Setari Cookie-uri

Sunt urata..:(

deci tocmai aseara m-a barfit un tip cum ca "ce moaca am" nici mie nu mi se pare ca sunt o creatura a naturii, chestia e ca aveam nevoie de acest tip sa ajung la un prieten de-al lui care-mi cam place
dar gandeste-te ca acelor baieti care spun ca esti urata, le-a cazut cu tronc o colega si mai urata ca tine (din acelea machiate)
An3lle
Postat pe 27 Ianuarie 2010 07:35
De la: One_simple_girl, la data 2009-11-06 15:22:40
Pana acum nu credeam asta , dar unii colegi imi spun.Si ma simt enorm de prost cand aud asta.ma intreb:ce`am facut sa merit asta? Nu stiu voi , dar mie nu mi se pare ca sunt asa de urata..
Defectele mele sunt:
-am multe alunita
-nasul umpic stramb (osul acela e umpic mai mare)
-parul pana la umeri...
chiar nu stiu ce sa fac...Nu am nici avantajul sanilor mari , nici al unei fete frumoase...Mama nu ma lasa cu machiaj ~X( SI NU AM CE FACE.
Unele colege se baga sub zeci de masti de fond de ten , insa in realitate sunt mult mai urate ca mine..Singurul avantaj al meu este ca nu prea am cosuri , doar cate 2-3 micute...
Cum pot sa trec peste asta? Nu vreau sa apelez la operatii estetice , dar as dori un sfat.Sunt sigura ca mai sunt fete care trec prin asta , va rog lasati-va parerea...:(




Schimbare de imagine :vestimentatie, tunsoare, poate o alta nuanta a parului,machiaj ,parfum....Totul e posibil ! O sa-ti placa ! Daca te vei vedea tu insati ca fiind frumoasa si iti vei iubi noua imagine, vei avea mai multa incredere in tine si asta se va vedea din noua ta atitudine ! Si toti te vor percepe asa ! In viata pentru orice exista un remediu ! Succes mult !
Lumos_Forever
Postat pe 31 Ianuarie 2010 11:06
Eu zic sa nu te mai simti complexata . Orice fata are farmecul ei ... si colegii sunt ei complexati la randul lor si se iau de tine ... important e sa fii o persoana care sa aiba oameni de calitate ce ii apreciaza calitatile intelectuale emotionale nu cele fizice
Calypso23
Postat pe 11 Februarie 2010 16:19
frumusetea trebuie sa o reflecti tu...sa fi increzatoare in tine.daca gandesti pozitiv si cei din jurul tau vor gandi la fel! asteapta sa mai cresti , sa te dezvolti...in feicare an ai sa obeserivi o noua schimbare la tine...
roz5blue6lila7
Postat pe 11 Februarie 2010 16:29
eu zic sa ii lasi pe toti aia care comenteaza in pace. ai sa vezi ca daca te vei simti bine in pielea ta, daca te vei considera macar draguta, daca vei fi increzatoare si vei arata asta, totul o sa fie bine. asa ma consideram si eu, urata. dar mi-a fost demonstrat de cateva ori ca nu sunt. daca tu te consideri urata, automat si ceilalti te vor considera la fel. deci cand te trezesti dimineata, uite-te in oglinda si spune-ti: Ce bine arat azi. imbraca-te dragut, foloseste un rimel, un luciu de buze, un parfum mai deosebit. penseaza-te (la un salon prima data) daca nu iti plac sprancenele tale. desi par nesimnificative toate detaliile astea, te vor face sa te simti mult mai increzatoare.
kudika067504
Postat pe 11 Februarie 2010 16:30
De la: iacinta, la data 2009-11-07 20:11:29cati ani ai?!
k dupa cum vorbesti, nu-ti dau mai mult de 16


da, ºi þie nu-þi dau mai mult de 74 de kg
misoginu
Postat pe 16 Februarie 2010 13:13
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-11 16:29:01frumusetea trebuie sa o reflecti tu...sa fi increzatoare in tine.daca gandesti pozitiv si cei din jurul tau vor gandi la fel! asteapta sa mai cresti , sa te dezvolti...in feicare an ai sa obeserivi o noua schimbare la tine...


