Setari Cookie-uri

Sunt urata..:(

De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:01:36
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 17:58:57
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 17:28:21
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 14:27:09
De la: kudika379979, la data 2011-03-29 13:59:42... Sincer, pe mine la o fata ma intereseaza mai mult caracterul...


miiiiinti de ingheata apele iar pe viitor cand mai vezi pe cineva ca incepe cu "sincer ... bla bla bla" sa stii ca minte de nici el nu se crede

toti avem tiparele noastre de frumusete, insa ceea ce noua ni se pare frumos altora li se pare urat, si invers


hai recunoaste ca iti plac uratele cu tatele mari


doar femeile frumoase


bineinteles cu tate mari

asa ca mine
http://www.youtube.com/watch?v=Tdu_2bEXeyc


nu inainte sa te joc putin ...http://www.youtube.com/watch?v=5ZhEp0jBVUE

battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 18:28
hai ca daca mai pui melodii de astea incepe sa ploua mai tare
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 18:31
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:31:33 hai ca daca mai pui melodii de astea incepe sa ploua mai tare


veziiiii!!!

cum te-am lasat singura cum a inceput ploaia

mai bine vi langa mine, unde e cald si bine
battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 18:44
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:44:24
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:31:33 hai ca daca mai pui melodii de astea incepe sa ploua mai tare


veziiiii!!!

cum te-am lasat singura cum a inceput ploaia

mai bine vi langa mine, unde e cald si bine

no, ca pana ajung la tine racesc de tot
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 18:51
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:51:00
De la: battleofwits, la data 2011-03-29 18:44:24
De la: ipahebirowtnod, la data 2011-03-29 18:31:33 hai ca daca mai pui melodii de astea incepe sa ploua mai tare


veziiiii!!!

cum te-am lasat singura cum a inceput ploaia

mai bine vi langa mine, unde e cald si bine

no, ca pana ajung la tine racesc de tot


neahhh ... o sa te sufoc cu caldura mea sufleteasca
battleofwits
Postat pe 29 Martie 2011 19:01
caldura ta...brrrrrrrrr deja mie frig
ipahebirowtnod
Postat pe 29 Martie 2011 19:05
pune-ti in valoare calitatile.faptu ca ai un ten frumos te poate ajuta.e bine ca nu ai nevoie de machiaj.nu trebuie sa asculti toate prostiile altora.sunt femei frumoase dar care nu ies in evidenta si femei mai putin frumosase dar care au acel ceva ce le face atragatoare.sunt destule exemple.
annna_larysssa
Postat pe 10 Aprilie 2011 16:04
fata stai fara griji ca esti frumoasa dar daca atunci cand vei fii la casa ta poti sa-ti faci implanturi sau operatii estetica
kudika386402
Postat pe 21 Aprilie 2011 13:43
pai :D eu am un defect incepand cu varsta de 3 ani...nu il zic nu ca miar fi rusine,nam de ce:))=)) la scoala ma acceptat lumea asa cum sunt, nu ma jicnit nimeni, si daca a facut'o a facut asta fara sa isi dea seama, fara sa fie adresat la adresa mea,sunt prieten cu toti colegii, am 100 si ceva de prietene:)) pana acuma...nush eu ma consider urat ...dar celorlalti nu li se pare asta deci totul e ok
kudika388555
Postat pe 29 Aprilie 2011 19:48
nu trebuia sa te simti urata ... cu totii suntem asa cum ne simtim ... asa cum vrem sa credem ca suntem .. uite id meu yo_yonik_2006 te astept sa vorbim ceao
kudika404042
Postat pe 18 Iunie 2011 23:11
Atat timp cat tu nu te simti frumoasa nici ceilalti nu te vad. Celelalte fete sunt pline de machiaje pentru ca sunt urate cu adevarat.Simte`te bine in pielea ta si in plus parerile sunt impartite.
Elyaa
Postat pe 19 Iunie 2011 20:08
De la: One_simple_girl, la data 2009-11-06 15:22:40
Pana acum nu credeam asta , dar unii colegi imi spun.Si ma simt enorm de prost cand aud asta.ma intreb:ce`am facut sa merit asta? Nu stiu voi , dar mie nu mi se pare ca sunt asa de urata..
Defectele mele sunt:
-am multe alunita
-nasul umpic stramb (osul acela e umpic mai mare)
-parul pana la umeri...
chiar nu stiu ce sa fac...Nu am nici avantajul sanilor mari , nici al unei fete frumoase...Mama nu ma lasa cu machiaj ~X( SI NU AM CE FACE.
Unele colege se baga sub zeci de masti de fond de ten , insa in realitate sunt mult mai urate ca mine..Singurul avantaj al meu este ca nu prea am cosuri , doar cate 2-3 micute...
Cum pot sa trec peste asta? Nu vreau sa apelez la operatii estetice , dar as dori un sfat.Sunt sigura ca mai sunt fete care trec prin asta , va rog lasati-va parerea...:(

