Setari Cookie-uri

iubitul meu=egoist

De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-10-20 16:49:17
De la: pam, la data 2009-10-20 16:18:36Buna

Iubitul meu se gandeste doar la el,la ce i place lui,la ce are el nevoie,totul se reduce la el.Problema e ca a inceput sa se poarte din ce in ce mai urat si nu l mai vreau cu toate ca din pacate il iubesc.Eu cred ca el nu mai da 2 bani pe relatia asta.sta din inertie cu mine...partea proasta ca imi este atat de frica de singuratate incat ma agat ca proasta de el si ii accept toate toanele.Am incercat sa fiu cat mai explicita,acum intrebarea:cum dracu sa fac sa scap de dependenta asta si sa mi vad de viata?vreau sa mi treaca,sa mi fie indiferent sa nu l mai iubesc sa nu mai imi pese si cel mai important sa nu mai plang Imi face mai mult rau decat bine si e din ce in ce mai rau.
mersi


pfff...zici ca ai 17 ani nu 27. alte prob nu ai. sunteti cam ciudate unele....eu nu inteleg cum poti spune ca iubesti o pers care iti face rau sau care se comporta urat cu tine.


O fi masokista
Leia23
Postat pe 28 Noiembrie 2009 21:06
iubestete fata pe tine si dal mai la spate ca se poate tu nu ai constiinta sau esti dusa sa stai asa cu
GYPSI
Postat pe 28 Noiembrie 2009 21:09
Buna chiar nu stiu ce sa zic ...sunt in aceeasi situatie.de multe ori zic GATA dar apoi ma intorc iar si trec cu vederea.cred ca e obisnuinta de fapt sigur.relatia mea e de 3 ani si e la fel.Cred ca-l iubesc.nici eu nu mai stiu.sa speram ca isi vor reveni.pa pa...
gigela_plesanu
Postat pe 29 Noiembrie 2009 17:28
E o vorba din batrani" spera mata ca speri degeaba"
miss_darine
Postat pe 29 Noiembrie 2009 17:34
De la: pam, la data 2009-10-20 16:18:36Buna

Iubitul meu se gandeste doar la el,la ce i place lui,la ce are el nevoie,totul se reduce la el.Problema e ca a inceput sa se poarte din ce in ce mai urat si nu l mai vreau cu toate ca din pacate il iubesc.Eu cred ca el nu mai da 2 bani pe relatia asta.sta din inertie cu mine...partea proasta ca imi este atat de frica de singuratate incat ma agat ca proasta de el si ii accept toate toanele.Am incercat sa fiu cat mai explicita,acum intrebarea:cum dracu sa fac sa scap de dependenta asta si sa mi vad de viata?vreau sa mi treaca,sa mi fie indiferent sa nu l mai iubesc sa nu mai imi pese si cel mai important sa nu mai plang Imi face mai mult rau decat bine si e din ce in ce mai rau.
mersi




Cam prin aceeasi situatie sunt si eu...isi face toate placerile, mie sa imi faca un cadou ceva...o atentie cat de mika...nici nu se pune problema. E ok, am banii mei, sunt independenta financiar, dar ma astept sa fiu alintata si eu in aceasta relatie de 2 ani de zile, ca doar sunt fata si cum stiti si voi pentru noi conteaza mult detaliile indiferent cat de mici ar fi acestea. Totul sa fie numai pentru el...Nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi pe viitor daca acum e asa, cand inca suntem la inceput. Mi-e greu sa ma despart pentru ca il iubesc...stiti, prezentul imi spune sa raman, dar viitorul imi spune sa ma despart...Nici nu mai stiu ce sa fac...
AmaliaSissi
Postat pe 3 Decembrie 2009 13:21
De la: Leia23, la data 2009-11-28 21:06:09
De la: Ronnie_Coleman, la data 2009-10-20 16:49:17
De la: pam, la data 2009-10-20 16:18:36Buna

Iubitul meu se gandeste doar la el,la ce i place lui,la ce are el nevoie,totul se reduce la el.Problema e ca a inceput sa se poarte din ce in ce mai urat si nu l mai vreau cu toate ca din pacate il iubesc.Eu cred ca el nu mai da 2 bani pe relatia asta.sta din inertie cu mine...partea proasta ca imi este atat de frica de singuratate incat ma agat ca proasta de el si ii accept toate toanele.Am incercat sa fiu cat mai explicita,acum intrebarea:cum dracu sa fac sa scap de dependenta asta si sa mi vad de viata?vreau sa mi treaca,sa mi fie indiferent sa nu l mai iubesc sa nu mai imi pese si cel mai important sa nu mai plang Imi face mai mult rau decat bine si e din ce in ce mai rau.
mersi


pfff...zici ca ai 17 ani nu 27. alte prob nu ai. sunteti cam ciudate unele....eu nu inteleg cum poti spune ca iubesti o pers care iti face rau sau care se comporta urat cu tine.


O fi masokista


draga mea o vorba din batrani spune: ultimul e cel mai bun. te temi de singuratate? cauta pe altu si ala va deveni mai bun
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Decembrie 2009 13:41
draga mea dc eram in locul tau,nici nu mai stateam pe ganduri,viata e frumoasa si trebuie traita din plin,bucurate de tinerete cat poti,gasesteti altul si lasal pe al tau in plata domnului,numai cand te va pierde va vedea ce se intampla de fapt si cum a fost el si cum sa comportat cu tn.
Nu mai sta pe ganduri!!!!
pisoimikpitik
Postat pe 3 Decembrie 2009 13:49
De la: kudik071183, la data 2009-12-03 13:49:04draga mea dc eram in locul tau,nici nu mai stateam pe ganduri,viata e frumoasa si trebuie traita din plin,bucurate de tinerete cat poti,gasesteti altul si lasal pe al tau in plata domnului,numai cand te va pierde va vedea ce se intampla de fapt si cum a fost el si cum sa comportat cu tn.
Nu mai sta pe ganduri!!!!
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Decembrie 2009 21:03
De la: pam, la data 2009-10-20 16:18:36Buna

Iubitul meu se gandeste doar la el,la ce i place lui,la ce are el nevoie,totul se reduce la el.Problema e ca a inceput sa se poarte din ce in ce mai urat si nu l mai vreau cu toate ca din pacate il iubesc.Eu cred ca el nu mai da 2 bani pe relatia asta.sta din inertie cu mine...partea proasta ca imi este atat de frica de singuratate incat ma agat ca proasta de el si ii accept toate toanele.Am incercat sa fiu cat mai explicita,acum intrebarea:cum dracu sa fac sa scap de dependenta asta si sa mi vad de viata?vreau sa mi treaca,sa mi fie indiferent sa nu l mai iubesc sa nu mai imi pese si cel mai important sa nu mai plang Imi face mai mult rau decat bine si e din ce in ce mai rau.
mersi



hai sa fugim impreuna,eu muncesc ca un animal pentru multumirea femeilor....ma las mereu ultimul
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 Decembrie 2009 21:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa-mi ascult inima sau principiile? 143 De la: scorpio67 10 Iunie 2010 22:06
Ce fel de fete intalnim la astfel de saloane ? 160 De la: kudika029282 8 Aprilie 2010 22:16
vine ziua indragostitilor!!!!! 9 De la: deea_andrutza 10 Februarie 2009 10:05
sufar ca o proasta 20 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:46
egalitate??? 44 De la: micabis 17 Mai 2009 21:49