Setari Cookie-uri

POT SA-I STRIC CASNICIA, FARA CA EL SA STIE SI L-AS PUTEA AVEA...........MA RETINE CEVA.............

Buna, me again, stiu...........dar d-aia se numeste forum, nu?
deci pe scurt, barbatul pe care il iubesc este casatorit, ne iubim , dar , ca in orice relatie de acest gen( si asa cum am vazut din postarile majoritatii) exista acel ceva ce-l retine sa divorteze si sa terminam cu minciuna si duplicitatea. stiu ca 99.9% din cei sau CELE MAI MULTE ma condamna, blameaza, ma rog.......pe buna dreptate, si eu ziceam la fel acum un an..................cu totii avem dreptul la opinie. Nu credeam niciodata ca o sa ajung in postura asta, dar stiti cum e vb aia, never say never!
anyway, ideea pp este cam asa: eu il vreau pe ac barbat pt ca il iubesc, el ma iubeste, bla, bla..........dar el nu are tupeul necesar sa faca pasul ce presup divortul. pt ca ma mustra ff tare constiinta ( kiar am asa ceva), nu am vrut sa afluu detalii despre ei 2, insa el m-a dus acasa la el, asa cum merge o femeie acasa la un barbat, stiu poze, adresa, casa , tot, plus alte detalii despre ei, cat si nr ei de telefon.

Intr-o discutie cu el, mi-a dat de inteles ca ea nu ar sesiza prezenta altei femei in viata lui-inseamna ca el este un bun actor sau , mai rau.............. STIU, nu e nev sa-mi spuneti, NU MA IUBESTE. var a 2 a cade!
intreb mele sunt:1. simte o femeie casatorita daca barbatul o insala?( din comportamentul lui, din ``plecarile`` cu baietii, din sute de sms pe zi , seara, kiar si cd ea e acasa, si kiar dpdv sexual)
2.dc, daca am toate premisele sa-i despart nu o pot face si as vrea totusi sa fiu ``fair-play``-DACA MAI POT SPUNE ASTA.....

stiu ca deranjeaza subiectul, insa astept cu infrigurare pareri, sfaturi, raspunsuri, in special de la EVIL-WOMEN
mentionez ca de multe ori, in mom cd doar Dzeu mai stie de sufletul meu si cd plang de cata suferinta imi aduce in viata, ma paste o dorinta de razbunare, pe EL, cu ea nu am absolut nimik............







GURI_1981
Postat pe 29 Martie 2010 19:18
" POT SA-I STRIC CASNICIA, FARA CA EL SA STIE SI L-AS PUTEA AVEA...........MA RETINE CEVA............." - o scamã ?
blaa
Postat pe 29 Martie 2010 19:39
De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14Buna, me again, stiu...........dar d-aia se numeste forum, nu?
deci pe scurt, barbatul pe care il iubesc este casatorit, ne iubim , dar , ca in orice relatie de acest gen( si asa cum am vazut din postarile majoritatii) exista acel ceva ce-l retine sa divorteze si sa terminam cu minciuna si duplicitatea. stiu ca 99.9% din cei sau CELE MAI MULTE ma condamna, blameaza, ma rog.......pe buna dreptate, si eu ziceam la fel acum un an..................cu totii avem dreptul la opinie. Nu credeam niciodata ca o sa ajung in postura asta, dar stiti cum e vb aia, never say never!
anyway, ideea pp este cam asa: eu il vreau pe ac barbat pt ca il iubesc, el ma iubeste, bla, bla..........dar el nu are tupeul necesar sa faca pasul ce presup divortul. pt ca ma mustra ff tare constiinta ( kiar am asa ceva), nu am vrut sa afluu detalii despre ei 2, insa el m-a dus acasa la el, asa cum merge o femeie acasa la un barbat, stiu poze, adresa, casa , tot, plus alte detalii despre ei, cat si nr ei de telefon.