esti exact cum vrei tu sa fii. o femeie nu neaparat frumoasa,dar inteligenta si cu multa atitudine face toti banii. conteaza enorm cata incredere ai in tine.
ego71
Postat pe 25 Iunie 2011 19:43
De la: One_simple_girl, la data 2009-11-06 15:22:40
Pana acum nu credeam asta , dar unii colegi imi spun.Si ma simt enorm de prost cand aud asta.ma intreb:ce`am facut sa merit asta? Nu stiu voi , dar mie nu mi se pare ca sunt asa de urata..
Defectele mele sunt:
-am multe alunita
-nasul umpic stramb (osul acela e umpic mai mare)
-parul pana la umeri...
chiar nu stiu ce sa fac...Nu am nici avantajul sanilor mari , nici al unei fete frumoase...Mama nu ma lasa cu machiaj ~X( SI NU AM CE FACE.
Unele colege se baga sub zeci de masti de fond de ten , insa in realitate sunt mult mai urate ca mine..Singurul avantaj al meu este ca nu prea am cosuri , doar cate 2-3 micute...
Cum pot sa trec peste asta? Nu vreau sa apelez la operatii estetice , dar as dori un sfat.Sunt sigura ca mai sunt fete care trec prin asta , va rog lasati-va parerea...:(


Buna,asculta-ma,fiecare e frumos in felul lui si nu trebue sa asculti toate tampeniile la toti,romanul e invatat sa jigneasca cat mai tare posibil, TU ESTI FRUMOASA ASA CUM ESTI,apoi frumusetea interioara e cea mai importanta.
kudika326239
Postat pe 18 Iulie 2011 10:29
Buna, stai linistita k nu exista om urat pe Pamant fiindca omul a fost creat dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu
ReBeDeLuL
Postat pe 8 August 2011 13:50
Frumusete
ReBeDeLuL
Postat pe 8 August 2011 13:53
S-a demonstrat ca frumusetea vine din interior!
ReBeDeLuL
Postat pe 8 August 2011 13:53
Un nou studiu confirma ceea ce stim deja cu totii, dar adeseori pierdem din vedere: "Frumusetea vine din interior!". Cu cat ai o personalitate mai placuta, cu atat esti considerata mai atragatoare.
ReBeDeLuL
Postat pe 8 August 2011 13:54
Un nou studiu confirma ceea ce stim deja cu totii, dar adeseori pierdem din vedere: “Frumusetea vine din interior!”. Cu cat ai o personalitate mai placuta, cu atat esti considerata mai atragatoare.
Studiul a aparut in editia din decembrie a revistei Personal Relationships. Realizat pe un esantion de 78 de studenti la o Universitate din nord estul Statelor Unite, studiul a verificat daca exista o legatura puternica intre personalitate si gradul de atractivitate.
Cele 78 de persoane intervievate au urmarit o serie de 36 de imagini cu persoane de sex opus. Ei au trebuit sa evalueze gradul de atractivitate a persoanelor prezentate folosind o scala de la 1 (extrem de neatractiv) la 10 (extrem de atractiv).
Apoi, li s-a distras o perioada atentie, astfel incat sa uite punctajul acordat fiecarei persoane. In partea a doua a studiului, subiectilor li s-au oferit si detalii legate de personalitate celor din imaginile prezentate. Unele persoane din imagini au fost prezentate drept inteligente, sincere, prietenoase, politicoase etc. Pentru prezentarea celorlalte persoane s-au folosit descrieri negative. De fiecare data, subiectii au trebuit sa puncteze din nou gradul de atractivitate.
Corelandu-se cele doua rezultate, s-a observat ca persoanele care nu arata foarte bine au primit un punctaj mai mare decat in primul experiment daca aveau personalitate placuta, iar cele frumoase, dar cu personalitate negativa au fost considerate mai putin atractive in a doua parte a experimentului. Aceste diferente au fost mai des intalnite in cazul femeilor intervievate, desi diferentele intre sexe nu au fost foarte mari.
Nu putem sa neglijam rolul al aspectului fizic, dar acesta nu este totul, iar personalitatea noastra da mai bine seama de relatiile pe care le stabilim cu ceilalti, de imaginea pe care o cream.
Si cu toate acestea, ne straduim mult mai mult sa aratam bine, decat sa lucram in... interior. Increderea in sine, abilitate de a ii face pe ceilalti sa se simta bine, capacitatea de a ne iubi pe noi insene sunt atuuri mult mai puternice, fie ca este vorba despre o relatie romantica sau una de prietenie. Este drept ca prima impresie ne-o formam pe baza aspectului fizic, dar tot la fel de adevarat este ca aparentele insala. In plus, frumusetea este trecatoare, iar o relatie cladita numai pe atractie fizica este asemenea unui castel de nisip. Daca punem la socoteala si faptul ca imaginea celorlalti despre noi depinde foarte mult de imaginea pe care o avem noi insene despre noi, atunci am gasit suficiente argumente pentru a dovedi si a ne dovedi ca frumusetea vine din interior!

