Setari Cookie-uri

oameni casatoriti care inseala

am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea
kudika012227
Postat pe 1 Martie 2010 16:51
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 16:51:31am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea


Si eu am oroare de analfabetzi!N-ai nici o sansa sa cunosti o femeie care n-ar da nici o unghie rupta pe tine!

Postat pe 1 Martie 2010 17:05
avem sentimente reciproce draga
kudika012227
Postat pe 1 Martie 2010 17:13
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 07:27:29
De la: d_niko, la data 2010-03-01 01:14:46Cate rautati...Cei care stiti sa criticati ati iubit vreodata cu adevarat?Imi pare rau sa spun,dar nu cred...De unde stiti voi din ce motiv s-ar putea casatori unii?Cate casatorii false exista acum?Si atunci,cata mila sa ai de astfel de casnicie care nu a simtit iubirea niciodata?Daca simti ca te iubeste,lupta pentru el!Te rog!!!Nu pierde ceva de care poate niciodata nu vei mai avea parte...


Si daca exista casatorii false trebuie musai sa le grabesti finalul, doar de amoru' artei, ca sa te simti tu femeie?Jalnica motivatie!


Nu sa grabesti finalul,ci doar sa traiesti iubirea!De dragul de a fi om...
d_niko
Postat pe 1 Martie 2010 17:42
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 17:05:59
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 16:51:31am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea


Si eu am oroare de analfabetzi!N-ai nici o sansa sa cunosti o femeie care n-ar da nici o unghie rupta pe tine!


sunteþi 2 orori, nu faceþi nici cât negrul de sub unghia ruptã a lui marco918
misoginu
Postat pe 1 Martie 2010 18:18
De la: ank1984, la data 2010-02-15 17:14:08ce sa zic..m-am indragostit de un barbat insurat, de altfel asta e cea mai mare greseala pe care am facut-o vreodata, dar nu am reusit sa-mi controlez sentimentele, nu imi pun problema de a ramane cu el sau de a continua relatia pentru ca doare prea tare, doare cand ma gandesc la saraca sotie care il asteapta acasa si pe care o minte cica pentru a o feri de suferinta...imi este rusine ca am ajuns sa iubesc din tot sufletul un barbat asa de egoist si nu reusesc sa-mi dau seama de ce mi s-a intamplat tocmai mie..am incercat sa-l parasesc dar ma face sa ma simt foarte vinovata pentru ca el sufera si plange, numai ca de data asta nu mai rezist eu si chiar nu ma mai intereseaza suferinta lui..imi este mila si de sotie pentru ca, vor fi mereu altele in locul meu care vor iesi cu el (uneori banuiesc ca nu se vede doar cu mine si cine stie pe cate mai minte)...ideea e ca mor de durere si nu pot sa cred ca ma aflu intr-o astfel de situatie, imi este frica sa ma gandesc la casatorie pentru ca nu as vrea sa nimeresc un astfel de sot...nu mai am deloc incredere in barbati, poate n-or fi toti la fel dar in momentul asta urasc rasa masculina si ma gandesc serios sa raman singura toata viata


bine ca ai scapat de el! genul asta de oameni numai necazuri iti pot aduce. pe viitor o sa stii sa te feresti de genul asta care crede in inselat. de nevasta-sa e mai greu, ca nu poate scapa de el asa usor. dar in fine, daca nu a deschis ochii cand si l-a luat...
DayC
Postat pe 1 Martie 2010 18:21
De la: misoginu, la data 2010-03-01 18:18:50
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 17:05:59
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 16:51:31am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea


Si eu am oroare de analfabetzi!N-ai nici o sansa sa cunosti o femeie care n-ar da nici o unghie rupta pe tine!


sunteþi 2 orori, nu faceþi nici cât negrul de sub unghia ruptã a lui marco918


Oooo!Crezi ca daca il pupi in dos pe Marco cresti in ochii lui? Ma indoiesc foarte tare!

Postat pe 1 Martie 2010 18:30
De la: d_niko, la data 2010-03-01 17:42:29
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 07:27:29
De la: d_niko, la data 2010-03-01 01:14:46Cate rautati...Cei care stiti sa criticati ati iubit vreodata cu adevarat?Imi pare rau sa spun,dar nu cred...De unde stiti voi din ce motiv s-ar putea casatori unii?Cate casatorii false exista acum?Si atunci,cata mila sa ai de astfel de casnicie care nu a simtit iubirea niciodata?Daca simti ca te iubeste,lupta pentru el!Te rog!!!Nu pierde ceva de care poate niciodata nu vei mai avea parte...


