Setari Cookie-uri

Sunt complexata! Un sfat va rog...

De la: Papusikmika, la data 2009-10-22 22:47:56
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


pf... :) eu zic sa iti cumperi un lubrifiant de la durex.din ala rosu..sau verde..au gust bun :) si sa ii faci o surpriza...nu inteleg de ce nu tu prima. in nici un caz? daca il iubesti ..daca te iubeste..daca aveti incredere.si vreti sa faceti asta..faceti-o!! macar incearca..si vezi cum e..nu poti sa iti zici ca iti place sau nu pana nu incerci...incearca..o sa il faci fericit...ce atata vorbaraie?:) surprinde-l!!


Si ma gandesc...ca daca nu ma descurc?! si`l dezamagesc?!
love_is_precious
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:12
De la: love_is_precious, la data 2009-10-23 19:12:00
De la: Papusikmika, la data 2009-10-22 22:47:56
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


pf... :) eu zic sa iti cumperi un lubrifiant de la durex.din ala rosu..sau verde..au gust bun :) si sa ii faci o surpriza...nu inteleg de ce nu tu prima. in nici un caz? daca il iubesti ..daca te iubeste..daca aveti incredere.si vreti sa faceti asta..faceti-o!! macar incearca..si vezi cum e..nu poti sa iti zici ca iti place sau nu pana nu incerci...incearca..o sa il faci fericit...ce atata vorbaraie?:) surprinde-l!!


Si ma gandesc...ca daca nu ma descurc?! si`l dezamagesc?!


oricum, din prima n-o sa fie perfect, de asta sa fii sigura. Vezi mai intai daca iti place... daca da, da-i de inteles ca va mai fi si o urmatoarea data, nu are de ce sa fie dezamagit, doar stie ca nu ai mai facut-o.
Ideea este ca trebuie sa fii destul de excitata si relaxata si imi sustin parerea cu paharul de tarie.
i_andra
Postat pe 23 Octombrie 2009 22:15
De la: i_andra, la data 2009-10-23 22:15:22
De la: love_is_precious, la data 2009-10-23 19:12:00
De la: Papusikmika, la data 2009-10-22 22:47:56
De la: love_is_precious, la data 2009-10-22 16:29:11I`am zis care sunt temerile mele in ceea ce priveste sexul oral... Si si`a cerut scuze ca mi`a propus, a zis ca nu o sa mai vorbeasca despre asta... Parca nu e tocmai reactia pe care o asteptam, ce sa inteleg din asta?


pf... :) eu zic sa iti cumperi un lubrifiant de la durex.din ala rosu..sau verde..au gust bun :) si sa ii faci o surpriza...nu inteleg de ce nu tu prima. in nici un caz? daca il iubesti ..daca te iubeste..daca aveti incredere.si vreti sa faceti asta..faceti-o!! macar incearca..si vezi cum e..nu poti sa iti zici ca iti place sau nu pana nu incerci...incearca..o sa il faci fericit...ce atata vorbaraie?:) surprinde-l!!


Si ma gandesc...ca daca nu ma descurc?! si`l dezamagesc?!


oricum, din prima n-o sa fie perfect, de asta sa fii sigura. Vezi mai intai daca iti place... daca da, da-i de inteles ca va mai fi si o urmatoarea data, nu are de ce sa fie dezamagit, doar stie ca nu ai mai facut-o.
Ideea este ca trebuie sa fii destul de excitata si relaxata si imi sustin parerea cu paharul de tarie.


Cu paharul de tarie si eu sunt de acord Numai ca de obicei nu beau si poate o fac lata de tot
Ai dreptate, cred ca e un lucru extrem de important sa fii excitata si relaxata. Am sa tin cont de asta! mersi
love_is_precious
Postat pe 24 Octombrie 2009 21:22
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......

Din momemt ce esti de atata timp cu el,nu va crede niciodata k esti o usuratica,iti spun eu.......se va uita cu foarte mult drag la tn,upa ar incepe sa te pupaceasca Tooooata de fericit,se va purta mai frumi cu tn.:P,etc....nu e nimic rau in asta.succes:*
kudika074284
Postat pe 25 Octombrie 2009 00:47
De la: love_is_precious, la data 2009-10-24 21:22:59
Cu paharul de tarie si eu sunt de acord Numai ca de obicei nu beau si poate o fac lata de tot
:


mai bine fara bautura.
ca cine stie, te imbeti si din greseala i-o musti!! sau poate nu din greseala!
geo_xx
Postat pe 25 Octombrie 2009 00:53
stai linistita majoritatea am trecut candva prin faza asta.
vrei sa iti zic care a fost solutia la mine? a inceput el, si primele dati a facut doar el.
pe urma crede-ma ca dispar toate prejudecatile
DayC
Postat pe 25 Octombrie 2009 11:37
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri



Buna!