pussy!
misoginu
Postat pe 16 Februarie 2010 13:14
De la: misoginu, la data 2010-02-16 13:14:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-11 16:29:01frumusetea trebuie sa o reflecti tu...sa fi increzatoare in tine.daca gandesti pozitiv si cei din jurul tau vor gandi la fel! asteapta sa mai cresti , sa te dezvolti...in feicare an ai sa obeserivi o noua schimbare la tine...


pussy!

cat mai e kg?
roz5blue6lila7
Postat pe 16 Februarie 2010 13:20
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 13:20:29
De la: misoginu, la data 2010-02-16 13:14:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-11 16:29:01frumusetea trebuie sa o reflecti tu...sa fi increzatoare in tine.daca gandesti pozitiv si cei din jurul tau vor gandi la fel! asteapta sa mai cresti , sa te dezvolti...in feicare an ai sa obeserivi o noua schimbare la tine...


pussy!

cat mai e kg?


chintalul în cazul tãu,nu ºtiu stabileºte-þi singurã preþul ca sã putem negocia ulterior.
misoginu
Postat pe 16 Februarie 2010 16:01
Cred ca exagerezi.Nu cred ca esti urata,fiecare este frumos in felul lui. Cand o sa mai cresti s au o sa fii suficient de mare,ai sa realizezi ce graozavii poti spune acm despre tn.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 16 Februarie 2010 16:36
cand eram la liceu aveam o fata chiar urata in clasa,un stuf care erau pe post de sprancene ca nu se pensa si mai erau si unite,cosuri,mergea si un pic cocosata si de parca astea nu erau de ajuns mai avea si par pe fata,cam mult,parca era barbat..toti care o vedeau ii zicea'femeia cu mustata' si sti ce? de aia nu mai putea ia,mergea cu fruntea sus acum ie la facultate,nu mai arata deloc ca inainte,o fluiera baietii sa o agate deci,mergi cu fruntea sus,nu esti urata
CORINA_SWEET_GIRL
Postat pe 16 Februarie 2010 17:05
Draga domnisoara, nu lua in seama sfaturile de la tipele astea ca ele vad ca nu stiu cum sta treaba pe lumea asta.

Ma gandesc ca atunci cand ai spus colegi te refereai la colege...asta inseamna ca ai 13-15 ani avand in vedere competitia sexuala de la inceputul pubertatii.

Stiu ca s-ar putea sa ma insel in cazul tau, dar cazuri extreme necesita masuri extreme si avand in vedere ca scrii pe un forum unde nu te putem verifica tind sa cred ce ai spus.
Incearca sa te machezi o data sa vezi daca diferenta este majora si daca da,(probabil multi au sa-mi dea in cap), cumparati cateva cosmetice si aranjeaza-te undeva in drum spre scoala sau chiar in toaleta.

Si nu uita sa ai incredere in tine, caci tu iti vei proiecta imaginea in ochii celorlalti.

Mult noroc








P.S. Dar cu baietii cum te intelegi? Ei cum te vad ?
mihaib
Postat pe 16 Februarie 2010 18:47
Nu conteaza prea mult cum arati, mai important e cum te simti. Aveam o colega in liceu despre care e putin spus ca era uratica, dar se simtea atat de bine in propria piele ca n-a dus niciodata lipsa de pretendenti, a avut tot timpul de unde alege si acum e casatorita, fericita, are un copil. Altele, chiar frumoase, au avut mult mai mult de suferit.
Desi acum s-ar putea sa ti se para important, o sa vezi ca nu-i chiar asa. Numai sa ai grija sa nu te sabotezi singura creandu-ti prea multe complexe. Cand iti mai spui ca esti urata, intreaba-te: la ce-mi foloseste sa ma vad asa? Pt. ca raspunsul e: la absolut nimic, eventual la a deveni o complexata, si nimeni nu se simte bine in preajma unor astfel de oameni.
kudika073773
Postat pe 16 Februarie 2010 21:10
Daca tu spui ca esti urata ,atunci de ce te astepti la altceva din partea celorlalti ?
Tropicana
Postat pe 16 Februarie 2010 21:48
Uite care-i treaba.
1. Esti din Moldova.
2. imi inchipui ca esti cam prin clasa a 7-a
3. in limba romana NU EXISTA "umpic" exista doar UN PIC - adica o picatura, doar putin.