Si daca exista casatorii false trebuie musai sa le grabesti finalul, doar de amoru' artei, ca sa te simti tu femeie?Jalnica motivatie!


Nu sa grabesti finalul,ci doar sa traiesti iubirea!De dragul de a fi om...


Sa fii om presupune sa ai si principii si morala , etica , 7 ani de acasa, nu sa traiesti haotic doar de dragul amorului.

Postat pe 1 Martie 2010 18:32
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 18:30:42
De la: misoginu, la data 2010-03-01 18:18:50
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 17:05:59
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 16:51:31am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea


Si eu am oroare de analfabetzi!N-ai nici o sansa sa cunosti o femeie care n-ar da nici o unghie rupta pe tine!


sunteþi 2 orori, nu faceþi nici cât negrul de sub unghia ruptã a lui marco918


Oooo!Crezi ca daca il pupi in dos pe Marco cresti in ochii lui? Ma indoiesc foarte tare!



... imi place mult in dos de unde stii?
marco918_
Postat pe 1 Martie 2010 18:45
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 17:13:00avem sentimente reciproce draga


auzi, fetito, nush' ce au astea cu tine...
eu cred ca ai o calitate. sincer, admir la tine faptul ca ai avut curajul sa-ti pui o poza cu tine, nu ca altele care-si aleg tot felul de fotomodele si se impopotoneaza cu ele.
e de apreciat, in zilele noastre, cand toate fetele se lupta sa scape de anumite pilozitati, faptul ca tu ai ales sa-ti porti cu atata mandrie( si chiar cu anume sobrietate) podoaba capilara faciala.
si mai apreciez si faptul ca iti etalezi cu atata nonsalanta IQ-ul tau situat pe undeva pe la 25-30...
nonsalanta am spus? daca stau si ma gandesc mai bine( nu te obosi sa intelegi ce inseamna " a gandi", e ceva ce tu nu poti sa faci deocamdata), e vorba chiar de mandrie, de fudulie, vorba romanului: ... nu-i ... destul daca nu-i si fudul...
TangoFeliz
Postat pe 1 Martie 2010 21:20
De la: marco918_, la data 2010-03-01 18:45:21
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 18:30:42
De la: misoginu, la data 2010-03-01 18:18:50
De la: scorpio67, la data 2010-03-01 17:05:59
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 16:51:31am oroare d femeii k tine,sa ma fereasca sfantu' sa cun vreodata o astfel pers !! nu sti decat sa critici sh niki pasta nu o fc calumea


Si eu am oroare de analfabetzi!N-ai nici o sansa sa cunosti o femeie care n-ar da nici o unghie rupta pe tine!


sunteþi 2 orori, nu faceþi nici cât negrul de sub unghia ruptã a lui marco918


Oooo!Crezi ca daca il pupi in dos pe Marco cresti in ochii lui? Ma indoiesc foarte tare!



... imi place mult in dos de unde stii?





... misopirtzule ... nu merge sa iti faci un cont SIMILAR cu al meu (ai adaugat un spatiu) si sa postezi in numele meu ...

... cu aceasta ''fapta'' ti-ai pus niste baieti in circa ... we are watching you !!! ...

marco918
Postat pe 2 Martie 2010 02:00
te pomeni ca faci pe victima! ih!!
dragdana
Postat pe 7 Martie 2010 13:43
De ce trebuie sa conteze asa mult parerea altora ?..............Invata sa faci ce-ti pofteste inimioara
! .......
concordia
Postat pe 7 Martie 2010 19:07
te victimizezi aiurea... nu crezi?


vrei sa nu fi inselata? ...nu se va intampla... :D


sunt pentru tine si pentru celelalte...


treci peste prostia asta... pana la urma si tu le faci altora la fel...


suntem oameni :D... e simplu...
AlexandraAndrei
Postat pe 7 Martie 2010 19:30
De la: cristinxxx, la data 2010-02-19 12:18:48
De la: yumalai, la data 2010-02-19 11:58:15c'est la vie ce sa ii faci daca barbati insurati se pliktisesc
Nu-i de "plikti"...sta in gena lor ,Barbatii sant cuceritori,exploratori,vanatori si nu in ultimul rand ...doar EI inventatori !!!