Intr-o discutie cu el, mi-a dat de inteles ca ea nu ar sesiza prezenta altei femei in viata lui-inseamna ca el este un bun actor sau , mai rau.............. STIU, nu e nev sa-mi spuneti, NU MA IUBESTE. var a 2 a cade!
intreb mele sunt:1. simte o femeie casatorita daca barbatul o insala?( din comportamentul lui, din ``plecarile`` cu baietii, din sute de sms pe zi , seara, kiar si cd ea e acasa, si kiar dpdv sexual)
2.dc, daca am toate premisele sa-i despart nu o pot face si as vrea totusi sa fiu ``fair-play``-DACA MAI POT SPUNE ASTA.....

stiu ca deranjeaza subiectul, insa astept cu infrigurare pareri, sfaturi, raspunsuri, in special de la EVIL-WOMEN
mentionez ca de multe ori, in mom cd doar Dzeu mai stie de sufletul meu si cd plang de cata suferinta imi aduce in viata, ma paste o dorinta de razbunare, pe EL, cu ea nu am absolut nimik............










Leaga'ti un pietroi de gat si arunca-te in canal duduie!!!
Tu crezi ca daca ai zici lu nevasta'sa ca asta e cu tine ce rezolvi ???
Crezi ca asta o sa ramana cu tine ???
Naive si proaste mai sunteti .....
blaa
Postat pe 29 Martie 2010 19:43
Diferenta dintre a avea tupeul necesar si a nu vrea sa faca acest pas e mare in draci

Pe scurt da , o femeie simte cand este inselata de barbat daca il iubeste.Daca o doare in paispe pe el nu vede si nu aude nimic , nici macar vecinii care ar trebui sa te vada cand te duci in casa ei sau firele de par care raman in cada dupa ce faceti dus

In dragoste si razboi totul este permis asa ca partea cu fair play-ul fata de ea nu prea isi are locul .Daca chiar vrei sa fii fair play te duci intr-o zi la ea si ii spui ca tu esti vioara a doua si o sa incepi sa faci pe dracu in patru sa avansezi in grad si pentru ca nu vrei sa duci o lupta fara ca dusmanul sa fie constient de ea , te-ai gandit sa o pui in garda.

Din discutia cu el in care se plange de faptul ca sotia nu ar banui prezenta altei femei ar fi trebuit sa pricepi doar ca omu sufera de neatentie si de aia a ajuns la tine dar asta nu inseamna neaparat ca vrea sa si divorteze.

Ai toate informatiile necesare sa-i desparti dar nu vrei sa o faci pentru ca nu stii cum ar reactiona sotul casatorit care te iubeste in cazul in care descopera ca motivul certei/divortului lui esti tu !

iris_4_ever
Postat pe 29 Martie 2010 19:51
Pffff , am uitat sa mentionez faptul ca e pacat sa te dai la sotul altei femei
iris_4_ever
Postat pe 29 Martie 2010 19:53
"1. simte o femeie casatorita daca barbatul o insala?( din comportamentul lui, din ``plecarile`` cu baietii, din sute de sms pe zi , seara, kiar si cd ea e acasa, si kiar dpdv sexual)
2.dc, daca am toate premisele sa-i despart nu o pot face si as vrea totusi sa fiu ``fair-play``-DACA MAI POT SPUNE ASTA....."

1. de regula femeile casatorite sunt mai "nesimtite"de felul lor si nu simt ca sunt inselate
2.io zic sa faci tot posibilul sa il divortezi, te mariti repejor cu el, ii torni 1 sau 2 plozi ca sa-l legi bine de tine, dupa care te faci cat casa poporului si vii si deschizi mai multe topicuri cu diferite teme: "m-am ingrasat si nu ma mai doreste"," facem sex numai odata pe an, credeti ca ma inseala?", "pleaca in delegatii cu serviciul cam de trei-patru ori pe luna, oare are o amanta?"
miss_darine
Postat pe 29 Martie 2010 21:14
suferi de nebagare in seama sau de plictisita acuta??
kitty_krieger
Postat pe 29 Martie 2010 21:48
De la: kitty_krieger, la data 2010-03-29 21:48:47suferi de nebagare in seama sau de plictisita acuta??

ce mortal suna, "plictisita acuta", cedezi din drepturile de autor ca sa pot folosi si eu expresia asta?
miss_darine
Postat pe 29 Martie 2010 21:53
De la: miss_darine, la data 2010-03-29 21:53:16
De la: kitty_krieger, la data 2010-03-29 21:48:47suferi de nebagare in seama sau de plictisita acuta??

ce mortal suna, "plictisita acuta", cedezi din drepturile de autor ca sa pot folosi si eu expresia asta?

