Setari Cookie-uri

vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc?

eu am luat nu mai unul dupa ce am luat eritromicina si era sa mor asa ca las-o balta pe mine ma intereseaza ce sa fac ca sa nu ma mai simt rau
kudika323116
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:18
mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...
G1ul1a
Postat pe 25 Septembrie 2010 21:30
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:30:39mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...


daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 Septembrie 2010 22:44
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03

daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

ce zici maica...ce zici?....io am supozitor...ie bun?
miss_darine
Postat pe 25 Septembrie 2010 22:52
De la: miss_darine, la data 2010-09-25 22:52:17
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03

daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

ce zici maica...ce zici?....io am supozitor...ie bun?


e bun la ceva? se ia cu apa?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 Septembrie 2010 22:53
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:30:39mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...


Spre suprinderea ta, sunte foarte multi oameni care au tot felul de probleme nasoale, psihice, iar cei din jurul lor nu sunt constienti de asta....motiv pt care isi imagineaza tot felul de torturi, uneori le pun si in practica...nu ai auzit niciodata de vreun sinucigas care aparent nu ar fi avut niciun motiv sa se omoare ?

Zilele trecute am intalnit o pustoaica, de 14 ani, fata de bani gata, are tot ce isi doreste sufletul ei, iesiri, prietene, haine, toate mofturile...insa ii lipseste ceva...si stii ce face ? Se mutileaza, se taie...si unii, in loc sa oajute, rad de ea, cu cat rad mai mult, cu atata se taie mai rau...am vb cu parintii ei, acum ce rezolva, e partea a 2a

Asa ca nu ai de unde sa stii care e ,,diliu'' si care nu, mai bine ne-am abtine din a face caterinca din asta ieftina !
Summer_
Postat pe 25 Septembrie 2010 22:57
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:53:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-25 22:52:17
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03

daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

ce zici maica...ce zici?....io am supozitor...ie bun?


e bun la ceva? se ia cu apa?

nope...se desfunda urechea a surda
miss_darine
Postat pe 25 Septembrie 2010 22:58
De la: miss_darine, la data 2010-09-25 22:58:50
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:53:19
De la: miss_darine, la data 2010-09-25 22:52:17
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03

daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

ce zici maica...ce zici?....io am supozitor...ie bun?


e bun la ceva? se ia cu apa?

nope...se desfunda urechea a surda


stau cu supozitoru-n mana si ma intreb daca viata ara sens!! ce cruda realitate, sa-ti gasesti alinarea intrun supozitor!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 Septembrie 2010 23:00
De la: Summer_, la data 2010-09-25 22:57:55

Spre suprinderea ta, sunte foarte multi oameni care au tot felul de probleme nasoale, psihice, iar cei din jurul lor nu sunt constienti de asta....motiv pt care isi imagineaza tot felul de torturi, uneori le pun si in practica...nu ai auzit niciodata de vreun sinucigas care aparent nu ar fi avut niciun motiv sa se omoare ?

Zilele trecute am intalnit o pustoaica, de 14 ani, fata de bani gata, are tot ce isi doreste sufletul ei, iesiri, prietene, haine, toate mofturile...insa ii lipseste ceva...si stii ce face ? Se mutileaza, se taie...si unii, in loc sa oajute, rad de ea, cu cat rad mai mult, cu atata se taie mai rau...am vb cu parintii ei, acum ce rezolva, e partea a 2a

Asa ca nu ai de unde sa stii care e ,,diliu'' si care nu, mai bine ne-am abtine din a face caterinca din asta ieftina !

mai mult ca sigur, pustoaica respectiva are bani si tot ceea isi doreste, dar nu cumva i-a lipsit ceea ce e mai important?...si anume iubirea sau apropierea parintilor?
miss_darine
Postat pe 25 Septembrie 2010 23:02
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:30:39mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...


daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

spor la luat ce vrei daca atata te duce mintea
G1ul1a
Postat pe 26 Septembrie 2010 11:24
De la: Summer_, la data 2010-09-25 22:57:55
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:30:39mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...


Spre suprinderea ta, sunte foarte multi oameni care au tot felul de probleme nasoale, psihice, iar cei din jurul lor nu sunt constienti de asta....motiv pt care isi imagineaza tot felul de torturi, uneori le pun si in practica...nu ai auzit niciodata de vreun sinucigas care aparent nu ar fi avut niciun motiv sa se omoare ?

