Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac

Am intalnit acum 2 luni ,un tip pe net .Totul a decurs foarte repede, am fost la el acasa , apoi la urmatoarele intalniri ,am inceput sa-i gatesc, sa-i splal , sa-i fac curat.
De la inceput avea chipurile grija de mine, mi s-a parut falsa , aveam probleme cu dantura si el vai sa–mi rezolv problema asta , sa mai ma ingras putin etc.
Mi-a zis ca a avut o iubita recent dar ca s-au despartit , ca tipa avea probleme cu starea emotionala si s-au despartit. El se mutase cu ea ,dar nu se mai intelegeau iar el s-a mutat cu mama lui. Am crezut ca fraiera.
Am uitat sa mentionez ca el nu are servici , a terminat o facultate dar de luni bune nu are servici iar tipa aia il sustinea cat au fost impreuna.
Mergeam des la cumparaturi desigur pe banii mei, mai avea si pretentii nu vroia orice , mancare cat mai naturala, imbracaminte de firma daca se poate, plus pretentii sa am grija de el .Ca fraiera faceam tot ce vroia el . Am observat ca din cand in cand el trebuia sa plece de acasa, chipurile mergea la un prieten cu care avea o mica afacere . Si asta se intampla mai ales in weekend-uri , dar ce n-am inteles de ce ramanea noaptea chipurile la prietenul lui.
Apoi treptat imi tot vb de tipa aia de dinaintea mea , ca se aranjeaza m ca face nu stiu ce , ca se imbraca de la firme etc , mai mereu imi vb de ea. Apoi incerca sa-mi spuna ca e inca prieten cu ea ca vrea s-o ajute sa treaca de animite temeri psihice ca efata buna si vrea s-o ajute.
Am zis in mintea mea ca nu e nimic rau in asta, doar ca dupa ce ne-am mutat impreuna ,el vb la incpeut pe ascuns pe mess cu ea , il suna mereu seara iar el fugea cu telefonul in alta camera sa nu aud ce vb .
Intr-o zi a recunoscut ca el e inca in relatie cu asta, ca nu poate sa renunte la ea , ca vrea sa ramana prieteni , iar eu o sa-i fiu sotie chipurile. Ca nu poate sa-i spuna de mine ,ca ar face stop cardiac , s-ar arunca de pe bloc , ca mai asteapta sa-si revina psihic si o sa-i spuna de noi. Mai in gluma mai in serios , zicea ca el are 2 fete , pe mine si pe aia ca s-ar insura cu amandoua. Dar in ultimul timp se poarta cu mine urat, imi vb in 2 peri ,ma insulta, jigneste, iar seara cu aia vb pe mess .Cat am stat impreuna in ultimele saptamani , s-a dus la ea de cateva ori si mereu noaptea dupa ora 8 , chipurile s-o ajute la treaba , dar de ce ramanea la ea noaptea , n-am inteles.
Acum cateva zile, mi-a zis ca el se insoara cu aia iar eu o sa-i fiu amanta ca nu vrea sa renunte la mine, am inceput sa plang ,i-am zis ca nu vreau sa fiu amanta nimanui ,iar el fara nici o srabatere imi zice,, atunci trebuie sa ne despartim’’ , am plans iar el ca vai nu a vb serios , ca cu mine se insoara , aia o sa-i fie amanta. Ca tipa si-a mai revenit din starea de deprimare si ca el e fericit ca a ajutat-o sa-si revina, ca o sa ramana ,, prieteni si la propriu si la figurat’’.
Acum e plecat la aia , ca l-a invitat la masa , l-a sunat aia , si-mi zice dute acasa ca eu ma duc la masa ca m-a invitat.
Ma simt folosita , cu mine sta ca n-are cine sa-l intretina , sta la mama lui dar nu are cine sa-i faca de mancare, curat etc decat fraiera de mine. Cu aia se va muta ,ca n-o sa stea prea mult la mama lui iar eu nu ama casa mea ,stau cu parintii .
Vreau sa ma ajutati ,il iubesc dar nu cred ca el da 2 bani pe mine , ce sa fac ?
kudika098484
Postat pe 1 Ianuarie 2010 22:59
nu vreau sa par rautacioasa dar te-a folosit
yulyana_c
Postat pe 2 Ianuarie 2010 00:47
Deci sa facem un mic rezumat: il stii de doua luni,il iubesti, ii esti menajera, ti-ai pus banii la bataie si el drept multumire vrea sa se insoare cu fosta sau ma rog, actuala! Tu te respecti vreun pic? Trezeste-te la realitate si da-i cu fleet!
miss_darine
Postat pe 3 Ianuarie 2010 13:14
cu prima ocazie cand pleaca....pana se intoarce sa fii plecata...nu te supara pe mine dar incearca sa nu ajungi proasta lui.....deja ptr el esti ...dar hai in fata noastra ridica te
alexuuu
Postat pe 3 Ianuarie 2010 16:34
DIN CATE SPUI TU ACESTA ARE PROBLEME CU CAPUL, SCUZA-MA DAR CRED CA ARE CEVA LA CREIER. EU CRED CA NU MERITA SA ITI PIERZI TIMPUL CU O ASEMENEA SPECIE,ASA CA LASA-L. CAUTA-TI UN OM CARE ARE NEVOIE DE IUBIRE, NU DE O MENAJERA.
alinuza73
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:15
oau!

