Setari Cookie-uri

Sunt complexata! Un sfat va rog...

De la: love_is_precious, la data 2009-10-26 20:54:09
De la: kudika074314, la data 2009-10-26 17:51:54
De la: love_is_precious, la data 2009-10-18 16:06:01
De la: lauraganea, la data 2009-10-18 11:12:52e f ok sa creezi o atmosfera romantica...dar intai sa te obisnuiesti inceararca pe o banana(fara coaja), cam seamana. vezi cum e. si apoi cand e atunci faci acelasi lucru ca si la banana . o sa vezi inceputul e greu...si o sa il faci ffff fericit, mai ales ca sexul oral e important pentru barbati. bafta


Oralul nu mi se pare atat de esential, chiar il poate face fff fericit?! Poate gandesc asa si din cauza mediului in care traiesc, de exemplu majoritatea fetelor pe care le cunosc spuneau ca daca prietenul lor le`ar propune asa ceva, l`ar trimite la plimbare in secunda 2... eu de obicei sunt open-minded, vorbesc despre orice cu prietenul, am si eu fantezii pe care i le marturisesc si pe care incearca sa mi le indeplineasca...insa de oral nu a mentionat nici unul pana acum, era ceva tabu...





si tu le crezi pe prietenele tale? n ai de unde sa stii ce fac ele e o scuza...pt ca si ele se gandesc ca daca ai afla tu sau celelalte ca una dintre grupuletul vostru "a papat banana" ati judecao sau mai stiu eu ce...in plus daca faci treaba asta nu tre sa spui la nimeni...e ceva personal...parerea mea...si daca nu ai tupeu pana la urma...fa astfel: incepe sa l saruti in zona inghinala fara sa i faci sex oral...sarutal pe acolo..asa vezi cum sta cu igiena si iti faci un pic de curaj...si apoi terminati-va "partida"..vezi ce iti spune dupa sau a 2 zi ...successss


Ai dreptate, n`ar recunoaste ele, fac pe nevinovatele
Chiar o sa incerc ce m`ai sfatuit, sper sa dea rezultate! Adica sa`l excite foarte tare, iar eu sa`mi fac fac curaj odata. Iti multumesc mult



Hehe, fetelor.. Toti le face dar nimeni nu zice.!
B_bitsa
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:40
da da, ai dreptate.
toti le face!!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:44
De la: geo_xx, la data 2009-12-26 22:44:15da da, ai dreptate.
toti le face!!


toti si toate ,,le face" ? :)))
love_is_precious
Postat pe 29 Decembrie 2009 20:45
Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?
love_is_precious
Postat pe 27 Februarie 2010 22:13
Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?
love_is_precious
Postat pe 27 Februarie 2010 22:20
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?

...adevarul e ca...o treaba odata facuta....indiferent de rezultat...nu poti da timpul inapoi...ca sa nu o fi facut/o....si daca stai putin sa te gandeshti ...ca peste asta nu prea mai e nimic....tre sa te gandeshti mai bine inainte de a trece la fapte....
....ce mi se pare mie absurd e sa ceri parerea lumii pe tema asta..
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 00:08
si cred ca...au trecut vreo 4 luni ...de cand ai deschis tu topicul...cu o astfel de problema...au trecut 2 luni de cand ce???
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 00:11
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...
Karbon
Postat pe 28 Februarie 2010 00:38
nu prea e ceva asha de normal....sau poate nu ar trebui sa fie chiar asha de normal chiar pentru toata lumea!!!
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 00:48
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...





... o fi pentru tine ... atita tot ...

... si ai intelege singur mult mai bine retinerile femeilor daca ai face un ''sex oral'' unui alt barbat !!! ... ca sa ai un punct de comparatie cind ABEREZI si iti expui FRUSTRARILE DE OBSEDAT ... daca cineva NU VREA atunci intelege si dute si fa o la_a ... ce capate de tab_a ...


marco918
Postat pe 28 Februarie 2010 00:56
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...
elisa08
Postat pe 28 Februarie 2010 07:36
eee!
usurel cu raspunsul1
sunt destui barbati...normali carora nici nu le trece prin cap sa ceara prietenelor si nevestelor asta!
sexul oral excita mai mult..de acord dar ce excitatie mai mare decit iubirea si tineretea poate sa existe?
Lasa fata sa creasca..

Si,draga mea cand iti vine tie bine atunci sa faci,ca n-o sa-ti pese ce o sa gandeasca dupa!

