Setari Cookie-uri

Sunt indragostita de doctorul meu si nu stiu cum sa afle asta!

De la: ramona_delux, la data 2010-01-18 22:24:18AM EU SOLUTIA....LA URMATOAREA SEDINTA VORBESTE NUMAI DESPRE LATURILE POZITIVE ALE VIETII TALE, FA-L SA CREADA CA ESTI FERICITA, CA VEZI VIITORUL ROZ, IMAGINEAZA-TI CA ESTI SHARON STONE, FII ELEGANTA, IAR ATUNCI CAND ...ZAMBESTI... NU II ZAMBI LUI, SA TE UITI REPEDE SPRE TAVAN, SAU SPRE UN OBIECT, DAR SA NU IL FIXEZI, LA URMA CAND IL SALUTI SA IL SALUTI RECE DAR CALD....ZAMBITOARE DAR GRABITA, CU SPATELE DREPT SI FRUNTEA IN SUS, CHIAR IN SUS, FA O PROBA....FII SIGURA DE TINE, SGUUURANTA ASTA ITI TREBUIE, CA DE AKOLO VOR VENI TOATE...NU IL LUA PREA IN SERIOS, POATE DESCOPERI CA APOI NICI NU ITI PLACE, ESTI INDRAGOSTITA DE UNUL DE CARE NU STII MAI NIMIK, IA-O INCET SI FINUT, FII FINUTA


Ai uitat sa ii zici sa poarte o rochie sexi, scurta, si...cel mai important sa nu poarte lenjerie intima !
Summer_
Postat pe 19 Ianuarie 2010 00:28
Ce bine ar fi ca, fiecare dintre noi,sã fie Sharon Stone!
Fetelor,treziți-vã la realitate!
Fiecare are partea ei de fericire, realã,palpabilã!
Tora___Tora___Tora__
Postat pe 19 Ianuarie 2010 01:05
Buna, eu nu as astepta sa termin terapia. Cand te duci dupa reteta lasa-i un bilet pe masa, asezat incat sa o vada dupa ce ai plecat. Scrie pe bilet numarul tau de telefon si daca te suna ai caz castigat, daca nu, vezi ce se intampla la urmatoarea sedinta. Iti doresc bafta!
Queennie11
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:22
si eu sunt indragostita de cineva si nu stiu cum sa afle asta... te inteleg...insa... ce sfaturi am primit eu vad ca ai primit si tu pe aici...:( ce as putea sa zic in plus doar ca va fi bine! indiferent ce se va întâmpla!
queen_mahesha
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:55
neata pentru care sunteti pe sait
sica_draguta
Postat pe 20 Ianuarie 2010 07:29
fetelor va-ti trezit
sica_draguta
Postat pe 20 Ianuarie 2010 07:31
Ai fost la control?Zi-ne si noua cum a fost...sunt asa curioasa !Du-te cu tupeu,fa ce crezi acolo si da o stire,colea.Iti tin pumnii orice ai face.
nicossia
Postat pe 21 Ianuarie 2010 12:41
De la: ella_2710, la data 2010-01-17 03:38:15Ahiii pacate!!! Lucreaza cumva la Alexandru Obregia, e super inalt si super bunaciune de-ti vine sa te urci pe pereti, n-are verigheta si in jur de 32 ani si o voce de te topesti? foarte tare, hai ca-i spun eu ca il placi!! sper sa ma pot abtine sa nu rad! da` chiar e bunaciune doctoru` ala,iti dau dreptate...da-mi un msg privat cu numele lui,sa fiu sigura ca ii spun cui trebuie si ca vorbim de aceeasi persoana... ma distrez teribil aici! ah, mai am o varianta, pot sa-i dau link-ul sa vada el singur confesiunea?!