Zilele trecute am intalnit o pustoaica, de 14 ani, fata de bani gata, are tot ce isi doreste sufletul ei, iesiri, prietene, haine, toate mofturile...insa ii lipseste ceva...si stii ce face ? Se mutileaza, se taie...si unii, in loc sa oajute, rad de ea, cu cat rad mai mult, cu atata se taie mai rau...am vb cu parintii ei, acum ce rezolva, e partea a 2a

Asa ca nu ai de unde sa stii care e ,,diliu'' si care nu, mai bine ne-am abtine din a face caterinca din asta ieftina !

da caterinca ieftin, m-am tot uitat pe forum si am ajuns la o concluzie, multe din subiectele deschise aici sunt pentru caterinca, altora chiar nu le vad rostul si uneori e bine sa fii sarcastic cu unii chiar daca este virtual, rautatea e o parte nascuta din bunatate
G1ul1a
Postat pe 26 Septembrie 2010 11:26
De la: miss_darine, la data 2010-09-25 23:02:06
De la: Summer_, la data 2010-09-25 22:57:55

Spre suprinderea ta, sunte foarte multi oameni care au tot felul de probleme nasoale, psihice, iar cei din jurul lor nu sunt constienti de asta....motiv pt care isi imagineaza tot felul de torturi, uneori le pun si in practica...nu ai auzit niciodata de vreun sinucigas care aparent nu ar fi avut niciun motiv sa se omoare ?

Zilele trecute am intalnit o pustoaica, de 14 ani, fata de bani gata, are tot ce isi doreste sufletul ei, iesiri, prietene, haine, toate mofturile...insa ii lipseste ceva...si stii ce face ? Se mutileaza, se taie...si unii, in loc sa oajute, rad de ea, cu cat rad mai mult, cu atata se taie mai rau...am vb cu parintii ei, acum ce rezolva, e partea a 2a

Asa ca nu ai de unde sa stii care e ,,diliu'' si care nu, mai bine ne-am abtine din a face caterinca din asta ieftina !

mai mult ca sigur, pustoaica respectiva are bani si tot ceea isi doreste, dar nu cumva i-a lipsit ceea ce e mai important?...si anume iubirea sau apropierea parintilor?

eu nu am avut parinti, au murit intr-un accident cand eram mica, am fost crescuta de un fel de matusa "Tamara" insa niciodata nu m-am bucurat de luxul ei desi nu a avut vreodata copii, niciodata nu am mancat impreuna cu ea sau sa vorbim, insa nu am fost complexata de asta am avut multi prieteni iar lipsa ei de iubire fata de mine a fost compensanta de ei, dupa ce a imbatranit matusa mea acum s-a schimbat mult, ma iubeste, iar in fetita mea mea vede copilul pe care si l-a dorit mereu... regreta ca la vremea respectiva nu m-a ajutat mai mult..si totusi nu am luat distonocalm
G1ul1a
Postat pe 26 Septembrie 2010 11:29
De la: G1ul1a, la data 2010-09-26 11:24:06
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-25 22:44:03
De la: G1ul1a, la data 2010-09-25 21:30:39mama ce greu bei furadan si gata
mama dar am o rautate in mine de nu pot sa ma abtin
acum serios subiectul mi s epare la mijto ce om care si-ar dori sa s esinucida vine s aintrebe pe un forum cum sa o fac..atunci e clar ca e diliu rau de tot, ori chiar se pliktiseste rau de tot, desi subiectul e de ras in realitate e demn de mila, daca cineva a deschis un astfel de subiect inseamna ca situatia este foarte grava si mai ales are nevoie de o rezolvare care cu siguranta nu va veni pe cale virtuala...


daca mai citesc asemenea texte, zau ca incep sa caut cutia cu distonocalm. sau diapazon d-ala!

spor la luat ce vrei daca atata te duce mintea


recunosc, am avut un moment de ezitare. da' acu' sunt covins!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Septembrie 2010 12:54
si eu am motiv serios si multe alte, poveste lunga......... eu cu 8 pastile de distonocalm 6 de coaxil mort de beat si nu am murit doar am dormit, si eu vreaus a fac asta de curind: uite cum , daca vrei sa te siucizi fara sa te chinui ia 2 prescriptii de pe net si scoatele la imprimanta sau pune pe cine are sati scoata, scri pe ea mirzapen, si pe alta xanax... iei 25 pastile de mirzaten 10 de xanax sa iei si distonocalmuri ..... SA NUU BEI NIMIC doar vei vomita afara ceai luat primadata mirzatenul de amorteste nu ti se face rau apoi restu poti sa mai iei si aspirina. agocalmin,, partea buna ee ca nu te chinui si mori destul de repede nu uita sa fii cu stomacul go poate un mar si 25 PASTILE de mirzaten si chiar mai mult de 10 pastile de xanax... daca mai eveti voi alte sugesti va rog sa le spuneti
unbaiat
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:52
si eu am motiv serios si multe alte, poveste lunga......... eu cu 8 pastile de distonocalm 6 de coaxil mort de beat si nu am murit doar am dormit, si eu vreaus a fac asta de curind: uite cum , daca vrei sa te siucizi fara sa te chinui ia 2 prescriptii de pe net si scoatele la imprimanta sau pune pe cine are sati scoata, scri pe ea mirzapen, si pe alta xanax... iei 25 pastile de mirzaten 10 de xanax sa iei si distonocalmuri ..... SA NUU BEI NIMIC doar vei vomita afara ceai luat primadata mirzatenul de amorteste nu ti se face rau apoi restu poti sa mai iei si aspirina. agocalmin,, partea buna ee ca nu te chinui si mori destul de repede nu uita sa fii cu stomacul go poate un mar si 25 PASTILE de mirzaten si chiar mai mult de 10 pastile de xanax... daca mai eveti voi alte sugesti va rog sa le spuneti
unbaiat
Postat pe 25 Octombrie 2010 15:52
Vr sh eo o iDee cm s m OmOr :-?

