Setari Cookie-uri

ma deranjeaza

io nu stiu cine e cu duhu...mai one_size!!!!....mai uita/te odata la ce ai scris!!!...ca tu esti ala dus cu pluta...dupa raspuns se vede....da nu mai comenta nimic daca nu ai de spus nimic....du/te dracului!!!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 12:13
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...


ia spune tu cam cum ai vrea sa te respectam?
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 12:13
supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee

Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 12:14
cuuumm??..simplu cum o fac si eu!!...ma iau eu de voi??..la modul cum va luati voi de mine?>??ca io vad ca nu!!...io nu imi permit sa postez mesaje in care sa ma adresez catre cineva luindu/l in bascalie...adica la misto....iar acum daca ma descarc si jignesc este pentru ca tre sa dau raspunsul alora care au facut/o primii!!!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 12:16
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:14:59supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee


....nu te supara!!!...dar asta nu e mesaj de postat pe un forum!!!....nu stiu...dar ce ar fi voi sa va faceti forumu vostru...numa de mistocari?!...si sa lasti lumea serioasa in pace!!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 12:18
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:59:46baaiii...jegoshiilooorr!!!...fir/ati ai dreacu da nenorociti!!!...pupama/ati in dos....da ce dracu aveti cu mine????io nu am inteles!!!!...mancav/ar pamantu ca nici ala nu va inghite!!!...AVETI CEVA CU MINE????..Pai ne intalnim...discutam face2face...si punem lucrurile la puct...ca in ce priveste forumul...va ca sunteti niste gunoaie!!!...sa vedem daca in viatza reala tot gunoaie sunteti!!


Sa nu uiti pistoalele cand ne intalnim si matura.Da' dupa ce dai coltzu'.

Postat pe 30 Martie 2010 12:20


De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...


La care parere cu bun simt te referi?

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:15:52p...deci ce rezulta din aceasta situatie este ca...tuturor va lipseste bunul simt!!!...sunteti o gramada de nesimtiti care va meritati unul pe altul!!


Mi-e lene sa-ti dau alte exemple...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Martie 2010 12:22
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:18:08
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:14:59supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee


....nu te supara!!!...dar asta nu e mesaj de postat pe un forum!!!....nu stiu...dar ce ar fi voi sa va faceti forumu vostru...numa de mistocari?!...si sa lasti lumea serioasa in pace!!


da' de ce te iei de mine ca io te-am respectat? hai spune-mi ce tzi-am facut ? lacrimile imi curg pe obrajori , m-ai ranit profund!!!! ce tzi-am facut? cu ce ti-am gresit?,,,o viatzaaaaaaaaaa mea
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 12:22
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:59:46baaiii...jegoshiilooorr!!!...fir/ati ai dreacu da nenorociti!!!...pupama/ati in dos....da ce dracu aveti cu mine????io nu am inteles!!!!...mancav/ar pamantu ca nici ala nu va inghite!!!...AVETI CEVA CU MINE????..Pai ne intalnim...discutam face2face...si punem lucrurile la puct...ca in ce priveste forumul...va ca sunteti niste gunoaie!!!...sa vedem daca in viatza reala tot gunoaie sunteti!!


Drept face to face, sa-ti vedem si mai aproape ocheanele , asta in cazul in care potzi sa le extragi din monitor!

Postat pe 30 Martie 2010 12:23
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...

tocmai tu vb de bun simt?ia reciteste cu atentie ultimul tau mesaj respectiv
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:59:46baaiii...jegoshiilooorr!!!...fir/ati ai dreacu da nenorociti!!!...pupama/ati in dos....da ce dracu aveti cu mine????io nu am inteles!!!!...mancav/ar pamantu ca nici ala nu va inghite!!!...AVETI CEVA CU MINE????..Pai ne intalnim...discutam face2face...si punem lucrurile la puct...ca in ce priveste forumul...va ca sunteti niste gunoaie!!!...sa vedem daca in viatza reala tot gunoaie sunteti!!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:23
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:13:35io nu stiu cine e cu duhu...mai one_size!!!!....mai uita/te odata la ce ai scris!!!...ca tu esti ala dus cu pluta...dupa raspuns se vede....da nu mai comenta nimic daca nu ai de spus nimic....du/te dracului!!!


asa maaa fii rea..maaa!
si sa stii ca m-as duce ..da stii care-i faza vad ca tu esti deja pe acolo..si n-as vrea sa te stresez!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:25
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:14:59supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee


si cum era aia
lupiiii baaaa!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:26
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:16:05cuuumm??..simplu cum o fac si eu!!...ma iau eu de voi??..la modul cum va luati voi de mine?>??ca io vad ca nu!!...io nu imi permit sa postez mesaje in care sa ma adresez catre cineva luindu/l in bascalie...adica la misto....iar acum daca ma descarc si jignesc este pentru ca tre sa dau raspunsul alora care au facut/o primii!!!

hai fata nu te mai supara fata!
ia citeste tu mesajele noastre si vezi daca prin el gasesti vreun cuvant cu care ne complimentezi tu!
descarcare placuta in eter fata!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:28
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:22:43
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:18:08
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:14:59supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee


....nu te supara!!!...dar asta nu e mesaj de postat pe un forum!!!....nu stiu...dar ce ar fi voi sa va faceti forumu vostru...numa de mistocari?!...si sa lasti lumea serioasa in pace!!


da' de ce te iei de mine ca io te-am respectat? hai spune-mi ce tzi-am facut ? lacrimile imi curg pe obrajori , m-ai ranit profund!!!! ce tzi-am facut? cu ce ti-am gresit?,,,o viatzaaaaaaaaaa mea

dontico nu ti da cu ghinisoru pi langa ie ca acu iti crapa 2 de nu iti mai revii in veci!
au inima mea!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:29
Mai ceva ca in Chiritza in provincie.Imi crapa burta de ras!

Postat pe 30 Martie 2010 12:31
De la: scorpio67, la data 2010-03-30 12:31:06Mai ceva ca in Chiritza in provincie.Imi crapa burta de ras!

si mie mi-au dat lacrimile!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:33
De la: one_size, la data 2010-03-30 12:29:21
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:22:43
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:18:08
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 12:14:59supararea cand imi vine
rup camesa de pe mineeeeeeeeeeeeee


....nu te supara!!!...dar asta nu e mesaj de postat pe un forum!!!....nu stiu...dar ce ar fi voi sa va faceti forumu vostru...numa de mistocari?!...si sa lasti lumea serioasa in pace!!


da' de ce te iei de mine ca io te-am respectat? hai spune-mi ce tzi-am facut ? lacrimile imi curg pe obrajori , m-ai ranit profund!!!! ce tzi-am facut? cu ce ti-am gresit?,,,o viatzaaaaaaaaaa mea

dontico nu ti da cu ghinisoru pi langa ie ca acu iti crapa 2 de nu iti mai revii in veci!
au inima mea!


lasa-ma fata "in durerea mea" sa sti ca io sufar n-am fost tratata asa in viatza mea care este,,,,,,,,,,,,,,, oooooooooo viatzaaaaaa mea
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 12:34
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-03-30 12:22:37

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...


La care parere cu bun simt te referi?

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:15:52p...deci ce rezulta din aceasta situatie este ca...tuturor va lipseste bunul simt!!!...sunteti o gramada de nesimtiti care va meritati unul pe altul!!


Mi-e lene sa-ti dau alte exemple...


..mai full_metal_jacket...iti era cumva adresat tie mesajul????....io nu inteleg!!!!....e chiar asha...sustin ce am zis....o asha problema o au doar o gramada de nesimtiti....care se vede faptul ca ori asha au trait shi acasa...ori nu acasa la ma/sa si tas/sau au trait....ca e clar ...calculand cu aproximatie varsta ..persoanele care reclama o astfel de problema...se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...cam toata lumea...de bun simt...traia dupa acelasi model....adica daca ai crescut la mama si tata acasa..nu se poate sa fi facut ce te/a taiat capul intotdeauna....trebuie sa fi fost si situatii in care.....de fapt ce dracului mai imi bat io capu ca vad ca nu am cu cine vorbi!!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 12:35
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:35:59
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-03-30 12:22:37

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...


La care parere cu bun simt te referi?

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:15:52p...deci ce rezulta din aceasta situatie este ca...tuturor va lipseste bunul simt!!!...sunteti o gramada de nesimtiti care va meritati unul pe altul!!


Mi-e lene sa-ti dau alte exemple...


..mai full_metal_jacket...iti era cumva adresat tie mesajul????....io nu inteleg!!!!....e chiar asha...sustin ce am zis....o asha problema o au doar o gramada de nesimtiti....care se vede faptul ca ori asha au trait shi acasa...ori nu acasa la ma/sa si tas/sau au trait....ca e clar ...calculand cu aproximatie varsta ..persoanele care reclama o astfel de problema...se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...cam toata lumea...de bun simt...traia dupa acelasi model....adica daca ai crescut la mama si tata acasa..nu se poate sa fi facut ce te/a taiat capul intotdeauna....trebuie sa fi fost si situatii in care.....de fapt ce dracului mai imi bat io capu ca vad ca nu am cu cine vorbi!!



ce rezultat ti-a dat la calculul cu aproximatie?
asa nu mai vb cu noi! supara-te si stergeti contu ce naiba fata!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:39
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:35:59
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-03-30 12:22:37

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 12:10:55da aia care m/au jignit nu s/au gandit la asta??...a tot io sunt de viinnaa???...pe forumul asta nici un respect nu e pentru pareri de bun simt!!!...


La care parere cu bun simt te referi?

De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 11:15:52p...deci ce rezulta din aceasta situatie este ca...tuturor va lipseste bunul simt!!!...sunteti o gramada de nesimtiti care va meritati unul pe altul!!


Mi-e lene sa-ti dau alte exemple...