si.... NU ESTI URATA!!!! asta cu siguranta!!! fiecare om este unic in felul lui. Incearca sa nu te supui celor din jurul tau in ideile lor. Stii povestea "Ratusca cea urata"? In general, ratustele urate se transforma... devin lebede. Trebuie sa te simti bine in pielea ta. Ceea ce eu regret este ca mama ta nu iti acorda suport - ajutor - in problema aceasta. Tu nu ar trebui sa ceri sfaturi de la noi, pe forum. In primul rand cu mama ta ar trebui sa discuti chestia asta, si apoi cu noi, aici. Natura compenseaza mereu. Exista un echilibru in tot ceea ce inseamna viata. In sensul ca daca ai o lipsa intr-o secventa de viata, vei capata un plus - intotdeauna - intr-un alt sector. Vezi??? Chiar tu ai spus ca nu ai cosuri - de exemplu. Stii ce este cel mai chinuitor pentru un adolescent??? COSURILE!!!! tu nu le ai. Incearca mereu sa gandesti inaintea celorlalti din jurul tau pentru a putea riposta inteligent in situatii pe care ei ti le fac a fi jenante. .... Si asta asa, ca sa te consolez, de mine radeau fetele ca am picioare urate. Erau rautacioase pe mine pentru ca ele vedeau ceva ce eu nu eram capabila sa vad la vremea aceea. AVEAM si AM niste picioare superbe. Esti FRUMOASA! Invata tu mai inainte de toti sa te iubesti. Daca tu nu te iubesti mai inainte de toti, cum ar putea altcineva sa te iubeasca??? Atunci cand te iubesti, tu insati capeti siguranta si radiezi in jurul tau o lumina speciala.Care atrage, care te pazeste, care te face puternica. HEY!!!!!!!!! Tu chiar nu vezi ca esti frumoasa???

(nu trebuie sa iti spuna nimeni lucrul asta. Tu il stii deja. Ai vazut Mihaela Radulescu ce nas are??? Crezi ca ea nu se putea opera sa isi faca un nasuc de papusa??? Dar acesta e farmecul ei. Si.... e o femeie a naibii de frumoasa!!!)
kudika086715
Postat pe 16 Februarie 2010 22:59
asculta frumoaso ca dupa cum te descri cu siguranta esti o persoana frumoasa tot ce vreau sa iti spun este sa nu te mai lasi intimidata de inganfati,stiu ca ai mai auzit ca adevarat frumusete vine din interior dar credema ca asa e pe cuvant de onoare cunosc multe persoane mai putin placut prin aspectul lor vizic dar datorita sufletului lor frumos si darul lor de a face oameni sa se simnta bn alaturi de ei sunt frumosi si chiar ai dori sa stai in preajma lor.tot ce iti trebuie este doar putina incredere in tine si au am trecut prin ce trci tu dar datorita studiilor mele in domeniul psihologiei am invatat sa ma apreciez singura pentru ca ceilalti te vad asa cum te vezi si tu.te pup dak vrei sa vb mia multe asta este id-ul meu:miki_maik_yo
kudika111127
Postat pe 17 Februarie 2010 17:58
De la: kudika086715, la data 2010-02-16 22:59:24Uite care-i treaba.
1. Esti din Moldova.
2. imi inchipui ca esti cam prin clasa a 7-a
3. in limba romana NU EXISTA "umpic" exista doar UN PIC - adica o picatura, doar putin.