Daka ai vR idEe cv..otrava..pastile..:-??
kudika336755
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:41
De la: kudika336755, la data 2010-12-06 00:41:22Vr sh eo o iDee cm s m OmOr :-?

Daka ai vR idEe cv..otrava..pastile..:-??


cea mai buna otrava pentru tine e limba romana. daca te apuci de ea, in cateva zile creeru' se blocheaza si esti gatata!
geo_resuscitat
Postat pe 6 Decembrie 2010 13:39
De la: geo_resuscitat, la data 2010-12-06 13:39:56
De la: kudika336755, la data 2010-12-06 00:41:22Vr sh eo o iDee cm s m OmOr :-?

Daka ai vR idEe cv..otrava..pastile..:-??


cea mai buna otrava pentru tine e limba romana. daca te apuci de ea, in cateva zile creeru' se blocheaza si esti gatata!

cata rautate!
size_back
Postat pe 6 Decembrie 2010 13:41
De la: geo_resuscitat, la data 2010-12-06 13:39:56
De la: kudika336755, la data 2010-12-06 00:41:22Vr sh eo o iDee cm s m OmOr :-?

Daka ai vR idEe cv..otrava..pastile..:-??


cea mai buna otrava pentru tine e limba romana. daca te apuci de ea, in cateva zile creeru' se blocheaza si esti gatata!

Una d'asta ne omoara pe noi care citim. Cum mama dra... trec astea clasa ?
Geo...
luchianramona
Postat pe 6 Decembrie 2010 13:59
mmm! buna ramona


iti dai seama, daca te chema nicoleta, erau mai multi tzuci
geo_resuscitat
Postat pe 6 Decembrie 2010 14:02
De la: geo_resuscitat, la data 2010-12-06 14:02:02mmm! buna ramona


iti dai seama, daca te chema nicoleta, erau mai multi tzuci

La mine conteaza calitatea
luchianramona
Postat pe 6 Decembrie 2010 14:14
nu merita sa te sinucizi otikte prob ai avea inceark sa gasesty o cale de a trece ;peste viata e frumoasa si nu uita dupa furtuna apare soarele
kudika347872
Postat pe 3 Ianuarie 2011 22:20
De la: kudika347872, la data 2011-01-03 22:20:21nu merita sa te sinucizi otikte prob ai avea inceark sa gasesty o cale de a trece ;peste viata e frumoasa si nu uita dupa furtuna apare soarele

cateodata merita...nu mereu, insa cateodata merita
battleofwits
Postat pe 3 Ianuarie 2011 22:27
De la: battleofwits, la data 2011-01-03 22:27:03
De la: kudika347872, la data 2011-01-03 22:20:21nu merita sa te sinucizi otikte prob ai avea inceark sa gasesty o cale de a trece ;peste viata e frumoasa si nu uita dupa furtuna apare soarele

cateodata merita...nu mereu, insa cateodata merita

eu am incercat o data sa m sinucid si nu merita!Mai naspa a fost ca, dupa 30 de pastile de distonocalm am reusit doar sa stau 3 zile in intuneric cu tot felul de cosmaruri ,timp in care doctorii m-au tinut legata de pat ,fiindca eu tot cautam un geam sau o usa sa fug .Eu in schimb visam ca sunt sub daramaturile unui bloc prabusit de un cutremur si ,din punctul meu de vedere era normal sa caut o iesire.Avantajul a fost ca mi-am revenit si ,normal,in cele cateva zile petrecute la spital motivul sinuciderii nu mai era asa valabil .Acum am leucemie si din cauza tratamentului cu citostatice apare depresia si ,cand simt ca nu are rost sa traiesc ,sa incurc oamenii din jurul meu ,stiu ca e timpul sa ma duc la psihiatru .Partea frumoasa e ca nu mi sa pus nici o eticheta de nebun,nici medicamente psihotrope nu mi s-au recomandat,doctorul mi-a explicat pe intelesul meu ce se intampla si mi-a recomandat bilobil si niste pastile ptr reconstructia sistemului nervos ,ars de citostatice,vitamine si viata e iar interesanta .Traim in Romania ,viata nu poate fi frumoasa ,dar sinuciderea e cea mai proasta alegere,mai ales ca nu poti fi sigur ce gasesti dicolo de moarte.Nu mi-ar placea sa ma chinui o vesnicie cautand o iesire de sub un bloc daramat de un cutremur si sa nu o gasesc.
Daca cineva are ganduri negre sa se incuie 2 zile in casa ,apoi sa mearga la doctor si va afla ca timpul trece si ce era intr-o zi obstacol de netrecut se transforma intr-o bordura mica de trotoar,pe care o treci fara sa ridici mult piciorul
dariadraga
Postat pe 4 Ianuarie 2011 22:14
trei pastile sunt de ajuns! una dimineata, una la pranz si una seara.
geo_resuscitat
Postat pe 5 Ianuarie 2011 09:54
De la: geo_resuscitat, la data 2011-01-05 09:54:15trei pastile sunt de ajuns! una dimineata, una la pranz si una seara.