i mi place asta, la ei se numeste vanatoare, curiozitate., explorare, waw, inventre sau reinventare a sinelui,... mai frate, iar la noi, curvasareala. fir ar sa fie. ce viata............haideti fetelor sa vanam si noi, sa ne reinventam, sa ne placa si noua sa fim vesnic indragostite! ce ar mai fi. doamne dumnezeule
anda_a
Postat pe 7 Martie 2010 21:28
De la: anda_a, la data 2010-03-07 21:28:38
De la: cristinxxx, la data 2010-02-19 12:18:48
De la: yumalai, la data 2010-02-19 11:58:15c'est la vie ce sa ii faci daca barbati insurati se pliktisesc
Nu-i de "plikti"...sta in gena lor ,Barbatii sant cuceritori,exploratori,vanatori si nu in ultimul rand ...doar EI inventatori !!!



i mi place asta, la ei se numeste vanatoare, curiozitate., explorare, waw, inventre sau reinventare a sinelui,... mai frate, iar la noi, curvasareala. fir ar sa fie. ce viata............haideti fetelor sa vanam si noi, sa ne reinventam, sa ne placa si noua sa fim vesnic indragostite! ce ar mai fi. doamne dumnezeule

...
pai si ce vrei sa spui ca la voi nu-i la fel?....!!!! .i-auzi de cind...s-o fi schimbat lumea.hai sa fim seriosi si sa acceptam viata asa cum e cu bune si cu rele. nici unii nu suntem mai cu stea in frunte.
RUY_BLAS
Postat pe 8 Martie 2010 15:49
Fa ce simti-asta-ti recomand si eu. Si nu generaliza-nici in priv. barbatilor nici a femeilor. Uneori cred ca unele persoane sau evenimente ne sunt destinate sa le cunoaste,sa ni se intample...
Alinta
Postat pe 8 Martie 2010 16:34
am vazut o multime de mesaje in care li s-au parut oamenilor c-as fi facut pe victima; departe de mine acest gand, am facut o greseala, mi-am asumat-o, am luat deja o hotarare. nu sunt un om slab si nu cautam incurajari, am vrut pareri si atat. NU SUNT O VICTIMA, mai sunt oameni care trec prin asa ceva, nu ma aflu pe moarte pentru ca mi s-a intamplat si mie. Merg mai departe, asta e. Viata are mai multe culori, m-am resemnat, nu poate sa fie mereu roz, sincer as fi preferat sa nu patesc asa ceva, dar daca asa a fost sa fie, sa trec si prin genul asta de situatie nu ma voi victimiza..imi pare extrem de rau daca asta s-a inteles.
ank1984
Postat pe 8 Martie 2010 17:59
De la: TangoFeliz, la data 2010-03-01 21:20:04
De la: kudika012227, la data 2010-03-01 17:13:00avem sentimente reciproce draga


auzi, fetito, nush' ce au astea cu tine...
eu cred ca ai o calitate. sincer, admir la tine faptul ca ai avut curajul sa-ti pui o poza cu tine, nu ca altele care-si aleg tot felul de fotomodele si se impopotoneaza cu ele.
e de apreciat, in zilele noastre, cand toate fetele se lupta sa scape de anumite pilozitati, faptul ca tu ai ales sa-ti porti cu atata mandrie( si chiar cu anume sobrietate) podoaba capilara faciala.
si mai apreciez si faptul ca iti etalezi cu atata nonsalanta IQ-ul tau situat pe undeva pe la 25-30...
nonsalanta am spus? daca stau si ma gandesc mai bine( nu te obosi sa intelegi ce inseamna " a gandi", e ceva ce tu nu poti sa faci deocamdata), e vorba chiar de mandrie, de fudulie, vorba romanului: ... nu-i ... destul daca nu-i si fudul...



