Setari Cookie-uri

O vreau innapoi :(

EU,fiind mai pragmatica,am sa-ti spun deschis:fata nu te mai vrea si ca "sa se scoata"da vina pe parinti.Ai avut ocazia 7 luni s-o convingi ca o iubesti,n-ai stiut sa folosesti timpul in favoarea ta,poate ca nu va iubiti atat de mult,asa ca fiecare pe drumul lui.Nu sunteti niste pusti!
viogen26
Postat pe 23 Februarie 2010 09:07
De la: viogen26, la data 2010-02-23 09:07:12EU,fiind mai pragmatica,am sa-ti spun deschis:fata nu te mai vrea si ca "sa se scoata"da vina pe parinti.Ai avut ocazia 7 luni s-o convingi ca o iubesti,n-ai stiut sa folosesti timpul in favoarea ta,poate ca nu va iubiti atat de mult,asa ca fiecare pe drumul lui.Nu sunteti niste pusti!


Ai mare dreptate, asa am incercat si eu 7 luni si acum imi vine sa imi dau pumni in cap , femeielesi... , asculta si mergi pe alt drum
heroes
Postat pe 23 Februarie 2010 09:10

Situatia e clara...Ea acum sta acasa cu parintii ei deci... intelegeti...ia spalat creierul .. am lasat o saptamana si ceva fara sa ii mai dau nic un semn .. e foarte rece si distanta ... dar sefereste sa ma vada ,, parerea e ca depinde de parintii ei financiar si lucrurile astea s-au vazut .... in fine daca e sa ma iubeasca cum zice ea timpul le va rezolva...Mi se pare penibil sincer ca la 27 de ani sa iti lasi viata condusa de parinti... In fine nu e prima relatie incheiata de parintii ei ... A mai avut 3 innainte de mine si tot din cauza lor s-au incheiat...
bronx
Postat pe 26 Februarie 2010 21:35
parerea mea e ca trebuie sa vb cu parintii ei !!! ei se tem intr-un fel sa-si "piarda" copilul,adik ca vor ramine singuri...oricum fiecare copil isi vede de viata lui...
Kattyy
Postat pe 4 Martie 2010 23:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sutienul fara spate si bretele 54 De la: liliac_ 27 Septembrie 2009 13:18
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47
Cum sa trec peste? 35 De la: emmely 21 August 2010 12:31
M-a parasit pentru fostul prieten! 8 De la: rodicapisica 23 Februarie 2010 10:30
mi-a dat papucii pe net....dar continua sa imi zica ca ma iubeste!!!!e posibil?? 37 De la: iocriss 19 August 2009 00:25