; a zis ca se baga sub pat si se incuie in camera.I-am spus :oricum nu ai scapare!
si ...s-a intamplat.Nu am apucat sa am orgasm ,dar m-am simtit bine.totul s-a intamplat rapid, organele lui genitale erau f tari.Dupa 1 min(cred) si-a dat drumul...
Nu stiu ce sa zic de reactia asta a lui imediata, inainte era altfel
Voi ce ziceti?

eu una nu obisnuiesc sa ma rog de oameni...daca nu vor le respect dorinta,dar daca tot ai facut-o pai le avea tari pt ca nu mai avusese relatii sexuale de ceva vreme...eu asa cred...poate gresesc.
Valitza88
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:37
De la: Valitza88, la data 2009-09-07 08:37:53
De la: chiva, la data 2009-09-07 08:30:21In sfarsit S-A INTAMPLAT! astazi d dim , dupa ce i-am dat antibioticul copilei( pe la 6 jum) am dat fuga la el in sufragerie, dormea , dar m-a simtit. m-am asezat langa el pe canapea si l-am mangaiat.Prima reactie a fost una urata, mi-a zis ca ii e somn si mi-a intors spatele,am continuat sa-l mangai , dar el s-a asezat pe burta , mi-a zis sa-l las. L-am lasat sa mai motaie vreo 10 min si cand s-a intors intr-o parte l-am mangaiat din nou peste tot. a reactionat. i-am zis ca ma duc sa-mi pun ovulul; a zis ca se baga sub pat si se incuie in camera.I-am spus :oricum nu ai scapare!
si ...s-a intamplat.Nu am apucat sa am orgasm ,dar m-am simtit bine.totul s-a intamplat rapid, organele lui genitale erau f tari.Dupa 1 min(cred) si-a dat drumul...
Nu stiu ce sa zic de reactia asta a lui imediata, inainte era altfel
Voi ce ziceti?

eu una nu obisnuiesc sa ma rog de oameni...daca nu vor le respect dorinta,dar daca tot ai facut-o pai le avea tari pt ca nu mai avusese relatii sexuale de ceva vreme...eu asa cred...poate gresesc.

aaa si uitasem pai asta cu datul drumu repede stiu eu ca se intampla tot cand nu a mai avut relatii sexuale de multa vreme.
Valitza88
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:39
De la: frozen_autumn, la data 2009-09-07 01:04:48
De la: misogin, la data 2009-09-05 20:53:34
De la: SilviaE, la data 2009-09-05 17:41:21
De la: Marian71, la data 2009-09-05 17:28:10Ai spus ca ai un copil de 3 ani. Sa stii ca foarte multe mame, daca nu toate (nu stiu), isi indreapta toata atentia celui mic, iar partenerul este "neglijat" (deh, este greu sa te imparti intre cel mic, cu toate problemele ivite si sot), vazandu-se "marginalizat", astfel racindu-se relatia voastra. S-ar putea ca asta este si problema voastra. Poate in perioada de "criza" si-a gasit pe cineva ce are grija de (vorba lui Geo)...ciuciurelul sau. Sper sa ma insel, in ceea ce priveste, ultima fraza.

dap...e o chestiune foarte delicata cu impartitul intre sot si copil. Dar eu niciodata nu l-am refuzat cu nimic. Bineinteles ca pe primul plan pentru amundoi este copilul ( a recunoscut-o si el),> acum bebe e mai mare mai doarme si pe la bunci.Noi tot separat dormim , iar cand insist sa dormim impreuna dormim insa el nici macar in brate nu ma ia.Nu stiu ce scuze sa mai gasesc pt comportamentul lui , ma depaseste! Iar daca are intradevar pe alta e un cosmar