elisa08
Postat pe 28 Februarie 2010 07:43
Numai tu poti decide,
kudika050993
Postat pe 28 Februarie 2010 08:21
Ce se intampla la voi in dormitor,sunt lucruri care tin numai de voi.Odata ce te-a asteptat atat,inseamna ca te iubeste.Insa trebuie sa mai puneti in practica si mici jocuri care sa va scoata din rutina.Bine,acum nu ma gandesc la bici si catuse!
d_niko
Postat pe 28 Februarie 2010 09:10
Cel mai bine ar fi sa discutati dschis despre asta...gandeste-te ca, deja relatia voastra a ajuns la un stadiu mai inalt asa ca acum puteti pune in practica tot felul de lucruri noi sau nu, tabu sau nu.E normal sa vrea si el ceva nou, si poate si tu vrei asta numai ca nu poti trece peste prejudecati.
Intr-o relatie, prejudecatile ar trebui sa nu existe..sunteti impreuna de atat timp da? va iubiti, aveti incredere unul in celalalt..de ce nu ati putea face si asta? Eu zic ca ar fi bine sa incerci macar, apoi singura decizi daca vrei sau nu sa faci asta mai departe.Pune-l pe el sa inceapa si o sa vezi daca te simti sau nu bine;) apoi poti incerca si tu.Nu are de ce sa-ti fie jena..v-ati familiarizat unul cu celalalt asa ca asta nu trebuie sa fie o problema.Te pup, si sper ca ti-am putut fi de ajutor
Rrox
Postat pe 28 Februarie 2010 10:18
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 00:11:44si cred ca...au trecut vreo 4 luni ...de cand ai deschis tu topicul...cu o astfel de problema...au trecut 2 luni de cand ce???


Au trecut 2 luni de la ultima postare.
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 10:26
De la: andreea_n_x, la data 2010-02-28 00:08:09
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?

...adevarul e ca...o treaba odata facuta....indiferent de rezultat...nu poti da timpul inapoi...ca sa nu o fi facut/o....si daca stai putin sa te gandeshti ...ca peste asta nu prea mai e nimic....tre sa te gandeshti mai bine inainte de a trece la fapte....
....ce mi se pare mie absurd e sa ceri parerea lumii pe tema asta..


Daca ai citi mai bine, ai intelege ceeea ce am scris... Ziceam ca nu s`a intamplat nimic...Nu`mi dau seama de unde ai inteles tu exact contrariul !
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 10:28
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...


Ceea ce vroiam sa subliniez este faptul ca daca la inceput zicea sa facem amandoi, de ceva timp bate apropouri sa fac decat eu.. Nu am zis ca s`a saturat sa astepte (din contra, am specificat clar ca acest subiect inca exista)...
Inca unul care nu citeste cu atentie si vorbeste doar ca sa se afle in treaba
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 10:32
De la: marco918, la data 2010-02-28 00:56:53
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...





... o fi pentru tine ... atita tot ...

... si ai intelege singur mult mai bine retinerile femeilor daca ai face un ''sex oral'' unui alt barbat !!! ... ca sa ai un punct de comparatie cind ABEREZI si iti expui FRUSTRARILE DE OBSEDAT ... daca cineva NU VREA atunci intelege si dute si fa o la_a ... ce capate de tab_a ...




Lasa`l in pace, nici macar nu a citit bine ce am scris..Oricum eu va multumesc tuturor, atat pt sfaturi, cat si pt critici
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 10:35
De la: Rrox, la data 2010-02-28 10:18:27Cel mai bine ar fi sa discutati dschis despre asta...gandeste-te ca, deja relatia voastra a ajuns la un stadiu mai inalt asa ca acum puteti pune in practica tot felul de lucruri noi sau nu, tabu sau nu.E normal sa vrea si el ceva nou, si poate si tu vrei asta numai ca nu poti trece peste prejudecati.
Intr-o relatie, prejudecatile ar trebui sa nu existe..sunteti impreuna de atat timp da? va iubiti, aveti incredere unul in celalalt..de ce nu ati putea face si asta? Eu zic ca ar fi bine sa incerci macar, apoi singura decizi daca vrei sau nu sa faci asta mai departe.Pune-l pe el sa inceapa si o sa vezi daca te simti sau nu bine;) apoi poti incerca si tu.Nu are de ce sa-ti fie jena..v-ati familiarizat unul cu celalalt asa ca asta nu trebuie sa fie o problema.Te pup, si sper ca ti-am putut fi de ajutor


Multumesc Rrox, problema este insa ca pana acum zicea sa facem amandoi, iar deodata s`a trezit ca vrea sa fac decat eu.. no way
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 10:37
sunt casatorita de 6 ani si sunt de parere ca atunci cand nu ii oferi partenerului si ceva mai picant o sa caute in alta parte.eu tot timpul discut cu sotul despre aceste aspecte si ne-am hotarat chia sa cumparam cartea kama sutra sa experimentam ceva nou ,in cazul nostru trebuie sa facem ceva sa nu intervina rutina pt ca atunci ii bai dar eu zic ca de 1 an faceti dragoste normal nu cred ca nu v-ati plictisit eu una m-as fi plictisit la culme.depinde de gandirea fiecaruia
kudika110674
Postat pe 28 Februarie 2010 10:52
Hy!eu am prieten de 3 ani si el mi-a fost primul...la inceput gandeam la fel ca tine..dar cu timpul mi-am dat seama ca nu este nimic rau in a face sex oral...normal il faci doar daca vrei si daca iubesti sincer persoana cealalta.api...oricum in camera sunteti doar voi doi..si crede-ma nu o sa creada ca esti demodata sau pudica...dimpotriva daca ii spui ca tu ai retineri cu acest lucru dar esti dispusa sa incerci lucruri noi...o sa vezi reactia lui...va fi foarte zambitor...fiecare baiat doreste chestia aia..nu doar prietenul tau..si daca satm sa ne uitam nici noua nu ne dispalce!!:p
dyva_18
Postat pe 28 Februarie 2010 12:02
faci doar daca simti tu nu ca trebuie facut sa nu se supere el, prejudecat nu trebuie sa ai, cand iubesti iti dai frau liber la dorinte si fantezii
kudika003495
Postat pe 28 Februarie 2010 12:56
Sa faci cum iti dicteaza constiinta.
kudika098645
Postat pe 28 Februarie 2010 13:04
Daca nu-ti place asta nu accepta.Daca te iubeste cu adevarat iti va respecta dorintele.Vorbeste cu el si spunei ce-ti place si ce nu.
kudika098645
Postat pe 28 Februarie 2010 13:06
Fii demna de tine si pune punctul pe i.
kudika098645
Postat pe 28 Februarie 2010 13:08
De la: marco918, la data 2010-02-28 00:56:53
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...





