Setari Cookie-uri

Sunt complexata! Un sfat va rog...

De la: Dor_a, la data 2009-10-18 12:00:55
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


Scumpa, nu stiu daca el a mai facut sau nu, dar hai sa-l credem pe cuvant
Da-mi voie insa sa-ti spun un mic secret despre barbati: desi nu o spun clar, le place sa ofere sex oral. Tuturor (barbatilor) le place, fara exceptie! Deci el nu ar face ceva ce nu i-ar placea, stai linistita.

Pe de alta parte... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
Nu-ti face probleme, daca te iubeste, impresia lui nu are cum sa se schimbe.
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!




Super sfat! :) like it
luiza_georgiana
Postat pe 28 Februarie 2010 16:45
De la: kudika132611, la data 2010-02-28 14:59:46PUNE-L PE EL SA TI FACA SI AI SA VEZI PE URMA CE SE INTAMPLA


Problema e ca el nu mai vrea sa faca...vrea doar sa primeasca
Corect mi s`ar parea sa fie reciproca chestia, nu doar dintr`o directie..
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 16:52
De la: kudika082025, la data 2010-02-28 14:36:41eu suntcasatorit de 20 de ani,i am propus sotiei sa facem sex oral dar ma refuzat categoric ,i amrespectat dorinta desi mias dori acest lucru si chiar daca ar fi acceptat no consideram nicicum,daca vrei sa vb. maimulte ID nicusorovidiu@yahoo.com


Eu chiar ma gandisem sa accept...dar de ce dintr`o data ridica pretentii sa`i fac numai eu? De ce nu mai accepta varianta cu reciprocitatea?
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 16:58
De la: luiza_georgiana, la data 2010-02-28 16:45:39... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
.....
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!




Super sfat! :) like it[/quote]


... frateee ... nu stiu daca intelegeti ideea de PERSONALITATE sau de LIBERA ALEGERE ... toate fac ??? ... de unde stii ??? ...

... daca tu ai avut un anumit stil de viata (mai pitziponizat!!!) de ce crezi ca toate vor si trebuie sa urmeze acelasi drum ... as fi curios sa stiu din citi ai ''multumit'' cu un oral, citi ti-au si satisfacut sau au apreciat nevoile tale !!! ... ar fi interesant un raspuns sincer ... ...

... nu exista ''sex oral'' ... e o perversiune care nu are nimic de-a face cu sexul ... absolut nimic ...

... nu inteleg modul asta de a ''convinge'' pe cineva de o aberatie ... daca ea nu considera ca se merita ... asta este ... nu conteaza ''experientza'' altora - cu citi, de cite ori, cind sau in ce fel ... e mai degreaba un ABUZ psihologic ... INCORECT si INDECENT ... cu atit mai mult din partea unor femei ... pe mucosi ii inteleg, ei nu vor sa dea prea multe garantii ca eforturile unei femei sint apreciate ... ei vor o mu_e rapida si fara obiectii ... un alt ABUZ ... cu toate ca la modul normal nu fac fatza prefera sa se ascunda dupa perversiuni de trei lei ...




marco918
Postat pe 28 Februarie 2010 20:12
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri


Rãspunsul este DA, însã nu-l lãsa pe el sã-þi facã,este suficient cã te iubeºte.Dacã într-adevãr îl iubeºti ºi tu, nu-l dezamãgi cu lipsa ta de experienþã,exerseazã cu câþiva necunoscuþi înainte.Iubiþi-vã mult!
misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:20
De la: marco918, la data 2010-02-28 20:12:18
De la: luiza_georgiana, la data 2010-02-28 16:45:39... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
.....
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!




Super sfat! :) like it



... frateee ... nu stiu daca intelegeti ideea de PERSONALITATE sau de LIBERA ALEGERE ... toate fac ??? ... de unde stii ??? ...

... daca tu ai avut un anumit stil de viata (mai pitziponizat!!!) de ce crezi ca toate vor si trebuie sa urmeze acelasi drum ... as fi curios sa stiu din citi ai ''multumit'' cu un oral, citi ti-au si satisfacut sau au apreciat nevoile tale !!! ... ar fi interesant un raspuns sincer ... ...

... nu exista ''sex oral'' ... e o perversiune care nu are nimic de-a face cu sexul ... absolut nimic ...

