Setari Cookie-uri

Minciuna sau pur si simplu prostie?

De la: hoppe, la data 2010-03-19 14:52:26Fata draga, ai dat peste unul din categoria "traieste clipa". Tu nu ai nicio vina, nu te mai subaprecia. El este doar un aventurier. Atat a vrut, o noapte!. Sper sa ai puterea sa nu-i oferi si o a doua noapte, si sa incepi sa-l uiti.

pai el nu a avut nici prima , asa ca a doua de unde??????????
eu cu el nu ne-am mai vazut, si nici nu am mai vorbit doar pe mess odata.....so..., eu nu mai am numar de telefon......si nici intentia de a vorbi cu el....
nicota
Postat pe 20 Martie 2010 20:24
De la: hoppe, la data 2010-03-19 14:52:26Fata draga, ai dat peste unul din categoria "traieste clipa". Tu nu ai nicio vina, nu te mai subaprecia. El este doar un aventurier. Atat a vrut, o noapte!. Sper sa ai puterea sa nu-i oferi si o a doua noapte, si sa incepi sa-l uiti.

drept pentru care fetelor nu se va mai intampla..... oricum tot acest timp m-a facut sa cred ca barbati sunt niste mari cretini.......
nicota
Postat pe 20 Martie 2010 20:24
nu te lasa inselata de aparente nu oferio a doua oara nu merita
GYPSI
Postat pe 20 Martie 2010 20:54
De la: nicota, la data 2010-03-20 20:24:47
De la: hoppe, la data 2010-03-19 14:52:26Fata draga, ai dat peste unul din categoria "traieste clipa". Tu nu ai nicio vina, nu te mai subaprecia. El este doar un aventurier. Atat a vrut, o noapte!. Sper sa ai puterea sa nu-i oferi si o a doua noapte, si sa incepi sa-l uiti.

drept pentru care fetelor nu se va mai intampla..... oricum tot acest timp m-a facut sa cred ca barbati sunt niste mari cretini.......


Ai tras o concluzie gresita ! Inca esti in faza de disperare, las' ca o sa treaca !
Draga mea, nu's cretini barbatii...daca este diferit si are alte asteptari dela viata, este treaba lui, tu te-ai stresat atat, pe el il doare in paishpe ! Evita astfel de specimene si cu asta basta !
Summer_
Postat pe 20 Martie 2010 21:16
De la: GYPSI, la data 2010-03-20 20:54:16nu te lasa inselata de aparente nu oferio a doua oara nu merita

nu pote fi a doua......
nicota
Postat pe 21 Martie 2010 19:08
De la: Summer_, la data 2010-03-20 21:16:07
De la: nicota, la data 2010-03-20 20:24:47
De la: hoppe, la data 2010-03-19 14:52:26Fata draga, ai dat peste unul din categoria "traieste clipa". Tu nu ai nicio vina, nu te mai subaprecia. El este doar un aventurier. Atat a vrut, o noapte!. Sper sa ai puterea sa nu-i oferi si o a doua noapte, si sa incepi sa-l uiti.

drept pentru care fetelor nu se va mai intampla..... oricum tot acest timp m-a facut sa cred ca barbati sunt niste mari cretini.......


Ai tras o concluzie gresita ! Inca esti in faza de disperare, las' ca o sa treaca !
Draga mea, nu's cretini barbatii...daca este diferit si are alte asteptari dela viata, este treaba lui, tu te-ai stresat atat, pe el il doare in paishpe ! Evita astfel de specimene si cu asta basta !


asa este.. eu m-am stresat....degeaba...si pana la urma....am ajuns la concluzia ca eu sunt puternica....
nicota
Postat pe 21 Martie 2010 19:16
"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.
hoppe
Postat pe 23 Martie 2010 09:21
De la: hoppe, la data 2010-03-23 09:21:23"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.
poate ca nu e atras de tine sexual si de accea te lasa in pace si nuvrea sa ajungeti si in pat....
kudika029282
Postat pe 23 Martie 2010 16:41
De la: kudika029282, la data 2010-03-23 16:41:53
De la: hoppe, la data 2010-03-23 09:21:23"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.
poate ca nu e atras de tine sexual si de accea te lasa in pace si nuvrea sa ajungeti si in pat....