Am citit ceea ce ai scris si vreau sa iti spun parerea mea deoarece mi se pare un subiect foarte interesant!

Ai spus ca peietenul tau vrea sa faceti sex oral...este foarte bine ca el a avut curajul sa vorbeasca cu tine despre acest lucru. Este ceva ce el vrea sa experimenteze si vrea sa faca asta cu tine pentru ca are incredere in tine. Din punctul lui de vedere nu pare sa existe o problema.
Problema este la tine...tu iti faci griji despre ceea ce ar putea el sa creada despre tine...pai, din moment ce el si-a exprimat aceasta dorinta, nu vad de ce si-ar schimba parerea despre tine in rau.
De fapt tu te agati de acest motiv pentru ca iti este teama sa incerci ceva nou.
Nu iti face atatea griji. Ai spus ca si tu vrei. Daca vrei atunci incearca....
Nu este ceva anormal, nu esti o ciudata daca faci asta, nu este nimic rau ....
Singurul lucru rau sunt complexele tale de care trebuie sa scapi pentru ca nu te lasa sa te dezvolti.
Daca faci sex oral cu prietenul tau nu inseamna ca nu mai esti o fata cuminte.
martie02
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:35
Am uitat sa precizez ceva...cel mai simplu este ca sexul oral sa faca parte din preludiu... si apoi continuati cu ....altceva.
martie02
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:40
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri



Daca ti-a propus ca-ti va face si el..nu vad unde e problema. Adika..el ar putea gandi naspa de tine..dar tu de el nu, sau cum? Draga mea, daca e reciproc nu se mai pune problema de cine ce gandeste..dar aici depinde foarte mult de psihicul tau:daca esti pregatita sau nu de asta. El trebuie sa vb cu tine sa te lamureasca , ca acest lucru nu-l va face sa-si schimbe parerea despre tine. Stai lin ca-n lumea asta mai toata lumea 'o suge" dar nimeni nu recunoaste. Totul depinde de tine si daca crezi ca esti pregatita...daca nu esti mai asteapta sa capeti incredere in el si poate ca, dupe ce va trece timpul, te vei simti in largul tau. Si daca faci asta nu inseamna ca esti o usurateca...fiindca nu e cazul tau.
love_strike
Postat pe 25 Octombrie 2009 14:51
De la: DayC, la data 2009-10-25 11:37:04stai linistita majoritatea am trecut candva prin faza asta.
vrei sa iti zic care a fost solutia la mine? a inceput el, si primele dati a facut doar el.
pe urma crede-ma ca dispar toate prejudecatile


Vrea 69`le, nu sa inceapa prima data el... Dar ma gandesc ca dispar si prejudecatile atata timp cat se intampla simultan
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:20
De la: martie02, la data 2009-10-25 13:40:45Am uitat sa precizez ceva...cel mai simplu este ca sexul oral sa faca parte din preludiu... si apoi continuati cu ....altceva.


Acelasi lucru l`a zis si el cand am discutat
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:21
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:48:54
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?

e foarte normal, nu va crede nimic rau despre tine....
taiko_delia
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:29
De la: martie02, la data 2009-10-25 13:35:57
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri



Buna!

Am citit ceea ce ai scris si vreau sa iti spun parerea mea deoarece mi se pare un subiect foarte interesant!

Ai spus ca peietenul tau vrea sa faceti sex oral...este foarte bine ca el a avut curajul sa vorbeasca cu tine despre acest lucru. Este ceva ce el vrea sa experimenteze si vrea sa faca asta cu tine pentru ca are incredere in tine. Din punctul lui de vedere nu pare sa existe o problema.
Problema este la tine...tu iti faci griji despre ceea ce ar putea el sa creada despre tine...pai, din moment ce el si-a exprimat aceasta dorinta, nu vad de ce si-ar schimba parerea despre tine in rau.
De fapt tu te agati de acest motiv pentru ca iti este teama sa incerci ceva nou.
Nu iti face atatea griji. Ai spus ca si tu vrei. Daca vrei atunci incearca....
Nu este ceva anormal, nu esti o ciudata daca faci asta, nu este nimic rau ....
Singurul lucru rau sunt complexele tale de care trebuie sa scapi pentru ca nu te lasa sa te dezvolti.
Daca faci sex oral cu prietenul tau nu inseamna ca nu mai esti o fata cuminte.