cedez, cedez
kitty_krieger
Postat pe 29 Martie 2010 22:00
Of, ale femei EVIL care nici tie nu-ti doresc fericirea absoluta ....
Ia in seama sfatul pe care ti l-a dat miss darine, ca apoi sa mai deschizi neste tompicutze amuzante pe aici .
anissya
Postat pe 29 Martie 2010 22:24
De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14Buna, me again, stiu...........dar d-aia se numeste forum, nu?
deci pe scurt, barbatul pe care il iubesc este casatorit, ne iubim , dar , ca in orice relatie de acest gen( si asa cum am vazut din postarile majoritatii) exista acel ceva ce-l retine sa divorteze si sa terminam cu minciuna si duplicitatea. stiu ca 99.9% din cei sau CELE MAI MULTE ma condamna, blameaza, ma rog.......pe buna dreptate, si eu ziceam la fel acum un an..................cu totii avem dreptul la opinie. Nu credeam niciodata ca o sa ajung in postura asta, dar stiti cum e vb aia, never say never!
anyway, ideea pp este cam asa: eu il vreau pe ac barbat pt ca il iubesc, el ma iubeste, bla, bla..........dar el nu are tupeul necesar sa faca pasul ce presup divortul. pt ca ma mustra ff tare constiinta ( kiar am asa ceva), nu am vrut sa afluu detalii despre ei 2, insa el m-a dus acasa la el, asa cum merge o femeie acasa la un barbat, stiu poze, adresa, casa , tot, plus alte detalii despre ei, cat si nr ei de telefon.

Intr-o discutie cu el, mi-a dat de inteles ca ea nu ar sesiza prezenta altei femei in viata lui-inseamna ca el este un bun actor sau , mai rau.............. STIU, nu e nev sa-mi spuneti, NU MA IUBESTE. var a 2 a cade!
intreb mele sunt:1. simte o femeie casatorita daca barbatul o insala?( din comportamentul lui, din ``plecarile`` cu baietii, din sute de sms pe zi , seara, kiar si cd ea e acasa, si kiar dpdv sexual)
2.dc, daca am toate premisele sa-i despart nu o pot face si as vrea totusi sa fiu ``fair-play``-DACA MAI POT SPUNE ASTA.....

stiu ca deranjeaza subiectul, insa astept cu infrigurare pareri, sfaturi, raspunsuri, in special de la EVIL-WOMEN
mentionez ca de multe ori, in mom cd doar Dzeu mai stie de sufletul meu si cd plang de cata suferinta imi aduce in viata, ma paste o dorinta de razbunare, pe EL, cu ea nu am absolut nimik............








Pun pariu ca nu reusesti sa-i strici casnicia. Cred ca ai vazut prea multe telenovele cu happy end...Daca te-ar dori intradevar, ar face pe dracu sa fie tot timpul cu tine...Fara minciuni iar tu pe banca de rezerva....Restul sunt abureli pe care le folosesc persoanele care inseala...Pentru el esti o prospatura sau un desert...poate nici atat {STIU te iubeste nespus de mult }ca de mancat regulat o face la sotie...
Incearca sa-mi demonstrezi ca nu am dreptate strica-i casnicia si vezi ce se intampla...O viata ai. No risc no fun;-)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Martie 2010 22:24
"Pot sa-i stric casnicia,fara ca el sa stie si l-as putea avea...ma retine ceva...".....trebuie sa ai multa rautate in tine ca sa afirmi asa ceva...
ella13
Postat pe 29 Martie 2010 22:39
ideea era sa discutam, nu sa ma luati la..................

dar deh, asta e forumu`, nu??
GURI_1981
Postat pe 30 Martie 2010 07:57
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 07:57:41ideea era sa discutam, nu sa ma luati la..................

dar deh, asta e forumu`, nu??

tot discutie se numeste si faptul ca te luam la...............
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 08:27
De la: ella13, la data 2010-03-29 22:39:28"Pot sa-i stric casnicia,fara ca el sa stie si l-as putea avea...ma retine ceva...".....trebuie sa ai multa rautate in tine ca sa afirmi asa ceva...


imi luasi vorba din gura !!! nu voiam sa fiu rea !
coldwind
Postat pe 30 Martie 2010 08:30
Buna, me again, stiu...........dar d-aia se numeste forum, nu?


cunosti exprimarea? cam asa tzi-ai inceput prima postare asa ca accepta si bune si rele!!