Imi place mult sa te citesc. Pacat ca postezi atat de rar...
daniella_s
Postat pe 8 Martie 2010 23:10
De la: ank1984, la data 2010-03-08 17:59:00am vazut o multime de mesaje in care li s-au parut oamenilor c-as fi facut pe victima; departe de mine acest gand, am facut o greseala, mi-am asumat-o, am luat deja o hotarare. nu sunt un om slab si nu cautam incurajari, am vrut pareri si atat. NU SUNT O VICTIMA, mai sunt oameni care trec prin asa ceva, nu ma aflu pe moarte pentru ca mi s-a intamplat si mie. Merg mai departe, asta e. Viata are mai multe culori, m-am resemnat, nu poate sa fie mereu roz, sincer as fi preferat sa nu patesc asa ceva, dar daca asa a fost sa fie, sa trec si prin genul asta de situatie nu ma voi victimiza..imi pare extrem de rau daca asta s-a inteles.



Nu stiu dc unii chiar nu inteleg ca a te indragosti de persoana neportivita i se poate intampla orcui. In concluzie ai inteles ca aceasta relatie nu duce la nimic bun asa ca noroc pe viitor si capu' sus ca nu esti singura care s-a cuplat cu un barbat insurat.
alina_dumitrescu
Postat pe 9 Martie 2010 12:59
kudika162391
Postat pe 6 Aprilie 2010 01:29
STAI LINISTITA,O SA-TI TREACA ODATA SI`O DATA!!!stiu ce inseamna,asa eram si eu,dramatizam ca proasta pt un ''bou''!pan` la urma ce vina ai k te`ai indragostit de persoana nepotrivita,dragostea nu ne-o alegem...el e vinovatul,ca`n toate cazurile de altfel,esti o femeie libera stai cu cine vrei e problema ta dk esti ''amanta''sau.....sa fii in locu neveste-sei ti-ar placea,sa stai sa plangi dpa un BOU???NU,categoric!el e de vina,el isi inseala sotia ,si o sa plateasca pt asta..bafta!!!
kudika162391
Postat pe 6 Aprilie 2010 01:48
De la: Shhh, la data 2010-02-15 18:06:46ma fata dupa ce ca esti AMANTA si stii ca acasa animalu' are o femeie care crede in el, care are o familie cu el, poate copii, te mai si plangi saraca de tine ca nu stii cum de ti s'a intamplat tocmai tie, ca nu stii ce sa faci, ca vai de tine etc... mai bine taci draqu si lasa'l pe bou sa faca ce vrea cu viata lui, nu'ti pune pe constiinta destramarea de casnicii.

Acum vorbind la modul cel mai serios ...cine te crezi tu Shh....sa vorbesti asa cu sarca fata ?? Daca ea se complace la statul de amanta este problema ei ...si doar a ei ..nu trebuie sa o judeci tu pentru asta . Ea doar a cerut sfaturile si parererile unor persoane care, probabil, o pot ajuta si uite ca din cauza unora ca tine ,saraca fata poate ca nici nu mai are incredere in ea . Este libera sa faca ce vrea ...
JasminRouge
Postat pe 7 Aprilie 2010 19:35
De la: JasminRouge, la data 2010-04-07 19:35:14
De la: Shhh, la data 2010-02-15 18:06:46ma fata dupa ce ca esti AMANTA si stii ca acasa animalu' are o femeie care crede in el, care are o familie cu el, poate copii, te mai si plangi saraca de tine ca nu stii cum de ti s'a intamplat tocmai tie, ca nu stii ce sa faci, ca vai de tine etc... mai bine taci draqu si lasa'l pe bou sa faca ce vrea cu viata lui, nu'ti pune pe constiinta destramarea de casnicii.

Acum vorbind la modul cel mai serios ...cine te crezi tu Shh....sa vorbesti asa cu sarca fata ?? Daca ea se complace la statul de amanta este problema ei ...si doar a ei ..nu trebuie sa o judeci tu pentru asta . Ea doar a cerut sfaturile si parererile unor persoane care, probabil, o pot ajuta si uite ca din cauza unora ca tine ,saraca fata poate ca nici nu mai are incredere in ea . Este libera sa faca ce vrea ...

apreciez parerea lui Shh...iar increderea in mine nu mi-o voi pierde, asa ca stai draga linistita, pe mine nu ma deranjeaza sa mi se spuna in mod direct anumite lucruri
ank1984
Postat pe 17 Aprilie 2010 16:53
nu judeca pe nimeni,ti se poate oricand intampla si tie,abia atunci o sa intelegi cu adevarat,pana atunci toti suntem zmei,sper ca nu te transformi in pisicutza...
aidasavu23
Postat pe 17 Iunie 2010 19:32
De la: aidasavu23, la data 2010-06-17 19:32:21nu judeca pe nimeni,ti se poate oricand intampla si tie,abia atunci o sa intelegi cu adevarat,pana atunci toti suntem zmei,sper ca nu te transformi in pisicutza...