ReBeDeLuL
Postat pe 8 August 2011 13:56
In fiecare dimineata cand te aranjezi in oglinda ridica-ti fruntea si uitete la calitatile pe care le ai si spune-ti in gand ca esti frumoasa........schimbati coafura ia pe tine o camasa si o fusta sau o rochita.....pune un zambet cand vorvesti, fi draguta cu lumea si mai ales cu persoanele care te apreciaza. Fata urata nu exista in aceasta lume, dar fete si femei nearanjate.Eu de mica am crezut ca sunt urata din cauza nasului, a cosurilor, eram imbracata numai sport...dupa primul iubit m-am schimbat coafura hainele...si vezi multe lucruri s-au schimbat de atunci. Nu am facut operati estetice si nu m-am dat cu farduri. M-am zis ca sunt o persoana frumoasa am primit de la Domnul un zambet senin pe care l-am aceptat...........
andrea083
Postat pe 14 Septembrie 2011 20:02
De la: andrea083, la data 2011-09-14 20:02:57In fiecare dimineata cand te aranjezi in oglinda ridica-ti fruntea si uitete la calitatile pe care le ai si spune-ti in gand ca esti frumoasa........schimbati coafura ia pe tine o camasa si o fusta sau o rochita.....pune un zambet cand vorvesti, fi draguta cu lumea si mai ales cu persoanele care te apreciaza. Fata urata nu exista in aceasta lume, dar fete si femei nearanjate.Eu de mica am crezut ca sunt urata din cauza nasului, a cosurilor, eram imbracata numai sport...dupa primul iubit m-am schimbat coafura hainele...si vezi multe lucruri s-au schimbat de atunci. Nu am facut operati estetice si nu m-am dat cu farduri. M-am zis ca sunt o persoana frumoasa am primit de la Domnul un zambet senin pe care l-am aceptat...........


Ai o problema cu ,,M-AM" asta.Cumva esti peltica in scris.
doi_ochi_caprui
Postat pe 14 Septembrie 2011 20:40
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-09-14 20:40:58

Ai o problema cu ,,M-AM" asta.Cumva esti peltica in scris.

de la coafura haine fara virgula i se trage
miss_darine
Postat pe 14 Septembrie 2011 21:17
De la: miss_darine, la data 2011-09-14 21:17:16
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-09-14 20:40:58

Ai o problema cu ,,M-AM" asta.Cumva esti peltica in scris.

de la coafura haine fara virgula i se trage


Oare?!
doi_ochi_caprui
Postat pe 15 Septembrie 2011 11:48
salut one-simple-girl!stiu ce simti pentru ca am patit si eu. eu m-am nascut cand erau probleme cu cernobilul si m-am nascut cu maxilarul cu probleme. la scoala toti spune-au ce fata am si pe strada cand veneam de la scoala intalnem grupuri de baieti si tot asa pateam.ca sa evit ma duceam prin zone unde nu era persoane ma duceam prin parc unde nu erau persoane si intr-o zi am dat de un cuplu care stateau pe banca si el i-a spus lui prietena lui ce fata am si bineinteles m-am simtit ingrozitor.am ajuns acasa si ma inchideam in baie si plangeam. si multe s-au intamplat.am fost la doctori sa vad ce pot sa fac cu maxilarul si toti spuneau la operatii la care familia nu era de acord pana am dat de o doctorita foarte buna si am avut aparat si numai eu stiu ce am tras si plangeam de durere. tot din cauza oamenilor pt ca nu aveam incredere in mine.nimeni nu este perfect.sa iti dau exemplu multe fete se machiaza de la 16-17 ani si te sperii cum arata la o anumita varsta dupa ce se demachiaza ce ten obosit au.sincer eu ma vopsesc imi fac sprancene,un pic de rimel si atat ca nici astea nu sunt asa de bunept ten si par ca sunt chimicale. incearca sa ai mai multa incredere in tine si sa fii puternica.daca vrei iti dau id de mess daca vrei sa vorbim.
kudika434010
Postat pe 15 Septembrie 2011 17:38
Nu am inteles, unde e uratenia? Machiajul ascunde doar varsta!
kudika438372
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:56
NU,VARSTA O ASCUNDE DOAR BUZUNARUL SAU GEANTA UNDE-TI TII BULETINUL...ESTE PE FORUM UNU RAMARU,IA LEGATURA CU EL,POATE O PUNETI DE O COMBINATIUNE
Indiana_Jones
Postat pe 18 Septembrie 2011 13:59
sunt fraieri nu-i lua in seama fi tu insati pentru ca asa e cel mai bn
kudika_930383
Postat pe 9 August 2013 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cearta cu finul 1 De la: kudika_1016692 5 August 2016 04:11
MA simt ca o tradatoare 89 De la: InDark 16 Martie 2009 23:38
vreau si eu ceva sfaturi... 7 De la: kudika082648 27 Noiembrie 2009 09:06
caut o tauroaica nascuta in 1975 , singura... 7 De la: one_size 29 Aprilie 2010 11:26
FAZAN NOU 40767 De la: loreceian 10 Februarie 2016 15:23