Setari Cookie-uri

Relatiile la distanta!!!

e nasol sa te certi oricum...mai ales daca nu e langa tine:(
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:02
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:01:27Mie sincer mi-e frica de ce urmeaza...caci nu o sa il am acolo langa mine...pai cam asta fac femeile:)) apropo de cat timp esti cu prietenu? eu am 2 ani

un an in oct....bucurate cat mai ai timp profita de fiecare minutel....faceti sex la greu...ca apoi cn stie cand mai apucati...si eu abia ast sa ajung acsa...ce il sufocam inainte dar acum chiar ca nul mai las nici macar sa respire....
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:03
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:02:54e nasol sa te certi oricum...mai ales daca nu e langa tine:(


stiu...si nu il invinovatesc pt ca il inetleg...era obisnuit cu mine in fiecare zi in fiecare noapte eram amandoi...acum e singurel si il cred ca ii e dor de mine...dar ii e mai greu sa arate lucrul asta...ufff
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:05
Da si partea cu sexul o sa fie nasoala...ca de felul nostru avem o viata sexuala destul de activa...adica foarte activa:))...si nah si partea fizica o sa ne lipseasca...dar aia se poate rezolva...problema e ca nah nu e langa tine:(
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:07
apropo fain de tine ca esti la litere! mie imi place enorm de mult sa citesc. Mai ales carti cu tenta psihologica si moderniste...si ce e nou:) Am zis ca macar asta ma mai salveaza la timisoara...imi duc biblioteca cu mine:) N-ai idee de vreo carte psiho ok? ceva nou de preferinta...ca restul probabil is citite
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:09
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:07:24Da si partea cu sexul o sa fie nasoala...ca de felul nostru avem o viata sexuala destul de activa...adica foarte activa:))...si nah si partea fizica o sa ne lipseasca...dar aia se poate rezolva...problema e ca nah nu e langa tine:(

de ai sti prin ce trec eu acum...macar daca ai putea sa iti imaginezi.kt de greu imi este...si din puncul astta de vedere...exact in searra in care tb sa pl in it...ampl p la 2 jumate noaptea...de la 9 si cu juma d ora inainte sa plec...nu ne-am mai dezlipit unul d altulsi apoi dintr-o data STOP..am zis ca mor aici...nuj ce am sa fac knd o sa ne vedem prima oara...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:10
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:09:37apropo fain de tine ca esti la litere! mie imi place enorm de mult sa citesc. Mai ales carti cu tenta psihologica si moderniste...si ce e nou:) Am zis ca macar asta ma mai salveaza la timisoara...imi duc biblioteca cu mine:) N-ai idee de vreo carte psiho ok? ceva nou de preferinta...ca restul probabil is citite


am citit acum vreo 3 luni..ceva fain...e un scriitor mai modern dar nu ii retin numele....cartea se chema prietenul meu leonard...dar knd ajung acasa iti zic si numele autorului k acum imi scapa...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:12
Chiar daca nu stiu imi pot imagina ca ti-e greu. Noi am sarit unu pe altu dupa ce nu ne-am vaz o sapt...imi imaginez cum e in cazul tau...
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:14
James Frey. Am auzit de ea. E faina? Cam despre ce e vb?
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:15
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:14:28Chiar daca nu stiu imi pot imagina ca ti-e greu. Noi am sarit unu pe altu dupa ce nu ne-am vaz o sapt...imi imaginez cum e in cazul tau...

va fi jale...cu siguranta....chiar intr-o seara vorbeam cu el si radeam...noi care in fiecare seara chiar si de mai multe ori pe seara acu nik nik...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:17
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:15:41James Frey. Am auzit de ea. E faina? Cam despre ce e vb?



dap asa...pai un tip care abia iese de la dezalcolizare...unde l-a cun pe tipul asta leonard...incepe practic lupta lui cu viatza din afara clinicii...isi gaseste diferite fete...cu care se int sa vezi ce frumos lșe descrie ...e super...se merita citita.....eu in loc s citesc pt bac...citeam prietenul meu leonard...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:19
iti mai recomand una....In fiecare zi dumnezeu se roaga la mine de chris simion...asta e bestialaaa...mi-a placut la nebunie...apoi ar fi o gramada....acum citescdulcea povara a tineretii de florin anghel...superba...cartea
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:23
De la: kudikana, la data 2009-09-10 01:23:02iti mai recomand una....In fiecare zi dumnezeu se roaga la mine de chris simion...asta e bestialaaa...mi-a placut la nebunie...apoi ar fi o gramada....acum citescdulcea povara a tineretii de florin anghel...superba...cartea