Mai lasati cliseul asta ieftin si penibil : Ti se poate intampla oricand , de parca vine amorul si te loveste cu leuca in cap si nu mai poti gandi , nu mai ai vointa si devii o leguma iubareatza si atat.Inca o dat PENIBIL !Scuza de 2 bani !

Postat pe 18 Iunie 2010 22:47
evident, doar un barbat putea fi absolut obiectiv!!! credincioasele, heei, stati bre linistite ca fata asta nu vrea sa va ia barbatii, ce dati cu ea de pamant in halul asta?? e un caz, a intrat si ea saraca aici sa vb cu cineva, si......na, toata lumea a sarit pe ea!!! cate dintre voi nu v-ati dorit macar o data in viata sa v-o trageti si cu altul?? .....aaa, inteleg, va multumiti doar o data la 2-3 sapt..cu sotul... si aveti casnicia perfecta...si el mai si crede ca niciodata nu ati dorit pe altul.., da, smechera chestia asta; cineva zicea bine pe aici "casnicia e principala cauza a divortului"; acum......puteti sa ma impuscati, da, am si eu frustrarile mele, ce, numai voi cu ale voastre?
nucuta
Postat pe 26 Iunie 2010 20:43
faceam referire la TangoFeliz, sorry ca n-am mentionat ...din prima..
nucuta
Postat pe 26 Iunie 2010 20:45
Barbie30
Postat pe 26 Iunie 2010 21:00
De la: nucuta, la data 2010-06-26 20:43:34evident, doar un barbat putea fi absolut obiectiv!!! credincioasele, heei, stati bre linistite ca fata asta nu vrea sa va ia barbatii, ce dati cu ea de pamant in halul asta?? e un caz, a intrat si ea saraca aici sa vb cu cineva, si......na, toata lumea a sarit pe ea!!! cate dintre voi nu v-ati dorit macar o data in viata sa v-o trageti si cu altul?? .....aaa, inteleg, va multumiti doar o data la 2-3 sapt..cu sotul... si aveti casnicia perfecta...si el mai si crede ca niciodata nu ati dorit pe altul.., da, smechera chestia asta; cineva zicea bine pe aici "casnicia e principala cauza a divortului"; acum......puteti sa ma impuscati, da, am si eu frustrarile mele, ce, numai voi cu ale voastre?


f comic ce ai scris pe aici.
Problema se pune altfel,e normal ca imaginatia,dorintele omului sa ajunga departe,si aici sunt inclusi toti oamenii ,femei,barbati,adolescenti,oameni casatoriti sau nu,intr-o relatie sau nu,dar asta nu inseamna ca tot ceea ce iti trece prin cap tre sa si faci,ca tot ceea ce iti doresti tre sa si ai,ca nu poti sa-ti ti in frau instinctele animalice.
Din cauza ca sunt multe persoane care gandesc astfel si care vor cu desavarsire sa-si puna anumite fantezii bolnave in practica apar cele mai mizerabile lucruri,una dintre ele este si aceasta,in care unele femei sau unii barbati sar pe primul/a barbat/femeie pe care o intalnesc.Considera ca a fi wc public nu e ceva rusinos,e ceva rusinos pt "comunisti.incuiati",dar pt ei inseamna a fi "democrati".
Astfel apar incesturi,pedofili,soacre ce traiesc cu ginerii,socrii ce traiesc cu nore si lista poate continua.
DydiG
Postat pe 27 Iunie 2010 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nusth ce sa fac.. 4 De la: miss_darine 13 Martie 2010 17:12
Ce este de fapt enciclopedia Wikipedia? 2 De la: solutiidecriza_com 1 Aprilie 2009 09:20
Buna seara,tristete! 24 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 00:33
Mai astept sfaturi de la voi,cum sa cuceresti un barbat ? 14 De la: one_size 22 Ianuarie 2010 11:26
Cum pot sa cuceresc un barbat care are prietena de 2 ani chiar cu care a avut in trecut cateva despartiri temporaredar care totusi nu ma vrea pe mine??? 73 De la: kudika_6509 29 Martie 2013 03:34