dar ce, e prima ta relatie?
adica, de fapt, u cati ani ai?
ba nu, am inteles, atat de bun e sexul?

oricare ar fi raspunsul la aceste intrebari... nu te inteleg!
Boca
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:31
Ete eu nu pot sa inteleg... cum poti sa iubesti un om care te chinuie?????

valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:46
Nu pot sa cred cat te poti umili pt. un barbat,cand un barbat iti face atata rau iubirea dispare,cred ca pt. tine el a devenit o obsesie,iti place ce face cu tine?Dumnezeule chiar nu pot sa inteleg,tot ce trebuie sa faci e sa te desparti de el,sa-ti continui viata pana nu e prea tarziu.Trezeste-te ai doar o viata nu doua.
rahela11
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:50
Bai, nu mai mai copiati cu "nu inteleg" asta! alte idei nu va vin si voua?

Pfff!
Boca
Postat pe 16 Ianuarie 2010 11:57
Aha ....sunt doua!
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 12:54
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:35
De la: valivieru96, la data 2010-01-16 13:35:07


Bocaaaa unde esti ??
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:39
Boca, vali treceti la tzucareala ici'sa
mi se parea mie cunoscut topicul asta, da' la cate tute is p'aicea am zis ca mi se pare
miss_darine
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:43
De la: miss_darine, la data 2010-01-16 13:43:38Boca, vali treceti la tzucareala ici'sa
mi se parea mie cunoscut topicul asta, da' la cate tute is p'aicea am zis ca mi se pare


tzuc darine
valivieru96
Postat pe 16 Ianuarie 2010 13:46
De la: kudika098484, la data 2010-01-01 22:59:33Am intalnit acum 2 luni ,un tip pe net .Totul a decurs foarte repede, am fost la el acasa , apoi la urmatoarele intalniri ,am inceput sa-i gatesc, sa-i splal , sa-i fac curat.
De la inceput avea chipurile grija de mine, mi s-a parut falsa , aveam probleme cu dantura si el vai sa–mi rezolv problema asta , sa mai ma ingras putin etc.
Mi-a zis ca a avut o iubita recent dar ca s-au despartit , ca tipa avea probleme cu starea emotionala si s-au despartit. El se mutase cu ea ,dar nu se mai intelegeau iar el s-a mutat cu mama lui. Am crezut ca fraiera.
Am uitat sa mentionez ca el nu are servici , a terminat o facultate dar de luni bune nu are servici iar tipa aia il sustinea cat au fost impreuna.
Mergeam des la cumparaturi desigur pe banii mei, mai avea si pretentii nu vroia orice , mancare cat mai naturala, imbracaminte de firma daca se poate, plus pretentii sa am grija de el .Ca fraiera faceam tot ce vroia el . Am observat ca din cand in cand el trebuia sa plece de acasa, chipurile mergea la un prieten cu care avea o mica afacere . Si asta se intampla mai ales in weekend-uri , dar ce n-am inteles de ce ramanea noaptea chipurile la prietenul lui.
Apoi treptat imi tot vb de tipa aia de dinaintea mea , ca se aranjeaza m ca face nu stiu ce , ca se imbraca de la firme etc , mai mereu imi vb de ea. Apoi incerca sa-mi spuna ca e inca prieten cu ea ca vrea s-o ajute sa treaca de animite temeri psihice ca efata buna si vrea s-o ajute.
Am zis in mintea mea ca nu e nimic rau in asta, doar ca dupa ce ne-am mutat impreuna ,el vb la incpeut pe ascuns pe mess cu ea , il suna mereu seara iar el fugea cu telefonul in alta camera sa nu aud ce vb .
Intr-o zi a recunoscut ca el e inca in relatie cu asta, ca nu poate sa renunte la ea , ca vrea sa ramana prieteni , iar eu o sa-i fiu sotie chipurile. Ca nu poate sa-i spuna de mine ,ca ar face stop cardiac , s-ar arunca de pe bloc , ca mai asteapta sa-si revina psihic si o sa-i spuna de noi. Mai in gluma mai in serios , zicea ca el are 2 fete , pe mine si pe aia ca s-ar insura cu amandoua. Dar in ultimul timp se poarta cu mine urat, imi vb in 2 peri ,ma insulta, jigneste, iar seara cu aia vb pe mess .Cat am stat impreuna in ultimele saptamani , s-a dus la ea de cateva ori si mereu noaptea dupa ora 8 , chipurile s-o ajute la treaba , dar de ce ramanea la ea noaptea , n-am inteles.
Acum cateva zile, mi-a zis ca el se insoara cu aia iar eu o sa-i fiu amanta ca nu vrea sa renunte la mine, am inceput sa plang ,i-am zis ca nu vreau sa fiu amanta nimanui ,iar el fara nici o srabatere imi zice,, atunci trebuie sa ne despartim’’ , am plans iar el ca vai nu a vb serios , ca cu mine se insoara , aia o sa-i fie amanta. Ca tipa si-a mai revenit din starea de deprimare si ca el e fericit ca a ajutat-o sa-si revina, ca o sa ramana ,, prieteni si la propriu si la figurat’’.
Acum e plecat la aia , ca l-a invitat la masa , l-a sunat aia , si-mi zice dute acasa ca eu ma duc la masa ca m-a invitat.
Ma simt folosita , cu mine sta ca n-are cine sa-l intretina , sta la mama lui dar nu are cine sa-i faca de mancare, curat etc decat fraiera de mine. Cu aia se va muta ,ca n-o sa stea prea mult la mama lui iar eu nu ama casa mea ,stau cu parintii .
Vreau sa ma ajutati ,il iubesc dar nu cred ca el da 2 bani pe mine , ce sa fac ?