bai rautacioaselor ce avetzi cu fata? va luaratzi repede de ea in loc sa-i spunetzi ce ar vrea ea sa auda: da mah te iubeste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,la "pastele cailor"!!!
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 08:39
De la: coldwind, la data 2010-03-30 08:30:37
De la: ella13, la data 2010-03-29 22:39:28"Pot sa-i stric casnicia,fara ca el sa stie si l-as putea avea...ma retine ceva...".....trebuie sa ai multa rautate in tine ca sa afirmi asa ceva...


imi luasi vorba din gura !!! nu voiam sa fiu rea !

buna dimiiiiiiiiiiiii fetele
GYPSI
Postat pe 30 Martie 2010 08:46
De la: GYPSI, la data 2010-03-30 08:46:03
De la: coldwind, la data 2010-03-30 08:30:37
De la: ella13, la data 2010-03-29 22:39:28"Pot sa-i stric casnicia,fara ca el sa stie si l-as putea avea...ma retine ceva...".....trebuie sa ai multa rautate in tine ca sa afirmi asa ceva...


imi luasi vorba din gura !!! nu voiam sa fiu rea !

buna dimiiiiiiiiiiiii fetele


hellooo !
coldwind
Postat pe 30 Martie 2010 08:48
buna dimineata fetelor!
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 08:53
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 08:27:21
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 07:57:41ideea era sa discutam, nu sa ma luati la..................

dar deh, asta e forumu`, nu??

tot discutie se numeste si faptul ca te luam la...............


la ce o luam misule? neata ! pup de dimineata !
coldwind
Postat pe 30 Martie 2010 08:54
de ce sunteti asa rele, sincer? chiar credeti ca mie imi place situatia asta? bine, akm o sa spuneti ca daca nu iti placxe dc te complaci in ea? mare dreptate! dar ati iubit vreodata astfel incat sa nu poti trai fara o persoana, fara sa stii de ea, sa ai impresia ca nu ai aer fara aceea persoana? nu vb din carti sau din manele, insa este al dracu de greu.....ets aca atunci cd esti dependent de droguri, stii ca-ti fac rau dar nu te poti lasa....................

e tare greu sa intelegeti ceea ce se intampla in sufletul unei astfel de femei( asa, ca mine). doar cine a trecut prin asa ceva poate intelege sau cunoaste situatia................in rest, credeti-ma nu zic decat doamne fereste de asa ceva!nu poti sa stii in viata de cine te indragostesti, cu inima nu e de joaca, IUBESTI SAU NU! punct
!io nu cer intelegere de la cineva, dimpotriva , stiu k nu gasesc, ci doar un sfat , o parere k sa pot face lucrurile intr-un fel................stiu , tre sa ma despart de el, asa o sa-mi spuneti, dar e al dracu de greu......ma rog..............aveti si voi dreptate, si eu as reactiona la fel, sincer
GURI_1981
Postat pe 30 Martie 2010 08:54
dragele mele astea nici in post nu se potolesc nu au frica de Dumnezeu
GYPSI
Postat pe 30 Martie 2010 08:55
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 08:54:52de ce sunteti asa rele, sincer? chiar credeti ca mie imi place situatia asta? bine, akm o sa spuneti ca daca nu iti placxe dc te complaci in ea? mare dreptate! dar ati iubit vreodata astfel incat sa nu poti trai fara o persoana, fara sa stii de ea, sa ai impresia ca nu ai aer fara aceea persoana? nu vb din carti sau din manele, insa este al dracu de greu.....ets aca atunci cd esti dependent de droguri, stii ca-ti fac rau dar nu te poti lasa....................

e tare greu sa intelegeti ceea ce se intampla in sufletul unei astfel de femei( asa, ca mine). doar cine a trecut prin asa ceva poate intelege sau cunoaste situatia................in rest, credeti-ma nu zic decat doamne fereste de asa ceva!nu poti sa stii in viata de cine te indragostesti, cu inima nu e de joaca, IUBESTI SAU NU! punct
!io nu cer intelegere de la cineva, dimpotriva , stiu k nu gasesc, ci doar un sfat , o parere k sa pot face lucrurile intr-un fel................stiu , tre sa ma despart de el, asa o sa-mi spuneti, dar e al dracu de greu......ma rog..............aveti si voi dreptate, si eu as reactiona la fel, sincer

eu nu o numesc rautate ci mai degraba realism si te-as invita sa te pui in locul femeii aceleia care chipurile nu simte ca e inselata, incearca treaba asta pt o luna si vezi daca nu-ti trece indragosteala!
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 09:00
De la: coldwind, la data 2010-03-30 08:54:02
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 08:27:21
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 07:57:41ideea era sa discutam, nu sa ma luati la..................