... nu inteleg modul asta de a ''convinge'' pe cineva de o aberatie ... daca ea nu considera ca se merita ... asta este ... nu conteaza ''experientza'' altora - cu citi, de cite ori, cind sau in ce fel ... e mai degreaba un ABUZ psihologic ... INCORECT si INDECENT ... cu atit mai mult din partea unor femei ... pe mucosi ii inteleg, ei nu vor sa dea prea multe garantii ca eforturile unei femei sint apreciate ... ei vor o mu_e rapida si fara obiectii ... un alt ABUZ ... cu toate ca la modul normal nu fac fatza prefera sa se ascunda dupa perversiuni de trei lei ...




[/quote]

Îmi amintesc cu groazã când avorturile se fãceau greu ºi cu riscuri...nu mai zic de costuri!Noroc cã tehnologia a avansat ºi mersul la chiuretaj este echivalentul programãrii la dentist, la un detartraj, sau pentru o extracþie, spre exemplu.Pãcat însã cã avorturile nereuºite din trecut ne mai bântuie ºi azi,ascunse în þãri care abolesc aceastã minunatã tehnicã ºi oferã ABUZIV protecþie PSIHOLOGICÃ ºi spiritualã acestor dizidenþi.INCORECT ºi INDECENT!Aºadar sexul oral, fãcut bine acum 50 de ani, ne-ar fi salvat de asemenea anomalii!
misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:33
De la: love_is_precious, la data 2010-02-28 16:58:08
De la: kudika082025, la data 2010-02-28 14:36:41eu suntcasatorit de 20 de ani,i am propus sotiei sa facem sex oral dar ma refuzat categoric ,i amrespectat dorinta desi mias dori acest lucru si chiar daca ar fi acceptat no consideram nicicum,daca vrei sa vb. maimulte ID nicusorovidiu@yahoo.com


Eu chiar ma gandisem sa accept...dar de ce dintr`o data ridica pretentii sa`i fac numai eu? De ce nu mai accepta varianta cu reciprocitatea?



Pentru cã dacã ar pupa altã pereche de buze ar considera cã te înºealã!Asta-þi doreºti?
misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:36
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:58:37
De la: iulia069834, la data 2009-10-17 21:51:46e normal.adica sunt multi adolescenti care nu sant pregatiti pentru sex normal asa ca incep cu oral.


Am zis mai sus ca stam bine la capitolul sex normal... Lui i s`a facut si oral, pe vremea cand nu eram impreuna...Si e foarte incantat de acest aspect... La 22 de ani nu prea mai e adolescent...si nici eu la 20... De iubit ma iubeste si eu pe el normal... cum am mai zis, este singura persoana cu care as face asa ceva... dar mi`e prea frica de ceea ce ar putea crede despre mine...
E ceva firesc sa faci oral cu pers iubita sau numai usuraticele fac?


mãnâncã mai des banane în public ºi-o sã te obiºnuieºti cu prejudecãþile
misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:40
De la: Dor_a, la data 2009-10-18 12:00:55
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


Scumpa, nu stiu daca el a mai facut sau nu, dar hai sa-l credem pe cuvant
Da-mi voie insa sa-ti spun un mic secret despre barbati: desi nu o spun clar, le place sa ofere sex oral. Tuturor (barbatilor) le place, fara exceptie! Deci el nu ar face ceva ce nu i-ar placea, stai linistita.

Pe de alta parte... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
Nu-ti face probleme, daca te iubeste, impresia lui nu are cum sa se schimbe.
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!



misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:43
De la: misoginu, la data 2010-02-28 20:43:45
De la: Dor_a, la data 2009-10-18 12:00:55
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 22:25:43
De la: i_andra, la data 2009-10-17 22:18:14daca va iubiti este firesc tot ce va doriti sa faceti impreuna, deci... lasa inhibitia de-o parte si stai linistita ca daca relatia voastra sexuala merge bine, dupa cum spui, nu are de ce sa te creada usuratica, ba din contra, o sa va simtit si mai bine.
iubiti-va si gandeste-te ca faceti dragoste, nu sex


Corect, facem dragoste, nu sex..
Si el este un pic inhibat ca nu a mai facut pana acum, ci doar i s`a facut... dar este dispus sa treaca peste inhibitii, lui ii este mai usor... si zicea ca sunt nebuna daca cred ca numai alea de pe centura fac... mai ales ca suntem impreuna de un an si ne iubim... Acum nu stiu ce sa fac, nu stiu daca pot sa scap de retineri...
Multumesc din suflet


Scumpa, nu stiu daca el a mai facut sau nu, dar hai sa-l credem pe cuvant
Da-mi voie insa sa-ti spun un mic secret despre barbati: desi nu o spun clar, le place sa ofere sex oral. Tuturor (barbatilor) le place, fara exceptie! Deci el nu ar face ceva ce nu i-ar placea, stai linistita.

