Setari Cookie-uri

va rog sa ma ajutatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

incearca sa il uiti
kudika066546
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:53
Mesajul meu pentru tine este lupta-te cu tine insati , nu mai gandi cu inima....incearca sa fii rationala....
Am avut si eu o relatie de genul asta dar crede-ma palmele lui ma faceau sa-l urasc din tot sufletul....l-am uitat foarte repede !!
Nu poti iubi un om care iti face rau...cel putin eu asa gandesc
Foloseste-te de toata vointa din tine si toata puterea mintii tale...nu exista nu pot...
Multa bafta
kudika077927
Postat pe 29 Octombrie 2009 22:00

Stii vorba aia...:...ori esti proasta ,ori iti place! Una din doua se aplica sigur in ceea ce te priveste
tu stii cat ii lipseste sa o alinte cu palma?pumnii?picioarele?
tu stii cat de suav suna pe buzele lui"fa zdreanto!"? iubirea cere sacrificii dragule




mare dreptate ai one_size!!!



death_dream7
Postat pe 5 Noiembrie 2009 21:59
Cred ca cel mai bine este sa iubesti cu inima...pt ca ea poate iubi doar atunci cand este fericita,cand simte in schimb tot iubire...nu cu mintea cum faci tu...este vb de psihic,de faptul ca tu ai ramas singura acum,nu iti dai seama dar in mintea ta defapt nu poti sta singura simti nevoia de acele momente langa el care erau fericite,ca sa il uiti nu trebuie sa faci nimic ci doar sa nu te gandesti nici la cum era bine nici la cum era rau pt ca nici sentimentul de dor nu este bun dar nici acela de ura ca te- batut,pt ca tu trebui sa nu mai simti nimic fata de el...doar indiferenta asa uiti ca exista,orice alt sentiment duce tot la impresia ca il iubesti...si desii nu iti dai seama poate fi doar o impresie...
miruna09
Postat pe 7 Noiembrie 2009 04:01
Ala nu-i barbat care loveste o femeie.
Eu cred ca demult ii rupeam mana.
Da, stiu iti este greu sa-l uiti, dar fa ceva in acest sens.
Iesi cu prietenii, fa ceva ca sa nu ai timp sa te gandesti la el, si incetul cu incetul il vei uita.
Ochii care nu se vad se uita, nu intotdeana functioneaza, dar sper ca in situatia ta sa functioneze.
Si stii ce-l va durea cel mai tare?
INDIFERENTA
Esti singura in masura sa decizi ce ai de gand sa faci in continuare.
Noi iti dam sfaturi dar nu putem decide in locul tau.
CAUTA-TI UN ALT IUBIT SI VEI VEDEA CA-L VEI UITA.
anastas
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:58
va multumesc din tot sufetul pentru toate incurajarile ...imi sunteti de mare ajutor. incerc sa merg mai departe sa-mi vad de viata mea dar credeti-ma ca-mi este groazanic ........partea proasta este ca el trece de 3-4 ori pe zi prin fata locului unde lucrez si se uita insistent si de cele mai multe ori insotit de cate una, de cele mai multe ori amice , sau prietenele mele ......este ingrozitor.....
kudika072736
Postat pe 11 Noiembrie 2009 16:35
De la: kudika072736, la data 2009-10-13 20:18:53buna, ma numesc cristina , am 24 de ani si nu mai stiu la cine sa apelez.am avut o relatie , l-am iubit nebuneste si inca o fac , m-a tratat intr-un mod oribil si inca nu-mi pot revenii, il iubesc si mi se taie respiratia cand il vad. ajuta-ma te rog , vreau sa scap de umbra lui apasatoare . innebunesc numai la gandul ca e cu alta si el e constient de acest lucru si apare de fiecare data cu cate o fata in fata mea. il iubesc din tot sufletul , o iubire care ma macina si ma face sa uit de familie si de tot ce-i frumos. m-am batut de 5 ori si totusi cand ma gandesc la el nu-mi aduc aminte decat clipele frumoase pe care le-am petrecut langa el. imi vine sa plang tot timpul , as da orice sa pot fii cu el , insa sunt constienta ca nu-i bine pentru mine. ma trateaza foarte urat cand ne certam , apoi imi spune ca eu l-am provocat ca el ma iubeste si vrea sa ma ia de sotie.cum sa fac sa nu ma mai gandesc 24 din 24 la fel si sa pot sa-mi vad de viata mea in continuare? cum sa devin persoana zambitoare dinainte de al cunoste? cum sa nu ma mai invinovatesc pentru tot ce s-a intamplat? sa nu ma mai gandesc ca daca eu ma comportam altfel , nu s-ar fii intamplat asa? te rog ajuta-ma nu mai suport!!!!astept raspunsul tau. multumesc


incerca sa te apropi de un alt baiat care sa ti vrea binele sisa te respecte , si eu tec prin singurarteat asta inimaginabilde apsatoare si gandurile ma macina , ama vut o relde durata si stiu cum e poatre vrei sa ne cunaostem , nu de alta insa cred ca ne ar ajuta pe ambii. ciao
baiatfinut
Postat pe 13 Noiembrie 2009 00:50
De la: kudika072736, la data 2009-11-11 16:35:12va multumesc din tot sufetul pentru toate incurajarile ...imi sunteti de mare ajutor. incerc sa merg mai departe sa-mi vad de viata mea dar credeti-ma ca-mi este groazanic ........partea proasta este ca el trece de 3-4 ori pe zi prin fata locului unde lucrez si se uita insistent si de cele mai multe ori insotit de cate una, de cele mai multe ori amice , sau prietenele mele ......este ingrozitor.....


spune-le prietenelor sa nu mai umble cu el....

cum te gandesti la toate clipele bune, la fel poti sa iti amintesti toate lucrurile rele pe care ti le face si sa inlocuiesti sentimetul de iubire cu unul de indiferenta macar
adina_black
Postat pe 13 Noiembrie 2009 01:02
De la: kudika072736, la data 2009-11-11 16:35:12va multumesc din tot sufetul pentru toate incurajarile ...imi sunteti de mare ajutor. incerc sa merg mai departe sa-mi vad de viata mea dar credeti-ma ca-mi este groazanic ........partea proasta este ca el trece de 3-4 ori pe zi prin fata locului unde lucrez si se uita insistent si de cele mai multe ori insotit de cate una, de cele mai multe ori amice , sau prietenele mele ......este ingrozitor.....

Pai asta e foarte bine..de cate ori exista o alta femeie langa el inseamna ca ai scapat tu de bataie..e simplu..nu poti decat sa te bucuri
yamuna
Postat pe 16 Noiembrie 2009 08:40
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incerc sa uit... 14 De la: ice_flower 11 Martie 2010 22:03
Tipologii de amante 107 De la: scorpio67 9 Iulie 2010 21:30
AM FOST TRADAT DE PERSOANA IN CARE AM AVUT INCREDERE 21 De la: Adelyna84 15 Aprilie 2011 17:12
devastata..am nevoie de sfaturile voastre va rog din suflet 9 De la: animallover 6 Iulie 2011 18:16
Help ...un sfat:D!!!!!!!!!!!!rapid 54 De la: Camelia_08 2 Februarie 2012 09:43