Setari Cookie-uri

Sunt complexata! Un sfat va rog...

Iubita, daca tu simti ca nu vrei sa faci acest pas nu esti obligata cu nimic fata de el. Sincer comportamentul lui lasa mult de dorit, prin faptul ca initial a propus sa faceti amandoi, iar acum are pretentia sa faci doar tu!
Intr-o relatie acest lucru trbuie sa fie reciproc si de obicei barbatul trebuie sa faca primul pas pt a-si ajuta partenera sa scape de inhibitii. Daca el nu vrea sa-ti faca- nu faci nici tu! Eu personal am primit pana acum sex oral, dar nu am simtit dorinta sa intorc "favorul". Doar cu actualul iubit, care e si logodnicul meu am facut acest pas. Take care si nu te lasa folosita!
Diana2004
Postat pe 5 Aprilie 2010 11:35
De la: Diana2004, la data 2010-04-05 11:35:15Iubita, daca tu simti ca nu vrei sa faci acest pas nu esti obligata cu nimic fata de el. Sincer comportamentul lui lasa mult de dorit, prin faptul ca initial a propus sa faceti amandoi, iar acum are pretentia sa faci doar tu!
Intr-o relatie acest lucru trbuie sa fie reciproc si de obicei barbatul trebuie sa faca primul pas pt a-si ajuta partenera sa scape de inhibitii. Daca el nu vrea sa-ti faca- nu faci nici tu! Eu personal am primit pana acum sex oral, dar nu am simtit dorinta sa intorc "favorul". Doar cu actualul iubit, care e si logodnicul meu am facut acest pas. Take care si nu te lasa folosita!


Da, asa este... si mie mi se pare putin aiurea... si nu datorita faptului ca tanjesc sa mi se faca sau mai stiu eu ce... ci doar din cauza ca asta m`ar fi ajutat sa scap de inhibitii, m-ar fi facut sa simt ca suntem la egalitate, as fi stiut ca nu ma va privi cu alti ochi dupa aceea...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curiozitati 15 De la: panduru88 15 Februarie 2010 22:00
Fantezii implinite...fantezii in asteptare ( sexuale evident :-P ) 273 De la: vas25 14 Iulie 2009 17:07
E BINE SA TE SPELI CU APA IN VAGIN? 52 De la: kudika414141 9 August 2011 17:42
Nu este greu de inteles...... 31 De la: kudika355568 22 Iulie 2012 17:06
CE PARERE AVETI DESPRE HOMOSEXUALITATE? 345 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:53