Setari Cookie-uri

Fara sex! cat?

De la: SilviaE, la data 2009-09-05 16:35:53
De la: cernushka, la data 2009-09-03 16:19:04wow dar e barbat!!!!!!!!!! chiar 0 dorinta???? :O sincer sunt shokata!!!! nici nushtiu ce sfat pot da :-/ pur si simplu trebuie sa vorbiti serios si basta... asa nu se mai poate esti tinara :O.
Eu de 2 ani de cind sunt impreuna cu dotzea mea o noapte nu este sa ma lese sa dorm cu spatele la el :-? deaceea acest caz mi se pare straniu :-?

Noi suntem impreuna de 8 ani (inclusiv 4 de casatorie), recunosc ca nu am avut problema asta in primii 5-6 ani. Ma pupa si-n ....
Acum ideea ca are pe altcineva ma cam invaluie si pe mine. Am incercat sa discut cu el, evita subiectul de regula. Ultima data cand am vb a spus ca e vina mea. A fost de acord cu faptul ca nu e normal ce se intampla, dar mi-a reprosat ca nici modul in care fac eu treburile gospodaresti nu e normal.Acum invoca motivul curatenieii, iar eu i-am zis un lucru deja stiut de toata lumea si anume ca intr-o casa cu, copil niciodata nu e curatenie luna! Se leaga de orice si da vina pe mine! ma dispera.Ce sa mai fac?


te pupa deci...destul de grav,acum s-a creat nu precedent

Postat pe 5 Septembrie 2009 21:08
'SilviaE' date='2009-09-05 16:35:53']
De la: cernushka, la data 2009-09-03 16:19:04wow dar e barbat!!!!!!!!!! chiar 0 dorinta???? :O sincer sunt shokata!!!! nici nushtiu ce sfat pot da :-/ pur si simplu trebuie sa vorbiti serios si basta... asa nu se mai poate esti tinara :O.
Eu de 2 ani de cind sunt impreuna cu dotzea mea o noapte nu este sa ma lese sa dorm cu spatele la el :-? deaceea acest caz mi se pare straniu :-?

Noi suntem impreuna de 8 ani (inclusiv 4 de casatorie), recunosc ca nu am avut problema asta in primii 5-6 ani. Ma pupa si-n ....
Acum ideea ca are pe altcineva ma cam invaluie si pe mine. Am incercat sa discut cu el, evita subiectul de regula. Ultima data cand am vb a spus ca e vina mea. A fost de acord cu faptul ca nu e normal ce se intampla, dar mi-a reprosat ca nici modul in care fac eu treburile gospodaresti nu e normal.Acum invoca motivul curatenieii, iar eu i-am zis un lucru deja stiut de toata lumea si anume ca intr-o casa cu, copil niciodata nu e curatenie luna! Se leaga de orice si da vina pe mine! ma dispera.Ce sa mai fac?[/quote]

Recucereste-l ,fii din nou femeia pe care a cerut-o de sotie.

Postat pe 5 Septembrie 2009 21:12
stiu la ce te referi Scorpio67 dar nu am stat 2 ani cu mainil in sani, am luat si eu initiativa , dar in majoritatea cazurilor am fost refuzata.E adevarat ca nu mai arat la fel de bine , am cu 20 de kg mai mult,dar sunt totusi mama copilului lui si sotia lui.E greu sa mai arat ca inainte ,dar incerc sa stii!
chiva
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:21
Misoqin tu imi spui ca E surprinzãtor cum toate grasele aveþi pretenþia sã fiþi þinute în braþe.Cazul tãu de nevastã disperatã m-a impresionat ºi mã simt dator cu un sfat..Foloseºte linkul, uneori o imagine face cât o mie de cuvinte