..mai full_metal_jacket...iti era cumva adresat tie mesajul????....io nu inteleg!!!!....e chiar asha...sustin ce am zis....o asha problema o au doar o gramada de nesimtiti....care se vede faptul ca ori asha au trait shi acasa...ori nu acasa la ma/sa si tas/sau au trait....ca e clar ...calculand cu aproximatie varsta ..persoanele care reclama o astfel de problema...se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...cam toata lumea...de bun simt...traia dupa acelasi model....adica daca ai crescut la mama si tata acasa..nu se poate sa fi facut ce te/a taiat capul intotdeauna....trebuie sa fi fost si situatii in care.....de fapt ce dracului mai imi bat io capu ca vad ca nu am cu cine vorbi!!


scrie mai departe promit sa fiu numai "ochii"!!
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 12:39


"se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...

Dupa cum scrii vii din paleozoic sau pleistocen.

Postat pe 30 Martie 2010 12:42
na ca acusi s-o suparat shi o iesit!
relelor..hobraznicelor!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 12:46
uite draga care e problema,noi suntem in spania si avem un apartament si stau eu cu prietenu,fratele lui si un var de,a prietenului,si eu in camera am net si digi cu romani,dar televizor este in sufragerie,cumnatu acuma nu lucreaza si asa ca ce sa afca vine in camera la mine,si daca i-am spus ca ma deranjeaza pe el nu-l intereseaza si asa ma cert si eu cu prietenu din cauza lui ,poate nu mar deranja daca ar veni mai rar si daca ar ji un pic mai igienic intelegi,asta nu inseamna ca toti suntem nesimtiti ca eu nu sunt obligat asai dau lui ceva ,asa ca e un pic complicata treaba pt mine dar sper sa se rezolve incurand.oricum mersi de sfat sa zic asa.
kudika150378
Postat pe 30 Martie 2010 15:59
De la: scorpio67, la data 2010-03-30 12:42:54

"se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...

Dupa cum scrii vii din paleozoic sau pleistocen.

..auzi..te/am angajat cumva sa imi faci analiza sintactico-morfologica pe text???
...deci ..la fel...du/te dracu!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 19:55
[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/71/71273mhrp5kyvjc.gif[/img]
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 19:58
nu cred ca inteleg...la ce te/ai referit...cu...igiena...si altele...nu stau in Spania si nici la un loc cu alti 3 barbati in casa...si nu stiu cum si nici nu vreau sa afluu!!..si cu asta basta!!aia nu e casa de oameni...atunci e casa de chiriasi...si asta spune tot!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 20:02
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-30 19:55:25
De la: scorpio67, la data 2010-03-30 12:42:54

"se sinscriu intr/o generatie apartinand unei anumite perioade in care perioada...

Dupa cum scrii vii din paleozoic sau pleistocen.

..auzi..te/am angajat cumva sa imi faci analiza sintactico-morfologica pe text???
...deci ..la fel...du/te dracu!


Mai , Ocheane, ce are era dinozaurilor cu analiza de text? sa nu spun altfel?
Mai bine nu te mai face de ras.Cand o sa scrii o singura fraza fara slah-uri, punctulete si cu un inteles coerent, promit ca o sa tac , dar e pacat ,unde mai gasesc eu atata distractie?
Iti repet m-am dus si nu m-a primit , a zis talpa iadului ca te asteapta cu cartile de limba si literatura romana la cazanele de smoala.

Postat pe 30 Martie 2010 20:02
De la: kudika150378, la data 2010-03-29 11:39:02degeaba ii spun ca nu intelece .Ce sa-i mai zic'?


Spune-i ca daca mai intra in camera ta , incepi sa crezi ca se da la tine ....

Sau scoate calculatorul ala din camera , daca te deranjeaza atat de tare..

Andreea sa nu ma dai si pe mine dracu' !!
Raspunsul meu este ptr. initiatoarea topicului ...

ella_c
Postat pe 30 Martie 2010 20:05
doar daca ma obligi!!!! ella c..!!
andreea_n_x
Postat pe 30 Martie 2010 20:10
De la: kudika150378, la data 2010-03-30 15:59:15uite draga care e problema,noi suntem in spania si avem un apartament si stau eu cu prietenu,fratele lui si un var de,a prietenului,si eu in camera am net si digi cu romani,dar televizor este in sufragerie,cumnatu acuma nu lucreaza si asa ca ce sa afca vine in camera la mine,si daca i-am spus ca ma deranjeaza pe el nu-l intereseaza si asa ma cert si eu cu prietenu din cauza lui ,poate nu mar deranja daca ar veni mai rar si daca ar ji un pic mai igienic intelegi,asta nu inseamna ca toti suntem nesimtiti ca eu nu sunt obligat asai dau lui ceva ,asa ca e un pic complicata treaba pt mine dar sper sa se rezolve incurand.oricum mersi de sfat sa zic asa.


deci el vine numa pt net,nu?
sper sa se rezolve cat mai repede!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred?ce sa fac? 8 De la: m3ry 29 Ianuarie 2010 13:47
tipul matur sau cel tanar, sau doar eu? 8 De la: 8 Ianuarie 2013 10:49
se merita sa fiu pe locul 2? 63 De la: licuriciul_zapacit 6 Februarie 2010 06:23
iubit mai tanar sau mai batran 8 De la: scorpio67 20 Iulie 2010 20:36
relatii 2 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 15:34