Am discutat din nou, m`a lamurit cu tot si am acceptat... Cand se va intampla, nu stiu inca, va fii spontan Cert este ca nu o sa regret ca am facut acest pas deoarece il iubesc mai mult decat orice... Mai mult decat atat, am impresia ca lucrul acesta va schimba oarecum relatia in si mai bine, intrucat e o dovada clara de incredere si de iubire...sau poate ma insel, nu stiu Ce zici?
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:30
De la: kudika074284, la data 2009-10-25 00:47:55
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......

Din momemt ce esti de atata timp cu el,nu va crede niciodata k esti o usuratica,iti spun eu.......se va uita cu foarte mult drag la tn,upa ar incepe sa te pupaceasca Tooooata de fericit,se va purta mai frumi cu tn.:P,etc....nu e nimic rau in asta.succes:*


Multumesc! Cred ca ai dreptate Sper sa fie asa
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:31
De la: geo_xx, la data 2009-10-25 00:53:01
De la: love_is_precious, la data 2009-10-24 21:22:59
Cu paharul de tarie si eu sunt de acord Numai ca de obicei nu beau si poate o fac lata de tot
:


mai bine fara bautura.
ca cine stie, te imbeti si din greseala i-o musti!! sau poate nu din greseala!


Geo, Geo...de ce esti rautacios?
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:32
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:29:56
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:48:54
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?

e foarte normal, nu va crede nimic rau despre tine....


Posibil sa ai dreptate, sper sa fie asa cum spui
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:32
sa vezi ce mult iti va place, yamiii
taiko_delia
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:42
De la: taiko_delia, la data 2009-10-25 16:42:18sa vezi ce mult iti va place, yamiii


Sa primesc cred ca e bine... Dar si sa fac e la fel?
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:44
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:48:54
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?


Sunt oarecum de acord cu semnul de intrebare pe care ti-l pui...dar asta inseamna ca nu-l cunosti suficient de bine daca iti pui problema "ce o sa creada despre mine?"
Iti pun totusi cateva intrebarI : AI FACE-O DOAR PT CA STII CA II PLACE? AI FACE-O PT A SE SIMTI EL BINE?
Cred ca ar trebui sa ai tu satisfactia de a-i indeplini iubitului tau toate fanteziile...dar probabil inca nu ai suficienta incredere in el sau in relatia voastra!
NumaiTu
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:44
De la: NumaiTu, la data 2009-10-25 16:44:38
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:48:54
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?


Sunt oarecum de acord cu semnul de intrebare pe care ti-l pui...dar asta inseamna ca nu-l cunosti suficient de bine daca iti pui problema "ce o sa creada despre mine?"
Iti pun totusi cateva intrebarI : AI FACE-O DOAR PT CA STII CA II PLACE? AI FACE-O PT A SE SIMTI EL BINE?
Cred ca ar trebui sa ai tu satisfactia de a-i indeplini iubitului tau toate fanteziile...dar probabil inca nu ai suficienta incredere in el sau in relatia voastra!


Sunt o persoana care pune mereu raul in fata, vad intotdeauna partea goala a paharului, sunt un pic negativista, uneori chiar fara motiv... Ma gandesc ca daca acum sunt cu el, e bine si apoi se intampla ceva si nu mai sunt?! Plus ca pana sa`l cunosc pe el am avut numai dezamagiri in dragoste si acum mi`e greu sa am incredere deplina in cineva si sa cred ca este baiatul perfect care nu o sa ma insele si nu o sa ma faca sa sufar niciodata... Cu toate acestea, il iubesc mai mult decat orice si i`as indeplini fantezia, atat pentru placerea mea, cat si pentru a lui.
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:49
De la: love_is_precious, la data 2009-10-25 16:49:56
De la: NumaiTu, la data 2009-10-25 16:44:38
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:48:54
De la: simo_76, la data 2009-10-17 21:44:04daca nu vrei sa faci ceva.....nu face.........comunica cu el spune i temerile tale.......