http://www.tagessau.de/images/uploads/dildo-fahrrad.jpg

eu iti spun ca nu e o crima sa am ,,pretentia asta", in fond sunt sotia lui si impartim aceiasi casa.Si sa stii ca sunt o multime de grase care fac sex mai des chiar si decat cei slabi.Si unele sunt mult mai grase decat mine.ms de sfat!
chiva
Postat pe 5 Septembrie 2009 23:28
Pf...nu cred k te-ai putut ingrasa atat d mult sa nu te mai vrea....si parerea mea sincera e k el are o problema clar!!!!si am citit k o prietena a ta vrea sa vb cu el??? e cel stupid lucru care l-am auzit...sincer....cum sa vb o prietena despre prb din viata ta sexuala cu el??????Eu zic sa iei atitudine intr-o seara (dar cand sunteti doar voi 2)....si sa-l surprinzi intr-un mod placut...imbraca-te sexy...pune lumanari...beti un vin si stati de vb...dak nici asta nu da roade:((...
Iti urez bafta si sa ne tii la curent!!!
cristinik_20
Postat pe 6 Septembrie 2009 01:57
Poate si-a descoperit si el natura homosexuala, ca altii:)
lyria
Postat pe 6 Septembrie 2009 05:36
De la: geo_x, la data 2009-09-05 17:16:55daca descoperi ca are pe altcineva:
call me
i'm hot!
ella_tody
Postat pe 6 Septembrie 2009 07:27
Si eu sint in situatia ta ,eu vreau sex si sotia nu vrea ,gasand mereu pretexte sa ma refuze Dar nu ma las de cele mai multe ori imi dau seama ca-i place ceia ce ma face sa cred ca are pe cineva.SI eu ma intreb cat poate rezista o femeie fara sex? Un barbat dupa o poluctie ncturna si un vis erotic mai rezista 2-3 saptamani.
kudika065517
Postat pe 6 Septembrie 2009 07:52
da interesant subiect nush c pot sa zik eu sunt mai tanara dar incerc sa dau un sfat bun poi draga mea eu zik ca ar trebui sa va luati o vacanta singuri doar voi2 (pt bebe gasiti un babysister) si asa cred ca nu o sa mai detina motivul refuzului nu pot ca is obosit si maine iar la munca iar acolo intr-o atmosfera buna poate o sa se intample ceea ce-ti doresti atat de mult nush da la mine intotdeauna da roade schimbarea locului incearca si uh :P vezi dak functioneaza si tine-ma la curent
simonik911
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:22
De la: ella_tody, la data 2009-09-06 07:27:15
De la: geo_x, la data 2009-09-05 17:16:55daca descoperi ca are pe altcineva:
call me
i'm hot!

mai degraba cred ca te insala cu alta...sa fim seriosi ca nici un barbat nu ar rezista atata timp fara o partida de sex...asa ca deschide bine ochii ce fel de barbat ai langa tine...
kudika029282
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:39
e posibil s al sperie ideea unui alt copil .
fenice
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:48
De la: geo_x, la data 2009-09-05 16:38:59call me.
i'm hot!
tu esti hot mereu fa un dush man
adi_blue
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:51
De la: kudika065517, la data 2009-09-06 07:52:19 Si eu sint in situatia ta ,eu vreau sex si sotia nu vrea ,gasand mereu pretexte sa ma refuze Dar nu ma las de cele mai multe ori imi dau seama ca-i place ceia ce ma face sa cred ca are pe cineva.SI eu ma intreb cat poate rezista o femeie fara sex? Un barbat dupa o poluctie ncturna si un vis erotic mai rezista 2-3 saptamani.