Nu ella,multumesc pt "sfat"dar nu lucreaza unde zici tu!si oricum vom fi colegi din punct de vedere profesional,deci nu ma consider cu nimic mai prejos decat el si nu consider ca ma umilesc
kudika50ani
Postat pe 22 Ianuarie 2010 01:09
De la: Paloma85, la data 2010-01-10 21:55:47 Sa incep cu "inceputul",dupa examenul de licenta am ramas cu o mare problema de insomnie si sunt nevoita sa merg lunar la psihiatrie dupa reteta cu somniferul respectiv,deci trebuie sa spun ca nu am probleme cu "mansarda".Toata problema este ca m-am indragostit nebuneste de doctorul respectiv.Am nevoie de un sfat,cum sa ridic problema cu el despre acest sentiment,l-as vrea in viatza mea ,el tine mult la etica profesionala si tocmai de aceea nu stiu cum sa abordez subiectul acesta.Din cate am vazut nu poarta verigheta dar altceva nu stiu despre el.Help.astept un sfat despre cum as putea sa ridic problema ca de fapt sunt foarte interesata de el in plan personal si as vrea mai mult decat clasica relatie doctor-pacient

VA MULTUMESC PTR.SFATURI,DESI NU PREA AM AVUT TIMP SA RASPUND,SINCER CHIAR LE MULTUMESC ACELORA CARE CHIAR MI-AU RASPUNS INTR-UN MOD DECENT,MULTE PERSOANE POATE SUNT CURIOASE DE EVOLUTIA LUCRURILOR,DA,AM OBSERVAT DIN ATITUDINEA LUI CA ESTE INTERESAT DESI NU MI-A SPUS CONCRET,ORICUM AVEM MULTE IN COMUN,AM TERMINAT ACEEASI FACULTATE,HOBBY-URI SIMILARE...INCA MAI ASTEPT SI EU....
kudika50ani
Postat pe 22 Ianuarie 2010 01:34
Vrei sa faci bani mai usor?Iata o varianta:nu tb decat sa intri pe link-ul de mai jos,citesti despre ce e vb si vezi dc iti convine sau nu.N-ai nimic de pierdut si n-o sa ma apuc acum sa scriu toate etapele,pt k o sa ai destul de citit acolo,si cel mai bine,zic eu,e knd vezi cu ochii tai despre ce e vorba!
Incearca,n-ai de pierdut decat cateva minute in fata calculatorului si nu esti obligat sa te inscrii...
Ce zici,te-am facut curios/curioasa? ;)
Multa bafta!
com/pages/index.php?refid=adrianaciocovea














adrianaciocoveanu
Postat pe 23 Ianuarie 2010 14:32
nu cred ca e vorba d eiubir ein adevaratul sens al cuvintului. Cred ca iti face placere ca te asculta si t einteege, e profesia lui asta pina la urma ! poate ca iubit ii vei descoperi si multiutudinea de defecte. Nu e mai bine s ail iubesti acum , in taina si s aiti gasesti totusi alt bartbat pe care s ail iubesti cu adevarata si sa fiti ipreuna?
Aproape_eu
Postat pe 23 Ianuarie 2010 17:07
De la: kentfarafiltru, la data 2010-01-23 17:07:05nu cred ca e vorba d eiubir ein adevaratul sens al cuvintului. Cred ca iti face placere ca te asculta si t einteege, e profesia lui asta pina la urma ! poate ca iubit ii vei descoperi si multiutudinea de defecte. Nu e mai bine s ail iubesti acum , in taina si s aiti gasesti totusi alt bartbat pe care s ail iubesti cu adevarata si sa fiti ipreuna?

DA,M-AM GANDIT SI LA POSIBILATEA ACESTA DAR TOTUSI E GREU...
kudika50ani
Postat pe 24 Ianuarie 2010 14:07
e greu , totul egreu in viat ala un mioment dat cind vine vorba d eiubire si d esuflet. E greu dar nu e...imposibil. Macar incearca !
Aproape_eu
Postat pe 25 Ianuarie 2010 10:59
XxX:D:-*)))
deuxxx_ingerashul_tau___X_X_X___
Postat pe 29 Ianuarie 2010 13:43
nu este medic ginecolog si are 38 ani si este bestial din taote puctele de vedere
alenia
Postat pe 29 Ianuarie 2010 20:50
De la: alenia, la data 2010-01-29 20:50:00nu este medic ginecolog si are 38 ani si este bestial din taote puctele de vedere

e ORL-ist?
Lucia38
Postat pe 29 Ianuarie 2010 20:52
De la: Lucia38, la data 2010-01-29 20:52:22
De la: alenia, la data 2010-01-29 20:50:00nu este medic ginecolog si are 38 ani si este bestial din taote puctele de vedere

e ORL-ist?