esti constienta ca te foloseste si tu tot mai stai cu el ?
si deschizi tombicuri....sa ce?
lasa-l naiba! ca nu e singuru barbat din lume !
doamne! ce va mai place sa isi bata joc de voi toti prostii!
blaa
Postat pe 16 Ianuarie 2010 14:03
OAUUUUUUUUUUUUUU, nu pot sa cred ca mai exista si femei de genul asta....... nu te supara dar SCAPA de el cat mai repede si nu inteleg cum de ai acceptat pana acum asa ceva
dienuscha
Postat pe 19 Ianuarie 2010 15:46
eu sunt un om tolerant....dar asta e bataie de joc...
monik21
Postat pe 19 Ianuarie 2010 16:40
mai fata pleaca de langa el pana nu-ti distrugi viata ...chiar nu vezi esti legata la ochii...barbatii sunt pe lumea asta cati vrei tu ....mandria ta de femeie unde este ?? este un animal ...bafta si rupe usa cat mai poti ...
kudika050830
Postat pe 19 Ianuarie 2010 21:30
Va meritati unul pe altul.

Barbati ca el exista pentru ca se gasesc proaste ca tine care sa-i intretina..
mihaib
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:52
De la: mihaib, la data 2010-01-21 16:52:34Va meritati unul pe altul.

Barbati ca el exista pentru ca se gasesc proaste ca tine care sa-i intretina..
yumy
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:53
De la: yumalai, la data 2010-01-21 16:53:39
De la: mihaib, la data 2010-01-21 16:52:34Va meritati unul pe altul.

Barbati ca el exista pentru ca se gasesc proaste ca tine care sa-i intretina..


mda... proaste?.... e putin spus! unde naiba e demnitatea?
Kitty_the_cat
Postat pe 21 Ianuarie 2010 16:57
parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
TangoFeliz
Postat pe 21 Ianuarie 2010 23:35
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-21 16:57:04
De la: yumalai, la data 2010-01-21 16:53:39
De la: mihaib, la data 2010-01-21 16:52:34Va meritati unul pe altul.

Barbati ca el exista pentru ca se gasesc proaste ca tine care sa-i intretina..


mda... proaste?.... e putin spus! unde naiba e demnitatea?


Cred ca e un pachet All Inclusive
mihaib
Postat pe 23 Ianuarie 2010 17:16
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-21 23:35:48parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
de ce crezi ca o femeie care iubeste poate ajunge carpa de sters pe jos a unui barbat??? e chiar asa o greseala asta.....
kudika029282
Postat pe 23 Ianuarie 2010 19:58
De la: kudika029282, la data 2010-01-23 19:58:57
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-21 23:35:48parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
de ce crezi ca o femeie care iubeste poate ajunge carpa de sters pe jos a unui barbat??? e chiar asa o greseala asta.....




