Setari Cookie-uri

Am vreo sansa?

Am si eu problema.Fetelor explicati-mi si mie cum ajungi de la "cel mai bun prieten" la "iubit"?Acum sa va si explic ceva:fata despre care este vorba mi-a zis ca eu sunt cel mai bun prieten al ei,si mi-a spus lucruri intime pe care numai eu le stiu(sau asa mi-a spus).Mi-a spus ca ea pana acum nu a fost niciodata cu adevarat fericita alaturi de un baiat,si ca doar eu o pot intelege cu adevarat.Crede ca nu o sa fie niciodata fericita pentru ca de la atatea suferinte nu mai pune sentimente in relatiile cu baietii.Acum este implicata intr-o relatie de 2 luni,spune ca nu este fericita pentru ca nu simte acea "scanteie" cand este cu el(si ca nu a simtit-o cu nimeni pana acum),desi el ii arata ca o iubeste ea pur si simplu nu simte acelasi lucru.Imi spune ca tine la mine extrem de mult,si ca le povesteste tuturor prietenelor ei despre mine si cat de bine se intelege cu mine(chiar asa e,am avut confirmari cand nu era de fata).Eu o iubesc foarte mult,pentru ca intotdeauna a fost foarte draguta cu mine si intotdeauna mi-a luat apararea.Mi-a spus in mai multe randuri ca ne-am potrivi,si ca i-ar placea foarte mult sa gaseasca pe cineva ca mine,si ca eu nu o pot face sa sufere niciodata pentru ca ea stie ca nu as fi in stare sa fac un lucru dupa care sa sufere din cauza mea.Sa-i spun direct ce simt despre ea,si ca as vrea sa fim impreuna nu cred ca tine,pentru ca imi repeta ca sunt prietenul ei cel mai bun,si nu as vrea sa o sperii si sa ne certam pentru ca ar insemna sfarsitu vietii pentru mine.Habar nu am ce sa fac sa-i arat ca in caz ca ma iubeste,si eu simt acelasi lucru si ca nu are de ce sa-i fie frica de suferinta.Astept sfaturi si va rog sa fiti cat de cat seriosi.Daca mai aveti nevoie de niste detalii,just ask,I don't bite
_z_a_c_k_
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:08
acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...
blussy
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:01
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:05
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!


inca unu pt mine
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:17
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-10-20 00:17:14
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!


inca unu pt mine


intra repede la cafenea! am facut o mentiune intarziata....
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:18
De la: _z_a_c_k_, la data 2009-10-19 22:08:55Am si eu problema.Fetelor explicati-mi si mie cum ajungi de la "cel mai bun prieten" la "iubit"?Acum sa va si explic ceva:fata despre care este vorba mi-a zis ca eu sunt cel mai bun prieten al ei,si mi-a spus lucruri intime pe care numai eu le stiu(sau asa mi-a spus).Mi-a spus ca ea pana acum nu a fost niciodata cu adevarat fericita alaturi de un baiat,si ca doar eu o pot intelege cu adevarat.Crede ca nu o sa fie niciodata fericita pentru ca de la atatea suferinte nu mai pune sentimente in relatiile cu baietii.Acum este implicata intr-o relatie de 2 luni,spune ca nu este fericita pentru ca nu simte acea "scanteie" cand este cu el(si ca nu a simtit-o cu nimeni pana acum),desi el ii arata ca o iubeste ea pur si simplu nu simte acelasi lucru.Imi spune ca tine la mine extrem de mult,si ca le povesteste tuturor prietenelor ei despre mine si cat de bine se intelege cu mine(chiar asa e,am avut confirmari cand nu era de fata).Eu o iubesc foarte mult,pentru ca intotdeauna a fost foarte draguta cu mine si intotdeauna mi-a luat apararea.Mi-a spus in mai multe randuri ca ne-am potrivi,si ca i-ar placea foarte mult sa gaseasca pe cineva ca mine,si ca eu nu o pot face sa sufere niciodata pentru ca ea stie ca nu as fi in stare sa fac un lucru dupa care sa sufere din cauza mea.Sa-i spun direct ce simt despre ea,si ca as vrea sa fim impreuna nu cred ca tine,pentru ca imi repeta ca sunt prietenul ei cel mai bun,si nu as vrea sa o sperii si sa ne certam pentru ca ar insemna sfarsitu vietii pentru mine.Habar nu am ce sa fac sa-i arat ca in caz ca ma iubeste,si eu simt acelasi lucru si ca nu are de ce sa-i fie frica de suferinta.Astept sfaturi si va rog sa fiti cat de cat seriosi.Daca mai aveti nevoie de niste detalii,just ask,I don't bite