... mai conteaza ce este ? ... cind o iau caldurile pe duduitza, pazea ... cu toate ca daca era vidanjor nu stiu cit ii mai crestea temperatura !!! ...
marco918
Postat pe 29 Ianuarie 2010 20:55
neata la toata lumea
nici acum nu ai dat-o la pace cu doctorul........naspa
mai insista nu te lasa.......
sica_draguta
Postat pe 30 Ianuarie 2010 08:24
cand doresti o pers din ce in ce mai mult chiar daca aveti 1,2,3........ani si toate momentele petrecute impreuna le traiesti la capacitate maxiama atunci e vorba de iubire.........daca tu il iubesti dar nu il doresti ca barbat de fiecare data la fel acolo e obisnuita instalata si nu e ok.............
sica_draguta
Postat pe 30 Ianuarie 2010 09:12
De la: marco918, la data 2010-01-29 20:55:22
De la: Lucia38, la data 2010-01-29 20:52:22
De la: alenia, la data 2010-01-29 20:50:00nu este medic ginecolog si are 38 ani si este bestial din taote puctele de vedere

e ORL-ist?




... mai conteaza ce este ? ... cind o iau caldurile pe duduitza, pazea ... cu toate ca daca era vidanjor nu stiu cit ii mai crestea temperatura !!! ...


dani_pisi
Postat pe 31 Ianuarie 2010 12:43
mult succes!
summer_75
Postat pe 26 Februarie 2010 17:59
dar tu cati ani ai Fatuco de ai luat-o razna in halul asta?
Mansarda ta are probleme duble,una asa cum o stii depresie insomnie,si cine mai stie ce barzauni mai ai,alta ca vrei cu tot dinadinsul sa fii iubita de un doctor,daca te duceai la un ginecolog sau la un stomatolog sant siguira ca nu te indragosteai de ei .Asta saracu isi exercita profesia pentru ca este platit ,dar sant sigura ca nu i-ar face placere sa se indragosteasca de o simpla pacienta.Ce s-ar intampla daca m-ar iubi toti nebunii pe care ii tratez?
Sant Psihiatra?1
kudika112838
Postat pe 27 Februarie 2010 12:37
are 40 ani .De ce ?
alenia
Postat pe 27 Februarie 2010 18:22
De la: alenia, la data 2010-02-27 18:22:23are 40 ani .De ce ?



Eu am bai 38 ani si ce daca
alenia
Postat pe 27 Februarie 2010 18:25
De la: kudika112838, la data 2010-02-27 12:37:03dar tu cati ani ai Fatuco de ai luat-o razna in halul asta?
Mansarda ta are probleme duble,una asa cum o stii depresie insomnie,si cine mai stie ce barzauni mai ai,alta ca vrei cu tot dinadinsul sa fii iubita de un doctor,daca te duceai la un ginecolog sau la un stomatolog sant siguira ca nu te indragosteai de ei .Asta saracu isi exercita profesia pentru ca este platit ,dar sant sigura ca nu i-ar face placere sa se indragosteasca de o simpla pacienta.Ce s-ar intampla daca m-ar iubi toti nebunii pe care ii tratez?
Sant Psihiatra?1

dupa cat de dragalasha esti, se vede ca lucrezi cu "nebuni" si nu cu pacienti!
miss_darine
Postat pe 27 Februarie 2010 18:25
De la: Paloma85, la data 2010-01-22 01:34:27
De la: Paloma85, la data 2010-01-10 21:55:47 Sa incep cu "inceputul",dupa examenul de licenta am ramas cu o mare problema de insomnie si sunt nevoita sa merg lunar la psihiatrie dupa reteta cu somniferul respectiv,deci trebuie sa spun ca nu am probleme cu "mansarda".Toata problema este ca m-am indragostit nebuneste de doctorul respectiv.Am nevoie de un sfat,cum sa ridic problema cu el despre acest sentiment,l-as vrea in viatza mea ,el tine mult la etica profesionala si tocmai de aceea nu stiu cum sa abordez subiectul acesta.Din cate am vazut nu poarta verigheta dar altceva nu stiu despre el.Help.astept un sfat despre cum as putea sa ridic problema ca de fapt sunt foarte interesata de el in plan personal si as vrea mai mult decat clasica relatie doctor-pacient

VA MULTUMESC PTR.SFATURI,DESI NU PREA AM AVUT TIMP SA RASPUND,SINCER CHIAR LE MULTUMESC ACELORA CARE CHIAR MI-AU RASPUNS INTR-UN MOD DECENT,MULTE PERSOANE POATE SUNT CURIOASE DE EVOLUTIA LUCRURILOR,DA,AM OBSERVAT DIN ATITUDINEA LUI CA ESTE INTERESAT DESI NU MI-A SPUS CONCRET,ORICUM AVEM MULTE IN COMUN,AM TERMINAT ACEEASI FACULTATE,HOBBY-URI SIMILARE...INCA MAI ASTEPT SI EU....