E surprinzãtor cum toate grasele aveþi pretenþia sã fiþi þinute în braþe.Cazul tãu de nevastã disperatã m-a impresionat ºi mã simt dator cu un sfat..Foloseºte linkul, uneori o imagine face cât o mie de cuvinte

http://www.tagessau.de/images/uploads/dildo-fahrrad.jpg

Mai draga misoginu' lui peste prajit,
Tu chiar ai IQ-ul atat de mic incat nu ai reusit sa iti dai seama cat esti de penibil? Sau la misogini nu se dezvolta niciodata simtul penibilului si al ridicolului? Tu daca esti asa de misogin ce mama dracului cauti pe un site ce se refera femeilor in general? Mai tata, hai sa iti zic eu tristul adevar despre tine : tu esti un biet gandac de apartament, frustrat si nebagat in seama nici macar de o tipa grasa. Asadar dupa ce ai luat prea multe suturi in oua te-ai decis si tu sa fii misogin. Ca deh e cul asa, sa fii misogin.
Sau cumva esti un Brad Pit al Romaniei, si de dorit si adulat ce esti de femei, te-ai ascuns in casa si o arzi la pc postand comentarii cretine ? Tu defapt , acum. nu stii cum sa te bagi in seama si intervii si tu asa ca o musca , dornica sa se aseze pe ceva cald. Banuiesti tu ce e acel ceva cald , ca doar esti un misogin inteligent si trendy nu-i asa?
Eu zic asa: fa-ti mataluta un site sau un blog personal (bineinteles daca te duce capu' ) unde sa iti expui pozele tale de gradinita, da alea cu misoginismul si lasa-ne pe noi "fiintele inferioare rasei supreme" in pace . Ce zici? Nu-i o idee rezonabila? Si apropos : pe tine te-a nascut to o femeie.
Iti place sa fii jignit?
To be continued

ah k bine i-ai zis...frate pe astia ii zgarma?
Valitza88
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:43
De la: Valitza88, la data 2009-09-07 08:39:38
De la: Valitza88, la data 2009-09-07 08:37:53
De la: chiva, la data 2009-09-07 08:30:21In sfarsit S-A INTAMPLAT! astazi d dim , dupa ce i-am dat antibioticul copilei( pe la 6 jum) am dat fuga la el in sufragerie, dormea , dar m-a simtit. m-am asezat langa el pe canapea si l-am mangaiat.Prima reactie a fost una urata, mi-a zis ca ii e somn si mi-a intors spatele,am continuat sa-l mangai , dar el s-a asezat pe burta , mi-a zis sa-l las. L-am lasat sa mai motaie vreo 10 min si cand s-a intors intr-o parte l-am mangaiat din nou peste tot. a reactionat. i-am zis ca ma duc sa-mi pun ovulul; a zis ca se baga sub pat si se incuie in camera.I-am spus :oricum nu ai scapare!
si ...s-a intamplat.Nu am apucat sa am orgasm ,dar m-am simtit bine.totul s-a intamplat rapid, organele lui genitale erau f tari.Dupa 1 min(cred) si-a dat drumul...
Nu stiu ce sa zic de reactia asta a lui imediata, inainte era altfel
Voi ce ziceti?

eu una nu obisnuiesc sa ma rog de oameni...daca nu vor le respect dorinta,dar daca tot ai facut-o pai le avea tari pt ca nu mai avusese relatii sexuale de ceva vreme...eu asa cred...poate gresesc.

aaa si uitasem pai asta cu datul drumu repede stiu eu ca se intampla tot cand nu a mai avut relatii sexuale de multa vreme.