O femeie rezista mai mult decat un barbat,e stiuta treaba si ti-o spun din propria experiente.Astazi sunt 9 luni decand nu am activitate sexuala.Usor nu e deloc nici pt noi femeile.Eu una am o stare f proasta, ma doare capul , sanii si sunt destul de nervoasa.Eu mai am si o stare sufleteasca proasta deoarece imi iubesc sotul si nu imi place situatia in care am ajuns dupa atat timp.Pentru a imi usura suferinta evit filmele erotice, discutile siropoase despre sex si orice fel de tentatie din partea altui barbat( a incercat cineva sa ma ,,ajute" ,dar cum am spus imi iubesc sotul si nu am cedat).Nu stiu ce sa cred despre sotia ta
chiva
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:04
sincer iti sugerezi sa uiti de treaba asta cauta sa mergi inainte si pur si simplu incearca sa lipsesti cite o noapte de acasa fara sal anunti daca nu da roade mai lipseste si alta nu discuta nimic in contradictoriu pur si simplu dispari
daca nuti simte lipsa puneti o prietena buna sati dea cite un mesaj mai deocheat pe la 1,30 noaptea sau sa te sune din cind in cind pe la miezul noptii
ma gindesc ca dacal faci putin gelos atunci se va indrepta situatia
si in ultimul rind deci solutia extrema fati pe altcineva numai ptru nevoia de a face sex cred cai cea mai buna solutie tu suferi intro relatie si lui nui pasa atunci cauta sati curmi suferinta el stie asta si nu prea ii pasa
deci 1 il faci gelos
2 iti faci un amant
3 poate il lasi esti tinara
sincer cu sotia mea nu prea ne dam in laturi de la o partida prin tot felul de locuri
asta nu inseamna ca nu dormim si separati zile intregi dupa o disputa mai furtunoasa apropo dormim si noi in paturi diferite ca daca dormim impreuna nu prea dormim stii de ce ......
BAFTA
SFATURI DE LA UN EL DECI SA STII CUM VAD PROBLEMA SI EI
adi_blue
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:06
De la: chiva, la data 2009-09-05 23:21:54stiu la ce te referi Scorpio67 dar nu am stat 2 ani cu mainil in sani, am luat si eu initiativa , dar in majoritatea cazurilor am fost refuzata.E adevarat ca nu mai arat la fel de bine , am cu 20 de kg mai mult,dar sunt totusi mama copilului lui si sotia lui.E greu sa mai arat ca inainte ,dar incerc sa stii!


Nu ma refeream la fizic,nici eu nu mai arat ca acum 6 ani dar am pentru el mereu cate o surpriza in maneca.Si eu am 15 kg mai mult ca la inceput dar eu am increderea ca inca sunt destul de femeie si fac tot ce pot sa nu uite.

Postat pe 6 Septembrie 2009 10:10
Va multumesc pentru sfaturi, incerc pe rand variantele voastre ( simonik911,cristinik 20,chatarsis si adi_blue), daca nimic nu merge ...cred ca v-a trebui sa-mi iau adio si gata! Dar nu stiu daca am puterea sa o fac, poate atunci cand o sa ma satur de suferinta o sa pot...
chiva
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:14
A nu face sex, e o pedeapsa. Sincer, sexul este un stimul foarte important intr-o relatie, eu unu sper sa pot face sex si la 120 de ani, dupa cum vine si vorba: cu "aia" in-"transa" si cu sufletu-n rai:P
In primul rand organismul are nevoie de eliberare de stres si cel mai bun mod este sexul. Apoi, sexul poate lua si forma dragostei, pentru cei care stiu cum sa o faca (e si asta o arta), care la randul sau reprezinta un mod de a arata iubire. Incercati sa faceti cel putin 3 partide de sex pe saptamana si sa vedeti ce bine se simte corpul vostru si mai ales ca e si un mod de comunicare prin limbajul corpului, ceea ce trebuie sa dezvaluie foarte multe despre partenerul de viata.
Acuma multi se intreaba cat e prea mult si cat e prea putin? Asta depinde strict de poftele sexuale si de cat stres acumulati pe zi. Daca persoana opusa nu mai doreste sa participe la actele sexuale, ar fi bine sa aveti o discuti foarte scurta, de obicei o cearta aprinsa si apoi sa-i sariti in gat si sa incepeti cu un sarut pasional, penrtu ca nimeni nu se asteapta la asa ceva in mijlocul unei certi.
seularts
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:20
De la: adi_blue, la data 2009-09-06 09:51:07
De la: geo_x, la data 2009-09-05 16:38:59call me.
i'm hot!
tu esti hot mereu fa un dush man