Situatii de genul asta... sunt nenumarate. Numai ca, de cele mai multe ori.. protagonistii sunt ceva mai marisori.. cu ceva mai multa experienta de viata. Care, datorita unor esecuri repetate... refuza sa vada dragostea langa ei, tocmai pentru a nu fi dezamagiti din nou. Si atunci.. prefera s-o pastreze ca pe o prietenie. Uneori e de ajuns o scanteie ca dragostea sa se aprinda si sa dainuie.
Ceea ce, mi-e teama ca, datorita varstei si lipsei de experinta in cazul vostru.. nu se va intampla. E posibil sa ma insel.. dar nu cred.
rashela
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:47
De la: _z_a_c_k_, la data 2009-10-19 22:08:55Sa-i spun direct ce simt despre ea,si ca as vrea sa fim impreuna nu cred ca tine,pentru ca imi repeta ca sunt prietenul ei cel mai bun,si nu as vrea sa o sperii si sa ne certam pentru ca ar insemna sfarsitu vietii pentru mine.Habar nu am ce sa fac sa-i arat ca in caz ca ma iubeste,si eu simt acelasi lucru si ca nu are de ce sa-i fie frica de suferinta.Astept sfaturi si va rog sa fiti cat de cat seriosi.Daca mai aveti nevoie de niste detalii,just ask,I don't bite


Ok, hai sa vedem ce variante ai!
- Sa ii spui direct si ea sa fuga. Dar, tot asa de bine poate sa nu fuga ci sa constientizeze ca si ea simte la fel
- Sa nu-i spui nimic si sa urmaresti in continuare, de pe margine.. cum schimba o nefericire cu alta.

Ce alegi? Sa fiu sincera, eu as alege un moment potrivit si i-as spune adevarul. Oricum nu iti este iubita, deci nu pierzi iubirea ei. Dar.. o poti castiga. Si.. inca ceva. Daca ea tine cu adevarat la tine ca prieten. atunci acest lucru nu are de ce sa o deranjeze. O sa zambeasca, o sa se simta flatata... si o sa continuati relatia de prietenie ...

VezI? De-asta iti spuneam mai sus.. ca are si experienta de viata un cuvant de spus.
rashela
Postat pe 20 Octombrie 2009 00:55
De la: _z_a_c_k_, la data 2009-10-19 22:08:55Am si eu problema.Fetelor explicati-mi si mie cum ajungi de la "cel mai bun prieten" la "iubit"?Acum sa va si explic ceva:fata despre care este vorba mi-a zis ca eu sunt cel mai bun prieten al ei,si mi-a spus lucruri intime pe care numai eu le stiu(sau asa mi-a spus).Mi-a spus ca ea pana acum nu a fost niciodata cu adevarat fericita alaturi de un baiat,si ca doar eu o pot intelege cu adevarat.Crede ca nu o sa fie niciodata fericita pentru ca de la atatea suferinte nu mai pune sentimente in relatiile cu baietii.Acum este implicata intr-o relatie de 2 luni,spune ca nu este fericita pentru ca nu simte acea "scanteie" cand este cu el(si ca nu a simtit-o cu nimeni pana acum),desi el ii arata ca o iubeste ea pur si simplu nu simte acelasi lucru.Imi spune ca tine la mine extrem de mult,si ca le povesteste tuturor prietenelor ei despre mine si cat de bine se intelege cu mine(chiar asa e,am avut confirmari cand nu era de fata).Eu o iubesc foarte mult,pentru ca intotdeauna a fost foarte draguta cu mine si intotdeauna mi-a luat apararea.Mi-a spus in mai multe randuri ca ne-am potrivi,si ca i-ar placea foarte mult sa gaseasca pe cineva ca mine,si ca eu nu o pot face sa sufere niciodata pentru ca ea stie ca nu as fi in stare sa fac un lucru dupa care sa sufere din cauza mea.Sa-i spun direct ce simt despre ea,si ca as vrea sa fim impreuna nu cred ca tine,pentru ca imi repeta ca sunt prietenul ei cel mai bun,si nu as vrea sa o sperii si sa ne certam pentru ca ar insemna sfarsitu vietii pentru mine.Habar nu am ce sa fac sa-i arat ca in caz ca ma iubeste,si eu simt acelasi lucru si ca nu are de ce sa-i fie frica de suferinta.Astept sfaturi si va rog sa fiti cat de cat seriosi.Daca mai aveti nevoie de niste detalii,just ask,I don't bite