Si atunci....de ce a mai invitat-o la munte? Doar sa incurce femeia? Scuza-ma, dar nu prea este normal cum a procedat.
hoppe
Postat pe 24 Martie 2010 11:32
De la: kudika029282, la data 2010-03-23 16:41:53
De la: hoppe, la data 2010-03-23 09:21:23"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.
poate ca nu e atras de tine sexual si de accea te lasa in pace si nuvrea sa ajungeti si in pat....


Nu patul era problema aici, comportamentul lui in general .

Postat pe 25 Martie 2010 07:20
De la: hoppe, la data 2010-03-23 09:21:23"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.

pai asa este..... am spus tot... ideea este ca acum sunt mai relaxata... insa va spun sincer ca nu vreau sa mai aud de barbati....
nu am chef nici sa aud de cineva....nu vb de mai mult....sper sa nu se instaleze total sentimentele astea...
nicota
Postat pe 28 Martie 2010 14:54
De la: hoppe, la data 2010-03-23 09:21:23"in fine m-a tot invitat, la film, in oras impreuna... la munte... ca apoi in timp ce eram la munte dupa prima seara, dimineata sa imi spuna ca de fapt el nu vrea ceva serios cu mine.... ca nu poate sa isi bata joc... ca de fapt eu sunt o super fata.. ca merit mai mult....si bla, bla, bla....."

Pai....eu ddin ce ai scris aici am banuit ca a fost o prima noapte. Dar.......cum adica, ati fost la munte, ati dormit impreuna, si ati fost cumintei? Hmmm.....cred ca omul asta are mai multe probleme decat crezi tu!
Mergi inainte!
Si nu lasa speranta sa moara! Daca ai dat peste un ciudat, asta nu inseamna ca toti barbatii sunt cretini. Sunt si oameni adevarati.

pai asa este..... am spus tot... ideea este ca acum sunt mai relaxata... insa va spun sincer ca nu vreau sa mai aud de barbati....
nu am chef nici sa aud de cineva....nu vb de mai mult....sper sa nu se instaleze total sentimentele astea...
nicota
Postat pe 28 Martie 2010 14:54
Poate avea prietena si s-au impacat..si sa nu zica nimic..mai bine a zis asta..
cami_goanga10
Postat pe 28 Martie 2010 18:08
mhm
te gandesti la toate numai la faptul ca poate ti-a spus chiar adevarul nu te gandesti .
poate omul a vrut o aventura si te-a curtat ,iar in timpul asta a vazut ca esti o fata buna si l-a mustrat constiinta , s-a gandit ca poate iti face rau si s-a retras .
nu cred ca avea nimic de a face cu "machiajul" si nu cred deloc ca nu a avut atractie fata de tine, nu ajungeati la munte in doi daca nu avea .
oricum reactia ta este exagerata , acum nu vrei sa mai auzi de barbati , ba esti contrariata ca nu a mers mai departe ,ba e idiot , poate omul ti-a facut un bine , cine stie
sau era mai bine sedusa si abandonata ?
northstar
Postat pe 28 Martie 2010 18:53
Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.

Postat pe 28 Martie 2010 18:59
haidi bre!!...inca se mai vorbeste de asta?!?!ca doar nu ai fost rapita de extraterestri...offf..cata filosofie pentru o partida de lugu-lugu..ma doare capu'
lasa mama ca "tati fetili stiu ca binili invinge"...si printu dorit tot o sa vina
Iradiatu_
Postat pe 28 Martie 2010 22:58
De la: northstar, la data 2010-03-28 18:53:30mhm
te gandesti la toate numai la faptul ca poate ti-a spus chiar adevarul nu te gandesti .
poate omul a vrut o aventura si te-a curtat ,iar in timpul asta a vazut ca esti o fata buna si l-a mustrat constiinta , s-a gandit ca poate iti face rau si s-a retras .
nu cred ca avea nimic de a face cu "machiajul" si nu cred deloc ca nu a avut atractie fata de tine, nu ajungeati la munte in doi daca nu avea .
oricum reactia ta este exagerata , acum nu vrei sa mai auzi de barbati , ba esti contrariata ca nu a mers mai departe ,ba e idiot , poate omul ti-a facut un bine , cine stie
sau era mai bine sedusa si abandonata ?