stii ca s-au inventat punctele de la finalul unei propozitii!? alea care delimiteaza o idee de alta.
dupa ce fac dus, ti-arat cum se folosesc!
geo_x
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:23
buna,nu cred ca ar trebui sa-ti fie rusine......dar ar trebui sa te gandesti ce se intampla de fapt cu voi.In primul rand ar trebui rezolvata problema cu dormitul impreuna.......copilul ar trebui sa aiba camera lui......iar lipsa interesului pentru sex din patrea sotului tau nu este normala,dacat daca are pe altcineva,sau are vreo problema medicala.......altfel daca il mai iubesti fi tu mai senzuala,acordai mai multa atentie.........nu este o rusine sa-ti seduci sotul........ar trebui sa gaseasca la tine totul,ca altfel s-ar putea sa caute la altcineva.........
kudika000892
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:59
De la: chiva, la data 2009-09-02 00:05:22Sal!
mi-e si rusine sa scriu...nu am mai facut dragoste cu sotul meu de 8 luni jum.
Eu de bine de rau mai rezist un pic , dar el??!!cat poate rezista??asta in cazul in care nu are pe altcineva...
eu am 23 de ani el 34 suntem casatatoriti de 4 ani si avem un copil in varsta de 3 ani.
Nu imi vine sa cred ca a trecut atat timp de cand nu ne-am atins unul de celalalt,chiar daca nu dormim impreuna.este adevarat ca in ultimii 2 ani viata noastra sexuala a lasat de dorit ( faceam dragoste la interval de 1 luna jum, chiar 3 )
Dar ma minunez cand stau si ma gandesc ca a trecut atat timp!!
Voi ce parere aveti?




