Setari Cookie-uri

vreau sa ma ajutati!va rog

Buna vreau si eu sfatu vostru.Am avut o relatie de 4 ani de zile,si acum vreo 2 luni de zile ne-am despartit.Motivu :era foarte agresiv,ma injura si ma facea in toate felurile posibile.Am trecut peste astea in sufletu meu ...eram fff suparata cand ma gandeam la cate mi-a facut.Si nu stiu daca as putea avea o alta relatie cu un baiat mie foarte frica sa nu mi se intample la fel asa cum am patito.Am mers la o nunta acum vreo 2 saptamani si am cunoscut un baiat foarte dragut.Nu a vb deloc cu mine cred ca era farte timid.In schimb vb foarte mult cu fratemiu.Ca vrea sa se vada cu mine,ca ii place foarte mult de mine.Am plecat de la nunta si a 2 zi a venit mireasa la mine si a inceput sa-mi povesteasca ca ii inebunit de mine ca vrea sa ne vedem cat mai repede posibil.Nu stiu ce sa fac...imi cam place de el ,dar mie foarte frica sa iubesc iara.Ce ma sfatuiti sa fac ?Sa accept sa ma vad cu el sau ?
kudika179795
Postat pe 3 Iulie 2010 12:15
De la: kudika179795, la data 2010-07-03 12:15:21Buna vreau si eu sfatu vostru.Am avut o relatie de 4 ani de zile,si acum vreo 2 luni de zile ne-am despartit.Motivu :era foarte agresiv,ma injura si ma facea in toate felurile posibile.Am trecut peste astea in sufletu meu ...eram fff suparata cand ma gandeam la cate mi-a facut.Si nu stiu daca as putea avea o alta relatie cu un baiat mie foarte frica sa nu mi se intample la fel asa cum am patito.Am mers la o nunta acum vreo 2 saptamani si am cunoscut un baiat foarte dragut.Nu a vb deloc cu mine cred ca era farte timid.In schimb vb foarte mult cu fratemiu.Ca vrea sa se vada cu mine,ca ii place foarte mult de mine.Am plecat de la nunta si a 2 zi a venit mireasa la mine si a inceput sa-mi povesteasca ca ii inebunit de mine ca vrea sa ne vedem cat mai repede posibil.Nu stiu ce sa fac...imi cam place de el ,dar mie foarte frica sa iubesc iara.Ce ma sfatuiti sa fac ?Sa accept sa ma vad cu el sau ....?
kudika179795
Postat pe 3 Iulie 2010 12:15
pai eu cred ca ai doua variante:
1.fugi toata viata de barbati pentru ca tie frica si ramai singurica tu cu tine
2.incerci sa vezi ce fel de baiat e ,nu toti sunt niste brute
Bafta!
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 12:35
pentru ca ai fost dezamagita o data,nu inseamna ca trebuie sa fugi toata viata de baietii.Se poate sa mai fi dezamagita de n- ori sau nu! dar asta nu inseamna ca nu poti gasi pe cineva care sa te iubeasca si sa fi fericita alaturi de el.
desi_desiree
Postat pe 11 Iulie 2010 21:29
*"baieti "si "sa fii"
desi_desiree
Postat pe 11 Iulie 2010 21:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Telenovela 12 De la: _Cryssa_ 11 Ianuarie 2011 09:12
Nu-l mai inteleg! 20 De la: lally2010 3 Ianuarie 2011 02:26
oare ma mai iubeste??? 34 De la: adrianolo2000 1 Decembrie 2010 19:07
Dilema mare,mon cher!Care ma poate servi cu un sfat....i-as fi recunoscatoare.... 25 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:45
Despre despartiri 1 De la: 15 August 2019 02:17