esti barbat...fa pasul vezi ce iese
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:51
De la: _z_a_c_k_, la data 2009-10-19 22:08:55...................


ai sanse ca.ca.lau.
numa' sa nu dai muci-n baltoaca de acid hialuronic!!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:54
si rezumatu'???
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:56
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 11:56:38si rezumatu'???


ti-e lene sa citesti!???

el cu ea erau prieteni. el vrea mai mult. ea-i in incertitudine.
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:58
pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:08
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:08:07pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...



iau un red bull.
cica da aripi!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:10
spor la baut!
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:14
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:14:47spor la baut!


iti da inteligenta p-afara!!!?
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:24
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?
blussy
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:44
De la: blussy, la data 2009-10-20 13:44:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?


multumesc!!!!!!!!!!!! in cazul asta.....
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:57
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 12:10:12
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:08:07pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...



iau un red bull.
cica da aripi!


iata ce ai scris tu "iau un red bull". la cine da inteligenta pe din-afara????ca ai vrut sa spui ceva si te-ai balbait????
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:58
De la: blussy, la data 2009-10-20 13:44:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?

eu cred ca si ea il iubeste..insa ea nu zice nimik asteapta de la el...si el..este timid
asa ca eu zic sa treaca in actiune...sa ai spuna fetei ce simte...
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:26
pai spune i mai repede ce simti si fii pregatit ptr "scanteia" de care iti spunea ea ...sunt convinsa ca o sa iasa cevaaaaaaa.......poate ne spui si catzi ani avetzi pana te hotarasti ce si cum faci cu fata..bafta
mikydutza0202
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:40
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 13:58:53
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 12:10:12
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:08:07pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...



iau un red bull.
cica da aripi!


iata ce ai scris tu "iau un red bull". la cine da inteligenta pe din-afara????ca ai vrut sa spui ceva si te-ai balbait????


tzutzu, red bull-u' e pentru lenesi ca lecitina pentru uituci!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:45
De la: mikydutza0202, la data 2009-10-20 14:40:06pai spune i mai repede ce simti si fii pregatit ptr "scanteia" de care iti spunea ea ...sunt convinsa ca o sa iasa cevaaaaaaa.......poate ne spui si catzi ani avetzi pana te hotarasti ce si cum faci cu fata..bafta

sa ne povestesti..eu sunt nasa
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:45
daca vrea doua randuri de nasi sa mi spuna ca ma pun pe lista de asteptare
crisule ,tu sa ti pregatesti darul de nunta ...sigur sigur iese ceva d aici;)))
mikydutza0202
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:49
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 14:45:28
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 13:58:53
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 12:10:12
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:08:07pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...



iau un red bull.
cica da aripi!


iata ce ai scris tu "iau un red bull". la cine da inteligenta pe din-afara????ca ai vrut sa spui ceva si te-ai balbait????


tzutzu, red bull-u' e pentru lenesi ca lecitina pentru uituci!