defapt scuze e dulcea povara a anilor tineri...acum am vazut...nu prea tin minte eu titluri nume sau asa...:)))) dar prietenul meu leonard trebuie sa o citesti neaparat
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:27
Mc:D o sa ma apuc de ea...acuma am inceput patul lui procust a lui camil petrescu. Noi la scoala nu am facut-o. Dar am inteles ca e faina:D
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:33
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:33:16Mc:D o sa ma apuc de ea...acuma am inceput patul lui procust a lui camil petrescu. Noi la scoala nu am facut-o. Dar am inteles ca e faina:D



si eu am inteles ca ii faina...nici noi nu am facut-o...sincer cartile d la sc...le-am citit de voie de nevoie...p cand p astea....de pura placere...


c vroiam s te intreb...c met de contraceptie fol u...daca folosesti una?
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:36
Pai deobicei nu folosim...ca iese el:). Dar daca nu e sigur...exista prezervativ:). Te tenteaza sa iei anticonceptionale?
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:37
Nici mie nu mi-au prea placut cartiile care le-am facut la scoala. Dar de ex Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi; Maytrei ...mi-au placut:P
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:39
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:37:55Pai deobicei nu folosim...ca iese el:). Dar daca nu e sigur...exista prezervativ:). Te tenteaza sa iei anticonceptionale?


si noi procedam lafel...sa stii ca da..nuj dc dar m-as simti parca mai sigura...ca mie mereu mi se pare ca cv nu merge bine...am incredere in el...pt ca d atata timp nu s-a intamplat niciodata sanu isi dea seamna sau asa...dar pt siguranta mea....noi cu prez nu prea...nu ne pplace...de asta ma gandeam la pastile..c zici/??
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:40
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:39:26Nici mie nu mi-au prea placut cartiile care le-am facut la scoala. Dar de ex Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi; Maytrei ...mi-au placut:P


mie nu mi-a placut ultima nopate...si exact aia a picat la ca...si am avut-o si la teza in sem 2 intra 12...doooamne ce am mai fugit de cartea aia...si exact aia a pikt
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:42
Dar ce are cu prezervativ? Nu VA place sau nu II place? Chiar daca ai incredere in el, daca tu simti ca ceva nu e ok ar trebui sa ii zici...Noi chiar nu avem nici o problema din punctul asta de vedere. Daca chiar se scapa in mine (DOAMNE FERI!) exista postinor (piula de a doua zi). Pt anticonceptionale ar trebui sa vorbesti cu un medic ginecolog. Chestea e ca trebuie sa iti iei pastila in fiecare zi aprox la aceasi ora ca daca nu, nu are efect. Si de cand incepi sa le iei dureaza cam 3 luni pana isi fac efectul, si daca ai uitat o pastila e recomadat prezervativ. Si pe mine m-a tentat. Dar odata am luat postinor si m-am dereglat (nu din vina noastra s-a spart prezervativu:) ) si asa am ajuns la ginecolog. Mi-a dat ceva tratament hormonal (nu anticonceptionale) pt reglare. Tin sa spun ca am suportat foarte greu. Eram tot timpul nervoasa, plangeam din orice, uitam diferite chesti.... ca un pms foarte nasol. Anticonceptionalele sunt tratamente hormonale mai puternice decat ce am luat eu. De accea e bine sa consulti un medic. Eu nu ti-as recomanda. Si nu sunt asa sigure ca prezervativu;)
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:47
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:47:51Dar ce are cu prezervativ? Nu VA place sau nu II place? Chiar daca ai incredere in el, daca tu simti ca ceva nu e ok ar trebui sa ii zici...Noi chiar nu avem nici o problema din punctul asta de vedere. Daca chiar se scapa in mine (DOAMNE FERI!) exista postinor (piula de a doua zi). Pt anticonceptionale ar trebui sa vorbesti cu un medic ginecolog. Chestea e ca trebuie sa iti iei pastila in fiecare zi aprox la aceasi ora ca daca nu, nu are efect. Si de cand incepi sa le iei dureaza cam 3 luni pana isi fac efectul, si daca ai uitat o pastila e recomadat prezervativ. Si pe mine m-a tentat. Dar odata am luat postinor si m-am dereglat (nu din vina noastra s-a spart prezervativu:) ) si asa am ajuns la ginecolog. Mi-a dat ceva tratament hormonal (nu anticonceptionale) pt reglare. Tin sa spun ca am suportat foarte greu. Eram tot timpul nervoasa, plangeam din orice, uitam diferite chesti.... ca un pms foarte nasol. Anticonceptionalele sunt tratamente hormonale mai puternice decat ce am luat eu. De accea e bine sa consulti un medic. Eu nu ti-as recomanda. Si nu sunt asa sigure ca prezervativu;)