ai si tu dreptatea ta, dar de ce a mai vb asa...d e ce a facut atatea afirmatii.. chiar era necesar sa ma minta... ??????????
poate s-a razgandit si a avut motivele lui... poate chiar a vrut cerva... si apoi...si-a schimbat opinia...care sunt motivele????????
nicota
Postat pe 29 Martie 2010 16:42
De la: scorpio67, la data 2010-03-28 18:59:52Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.


poate pentru tine, nu!
nu te incearca nici unul din sentimentele mele si este normal sa reactionezi asa!
daca nu iti face placere sa citesti topicul, nu o face atunci,. fiecare dintre noi este liber sa faca ce vrea, asa cum eu am decis sa imi impart sentimentele si neimplinirile, si nedeslusirile mele aici.
Am observat ca sunt oameni aici care pot sa te ajute, nu sa iti spuna ca sunt prostii ceea ce gandesti....undeva in subconstient toti poate am avut asemenea probleme, uni au fost mai tari si au trecut peste , alti, am prins un moment de slabiciune, si ne este mai greu
multumesc oricum pentru parerea ta!
nicota
Postat pe 29 Martie 2010 16:46
De la: Iradiatu_, la data 2010-03-28 22:58:40haidi bre!!...inca se mai vorbeste de asta?!?!ca doar nu ai fost rapita de extraterestri...offf..cata filosofie pentru o partida de lugu-lugu..ma doare capu'
lasa mama ca "tati fetili stiu ca binili invinge"...si printu dorit tot o sa vina


multumesc de incurajare!
nicota
Postat pe 29 Martie 2010 16:47
De la: cami_goanga10, la data 2010-03-28 18:08:57Poate avea prietena si s-au impacat..si sa nu zica nimic..mai bine a zis asta..

ma nu stiu ce sa zic.. nu parea... sau cine dracu mai stie ... la cat a mintit omul asta....nu mai stiu ce sa zic... poate avea... poate ca nu... dumnezeu cu mila!
nicota
Postat pe 29 Martie 2010 17:24
De la: nicota, la data 2010-03-29 16:46:39
De la: scorpio67, la data 2010-03-28 18:59:52Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.


poate pentru tine, nu!
nu te incearca nici unul din sentimentele mele si este normal sa reactionezi asa!
daca nu iti face placere sa citesti topicul, nu o face atunci,. fiecare dintre noi este liber sa faca ce vrea, asa cum eu am decis sa imi impart sentimentele si neimplinirile, si nedeslusirile mele aici.
Am observat ca sunt oameni aici care pot sa te ajute, nu sa iti spuna ca sunt prostii ceea ce gandesti....undeva in subconstient toti poate am avut asemenea probleme, uni au fost mai tari si au trecut peste , alti, am prins un moment de slabiciune, si ne este mai greu
multumesc oricum pentru parerea ta!


Fara suparare, dar sunt 2 variante: Ori esti prea sigura de tine si nu suporti un esec , ori esti total nesigura de tine ca femeie .Repet , nu e o tragedie si vei mai intalni prefacuti si mincinosi.Ai face bine sa treci peste fara sa mai faci atata caz.Este oricum o situatie trecuta , nu vad de ce mai irosesti timpul reflectand si disecand-o pe toate partile.

Postat pe 29 Martie 2010 18:19
Bine ca ai scapat de el...
cami_goanga10
Postat pe 29 Martie 2010 20:12
De la: scorpio67, la data 2010-03-29 18:19:33
De la: nicota, la data 2010-03-29 16:46:39
De la: scorpio67, la data 2010-03-28 18:59:52Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.


poate pentru tine, nu!
nu te incearca nici unul din sentimentele mele si este normal sa reactionezi asa!
daca nu iti face placere sa citesti topicul, nu o face atunci,. fiecare dintre noi este liber sa faca ce vrea, asa cum eu am decis sa imi impart sentimentele si neimplinirile, si nedeslusirile mele aici.
Am observat ca sunt oameni aici care pot sa te ajute, nu sa iti spuna ca sunt prostii ceea ce gandesti....undeva in subconstient toti poate am avut asemenea probleme, uni au fost mai tari si au trecut peste , alti, am prins un moment de slabiciune, si ne este mai greu
multumesc oricum pentru parerea ta!