deci nu.....nu ma plictisesc!
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:50
stiu si eu un caz asemanator...numai ca ea a venit la el si ia zis ca il iubeste si ca vrea sa fie cei mai buni prieteni(stiu..suna ciudat)
hmm..eu cred ca trebuie sa-i spui ceea ce simti pentru ea...nu cred ca o sa-i prierzi prietenia..dar totusi daca nu e reciproc sentimentul, se va schimba relatia voastra....
iacinta
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:50
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 14:50:27
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 14:45:28
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 13:58:53
De la: kudika075615, la data 2009-10-20 12:10:12
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 12:08:07pai si asa sunt 70 % din relatii! care-i drama? mi-e foarte lene...



iau un red bull.
cica da aripi!


iata ce ai scris tu "iau un red bull". la cine da inteligenta pe din-afara????ca ai vrut sa spui ceva si te-ai balbait????


tzutzu, red bull-u' e pentru lenesi ca lecitina pentru uituci!


deci nu.....nu ma plictisesc!



drept graiesti, ca nu prea tii!
geo_xx
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:51
De la: mikydutza0202, la data 2009-10-20 14:49:49daca vrea doua randuri de nasi sa mi spuna ca ma pun pe lista de asteptare
crisule ,tu sa ti pregatesti darul de nunta ...sigur sigur iese ceva d aici;)))

am niscai parale....da sa vaza ochii mei cum se termina povestea
cristiana_cris
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:29
De la: cristiana_cris, la data 2009-10-20 14:26:17
De la: blussy, la data 2009-10-20 13:44:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?

eu cred ca si ea il iubeste..insa ea nu zice nimik asteapta de la el...si el..este timid
asa ca eu zic sa treaca in actiune...sa ai spuna fetei ce simte...

foarte probabil sã-l iubeascã ºi ea, dupã descrierea lui zack. aºteptãm sã intre odatã ºi sã ne spunã câþi ani au... off, liceenii ãºtia...
blussy
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:08
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 13:57:39
De la: blussy, la data 2009-10-20 13:44:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?


multumesc!!!!!!!!!!!! in cazul asta.....

cu plãcere
auzi mãi greierashule, dar tu eºti totuna cu greierash care avea la avatar torsul unui bãrbat?
blussy
Postat pe 20 Octombrie 2009 22:19
De la: blussy, la data 2009-10-20 22:19:25
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 13:57:39
De la: blussy, la data 2009-10-20 13:44:19
De la: greierash_is_back, la data 2009-10-20 00:05:50
De la: blussy, la data 2009-10-20 00:01:22acum am vãzut þi-ai fãcut ºi topic, þi-am rãspuns în partea cealaltã. vãd cã aici descrii mai detaliat situaþia, dincolo era mai simplu îþi vorbeºte despre multe lucruri... þi-a spus ºi de ce continuã relaþia aceea dacã nu o mulþumeºte?
aaa... ºi încã un detaliu, ce vârstã aveþi voi doi? cã mie mi se pare cã încã sunteþi la liceu...


te rog!!!!!!! fa-mi un rezumat!

pt tine, greierash, rezumatul rezumatului: zack are o prietenã pe care de fapt o iubeºte ºi nu ºtie cum sa-i spunã. ºi ea þine mult la el, dar are un ºi iubit de 2 luni cu care încã n-am aflat de ce stã.
happy?


multumesc!!!!!!!!!!!! in cazul asta.....

cu plãcere
auzi mãi greierashule, dar tu eºti totuna cu greierash care avea la avatar torsul unui bãrbat?



io da...da...da....si era scris in relief BUG! de ce? ne-am certat??
greierash_is_back
Postat pe 20 Octombrie 2009 23:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati pleca de acasa la 18 ani? 19 De la: Eve_Evelyn_1 11 August 2013 14:54
Discutii cu soacra 37 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:22
sanatate si bani 1 De la: kudika_15159 29 August 2012 00:30
Ce sa mai fac?am ajuns la exasperare 12 De la: ionelaela 15 Martie 2010 21:33
invitatie 3 De la: ingeras_yella21 11 Octombrie 2009 23:57