Pe de alta parte... toate am avut aceleasi scrupule la varsta ta. Trec!
Nu-ti face probleme, daca te iubeste, impresia lui nu are cum sa se schimbe.
Iar daca se schimba, inseamna ca nu te-a iubit nici inainte si ca e un prost plin de prejudecati de loi lei.
Hihi! Mi-a placut faza cu "e singurul caruia i-ai face-o"... Toate am zis si asta, la varsta ta... As vrea sa te aud in 10 ani ... dar mai bine nu iti sparg balonasul de sapun de acum.

Ceea ce trebuie sa-ti amintesti e ca sexul oral nu e nici murdar, nici scarbos si nici injositor, daca o faci pentru ca vrei tu. Cand esti indragostita de cineva, vrei sa-l saruti (si sa fii sarutata) peste tot.
Atentie la igiena intima (e un sfat de prisos, as zice, presupun ca stii si tu asta) si - daca tot vrea sa munceasca, ai grija sa-i spui exact unde si cum simti cel mai bine. Nu uita, el nu are de unde sti ce si unde simti tu, e treaba ta sa-i explici. Si vice-versa e valabila.
Sa aveti o viata frumoasa cu nopti fierbinti!




Da,ºtiam eu c-o sugi aiurea.Bãrbaþii cãrora le place sã ofere sex oral sunt ãia de la tine din messenger de-þi promit orice sã te aducã la motel.Dar tu tot refuzi,ai auzit cã motelurile au bucãtãrii ºi þi-e teamã sã nu ajungi iar la spãlat de vase ca acasã.
misoginu
Postat pe 28 Februarie 2010 20:47
l-ai intrebat de ce nu mai vrea sa iti faca si el? eu zic sa il intrebi pentru ca nu mi se pare ok.
liliac_
Postat pe 28 Februarie 2010 20:52
buna am ramas in urma daca pot sa va ajut cu ceva ,cu mare placere
kudika128678
Postat pe 28 Februarie 2010 21:19
Eu iti dau un sfat sa faci ceea ce simti tu ca e bine si pentru tine nu numai placerile lui .Fa-ti curaj si spune-i impresia ta despre acest subiect .O faci numai daca-ti face placere si basta .
kudika117390
Postat pe 28 Februarie 2010 21:24
De la: liliac_, la data 2010-02-28 20:52:13l-ai intrebat de ce nu mai vrea sa iti faca si el? eu zic sa il intrebi pentru ca nu mi se pare ok.


L`am intrebat si refuza categoric... si chestia asta ma face sa trag alte concluzii...
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 21:40
De la: kudika128678, la data 2010-02-28 21:19:36buna am ramas in urma daca pot sa va ajut cu ceva ,cu mare placere


Un sfat e oricand binevenit e vorba de faptul ca prietenul mi`a propus acum ceva timp sa facem sex oral, initial l`am refuzat din cauza inhibitiilor, iar de ceva vreme doreste sa ii fac decat eu...ceea ce mi se pare putin bizar, mai ales ca stie ca n`am mai facut asta..
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 21:42
De la: kudika117390, la data 2010-02-28 21:24:52Eu iti dau un sfat sa faci ceea ce simti tu ca e bine si pentru tine nu numai placerile lui .Fa-ti curaj si spune-i impresia ta despre acest subiect .O faci numai daca-ti face placere si basta .