si.... NU ESTI URATA!!!! asta cu siguranta!!! fiecare om este unic in felul lui. Incearca sa nu te supui celor din jurul tau in ideile lor. Stii povestea "Ratusca cea urata"? In general, ratustele urate se transforma... devin lebede. Trebuie sa te simti bine in pielea ta. Ceea ce eu regret este ca mama ta nu iti acorda suport - ajutor - in problema aceasta. Tu nu ar trebui sa ceri sfaturi de la noi, pe forum. In primul rand cu mama ta ar trebui sa discuti chestia asta, si apoi cu noi, aici. Natura compenseaza mereu. Exista un echilibru in tot ceea ce inseamna viata. In sensul ca daca ai o lipsa intr-o secventa de viata, vei capata un plus - intotdeauna - intr-un alt sector. Vezi??? Chiar tu ai spus ca nu ai cosuri - de exemplu. Stii ce este cel mai chinuitor pentru un adolescent??? COSURILE!!!! tu nu le ai. Incearca mereu sa gandesti inaintea celorlalti din jurul tau pentru a putea riposta inteligent in situatii pe care ei ti le fac a fi jenante. .... Si asta asa, ca sa te consolez, de mine radeau fetele ca am picioare urate. Erau rautacioase pe mine pentru ca ele vedeau ceva ce eu nu eram capabila sa vad la vremea aceea. AVEAM si AM niste picioare superbe. Esti FRUMOASA! Invata tu mai inainte de toti sa te iubesti. Daca tu nu te iubesti mai inainte de toti, cum ar putea altcineva sa te iubeasca??? Atunci cand te iubesti, tu insati capeti siguranta si radiezi in jurul tau o lumina speciala.Care atrage, care te pazeste, care te face puternica. HEY!!!!!!!!! Tu chiar nu vezi ca esti frumoasa???

(nu trebuie sa iti spuna nimeni lucrul asta. Tu il stii deja. Ai vazut Mihaela Radulescu ce nas are??? Crezi ca ea nu se putea opera sa isi faca un nasuc de papusa??? Dar acesta e farmecul ei. Si.... e o femeie a naibii de frumoasa!!!)


Exact!La fel cum spre exemplu Naomi putea sã-ºi penseze mai cu stil sprâncenele (puþin cam prea subþiri,de ce sã nu recunoaºtem).

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/2/2/7092/4003607/1/naomi.jpg
misoginu
Postat pe 18 Februarie 2010 20:58
De la: misoginu, la data 2010-02-16 13:13:18
De la: iacinta, la data 2009-11-07 20:11:29cati ani ai?!
k dupa cum vorbesti, nu-ti dau mai mult de 16


da, ºi þie nu-þi dau mai mult de 74 de kg

si eu tie 1....neuron
iacinta
Postat pe 19 Februarie 2010 10:06
De la: misoginu, la data 2010-02-16 16:01:00
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-16 13:20:29
De la: misoginu, la data 2010-02-16 13:14:44
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-02-11 16:29:01frumusetea trebuie sa o reflecti tu...sa fi increzatoare in tine.daca gandesti pozitiv si cei din jurul tau vor gandi la fel! asteapta sa mai cresti , sa te dezvolti...in feicare an ai sa obeserivi o noua schimbare la tine...


pussy!

cat mai e kg?


chintalul în cazul tãu,nu ºtiu stabileºte-þi singurã preþul ca sã putem negocia ulterior.





posteaza domne' mai des ca site-ul asta are nevoie de raspunsuri ca ale tale!!BRAVO esti belea!! am ris cu lacrimi!! da....ma intreb de unde le scoti?? ca imi plac teribil!! da' si mie niste lectii ca am nevoie !!
kudika132368
Postat pe 18 Martie 2010 14:02
SI eu am aceasta problema ma vad ingrozitor de urata,chiar dak nu m-ia zis nimeni asta asa mi se pare mie ,si atunci cand intreb o prietena spune nu-i adevarat esti draguta sau etc.dar nu se uita in ochi mei si imi dau seama k ma minte.Ma doare extrem de mult acest lucru mai ales cand ma privesc in oglinda si imi vad defectele park simt ca de la un timp imi pierd prietenele sau ca sunt ignorata de ele.Am nevoie de niste sfaturi pentru ca relatia mea cu familia nu e dechisa si nu vorbesc cu ei mai nimic nici macar cu propria mea sora mai mare,simt ca nu sunt inteleasa si ca nimeni nu vrea sa ma cunoasca sau alti care au facut-o regreta...:((id meu claudya_dya_clau
kudika152825
Postat pe 27 Martie 2010 21:44
De la: iacinta, la data 2010-02-19 10:06:35
De la: misoginu, la data 2010-02-16 13:13:18
De la: iacinta, la data 2009-11-07 20:11:29cati ani ai?!
k dupa cum vorbesti, nu-ti dau mai mult de 16