mai din ce am citit eu,sotul tau este ceva gen prietenul meu,doar k eu nu sunt maritata cu el si n`am un copil...dar eu cred k ar trebui sa stai de vorba cu el, la modul cel mai important si fara ocolisuri,k asa e cel mai bine.si trebuie sa iei o decizie,la ce vei afce in continuare.si din cate am citit eu pe aici,faza cu curatenia este doar un motiv pentru el.daca vrei,iti dau id meu si vb mai multe..ai grija de u...
kudika022334
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:06
Bine draga, el tot are scuze da tu tre sa te gindesti si la tine. Exact... mai lasa copilul cu buni, iar pe el - sa mai faca si el curatenie ca daca Dumnezeu facea femeia doar pentru spalat si curatenie ii punea miini de alumuniu. Mai treci pe la coafor, mai pune o rochie sexi pe tine si iesi cu prietenele. Si cind te-a prinde ideea vinovatiei aduti aminte de cele 8 luni fara sex.Cine a zis ca femeia poate sa mai rabde??? Pai s-a terminat epoca de piatra, avem aceleasi drepturi, avem drept la orice fel de job, la iesit in oras cind ne e chefu si.... la sex in fiece zi de cite ori vrem. Cind o sa inveti sa te apreciezi tu, o sa invete si el. Asa ca nu-ti plinge de mila, situatia se poate de rezolvat ... chiar in folosul tau. Fii sexy a naibii si cind te-a vrea zii ca deja tre sa iesi cu fetele sau mai invoca tu un alt motiv. Vezi tu cum e treaba, crede ca daca ti-a facut un copil te-o legat de casa, iar el naiba stie ce face?! Eu nu zic sa il inseli, doar sa-i dai senzatia ca te poate pierde in favoarea altuia. Arata-i ca tre sa te cucereasca din nou. Mmm.... sa zicem ca ar avea unele probleme pe planul sexual... sincer, ma indoiesc, dar chiar de o fi asa, tu doar ai incercat sa vb cu el sa il intelegi, ce naiba tre sa mai faci??? Iti zic eu, pune accentul pe tine, fii un pic mai egoista si lasa-l pe el sa fie vinatorul, joaca-te cu el, fa-l gelos un pic, arata-i ca si cu copil viata de cuplu poate fi interesanta:) mult succes!!!
alinka213
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:13
Prima greseala a fost aceea ca ati acceptat sa dormiti separat, copilul trebuie sa doarma singur, iar voi sa aveti aceeasi viata sexuala ca mai inainte. Nu amesteci una cu alta, ce faci iei din relatia ta cu sotul ca sa oferi copilului mai mult? Niciodata, sunt lucruri diferite, dar din prea multa atentie acordata copilului, ajungi sa pierzi alte lucruri. La inceput nu ti se pare important, dar uite, te-ai trezit acum, dupa ceva ani, si te intrebi de ce sotul face asta? De ce? Ia intoarce-te in urma cu destul timp si vezi de unde a inceput? Poate are o alta relatie, da, dar nu crezi ca fost impins spre asta?
Am si eu un copil, deci vorbesc in cunostinta de cauza, stiu ce inseamna dragostea pentru copil, mai ales cand este mic, dar niciodata nu am dormit in pat sau in aceeasi camera cu el, in primul rand pentru el (si vei intelege mai tarziu asta, in evolutia cresterii lui) si in al doilea rand pentru faptul ca relatia sotie-sot nu trebuie afectata prin venirea unui copil pe lume. Si asa cum spunea un domn mai sus, sexul este cel mai bun mod de a te elibera de orice stres si de a mentine relatia cel mai bine.
Stai de vorba, poate se mai rezolva ceva, dar asuma-ti greselile.
Imi cer scuze daca am atins niste puncte sensibile, dar avem tendinta uneori de a da vina pe celalalt, fara sa ne uitam si in interiorul nostru.
simonneradulescu
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:14
De la: chiva, la data 2009-09-02 00:05:22Sal!
mi-e si rusine sa scriu...nu am mai facut dragoste cu sotul meu de 8 luni jum.
Eu de bine de rau mai rezist un pic , dar el??!!cat poate rezista??asta in cazul in care nu are pe altcineva...
eu am 23 de ani el 34 suntem casatatoriti de 4 ani si avem un copil in varsta de 3 ani.
Nu imi vine sa cred ca a trecut atat timp de cand nu ne-am atins unul de celalalt,chiar daca nu dormim impreuna.este adevarat ca in ultimii 2 ani viata noastra sexuala a lasat de dorit ( faceam dragoste la interval de 1 luna jum, chiar 3 )
Dar ma minunez cand stau si ma gandesc ca a trecut atat timp!!
Voi ce parere aveti?