Da dar ma gandesc si la placerile lui, la faptul ca vreau sa`l fac sa se simta bine alaturi de mine...mai ales ca relatia merge bine...eram dispusa sa accept deoarece initial era vorba sa facem amandoi...intre timp el s`a razgandit, zicand sa fac doar eu... asadar, refuzul lui categoric de a`mi face oral, ma determina sa cred ca i se pare ceva injositor...si atunci eu de ce i`as face?!
love_is_precious
Postat pe 28 Februarie 2010 21:47
Gindeste-te ca i-a placut si nu a uitat partida care a avut-o....
kudika116539
Postat pe 1 Martie 2010 01:37
DRAGA MEA
ATUNCI CAND CINEVA TE IUBESTE, NESPUS DE MULT CUM SPUI TU, NU PUNE CONDITII IN ASTA.
DECI VORBESTE CU EL, SPUNE-I CE PARERE AI TU DESPRE ACEST LUCRU, SI NU CRED CA VA FI O NENOROCIRE.
EU UNA NU AS FACE DRAGOSTE DECAT ASA CUM SIMT EU,(APROPO SI EU AM PREJUDECATI, SAU CUM VREI SA LE SPUI TU, SI AM TRECUT PRIN VIATA SI AM VAZUT MULTE,(AM COPII MARI, POATE DE VARSTA TA)
EU CONSIDER CA IUBIREA ADEVARAT NU CONSTA IN MODUL IN CARE FACI SEX(SI EU CRED CA NU E NECESAT CEL ORAL)
VORBESTE CU IUBITUL TAU, SI NU VA FI O PROBLEMA. POATE AU TRECUT SI ALTII PRIN CE TRECI TU, SI ITI SPUN DIN PROPRIE INITIATIVA CA VEI FI MAI APRECIATA IN TIMP CA NU APELEZI LA ACEST GEN DE SEX!
MULT NOROC!!
rodinikolici
Postat pe 1 Martie 2010 14:44
De la: love_is_precious, la data 2010-02-28 21:47:39
De la: kudika117390, la data 2010-02-28 21:24:52Eu iti dau un sfat sa faci ceea ce simti tu ca e bine si pentru tine nu numai placerile lui .Fa-ti curaj si spune-i impresia ta despre acest subiect .O faci numai daca-ti face placere si basta .


Da dar ma gandesc si la placerile lui, la faptul ca vreau sa`l fac sa se simta bine alaturi de mine...mai ales ca relatia merge bine...eram dispusa sa accept deoarece initial era vorba sa facem amandoi...intre timp el s`a razgandit, zicand sa fac doar eu... asadar, refuzul lui categoric de a`mi face oral, ma determina sa cred ca i se pare ceva injositor...si atunci eu de ce i`as face?!


draga mea eu iti spun doar atat: eu nu am auzit vreo femeie sa faca intai ea...toate intai au primit si pe urma au facut si ele...mai ales prima data!..nu a fost deloc vorba de cerut sau de pretins. esti sigura ca te iubeste?
DayC
Postat pe 1 Martie 2010 18:51
E alegerea ta sa faci cum vrei .Nu te obliga nimeni sa faci ce nu-ti convine.Eu te-am sfatuit odata dar faci cum vrei tu .
kudika117390
Postat pe 1 Martie 2010 18:53
De la: love_is_precious, la data 2009-10-17 21:40:04Acum cateva zile prietenul meu mi`a propus sa facem sex oral... si eu lui si el mie... problema este ca sunt foarte complexata, nu pot scapa de prejudecati.... sex normal facem de vreo 7 luni, insa sexul oral parca e un subiect tabu pentru mine... Suntem impreuna de un an si ceva si il iubesc enorm, e singura persoana cu care as face asa ceva daca ar fi... Insa intotdeauna am fost o fata cuminte si nu incetez sa ma gandesc ce ar crede despre mine daca as accepta... Daca o sa zica ca sunt o usuratica sau mai stiu eu ce?! E gresit sa fac asta? Va rog sa nu fiti rautaciosi in raspunsuri


nu stiu ce sa zic.eu am ramas cu un gust amar dupa ce am facut o prima data ca el a adormit ...
marco918_
Postat pe 1 Martie 2010 19:25
Si in final cred ca ar trebui sa-ti sadisfaci sotul, din toate punctele de vedere.In societate sa fii demna iar la pat sa fii cea mai buna.
kudika098645
Postat pe 1 Martie 2010 19:33
Alfel va cauta la alta ce tu nu vrei.
kudika098645
Postat pe 1 Martie 2010 19:37
Draga mea ti-am mai spus sa faci cum ti-e dorinta si cum te simti tu mai bine.Nu te obliga nimeni sa faci ceea ce nu vrei .Trebuie sa fi mai hotarata in ce vrei sa faci .
kudika117390
Postat pe 2 Martie 2010 17:51
cand iubesc , iubesc nu-mi fac probleme, si vreau sa fiu iubit, iubirea inseamna sa raspunzi cu aceeasi moneda, nu mai cere sfaturi, invata sa simti, numai tu poti afla raspunsul, depinde de standardele tale, nu va mai inteleg draga femela..... totul se traduce prin feromonii...e ca parfumul...iti place sau nu...
panduru88
Postat pe 3 Martie 2010 22:57
De la: kudika116539, la data 2010-03-01 01:37:12Gindeste-te ca i-a placut si nu a uitat partida care a avut-o....