nunu..nu imi place nici mie...cateodata il mai folosim....stii dc ma gandesc la pastile pt ca macar asa stiu ca ma protejez...nah si speram ca prob e mai mare la pastile decat la prez....pilula d a2a zi nu am luat-o...am noroc cu el la tb asta...si parca totusi exista ceva...nah eu mereu am fost asa...:))
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:52
Te deregleaza...Toate prietenele lu mama care or luat de mai bine de 20 de ani arata mult prea batrane...Mai ales pe piele se vede. Eu zic sa nu iti strici organismul doar ca sa fi sigura...Oricum du-te vb cu un medic ginecolog sa vezi ce zice. Dar totusi decat sa indopi pastile in fiecare zi mai bine iei odata postinor daca chiar sa intampla ceva ...mi se pare mai sanatos
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:55
De la: kudikana, la data 2009-09-10 01:52:04
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:47:51Dar ce are cu prezervativ? Nu VA place sau nu II place? Chiar daca ai incredere in el, daca tu simti ca ceva nu e ok ar trebui sa ii zici...Noi chiar nu avem nici o problema din punctul asta de vedere. Daca chiar se scapa in mine (DOAMNE FERI!) exista postinor (piula de a doua zi). Pt anticonceptionale ar trebui sa vorbesti cu un medic ginecolog. Chestea e ca trebuie sa iti iei pastila in fiecare zi aprox la aceasi ora ca daca nu, nu are efect. Si de cand incepi sa le iei dureaza cam 3 luni pana isi fac efectul, si daca ai uitat o pastila e recomadat prezervativ. Si pe mine m-a tentat. Dar odata am luat postinor si m-am dereglat (nu din vina noastra s-a spart prezervativu:) ) si asa am ajuns la ginecolog. Mi-a dat ceva tratament hormonal (nu anticonceptionale) pt reglare. Tin sa spun ca am suportat foarte greu. Eram tot timpul nervoasa, plangeam din orice, uitam diferite chesti.... ca un pms foarte nasol. Anticonceptionalele sunt tratamente hormonale mai puternice decat ce am luat eu. De accea e bine sa consulti un medic. Eu nu ti-as recomanda. Si nu sunt asa sigure ca prezervativu;)


nunu..nu imi place nici mie...cateodata il mai folosim....stii dc ma gandesc la pastile pt ca macar asa stiu ca ma protejez...nah si speram ca prob e mai mare la pastile decat la prez....pilula d a2a zi nu am luat-o...am noroc cu el la tb asta...si parca totusi exista ceva...nah eu mereu am fost asa...:))


vorbim ft multe mai ales despre sex....el m-a invatat multe ceea ce stiam eu despre sex pana sa il cun p el...era floare la ureche...el pot sa zic ca m-a invatat cum se face dragoste...si ne-am obijnuit de fiecare data knd terminam...vorbim ce ne-a placut ce am mai face...ce am mai putea face...muuulte multe...si chiar fara inhibitii...la pat ne intelegem perfect pot sa zic...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:56
apropo aici nu te-am inteles ".nah si speram ca prob e mai mare la pastile decat la prez"
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:56
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:55:58Te deregleaza...Toate prietenele lu mama care or luat de mai bine de 20 de ani arata mult prea batrane...Mai ales pe piele se vede. Eu zic sa nu iti strici organismul doar ca sa fi sigura...Oricum du-te vb cu un medic ginecolog sa vezi ce zice. Dar totusi decat sa indopi pastile in fiecare zi mai bine iei odata postinor daca chiar sa intampla ceva ...mi se pare mai sanatos



aici ai dreptate....vorba ta DOAMNE FERESTE...
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:57
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:56:27apropo aici nu te-am inteles ".nah si speram ca prob e mai mare la pastile decat la prez"