Fara suparare, dar sunt 2 variante: Ori esti prea sigura de tine si nu suporti un esec , ori esti total nesigura de tine ca femeie .Repet , nu e o tragedie si vei mai intalni prefacuti si mincinosi.Ai face bine sa treci peste fara sa mai faci atata caz.Este oricum o situatie trecuta , nu vad de ce mai irosesti timpul reflectand si disecand-o pe toate partile.



pai dupa una ca asta nu poti fi nici prea sigura si nici nu te mai poti simti altfel decat nesigura...

nicota
Postat pe 30 Martie 2010 10:40
De la: cami_goanga10, la data 2010-03-29 20:12:49Bine ca ai scapat de el...


daca poti spune asta , asa este .....nu stiu cum ar fi putut fi mai tarziu....oricum acel sentiment de a scapa, de a pleca in secunda aia nu am avut nici o data fata de un baiat, barbat....
imi doream sa plec....sa nu mai vad omul ala... asa tensiune se crease.....si mai mult de atat atitudinea aceea care o avea...apoi!
vreau sa spun sincer ca acum cand vad un barbat... ma gandesc ca este la fel de mincinos...si are aceleasi replici....
daca unu vine si spune.. mergem impreuna la film maine... nu mai cred....nu pot....simt ca minte!
nu mai vorbesc de altceva... nu mai am chef sa ascult nimik... de la nimeni....mi greata pur si simplu....
am fost plecata din tara saptamana trecuta... si am iesit cu ceva prieteni cu care ma stiu de ceva vreme... si intamplator apare un tip care imi tot facea avansuri.... sm crezut ca il strang de gat...asa ma enerva... parca erau avansuri asa de prostie...
nu stiu pana la urma ca nu am rezistat si i-am spus unuia ca ma deranjeaza si l-a rugat sa ma lase in pace.....era penibil... mintea si ala....cu caru.. ca vai.. ce frumoasa... ce draguta... ce inteligenat... ce bla bla bla... si era prima data cand ma vedea....bai cat sa fi de taran frate!
nicota
Postat pe 30 Martie 2010 10:50
nicota
Postat pe 30 Martie 2010 10:50
De la: nicota, la data 2010-03-30 10:40:42
De la: scorpio67, la data 2010-03-29 18:19:33
De la: nicota, la data 2010-03-29 16:46:39
De la: scorpio67, la data 2010-03-28 18:59:52Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.


poate pentru tine, nu!
nu te incearca nici unul din sentimentele mele si este normal sa reactionezi asa!
daca nu iti face placere sa citesti topicul, nu o face atunci,. fiecare dintre noi este liber sa faca ce vrea, asa cum eu am decis sa imi impart sentimentele si neimplinirile, si nedeslusirile mele aici.
Am observat ca sunt oameni aici care pot sa te ajute, nu sa iti spuna ca sunt prostii ceea ce gandesti....undeva in subconstient toti poate am avut asemenea probleme, uni au fost mai tari si au trecut peste , alti, am prins un moment de slabiciune, si ne este mai greu
multumesc oricum pentru parerea ta!


Fara suparare, dar sunt 2 variante: Ori esti prea sigura de tine si nu suporti un esec , ori esti total nesigura de tine ca femeie .Repet , nu e o tragedie si vei mai intalni prefacuti si mincinosi.Ai face bine sa treci peste fara sa mai faci atata caz.Este oricum o situatie trecuta , nu vad de ce mai irosesti timpul reflectand si disecand-o pe toate partile.



pai dupa una ca asta nu poti fi nici prea sigura si nici nu te mai poti simti altfel decat nesigura...



Mi se pare mie ca te sub evaluezi. Daca s-a intamplat asa nu inseamna ca tu esti cea care are vreo vina sau cea pe care a vazut-o individul ala .Ai incredere in tine si potzi sa fii cine vrei tu sa fii.Fii mai sigura pe tine si nu-i mai lasa pe toti neispravitii sa decida cum decurge o relatie.Tu trebuie sa ti-o faci cum iti este tie cel mai bine.