Lasa sa treaca putin timpul si ai sa vezi ce se intampla cand ve-ti fi colegi.
MULTA BAFTA!
anastas
Postat pe 28 Februarie 2010 10:57
nu stii cum sa afle?...de fapt nu stii cum sa aflii tu ce sanse ai...sa fii in vreun gen de realtii cu el in viitotul epropiat probabil...ca daca risti sa afle..si sa nu il intereseze...imi seamana asha...a lovitura...
andreea_n_x
Postat pe 28 Februarie 2010 11:44
Draga Paloma 85 .In primul rind medici sunt o categorie de oameni aparte .iti pot spune asta deoarece fie-mea e studenta in anul 3 la medicina si nu vede altceva in fata decit oase,muschii celule .Nu are timp sa se implica intr-o relatie serioasa.Este mult de invatat. Ramin asa mult dupa ce termina facultatea pentru ca au mult de studiat si in meseria lor studiul este totul .Pe urma juramintul lor este clar .Nu se implica emotional cu clienti.Termina tratamentul si vizitele la el si abia dupa aceea poti discuta de implicare. Nici eu nu port verigheta si nici sotul meu dar asta nu inseamna ca nu suntem casatoriti. Incearca si gasesteti si alte preocupari decit uitatul sau oftatul dupa doctor cum ar fi mersul la sala sau tenisul sau innotul .Practica un sport .In felul asta se rezolva si problema ta psihica .Angajazate si iti garantez ca te vei orienta spre un coleg sau spre sef aceasta afectiune numita dragoste pentru ca este o afectiune chimica . Relatia de cuplu nu este numai fluturasi in stomac ,urmaritul persoanei respective, intilniri spontane etc.Daca ai curaj zii direct in fata ,si spunei ca vrei sa inchei tratamentul si ca te muti la alt doctor . Scurt pe doi .Daca nu nu umbla cu tertipuri ca in telenovele ca o fi ca nu o fi ca o avea ca nu o avea .Eu zic ca duci lipsa de preocupare si ca esti un pic defazata .Apropo tu nu ai avut un prieten in facultate ? De ce te-ai despartit ? Nu cumva umbli din floare in floare si ti-a cam trecut vremea cu prostiile si acum te grabesti ca fata mare la maritat? Incearca si analizeazate inainte de a face pasi gresiti ca ai putea sa ajungi sa nu poti trece pe strada pe linga omul asta de rusine si sa fugi pe trotuarul celalalt!
geodezia
Postat pe 2 Martie 2010 11:41
eu zic ca are sanse..sunt studenta in anul 3 la medicina.. si ea a terminat deja facutlatea daca ati fost atenti.. DECI ARE TOATE SANSELE!! NU MAI FITRI RAUTACIOSI..IUBIREA NU ARE LIMITA DE VARSTA DE CARIERA.. NU MAI SUNTEM PE VREMEA CAND STAPANUL NU AVEA VOIE SA SE CASAT CU SERVITOAREA!!! PALOMA85, MULTU SUCCES!!! AS VREA SA TE ADAUG LA PRIETENI INSA NU STIU CUM S AFAC.. PUPICI
dr10mady
Postat pe 4 Martie 2010 00:21
SUPER TARE IDEEA ASTA! IMI PLACE!
dr10mady
Postat pe 4 Martie 2010 00:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ceva nemaipomenit! 15 De la: iulia069834 12 Decembrie 2009 17:12
salutare 6 De la: mirelamuresan 30 Martie 2009 22:47
eu sagetator el scorpion 31 De la: animallover 23 Iunie 2011 23:33
eu pesti el tot pesti 12 De la: kudika037361 13 Octombrie 2009 09:53
o relatie cu seful ... 15 De la: iulia_78 14 Ianuarie 2013 16:59