probabilitatea de protectie e mai mare la pastile decat la prezervative prez nuj ca are 99% parca...nu stiu in schimb pastilele
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:59
De la: kudikana, la data 2009-09-10 01:56:03
De la: kudikana, la data 2009-09-10 01:52:04
De la: byannca, la data 2009-09-10 01:47:51Dar ce are cu prezervativ? Nu VA place sau nu II place? Chiar daca ai incredere in el, daca tu simti ca ceva nu e ok ar trebui sa ii zici...Noi chiar nu avem nici o problema din punctul asta de vedere. Daca chiar se scapa in mine (DOAMNE FERI!) exista postinor (piula de a doua zi). Pt anticonceptionale ar trebui sa vorbesti cu un medic ginecolog. Chestea e ca trebuie sa iti iei pastila in fiecare zi aprox la aceasi ora ca daca nu, nu are efect. Si de cand incepi sa le iei dureaza cam 3 luni pana isi fac efectul, si daca ai uitat o pastila e recomadat prezervativ. Si pe mine m-a tentat. Dar odata am luat postinor si m-am dereglat (nu din vina noastra s-a spart prezervativu:) ) si asa am ajuns la ginecolog. Mi-a dat ceva tratament hormonal (nu anticonceptionale) pt reglare. Tin sa spun ca am suportat foarte greu. Eram tot timpul nervoasa, plangeam din orice, uitam diferite chesti.... ca un pms foarte nasol. Anticonceptionalele sunt tratamente hormonale mai puternice decat ce am luat eu. De accea e bine sa consulti un medic. Eu nu ti-as recomanda. Si nu sunt asa sigure ca prezervativu;)


nunu..nu imi place nici mie...cateodata il mai folosim....stii dc ma gandesc la pastile pt ca macar asa stiu ca ma protejez...nah si speram ca prob e mai mare la pastile decat la prez....pilula d a2a zi nu am luat-o...am noroc cu el la tb asta...si parca totusi exista ceva...nah eu mereu am fost asa...:))


vorbim ft multe mai ales despre sex....el m-a invatat multe ceea ce stiam eu despre sex pana sa il cun p el...era floare la ureche...el pot sa zic ca m-a invatat cum se face dragoste...si ne-am obijnuit de fiecare data knd terminam...vorbim ce ne-a placut ce am mai face...ce am mai putea face...muuulte multe...si chiar fara inhibitii...la pat ne intelegem perfect pot sa zic...


asa e cel mai bine...pt mine tipul cu care sunt acuma e primul cu care m-am culcat...eu nu am fost prima la el, asa ca am avut de la cine invata:) el chiar m-a invatat tot. Si ma bucur pentru ca intai de toate a fost prietenul meu cel ma bun...si acuma este, doar ca acuma mi-e si iubit:)...si imi place ca putem vb deschis...ca ne putem debate fanteziile...
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 01:59
dintre toate metodele contraceptive cel mai sigur e prezervativul. oricum nimik nu e 100%. cred k are 96% nu mai stiu. Oricum e 100% sigur atata timp cat e etans:)
byannca
Postat pe 10 Septembrie 2009 02:01
in starea in care ma aflu acum....fanteziile...sunt primele care imi vin in minte acum...doamne cata distractie mai era p capu nostru cand venea vb de fantezii ...si eu lafel....the first..si apoi el km avea experienta...dar a avut rabdare cu o incepatoare...si acum...il uimesc eu p el:D
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 02:02
De la: byannca, la data 2009-09-10 02:01:40dintre toate metodele contraceptive cel mai sigur e prezervativul. oricum nimik nu e 100%. cred k are 96% nu mai stiu. Oricum e 100% sigur atata timp cat e etans:)


da cea mai buna met de contraceptie stii carei???aia sigur e 100% nu ai cum sa ramai...

ABSTINENTA :))
kudikana
Postat pe 10 Septembrie 2009 02:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am ramas fara!!!!! 393 De la: cucumic69 2 Aprilie 2014 12:00
10 motive sa fi femeie,10 motive sa fi barbat 15 De la: izza7373 23 Ianuarie 2009 15:32
Va rog sa ma ajutati cu o parere.... 35 De la: felixcat 4 Iulie 2009 12:01
ce simtiti voi cand aveti orgasm? 45 De la: mariantonia 27 Martie 2009 10:21
Cealalta femeie - mama lui 17 De la: wildstyle 15 Februarie 2010 22:35