Postat pe 30 Martie 2010 11:24
De la: scorpio67, la data 2010-03-30 11:24:53
De la: nicota, la data 2010-03-30 10:40:42
De la: scorpio67, la data 2010-03-29 18:19:33
De la: nicota, la data 2010-03-29 16:46:39
De la: scorpio67, la data 2010-03-28 18:59:52Tot raul spre bine se zice , iar dupa ce o sa-ti reechilibrezi orgoliul ranit o sa vrei sa auzi de alti barbatzi.
Nu toti care ne trec prin viatza trebuie sa ne si placa , sa ne iubeasca la foc automat.Mai sunt si unii care nu vor sa ramana cu noi pentru ca nu suntem ceea ce cauta .Uita si mergi inainte, nu-i vreo mare drama asta incat sa merite atatea discutii.


poate pentru tine, nu!
nu te incearca nici unul din sentimentele mele si este normal sa reactionezi asa!
daca nu iti face placere sa citesti topicul, nu o face atunci,. fiecare dintre noi este liber sa faca ce vrea, asa cum eu am decis sa imi impart sentimentele si neimplinirile, si nedeslusirile mele aici.
Am observat ca sunt oameni aici care pot sa te ajute, nu sa iti spuna ca sunt prostii ceea ce gandesti....undeva in subconstient toti poate am avut asemenea probleme, uni au fost mai tari si au trecut peste , alti, am prins un moment de slabiciune, si ne este mai greu
multumesc oricum pentru parerea ta!


Fara suparare, dar sunt 2 variante: Ori esti prea sigura de tine si nu suporti un esec , ori esti total nesigura de tine ca femeie .Repet , nu e o tragedie si vei mai intalni prefacuti si mincinosi.Ai face bine sa treci peste fara sa mai faci atata caz.Este oricum o situatie trecuta , nu vad de ce mai irosesti timpul reflectand si disecand-o pe toate partile.



pai dupa una ca asta nu poti fi nici prea sigura si nici nu te mai poti simti altfel decat nesigura...



Mi se pare mie ca te sub evaluezi. Daca s-a intamplat asa nu inseamna ca tu esti cea care are vreo vina sau cea pe care a vazut-o individul ala .Ai incredere in tine si potzi sa fii cine vrei tu sa fii.Fii mai sigura pe tine si nu-i mai lasa pe toti neispravitii sa decida cum decurge o relatie.Tu trebuie sa ti-o faci cum iti este tie cel mai bine.



as vrea sa ma puterea asta acum....
insa de data asta ma ridic mai greu...am convingerea ca pot face asta...insa acum sincer nu ma simt capabila....

of doamne..daca ati stii cat va multumesc pentru facpul ca imi raspunde-ti la mesaje....simt ca cineva ma sustine...si ca ma intelege asa cum sunt eu.....
nicota
Postat pe 30 Martie 2010 12:03
De fapt tu te-ai cam...indragostit de el
northstar
Postat pe 30 Martie 2010 22:12
De la: northstar, la data 2010-03-30 22:12:25De fapt tu te-ai cam...indragostit de el


sper binele meu... nu!
doar ca ceea ce s-a intmaplat m-a sifonat cam mult...si nu am o explicatie logica...incerc aici sa inteleg,...ce si cum....dar pana la urma raman mai confuza..ca la inceput...ar trebuis a ma gandesc la acele momente ca la ceva gol...si sa nu mai incerc sa deslusec nimik......
nicota
Postat pe 31 Martie 2010 11:37
eu nu pricep de ce inca despici firu-n patru si te consumi pentru cineva care probabil te-a uitat deja. Ii dai mult prea multa importanta acestui tip si nu-ti face bine (probabil si de asta northstar crede ca te-ai indragostit de el).
kitty_krieger
Postat pe 31 Martie 2010 13:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce credeti ca gandesc barbatii/baietii despre fete? 30 De la: poitiers 19 Iulie 2012 14:16
Barbatul Obsesie...si barbatul obsesiv... 6 De la: loveisblinde 8 Octombrie 2009 10:15
barbatii mint si kand spun adevarul:))) 130 De la: animallover 15 August 2011 16:40
Masajul erotic 31 De la: DydiG 2 Martie 2010 21:12
Suplimente pentru imbunatatirea potentei 5 De la: kudika_974361 29 Ianuarie 2016 13:33