vai vai.....nu esti o copila sa nu iti dai seama ca are pe alta si ca sta cu tine doar din responsabilitatea ca aveti un copil impreuna !!!!! WAKE UP !!!!!!!!!!
Ce naiba...tu crezi ca un barbat rezista atat timp fara sex ????
Nici vorba ! Ala nu te mai iubeste ! Eu nu inteleg de ce mai stai cu el....sau crezi tu ca acelui copil ii va fi usor sa va vada ca voi doi dormiti separat ? Aia nu e casnicie, ce aveti voi acolo ! E chin !
Tu cum stai cu situatia materiala, cu serviciul ? Eu in locul tau, as vorbi cu parintii....sper sa ai parinti care sa te inteleaga, nu ca ai mei ! Si divorteaza scumpa ! Nu mai sta asa, ca te vei trezi mai incolo ca ti-ai irosit tineretea doar de dragul unui ipocrit !
anonim12345
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:14
De la: adi_blue, la data 2009-09-06 10:06:45sincer iti sugerezi sa uiti de treaba asta cauta sa mergi inainte si pur si simplu incearca sa lipsesti cite o noapte de acasa fara sal anunti daca nu da roade mai lipseste si alta nu discuta nimic in contradictoriu pur si simplu dispari
daca nuti simte lipsa puneti o prietena buna sati dea cite un mesaj mai deocheat pe la 1,30 noaptea sau sa te sune din cind in cind pe la miezul noptii
ma gindesc ca dacal faci putin gelos atunci se va indrepta situatia
si in ultimul rind deci solutia extrema fati pe altcineva numai ptru nevoia de a face sex cred cai cea mai buna solutie tu suferi intro relatie si lui nui pasa atunci cauta sati curmi suferinta el stie asta si nu prea ii pasa
deci 1 il faci gelos
2 iti faci un amant
3 poate il lasi esti tinara
sincer cu sotia mea nu prea ne dam in laturi de la o partida prin tot felul de locuri
asta nu inseamna ca nu dormim si separati zile intregi dupa o disputa mai furtunoasa apropo dormim si noi in paturi diferite ca daca dormim impreuna nu prea dormim stii de ce ......
BAFTA
SFATURI DE LA UN EL DECI SA STII CUM VAD PROBLEMA SI EI


Mai fratilor...si nevasta lui are pe altul !!!! Treziti-va la realitate odata !
anonim12345
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:17
De la: chiva, la data 2009-09-06 10:04:22
De la: kudika065517, la data 2009-09-06 07:52:19 Si eu sint in situatia ta ,eu vreau sex si sotia nu vrea ,gasand mereu pretexte sa ma refuze Dar nu ma las de cele mai multe ori imi dau seama ca-i place ceia ce ma face sa cred ca are pe cineva.SI eu ma intreb cat poate rezista o femeie fara sex? Un barbat dupa o poluctie ncturna si un vis erotic mai rezista 2-3 saptamani.

O femeie rezista mai mult decat un barbat,e stiuta treaba si ti-o spun din propria experiente.Astazi sunt 9 luni decand nu am activitate sexuala.Usor nu e deloc nici pt noi femeile.Eu una am o stare f proasta, ma doare capul , sanii si sunt destul de nervoasa.Eu mai am si o stare sufleteasca proasta deoarece imi iubesc sotul si nu imi place situatia in care am ajuns dupa atat timp.Pentru a imi usura suferinta evit filmele erotice, discutile siropoase despre sex si orice fel de tentatie din partea altui barbat( a incercat cineva sa ma ,,ajute" ,dar cum am spus imi iubesc sotul si nu am cedat).Nu stiu ce sa cred despre sotia ta