... o fi pentru tine ... atita tot ...

... si ai intelege singur mult mai bine retinerile femeilor daca ai face un ''sex oral'' unui alt barbat !!! ... ca sa ai un punct de comparatie cind ABEREZI si iti expui FRUSTRARILE DE OBSEDAT ... daca cineva NU VREA atunci intelege si dute si fa o la_a ... ce capate de tab_a ...




Ai marsh.Inteleg ca tu ai facut sex oral barbatilor ca sa ai termen de comparatie,da totusi...
Te-ai trezit tu sa faci pe atotstiutoru!
Karbon
Postat pe 28 Februarie 2010 13:47
eu suntcasatorit de 20 de ani,i am propus sotiei sa facem sex oral dar ma refuzat categoric ,i amrespectat dorinta desi mias dori acest lucru si chiar daca ar fi acceptat no consideram nicicum,daca vrei sa vb. maimulte ID nicusorovidiu@yahoo.com
kudika082025
Postat pe 28 Februarie 2010 14:36
De la: Karbon, la data 2010-02-28 13:47:41
De la: marco918, la data 2010-02-28 00:56:53
De la: Karbon, la data 2010-02-28 00:38:02
De la: love_is_precious, la data 2010-02-27 22:20:00Desi au trecut 2 luni de atunci, desi acest subiect a continuat sa existe intre noi in tot acest timp, inca n`am facut sex oral cu el datorita inhibitiilor mele... inhibitii ce tind sa cred ca nu erau nefondate...intrucat mai nou a inceput sa`mi propuna sa fac doar eu, respingand categoric ideea de a face si el.. ce sa mai inteleg din asta?


Ar trebui sa intelegi faptul ca s-a saturat sa te tot astepte pe tine sa tregi peste stadiul de "Calugarita"?Cata rabdare poate sa aiba si omu?Dupa 1an si ?Spui ca il iubesti da nu poti sa ii faci sex oral?SCuze da nu cred ca il iubesti chiar asa de mult pe cat zici tu.
In ziua de azi un barbat considera ca sexul oral e ceva normal.
Problema e la tine,nu la el.Daca continui sa fii o incuiata o sa-l pierzi cat de curand.
SEXUL ORAL E CEVA NORMAL!!!











P.S Am uitat ca e una pe forum care zice ca nu o ia in gura da se masturbeaza la greu.Alta incuiata...





... o fi pentru tine ... atita tot ...

... si ai intelege singur mult mai bine retinerile femeilor daca ai face un ''sex oral'' unui alt barbat !!! ... ca sa ai un punct de comparatie cind ABEREZI si iti expui FRUSTRARILE DE OBSEDAT ... daca cineva NU VREA atunci intelege si dute si fa o la_a ... ce capate de tab_a ...




Ai marsh.Inteleg ca tu ai facut sex oral barbatilor ca sa ai termen de comparatie,da totusi...
Te-ai trezit tu sa faci pe atotstiutoru!





... obse ... daca vrei sa intelegi cit e de placuta perversiuna esti invitatul meu ... si eu pot sa iti mai spun ca e normal sa iti testezi regulat gaura maro ... ambele sint la fel ... le puteti practica la fel de bine ca si femeile ... de ce sa nu crezi ca amindoua sint fiind perfect ''normale'' ? ... doar pentru ca esti ''subiectiv'' si te gindesti doar la tine !!! ...
marco918
Postat pe 28 Februarie 2010 14:50
PUNE-L PE EL SA TI FACA SI AI SA VEZI PE URMA CE SE INTAMPLA
kudika132611
Postat pe 28 Februarie 2010 14:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare este normal.....sau nu? 436 De la: kudika1009876 10 Iunie 2013 17:15
Metode de a reaprinde pasiunea in cuplu!!! 12 De la: Dontyyy 26 Noiembrie 2009 13:29
Vopsele de par 3 De la: Kathara 20 Decembrie 2009 00:23
Masurare 96 De la: intensepleasure 2 Mai 2011 18:35
AJUTORR!! HEELP!! Si toate cele... 59 De la: stefanant 18 Octombrie 2009 23:07