Da...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 00:34
De la: rodinikolici, la data 2010-03-01 14:44:47DRAGA MEA
ATUNCI CAND CINEVA TE IUBESTE, NESPUS DE MULT CUM SPUI TU, NU PUNE CONDITII IN ASTA.
DECI VORBESTE CU EL, SPUNE-I CE PARERE AI TU DESPRE ACEST LUCRU, SI NU CRED CA VA FI O NENOROCIRE.
EU UNA NU AS FACE DRAGOSTE DECAT ASA CUM SIMT EU,(APROPO SI EU AM PREJUDECATI, SAU CUM VREI SA LE SPUI TU, SI AM TRECUT PRIN VIATA SI AM VAZUT MULTE,(AM COPII MARI, POATE DE VARSTA TA)
EU CONSIDER CA IUBIREA ADEVARAT NU CONSTA IN MODUL IN CARE FACI SEX(SI EU CRED CA NU E NECESAT CEL ORAL)
VORBESTE CU IUBITUL TAU, SI NU VA FI O PROBLEMA. POATE AU TRECUT SI ALTII PRIN CE TRECI TU, SI ITI SPUN DIN PROPRIE INITIATIVA CA VEI FI MAI APRECIATA IN TIMP CA NU APELEZI LA ACEST GEN DE SEX!
MULT NOROC!!


Nu stiu ce sa mai cred... e ciudat faptul ca incearca sa`mi puna conditii (e putin impropriu spus ,,conditii")...multumesc pentru raspuns
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 00:37
De la: DayC, la data 2010-03-01 18:51:06
De la: love_is_precious, la data 2010-02-28 21:47:39
De la: kudika117390, la data 2010-02-28 21:24:52Eu iti dau un sfat sa faci ceea ce simti tu ca e bine si pentru tine nu numai placerile lui .Fa-ti curaj si spune-i impresia ta despre acest subiect .O faci numai daca-ti face placere si basta .


Da dar ma gandesc si la placerile lui, la faptul ca vreau sa`l fac sa se simta bine alaturi de mine...mai ales ca relatia merge bine...eram dispusa sa accept deoarece initial era vorba sa facem amandoi...intre timp el s`a razgandit, zicand sa fac doar eu... asadar, refuzul lui categoric de a`mi face oral, ma determina sa cred ca i se pare ceva injositor...si atunci eu de ce i`as face?!


draga mea eu iti spun doar atat: eu nu am auzit vreo femeie sa faca intai ea...toate intai au primit si pe urma au facut si ele...mai ales prima data!..nu a fost deloc vorba de cerut sau de pretins. esti sigura ca te iubeste?


Nu stiu... e o persoana inchisa, nu prea vorbeste cu nimeni despre ceea ce simte... uneori ma face sa ma simt cea mai iubita fiinta de pe planeta, iar alteori e asa distant... nu stiu... iti multumesc pt raspuns
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 00:38
De la: kudika117390, la data 2010-03-02 17:51:14Draga mea ti-am mai spus sa faci cum ti-e dorinta si cum te simti tu mai bine.Nu te obliga nimeni sa faci ceea ce nu vrei .Trebuie sa fi mai hotarata in ce vrei sa faci .


iti multumesc pentru raspuns... acum sunt mai nehotarata ca oricand... nu stiu ce sa fac..
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 00:40
De la: panduru88, la data 2010-03-03 22:57:54 cand iubesc , iubesc nu-mi fac probleme, si vreau sa fiu iubit, iubirea inseamna sa raspunzi cu aceeasi moneda, nu mai cere sfaturi, invata sa simti, numai tu poti afla raspunsul, depinde de standardele tale, nu va mai inteleg draga femela..... totul se traduce prin feromonii...e ca parfumul...iti place sau nu...


multumesc pentru sfat
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hy 4 De la: scorpio67 25 Mai 2010 10:38
........... 17 De la: iry24 11 Ianuarie 2009 00:23
oare? 7 De la: Gelico 4 Septembrie 2011 14:48
Prea mamos!!!:O 66 De la: franziska_eu 20 Februarie 2012 19:53
singerare la pierderea virginitatii 23 De la: darksukkubus69 24 Mai 2010 19:02