da, ºi þie nu-þi dau mai mult de 74 de kg

si eu tie 1....neuron

daca chiar vrei sa afli parerea despre cum arati...posteaza poze cit mai elocvente si cere comentarii despre cum arati...asa pe NV...desi nici acolo nu poti fi sigura 100%.
Un imparat a prins un tanar supus care vana pe domeniul lui. L-a
aruncat in temnita si ia spus ca-l va elibera daca va raspunde la
intrebarea: Ce vrea de fapt femeia?
Tanarul si-a chemat si a intrebat mama , sora, verisoara vecina, dar
nici una n-a putut sa dea un raspuns corect.
In fine a chemat si o vrajitoare batrana si urata.
Aceasta i-a promis ca-i spune raspunsul corect cu conditia ca dupa ce
va fi eliberat o va lua de sotie.
Neavand alta solutie tanarul a acceptat. Raspunsul dezvaluit de
vrajitoare a fost: Femeia, de fapt, doreste sa fie stapana propriei
vieti! Imparatul l-a eliberat imediat.

A urmat nunta si noaptea nuntii..Insa nu mica i-a fost mirarea cand in
pat a gasit o fata tanara si deosebit de frumoasa care i-a spus:
- Pentru ca te-ai tinut de cuvant jumatate de zi voi fi batrana si
urata iar calalata jumatate voi fi ca acum. Urmeaza ca tu sa alegi in
care jumatate de zi sa fiu tanara si in care sa fiu batrana.
Tanarul cazu pe ganduri: sa rada toti de el vazandu-l cu o batrana si
urata iar noaptea sa petreaca cele mai placute clipe alaturi de o
tanara fermecatoare sau sa se plimbe pe ziua cu cea mai frumoasa fata
printre oameni iar noaptea....In cele din urma tanarul i-a spus sa
aleaga ea cum crede ca e mai bine.
Imediat a venit si raspunsul: Voi fi tot timpul tanara si frumoasa
pentru ca am gasit barbatul care mi-a dat libertatea de a fi stapana
pe propria viata.



Morala :

NU CONTEAZA DACA O FEMEIE E FRUMOASA SAU URATA.

IN FOND, FIECARE E O VRAJITOARE !

RUY_BLAS
Postat pe 7 Mai 2010 14:10
Ma tavalesc de ras numai cadn vad titlul topicului...si zau ca imi este frica sa citesc si postul Ce ti-e ma vere si cu "fomeile"astea...ete asa se duce pe rapa feminitatea din noi...da tanti si eo sunt slaba..ca asa imi zice bunica...da sa ma vada de perfecta cand imi port hainele si vad ca imi vine perfect...de numa..numa
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 7 Mai 2010 14:14
In orice, pe lumea asta, exista legea compensatiei. O figura frumoasa poate ascunde un caracter de rahat, o silueta placuta poate ascunde o persoana superficiala si incapabila de sentimente sincere, in spatele unei perechi de ochelari grosi se poate ascunde cea mai frumoasa culoare a ochilor si asa mai departe. Oamenii te considera urata atunci cand TU singura te consideri urata.

