Setari Cookie-uri

nu stiu cum sa procedez...

buna,stiu k poate voi fi luata in deradere sau la misto de unii dintre voi insa sincer astept niste pareri sincere pt k eu una nu prea mai stiu cum sa procedez.
Sunt cu iubitul meu de 3 luni...stiu nu e mult dar e o relatie frumoasa care sper ca se va dezvolta in ceva frumos....nu am nimic ce sa ii reprosez decat un singur lucru:ne vedem destul de rar...el are un job destul de solicitant si in ultimul timp ne-am vazut poate o data pe saptamana si asta in weekend....am avut multe discutii pe tema asta ceruti chiar...el nu intelege de ce ma supar pt ca mi-a explicat ce si cum eu nu inteleg de ce daca ajunge de ex la 8 acasa, nu ne mai putem vedea ca e obosit ca bla bla....vb in schimb la tel destul de mult...am incredere in el stiu k este f dedicat job-ului dar mai sunt si eu pe aici ca sa zic asa.....a zis ca dupa ce trece perioada asta mai stresanta pt el o sa ne vdm mai des dar sincer nu stiu ce sa zic....si nici nu am fost la el acasa si nici el la mine ca sa zic k pot sa ii fac surprize de genul sa se trezeasca cu mine la usa,as vrea doar sa ne vedem mai des nu numai in weekend-uri
Cam asta ar fii in mare si pfuuu astept niste pareri.
Mutumesc
viviana23
Postat pe 25 Octombrie 2009 10:40
Adica sunteti de 3 luni impreuna, locuiti in acelasi oras, sunteti tineri iar el nu te-a dus niciodata la el acasa si va vedeti doar in weekenduri? O persoana care este interesata sau iubeste pe cineva, cu siguranta poate sa-si faca putin timp liber ZILNIC pentru a o vedea pe persoana draga. Asta imi denota doua lucruri: fie relatia voastra este foarte superficiala iar implicatia voastra afectiva este minima, fie are vreo nevasta si niste copii acasa si weekendul este singurul moment cand te poate vedea.
ffbianca85
Postat pe 29 Octombrie 2009 14:42
ffbianca85, cred ca ai avut dreptate pt ca vad ca nu a mai raspuns....
kudika062019
Postat pe 4 Noiembrie 2009 21:31
hmm,

cand aflii secretul sa-mi spui si mie, eu sunt intr-un caz similar, doar ca eu sunt 'nemultumitul'.
m_user
Postat pe 5 Noiembrie 2009 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa dau sau nu cartile pe fata? 50 De la: capsunik_luv 11 Decembrie 2009 23:12
Dragostea din trecut imi apare ca o fantoma 8 De la: elena1989 2 Aprilie 2013 03:39
De 7 ani il doresc!!!!! pls help !!! 43 De la: Karbon 24 Noiembrie 2009 22:37
iubire la distanta plz help il uit sau .....? 7 De la: tematoare 11 Aprilie 2010 22:49
Prea multe intrebari! 9 De la: alinutzzza_rbd 20 Decembrie 2008 18:49