dar deh, asta e forumu`, nu??

tot discutie se numeste si faptul ca te luam la...............


la ce o luam misule? neata ! pup de dimineata !

pai cred ca s-a referit la..........misto! pup si io coldule
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 09:01
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 08:54:52de ce sunteti asa rele, sincer? chiar credeti ca mie imi place situatia asta? bine, akm o sa spuneti ca daca nu iti placxe dc te complaci in ea? mare dreptate! dar ati iubit vreodata astfel incat sa nu poti trai fara o persoana, fara sa stii de ea, sa ai impresia ca nu ai aer fara aceea persoana? nu vb din carti sau din manele, insa este al dracu de greu.....ets aca atunci cd esti dependent de droguri, stii ca-ti fac rau dar nu te poti lasa....................

e tare greu sa intelegeti ceea ce se intampla in sufletul unei astfel de femei( asa, ca mine). doar cine a trecut prin asa ceva poate intelege sau cunoaste situatia................in rest, credeti-ma nu zic decat doamne fereste de asa ceva!nu poti sa stii in viata de cine te indragostesti, cu inima nu e de joaca, IUBESTI SAU NU! punct
!io nu cer intelegere de la cineva, dimpotriva , stiu k nu gasesc, ci doar un sfat , o parere k sa pot face lucrurile intr-un fel................stiu , tre sa ma despart de el, asa o sa-mi spuneti, dar e al dracu de greu......ma rog..............aveti si voi dreptate, si eu as reactiona la fel, sincer


mai fata ! uite ce este ! nu suntem rele !! din ce am citit specimenul asta e o mare scarba ! sa ma ierti ca-l numesc asa ! Ce naiba iubesti la el ! la cat teatru joaca ! esti sigura ca esti singura amanta ? nu stiu ...... poate gresesc eu ! asa cum o prosteste pe cea de acasa .......... poate sa te prosteasca si pe tine si pe alta , si pe alta ........... hai ca ma opresc ! faci ce doresti tu !
coldwind
Postat pe 30 Martie 2010 09:02
De la: GURI_1981, la data 2010-03-30 08:54:52de ce sunteti asa rele, sincer? chiar credeti ca mie imi place situatia asta? bine, akm o sa spuneti ca daca nu iti placxe dc te complaci in ea? mare dreptate! dar ati iubit vreodata astfel incat sa nu poti trai fara o persoana, fara sa stii de ea, sa ai impresia ca nu ai aer fara aceea persoana? nu vb din carti sau din manele, insa este al dracu de greu.....ets aca atunci cd esti dependent de droguri, stii ca-ti fac rau dar nu te poti lasa....................

e tare greu sa intelegeti ceea ce se intampla in sufletul unei astfel de femei( asa, ca mine). doar cine a trecut prin asa ceva poate intelege sau cunoaste situatia................in rest, credeti-ma nu zic decat doamne fereste de asa ceva!nu poti sa stii in viata de cine te indragostesti, cu inima nu e de joaca, IUBESTI SAU NU! punct
!io nu cer intelegere de la cineva, dimpotriva , stiu k nu gasesc, ci doar un sfat , o parere k sa pot face lucrurile intr-un fel................stiu , tre sa ma despart de el, asa o sa-mi spuneti, dar e al dracu de greu......ma rog..............aveti si voi dreptate, si eu as reactiona la fel, sincer


ce-mi place ca tot tu esti aia "iritata"!!!hai sa-tzi prezint situatzia altfel:tu in rolul de sotzie a lui , el desigur nemultzumit de tine de viatza cu tine , gaseste alta,o aduce acasa in casa voastra , practic itzi "violeaza" intimitatea acum intrebare :ce fel de barbat este aceasta"carpa"(na ca m-am enervat ) ce se complace in toata "mocirla " asta? vrea o relatzie cu alta are doua variante:
1. pune punct casniciei si se implica total in alta relatzie
2.isi face un "cuibusor de nebunii" unde isi duce"iubita neoficiala" si astfel traieste fericit alaturi de cele doua femei din viatza lui
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 09:03
De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14Buna, me again, stiu...........dar d-aia se numeste forum, nu?

ai dreptate..numai ca unii abuzeaza de acest lucru!