Eu ma consider o persoana neatragatoare fizic, desi mi se spune ca arat bine. Tine de ceea ce vezi tu dimineata in oglinda. Si daca vrei sa par si destept, ia tablourile lui Picasso. Se vand FOARTE bine, desi... sincer? N-as vrea sa apar in vreunul din ele :D
Neamtu
Postat pe 7 Mai 2010 14:19
obs ca ai postat de ceva vreme "anuntul"tau,si as vrea sa adaug si eu ceva.parerea mea este ca nu ai de ce sa te simti urata,gandeste-te ca nimeni nu e perfect,nu esti perfecta dintr-un anumit punct de vedere insa cu siguranta defectul acela se pierde cand vine vorba de calitatile tale,Nici eu nu ma consider o frumusete rara,nu pun machiaj pe mine decat fff rar,insa nu de putine ori am fost apreciata de acest fapt.Uneori naturaletea este mult mai frumoasa decat dc te-ai ascunde in spatele make-upului,dc tu te consideri frumoasa ,asa te vor privi si ceilaltitrebuie sa ai mai multa incredere in tine,bafta pe viitor
adorrra
Postat pe 10 Mai 2010 21:02
Frumusetea,uratenia sunt trecatoare si relative.Ceea ce mie mi se parea frumos tie ti s-ar putea parea
urat si invers.Nu ar trebui sa pui la socoteala comentariile rautacioase ale colegilor,iti spun asta din experienta.Cand eram in generala pe la 13-14 ani am avut o problema cu tiroida si m-am ingrasat cu vreo 20 de kg,asa ca am avut parte de o gramada de apelative rautacioase din cauza baietilor.Vreo 2 ani mai tarziu,la liceu,slabisem ,iar colegii mei ,care ma chinuiau psihic in generala au inceput sa ma curteze,si uite asa am ajuns eu cea care ii ironiza si nu le dadeam atentie. Roata e rotunda si dak exteriorul nu e tocmai cum ti-ai dorii,interiorul poate compensa acele lipsuri!
annk48
Postat pe 30 Mai 2010 11:04
Sunt baiat si vreau sa spun ca nu exista fata urata. Am auzit si eu astfel de lucruri spuse unor fete din scoala de catre niste baieti prosti. Conteaza caracterul ... nu te cunosc dar ceva imi spune ca esti foarte de treaba si sufletul conteaza. Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul, si crede-ma nu sunt unu urat cu fata de capac de submarin cum ar crede unele fete daca ar citi mesajul aceste trimis de un baiat, asa ca stai linistita ca nici tu nu esti urata nici la aspect fizic, alunitele au farmecul lor si in rest ... oricine are defecte. Capul sus si termina cu tampeniile ... trebuie sa ai o parere buna despre tine ! Fa-ti cati mai multi prieteni ! Succes !!!!!!!!
kudika379979
Postat pe 29 Martie 2011 13:59
De la: kudika379979, la data 2011-03-29 13:59:42... Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul...


miiiiinti de ingheata apele iar pe viitor cand mai vezi pe cineva ca incepe cu "sincer ... bla bla bla" sa stii ca minte de nici el nu se crede

toti avem tiparele noastre de frumusete, insa ceea ce noua ni se pare frumos altora li se pare urat, si invers

battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 14:27
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 14:27:09
De la: kudika379979, la data 2011-03-29 13:59:42... Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul...


miiiiinti de ingheata apele iar pe viitor cand mai vezi pe cineva ca incepe cu "sincer ... bla bla bla" sa stii ca minte de nici el nu se crede

toti avem tiparele noastre de frumusete, insa ceea ce noua ni se pare frumos altora li se pare urat, si invers


hai recunoaste ca iti plac uratele cu tatele mari
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 17:28
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 17:28:21
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 14:27:09
De la: kudika379979, la data 2011-03-29 13:59:42... Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul...


miiiiinti de ingheata apele iar pe viitor cand mai vezi pe cineva ca incepe cu "sincer ... bla bla bla" sa stii ca minte de nici el nu se crede

toti avem tiparele noastre de frumusete, insa ceea ce noua ni se pare frumos altora li se pare urat, si invers


hai recunoaste ca iti plac uratele cu tatele mari


doar femeile frumoase


bineinteles cu tate mari
battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 17:58
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 17:58:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 17:28:21
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 14:27:09
De la: kudika379979, la data 2011-03-29 13:59:42... Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul...


miiiiinti de ingheata apele iar pe viitor cand mai vezi pe cineva ca incepe cu "sincer ... bla bla bla" sa stii ca minte de nici el nu se crede

toti avem tiparele noastre de frumusete, insa ceea ce noua ni se pare frumos altora li se pare urat, si invers


hai recunoaste ca iti plac uratele cu tatele mari


doar femeile frumoase


bineinteles cu tate mari

asa ca mine
http://www.youtube.com/watch?v=Tdu_2bEXeyc
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NOUTATI 4 De la: Diavolyta_ 20 Mai 2009 23:27
EU GAMENI SI EL TOT GEMENI :d 6 De la: Barbie30 19 Iunie 2010 22:03
aceeasi problema cu anaphielle 3 De la: turbo_flory 11 Noiembrie 2008 19:06
La Famiglia 2 De la: Iris4ever 31 Octombrie 2008 18:51
Decolorare ,decapaj sau :) direct vopsea:D? 7 De la: andreeamarcu94 28 Octombrie 2014 19:25