Nu e vorba ca nu vreau... vreau... Dar mi`e frica sa nu`si schimbe impresia despre mine...
I`am zis ca nu am mai facut asa ceva si ca eu cred ca de obicei fetele de pe centura fac...
poate sunt eu de moda veche de nu pot scapa de inhibitii...
In final...e ceva normal sa faci asta cu persoana iubita?


Sunt oarecum de acord cu semnul de intrebare pe care ti-l pui...dar asta inseamna ca nu-l cunosti suficient de bine daca iti pui problema "ce o sa creada despre mine?"
Iti pun totusi cateva intrebarI : AI FACE-O DOAR PT CA STII CA II PLACE? AI FACE-O PT A SE SIMTI EL BINE?
Cred ca ar trebui sa ai tu satisfactia de a-i indeplini iubitului tau toate fanteziile...dar probabil inca nu ai suficienta incredere in el sau in relatia voastra!


Sunt o persoana care pune mereu raul in fata, vad intotdeauna partea goala a paharului, sunt un pic negativista, uneori chiar fara motiv... Ma gandesc ca daca acum sunt cu el, e bine si apoi se intampla ceva si nu mai sunt?! Plus ca pana sa`l cunosc pe el am avut numai dezamagiri in dragoste si acum mi`e greu sa am incredere deplina in cineva si sa cred ca este baiatul perfect care nu o sa ma insele si nu o sa ma faca sa sufar niciodata... Cu toate acestea, il iubesc mai mult decat orice si i`as indeplini fantezia, atat pentru placerea mea, cat si pentru a lui.


NumaiTu
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:58
La ce mai stai,draguto,pe ganduri?Daca-l iubesti si simti ca te iubeste,fa-o!Nici eu nu cred ca-si va schimba parerea despre tine (in rau) dupa aceea,dimpotriva,cred ca te va aprecia mai mult.Lasa prejudecatile!Intr-o relatie sanatoasa cum e relatia dintre tine si iubitul tau nu au ce cauta prejudecatile.Faceti tot ce va face placere!Bafta!
kudika019861
Postat pe 25 Octombrie 2009 18:51
De la: kudika019861, la data 2009-10-25 18:51:13La ce mai stai,draguto,pe ganduri?Daca-l iubesti si simti ca te iubeste,fa-o!Nici eu nu cred ca-si va schimba parerea despre tine (in rau) dupa aceea,dimpotriva,cred ca te va aprecia mai mult.Lasa prejudecatile!Intr-o relatie sanatoasa cum e relatia dintre tine si iubitul tau nu au ce cauta prejudecatile.Faceti tot ce va face placere!Bafta!


Da, m`am tot gandit si asta este! Daca ma iubeste, nu au ce cauta impresiile gresite. Si in plus, face si el acelasi lucru, nu doar eu
Multumesc scumpa!
love_is_precious
Postat pe 25 Octombrie 2009 23:51
Stai linistita :P.in viata trebuie incercat orice nu numai alea de pe centura;)).sexul e ceva normal ,pana si oralul :)
Bonnyka
Postat pe 26 Octombrie 2009 13:09
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 16:06:01
De la: lauraganea, la data 2009-10-18 11:12:52e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta


Oralul nu mi se pare atat de esential, chiar il poate face fff fericit?! Poate gandesc asa si din cauza mediului in care traiesc, de exemplu majoritatea fetelor pe care le cunosc spuneau ca daca prietenul lor le`ar propune asa ceva, l`ar trimite la plimbare in secunda 2... eu de obicei sunt open-minded, vorbesc despre orice cu prietenul, am si eu fantezii pe care i le marturisesc si pe care incearca sa mi le indeplineasca...insa de oral nu a mentionat nici unul pana acum, era ceva tabu...





si tu le crezi pe prietenele tale? n ai de unde sa stii ce fac ele e o scuza...pt ca si ele se gandesc ca daca ai afla tu sau celelalte ca una dintre grupuletul vostru "a papat banana" ati judecao sau mai stiu eu ce...in plus daca faci treaba asta nu tre sa spui la nimeni...e ceva personal...parerea mea...si daca nu ai tupeu pana la urma...fa astfel: incepe sa l saruti in zona inghinala fara sa i faci sex oral...sarutal pe acolo..asa vezi cum sta cu igiena si iti faci un pic de curaj...si apoi terminati-va "partida"..vezi ce iti spune dupa sau a 2 zi ...successss
mishaHeart
Postat pe 26 Octombrie 2009 17:51
De la: kudika074314, la data 2009-10-26 17:51:54
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 16:06:01
De la: lauraganea, la data 2009-10-18 11:12:52e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta


Oralul nu mi se pare atat de esential, chiar il poate face fff fericit?! Poate gandesc asa si din cauza mediului in care traiesc, de exemplu majoritatea fetelor pe care le cunosc spuneau ca daca prietenul lor le`ar propune asa ceva, l`ar trimite la plimbare in secunda 2... eu de obicei sunt open-minded, vorbesc despre orice cu prietenul, am si eu fantezii pe care i le marturisesc si pe care incearca sa mi le indeplineasca...insa de oral nu a mentionat nici unul pana acum, era ceva tabu...





si tu le crezi pe prietenele tale? n ai de unde sa stii ce fac ele e o scuza...pt ca si ele se gandesc ca daca ai afla tu sau celelalte ca una dintre grupuletul vostru "a papat banana" ati judecao sau mai stiu eu ce...in plus daca faci treaba asta nu tre sa spui la nimeni...e ceva personal...parerea mea...si daca nu ai tupeu pana la urma...fa astfel: incepe sa l saruti in zona inghinala fara sa i faci sex oral...sarutal pe acolo..asa vezi cum sta cu igiena si iti faci un pic de curaj...si apoi terminati-va "partida"..vezi ce iti spune dupa sau a 2 zi ...successss


Ai dreptate, n`ar recunoaste ele, fac pe nevinovatele
Chiar o sa incerc ce m`ai sfatuit, sper sa dea rezultate! Adica sa`l excite foarte tare, iar eu sa`mi fac fac curaj odata. Iti multumesc mult
love_is_precious
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:54
De la: Asta_Mik4, la data 2009-10-26 13:09:58Stai linistita :P.in viata trebuie incercat orice nu numai alea de pe centura;)).sexul e ceva normal ,pana si oralul :)


Probabil o sa mi se para si mie ceva normal dupa un timp... Deocamdata sper sa reusesc sa trec peste retineri
love_is_precious
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:56
De la: kudika074314, la data 2009-10-26 17:51:54
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 16:06:01
De la: lauraganea, la data 2009-10-18 11:12:52e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta


Oralul nu mi se pare atat de esential, chiar il poate face fff fericit?! Poate gandesc asa si din cauza mediului in care traiesc, de exemplu majoritatea fetelor pe care le cunosc spuneau ca daca prietenul lor le`ar propune asa ceva, l`ar trimite la plimbare in secunda 2... eu de obicei sunt open-minded, vorbesc despre orice cu prietenul, am si eu fantezii pe care i le marturisesc si pe care incearca sa mi le indeplineasca...insa de oral nu a mentionat nici unul pana acum, era ceva tabu...





si tu le crezi pe prietenele tale? n ai de unde sa stii ce fac ele e o scuza...pt ca si ele se gandesc ca daca ai afla tu sau celelalte ca una dintre grupuletul vostru "a papat banana" ati judecao sau mai stiu eu ce...in plus daca faci treaba asta nu tre sa spui la nimeni...e ceva personal...parerea mea...si daca nu ai tupeu pana la urma...fa astfel: incepe sa l saruti in zona inghinala fara sa i faci sex oral...sarutal pe acolo..asa vezi cum sta cu igiena si iti faci un pic de curaj...si apoi terminati-va "partida"..vezi ce iti spune dupa sau a 2 zi ...successss [/quot

Pe mine m-a cam bufnit rasul cand am citit faza asta cu prietenele:)Pun pariu ca alea fac sex total dar ce?sant proaste sa spuna?:)
kudika019861
Postat pe 27 Octombrie 2009 11:37
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri



Doamneee...esti dusa rau! De ce trebuie sa stie o tara intreaga ca ii faci sau nu sex oral?Esti fata cuminte dar te intereseaza ce spune lumea! E simplu,pui sau nu gura....si sa fii cuminte in continuare!
bl_de
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:40
este o vorba..daca nu vrei sa faci sex oral tine gura inchisa!
one_size
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce? 10 De la: vocea_inimii 3 Aprilie 2010 06:20
Cariera sau familie 6 De la: nadyuta 24 Septembrie 2009 15:29
Caut o tipa open-minded pentru socializare 1 De la: kudika_1021035 18 Iunie 2019 11:53
Femeile 59 De la: Petre_cel_Mare 25 Iunie 2013 17:51
dureri :( 6 De la: Titanika 17 Iulie 2013 20:35