Acuma sincer, e un lucru sa iubesti, si cu totul altul sa te lasi folosita in asa hal . Parerea mea .
anissya
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:06
De la: anissya, la data 2010-01-24 13:06:20
De la: kudika029282, la data 2010-01-23 19:58:57
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-21 23:35:48parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
de ce crezi ca o femeie care iubeste poate ajunge carpa de sters pe jos a unui barbat??? e chiar asa o greseala asta.....




Acuma sincer, e un lucru sa iubesti, si cu totul altul sa te lasi folosita in asa hal . Parerea mea .

dragostea cere multe sacrificii...si nu iti mai arde de iubire cand iti este burta goala....
kudika029282
Postat pe 24 Ianuarie 2010 17:25
trezeste-te...!!!se foloseste de tine si de aia!
roz5blue6lila7
Postat pe 24 Ianuarie 2010 17:32
De la: kudika029282, la data 2010-01-24 17:25:44
De la: anissya, la data 2010-01-24 13:06:20
De la: kudika029282, la data 2010-01-23 19:58:57
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-21 23:35:48parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
de ce crezi ca o femeie care iubeste poate ajunge carpa de sters pe jos a unui barbat??? e chiar asa o greseala asta.....




Acuma sincer, e un lucru sa iubesti, si cu totul altul sa te lasi folosita in asa hal . Parerea mea .

dragostea cere multe sacrificii...si nu iti mai arde de iubire cand iti este burta goala....




Mie sincer nu mi-ar mai arde de iubire dupa ce m-ar pune "iubi" sa-i gatesc, fac ordine in sertarul cu chiloti, spal rufele...dupa care tot el ar pleca pana la fosta sa vada asa...ce mai face .
Dar eu stiu? Poate sunt prea egoista si-ar trebui sa-mi satisfac barbatul in toate privintele, ca na..il iubesc.

anissya
Postat pe 24 Ianuarie 2010 18:53
pai daca el e cocalar tu ce esti?
felixcat
Postat pe 24 Ianuarie 2010 19:39
De la: anissya, la data 2010-01-24 18:53:40
De la: kudika029282, la data 2010-01-24 17:25:44
De la: anissya, la data 2010-01-24 13:06:20
De la: kudika029282, la data 2010-01-23 19:58:57
De la: TangoFeliz, la data 2010-01-21 23:35:48parca nu am vazut nici o postare a vreunui barbat pe aici. nu conteaza. eu zic sa pleci cat mai repede din acea relatie. daca se poate numi relatie o chestie in care tu esti doar carpa lui de sters pe jos.
daca nu faci asta, o sa-ti distrugi viata in mod sigur.
bineinteles, o sa plangi dupa el o vreme dar o sa-ti treaca. in schimb, daca vei ramane, o sa plangi TOATA VIATA! si cu lacrimi mult mai amare!

MAI BINE UN SFARSIT DE GROAZA DECAT O GROAZA FARA DE SFARSIT!
de ce crezi ca o femeie care iubeste poate ajunge carpa de sters pe jos a unui barbat??? e chiar asa o greseala asta.....




Acuma sincer, e un lucru sa iubesti, si cu totul altul sa te lasi folosita in asa hal . Parerea mea .

dragostea cere multe sacrificii...si nu iti mai arde de iubire cand iti este burta goala....




Mie sincer nu mi-ar mai arde de iubire dupa ce m-ar pune "iubi" sa-i gatesc, fac ordine in sertarul cu chiloti, spal rufele...dupa care tot el ar pleca pana la fosta sa vada asa...ce mai face .
Dar eu stiu? Poate sunt prea egoista si-ar trebui sa-mi satisfac barbatul in toate privintele, ca na..il iubesc.

pana sunt femei fraiere se gasesc destui barbati profitori care se folosesc de prostia femeilor
kudika029282
Postat pe 24 Ianuarie 2010 20:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubirea mea patimasa pentru un iranian 249 De la: c807 4 Ianuarie 2012 04:57
nedumerita 17 De la: simonycik 15 Septembrie 2009 17:30
Ce fel de fete intalnim la astfel de saloane ? 160 De la: kudika029282 8 Aprilie 2010 22:16
ce gandesc barbatii? 126 De la: marco918 27 Noiembrie 2010 21:35
ce stiti despre fecioara? 7 De la: one_size 19 Ianuarie 2010 14:26