Deci este posibil sa nu ma fii inselat si chiar sa fii fost cuminte in aceste luni ??
Ar trebuii sa-l cred pe cuvant si dovada sa o iau din ce am observat azi de dim ?
vreau sa fie asa! Nu as putea ierta tradarea!
chiva
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:46
Adica pt o simpla ejaculare de-a lui inauntrul tau , esti dispusa sa-i ierti purtarile urate pe care le-a avut atata timp fata de tine????????? Chiar ca te multumesti cu putin... mult prea putin.... E ceva obisnuit ca un barbat sa aiba erectie cand se trezeste si sa ejaculeze, deci.... nu te bucura prea repede.... vezi cum reactioneaza in continuare....
darksukkubus69
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:33
Este normal sa fi ingrijorata,dar.......sa fi sigura SIGURA,ca in viata lui este altcineva. Nici un barbat normal fara probleme de sanatate nu poate sta mai mult de o saptamana [pentru unii chiar e mult si asa],fara sa simta nevoia de a te atinge,mangaia si in final sa faca dragoste cu sotia lui!! Sa citesti asta de o mie de ori si sa intelegi ca eu am trecut prin asa ceva si din pacate inca mai trec,dar intre timp m-am desteptat si eu,ca sa zic asa! Sunt casatorita de 20 de ani si de 4 ani intre noi nu mai este nimic,absolut nimic si culmea tot el comenteaza avand in vedere faptul ca lipseste nopti intregi de acasa,asta de ani buni.Dar cum spuneam intre timp m-am desteptat si nu mai sufar,ba chiar ignor acest aspect.Mai intai incearca si discuta cu el vizavi de acesta problema si daca nu face nimic in privinta asta,ori la bal ori la spital!!! Eu nu am posibilitatea sa divortez din motive independente de mine,dar daca tu ai aceasta posibilitate,nu mai sta si astepta,caci viata e scurta,tineretea trece foarte repede si va veni un timp cand te vei intreba.....oare...... ..,cand au trecut anii cei mai frumosi din viata ta,si pentru cine te-ai sacrificat,pentru cine ai plans si ai suferit??? Gandeste foarte bine la ceea ce ai de facut si NU GANDII CU INIMA,CI FI CAT SE POATE DE REALISTA !!!! In fond si la urma urmei e viata ta si faci ce vrei cu ea! AI GRIJA DE TINE!!
lenox70
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:33
neatza! am citit toate postarile voastre. imi pare rau ca trebuie s atreci prin asa ceva. am observat ca suntem de aceeasi varsta. si mi se pare ca induri cam multe la anii astia. ai deja o gramada de responsabilitati pe care le implica un sot si, mai ales, un copil, si pe deasupra nu ai niciun sprijin di partea lui, ba chiar te neglijeaza.
8 luni fara sex, pentru un barbat mi se par cam multe. si eu tind sa cred ca se intalnea cu altcineva.
acum, daca zici ca in dimineata asta s-a intemplat 'minunea' ma gandesc ca diseara ai putea sa-l rogi sa discutati despre situatia voastra, sa vezi ce l-a impins catre comportamentul asta. mai sunt familii cu copii mici, dar asta nu inseamna ca respectivii soti au procedat ca el. intreaba-l daca are probleme la serviciu sau in familia lui, in ultima instanta ai putea s-i zici si ca-l banuiesti de o relatie cu alta persoana.
sa ai o zi frumosa si sa ne mai tii la curent. succes! si un pupic pentru cel mic.
Madalina2808
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:38
revin... cum zicea darksukkubus69, chiar nu prea ai d c sa te bucuri ca ati facut dragoste (sau sex?) in dimineata asta. din punct de vedere fizic, el era pregatit pentru o partida. si poate ca insistenta ta l-a facut sa-ti cedeze.
mai bine afla ce s-a intamplat de atata timp incoace. nu este in regula deloc.
Madalina2808
Postat pe 7 Septembrie 2009 10:44

Daraga mea care nu ai mai facut sex cu sotul de 8 luni,


In afara cazului cand el ar avea o alta relatie, nu poate exista alt motiv decat ca nu mai este atras de tine.Iti dau un sfat care la mine a functionat perfect.Nu te neglija, cumpara-ti ceva nou, ia-ti lenjerii si haine supersexy, plimba-te in ele prin casa, fara sa fii ostentativa, lasa-te "surprinsa in ipostaze care sa-l aprinda, nu-i pune masa in pantaloni de trening cu turul pana la genunchi, foloseste un parfum mai puternic si excitant,nu-l primi mirosind a mancare incearca sa stai si pe acasa machiata si.....o remarca de-a mea :cel mai bun accesoriu pt o femeie sunt privirele altor barbati.Joaca putin teatru, pune pe cineva sa te sune si prefa-te jenata sau incurcata de telefonul respectiv, iesi fara el si incearca sa nu-i spui unde te duci sau sa fii mai evaziva cand e vorba de iesirirle tale.Asta bineinteles, fara sa intreci masura.O sa-mi multumesti peste o vreme.Daca vrei detalii mai multe, scrie-mi ; profirina@yahoo.com
cocorico
Postat pe 7 Septembrie 2009 11:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
par moale si dificil 3 De la: Lisssa 5 Septembrie 2010 08:32
help me girls !! 15 De la: crysa_tm 7 Iulie 2010 09:56
care tip de femeie atrage cel mai mult??? 52 De la: tigruverde 28 August 2013 20:22
ce simtiti voi cand aveti orgasm? 45 De la: mariantonia 27 Martie 2009 10:21
pentru toate bithes care imi scrie 37 De la: Barbie30_ 6 August 2011 22:13