Imi cer scuze....din graba am citat la al utilizator ......ceea ce am scris mai sus :)
anonim12345
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:22
Eu zic ca v-ati plafonat !asta nu mai e deagoste.nu mai e pasiune ,dorinta...cum sa stai intr-o casa si sa nu te apropii unu de altu..macar cu un sarut...si din sarutul ala poate iesi un amor super.Asta deja e obisnuinta intre voi si ramaneti asa pt ca aveti un copi...offff trebuie sa iei masuri.sa fii tu fericita si multumita de viata ta!in afara de mama,esti FEMEIE!Nu uita asta!daca cu el nu mai merge cauta in alta parte fericirea,dar nu inseland,ci terminand o relatie,si incepi o alta cu cineva care te va face fericita.Scuza ma ca iti spun dar cred ca sotul tau e un pampalau.chiar daca are o amanta...totusi...parca mai o arde si pe nevasta din cand in cand...asa...ca pt o comparatie...nush....repet: esti mama,dar gandeste te si la tine!
ema21
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:23
De la: simonneradulescu, la data 2009-09-06 11:14:29Prima greseala a fost aceea ca ati acceptat sa dormiti separat, copilul trebuie sa doarma singur, iar voi sa aveti aceeasi viata sexuala ca mai inainte. Nu amesteci una cu alta, ce faci iei din relatia ta cu sotul ca sa oferi copilului mai mult? Niciodata, sunt lucruri diferite, dar din prea multa atentie acordata copilului, ajungi sa pierzi alte lucruri. La inceput nu ti se pare important, dar uite, te-ai trezit acum, dupa ceva ani, si te intrebi de ce sotul face asta? De ce? Ia intoarce-te in urma cu destul timp si vezi de unde a inceput? Poate are o alta relatie, da, dar nu crezi ca fost impins spre asta?
Am si eu un copil, deci vorbesc in cunostinta de cauza, stiu ce inseamna dragostea pentru copil, mai ales cand este mic, dar niciodata nu am dormit in pat sau in aceeasi camera cu el, in primul rand pentru el (si vei intelege mai tarziu asta, in evolutia cresterii lui) si in al doilea rand pentru faptul ca relatia sotie-sot nu trebuie afectata prin venirea unui copil pe lume. Si asa cum spunea un domn mai sus, sexul este cel mai bun mod de a te elibera de orice stres si de a mentine relatia cel mai bine.
Stai de vorba, poate se mai rezolva ceva, dar asuma-ti greselile.
Imi cer scuze daca am atins niste puncte sensibile, dar avem tendinta uneori de a da vina pe celalalt, fara sa ne uitam si in interiorul nostru.

Te felicit pentru faptul ca ai putut sa dormi in alta camera decat cea in care era copilul tau.Eu sunt prea mamoasa si nu am putut sa fac asta.Poate asta e si defectul meu.Nu vreau sa para o scuza ,dar copilul meu a fost mult prea mancacios , mai ales noaptea, iar eu alaptam( sotul nu a fost de acord sa-i introduc macar 1 masa de lapte praf) nu aveam cum sa-l las singur.plus colici,schimbatul ...Eu am incercat sa ma impart , sa fac fata pt amundoi si inca incerc.Nu am cerut niciodata totul de la el , m-am multumit si cu putinul.M-am analizat si eu de atatea ori, poate ca trebuie sa o mai fac.D-zeu stie ce mai trebuie sa fac!
chiva
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:35
De la: chiva, la data 2009-09-04 22:49:33Multumesc DieMann , e singurul mesaj primit care m-a facut sa rad!
e de plans nu de ras situatia,offf doamne,tu chiar nu intelegi ca asta nu e viata ,asa nu mai merge;ia taurul de coarne si inima-n dinti si pune degetul pe rana cat inca se mai poate schimba ceva in bine pentru amandoi;sunteti tineri si nu are rost sa va ingropati singuri sansele sa aveti fiecare ce meritati ,adica dragoste adevarata;e clar ca cineva minte prin omisiune;copilul va creste si atunci va va judecat;va pleca de langa voi avand credinta ca sunteti niste ratati.
Urata_rea
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:44
Nu te mai multumi cu putinul. TU trebuie sa fii cea mai importanta persoana pentru tine, daca nu te pretuiesti tu in primul rand, cum s-o faca altcineva? Restul vine de la sine.
Capul sus si descopera-te pe tine...
simonneradulescu
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:47
eu zic ca cel mai bn e sa-ti gasesti si tu pe cineva doar pt sex, fiindca barbatul tau sigur are ... asa ca fara suparare, cand o sa vada ca incepe sa te piarda si sa fi si tu mai rece atunci o sa reactioneze...
delfysis
Postat pe 6 Septembrie 2009 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
folositi vibratoare??? 23 De la: adi23_2006 3 Iunie 2011 17:16
salut la totzi 19 De la: luchianramona 9 Februarie 2011 14:53
sexul anal 53 De la: andra_05 31 August 2009 09:07
prima data... 31 De la: druscuta 28 Octombrie 2009 11:52
o treaba deocheata 2 De la: kudika_1038523 11 Februarie 2020 07:26