Sau cateva ture de bloc/casa te face sa dormi fara vise
Barbie30_
Postat pe 5 Ianuarie 2011 10:12

eu am incercat o data sa m sinucid si nu merita!Mai naspa a fost ca, dupa 30 de pastile de distonocalm am reusit doar sa stau 3 zile in intuneric cu tot felul de cosmaruri ,timp in care doctorii m-au tinut legata de pat ,fiindca eu tot cautam un geam sau o usa sa fug .Eu in schimb visam ca sunt sub daramaturile unui bloc prabusit de un cutremur si ,din punctul meu de vedere era normal sa caut o iesire.Avantajul a fost ca mi-am revenit si ,normal,in cele cateva zile petrecute la spital motivul sinuciderii nu mai era asa valabil .Acum am leucemie si din cauza tratamentului cu citostatice apare depresia si ,cand simt ca nu are rost sa traiesc ,sa incurc oamenii din jurul meu ,stiu ca e timpul sa ma duc la psihiatru .Partea frumoasa e ca nu mi sa pus nici o eticheta de nebun,nici medicamente psihotrope nu mi s-au recomandat,doctorul mi-a explicat pe intelesul meu ce se intampla si mi-a recomandat bilobil si niste pastile ptr reconstructia sistemului nervos ,ars de citostatice,vitamine si viata e iar interesanta .Traim in Romania ,viata nu poate fi frumoasa ,dar sinuciderea e cea mai proasta alegere,mai ales ca nu poti fi sigur ce gasesti dicolo de moarte.Nu mi-ar placea sa ma chinui o vesnicie cautand o iesire de sub un bloc daramat de un cutremur si sa nu o gasesc.
Daca cineva are ganduri negre sa se incuie 2 zile in casa ,apoi sa mearga la doctor si va afla ca timpul trece si ce era intr-o zi obstacol de netrecut se transforma intr-o bordura mica de trotoar,pe care o treci fara sa ridici mult piciorul[/quote]
wow.....stiu ca raspunzand aici vrei sa-i ajuti pe cei cu "ce-ar fi daca....? " .Totusi,dupa tentativa de sinucidere (candva) ,acum lupti pt viata....ce sa zic? wow......
nicossia
Postat pe 5 Ianuarie 2011 23:45
De la: nicossia, la data 2011-01-05 23:45:54wow.....stiu ca raspunzand aici vrei sa-i ajuti pe cei cu "ce-ar fi daca....? " .Totusi,dupa tentativa de sinucidere (candva) ,acum lupti pt viata....ce sa zic? wow......


asta e ironia vietii, numai dupa ce simti ca ai pierdut-o ajungi s-o pretuiesti asa cum trebuie ..d-aia e bine sa te "sinucizi" cateodata, altfel nu vei stii cu adevarat ce pierzi
battleofwits
Postat pe 5 Ianuarie 2011 23:50
cam vro 10 piseazale si iale asa praf in vro 2 minute nu mai simti nimic
kudika364074
Postat pe 6 Februarie 2011 14:44
De la: kudika364074, la data 2011-02-06 14:44:07cam vro 10 piseazale si iale asa praf in vro 2 minute nu mai simti nimic

dar cu soda caustica de ce nu incercati..iesiti mai ieftin
battleofwits
Postat pe 6 Februarie 2011 14:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scolioza idiopatica dorso- lombara 7 De la: kudika323590 29 Septembrie 2010 11:13
De 2 ori prin acelas lucru... 12 De la: kudika_5340 2 Mai 2012 17:57
Atac de panica 32 De la: 5 Iunie 2014 22:33
infectie urinara cu e coli 2 De la: lover_woman 30 Decembrie 2010 19:24
Un psihopat se poate indragosti ? 60 De la: Baiat_virgin 14 Ianuarie 2013 16:46