De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14
deci pe scurt, barbatul pe care il iubesc este casatorit, ne iubim , dar , ca in orice relatie de acest gen( si asa cum am vazut din postarile majoritatii) exista acel ceva ce-l retine sa divorteze si sa terminam cu minciuna si duplicitatea.


gresit..nu va iubiti...ci tu il iubesti sau crezi ca il iubesti...dar nu te iubesti pe tine insuti!
cum poate un barbat sa iubeasca o femeie si sa stea cu alta?

De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14stiu ca 99.9% din cei sau CELE MAI MULTE ma condamna, blameaza, ma rog.......pe buna dreptate, si eu ziceam la fel acum un an..................cu totii avem dreptul la opinie. Nu credeam niciodata ca o sa ajung in postura asta, dar stiti cum e vb aia, never say never!


nu te blameaza...incearca sa iti spuna sa nu mai fii carpa da tu nu si nu!evident nu te vom intelege ever!


De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14
anyway, ideea pp este cam asa: eu il vreau pe ac barbat pt ca il iubesc, el ma iubeste, bla, bla..........dar el nu are tupeul necesar sa faca pasul ce presup divortul. pt ca ma mustra ff tare constiinta ( kiar am asa ceva), nu am vrut sa afluu detalii despre ei 2, insa el m-a dus acasa la el, asa cum merge o femeie acasa la un barbat, stiu poze, adresa, casa , tot, plus alte detalii despre ei, cat si nr ei de telefon.


si asta-i partea amuzanta a lucrurilor in care tu ca o naiva crezi tot ce zice el!
nu are "tupeu"? as zice mai degraba ca n-are motiv sa divorteze atata timp cat nevasta nu comenteaza si tu accepti locul 2!
si daca te-a dus la el acasa ..clar te iubeste...da da!si daca stii toate astea,ce?iti dai seama ce date importante detii!
ma faci sa rad cat de naiva esti!
si faza ca te-a dus acasa casa cum merge o femeie acasa la un barbat...hellooooo tu esti amanta deci.....

De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14
Intr-o discutie cu el, mi-a dat de inteles ca ea nu ar sesiza prezenta altei femei in viata lui-inseamna ca el este un bun actor sau , mai rau.............. STIU, nu e nev sa-mi spuneti, NU MA IUBESTE. var a 2 a cade!

este bun actor?sau tu esti o naiva si crezi ca tot ce zboara se mananca!
aa si nu am sa iti spun ca nu te iubeste...ca din contra te iubeste de fiecare data cum te prinde...

De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14
intreb mele sunt:1. simte o femeie casatorita daca barbatul o insala?( din comportamentul lui, din ``plecarile`` cu baietii, din sute de sms pe zi , seara, kiar si cd ea e acasa, si kiar dpdv sexual)
2.dc, daca am toate premisele sa-i despart nu o pot face si as vrea totusi sa fiu ``fair-play``-DACA MAI POT SPUNE ASTA.....


1. simte..dar probabil ca nu o intereseaza aspectul asta...stiu si eu un cuplu la fel!sunt mii de femei care se multumesc ca barbatul sa le aduca bani si sa aibe o viata linistita chiar daca asta implica o amanta!
2.asta-i doar un vis de al tau ca detii secretul relatiei lor!stai linistita o sa te saturi la un moment dat sau nu...

De la: GURI_1981, la data 2010-03-29 19:18:14
stiu ca deranjeaza subiectul, insa astept cu infrigurare pareri, sfaturi, raspunsuri, in special de la EVIL-WOMEN
mentionez ca de multe ori, in mom cd doar Dzeu mai stie de sufletul meu si cd plang de cata suferinta imi aduce in viata, ma paste o dorinta de razbunare, pe EL, cu ea nu am absolut nimik............


si ai dreptate deranjeaza subiectul..pentru ca nu am sa inteleg niciodata cum nu aveti putin respect fata de voi si va multumiti mereu sa fiti pe locul 2 in viata unui barbat...si mai ales traiti cu impresia ca daca divorteaza ..o sa va casatoriti si nu o sa mai insele...helllo pt ei nu reprezentati mai mult decat cea care este disponibila cand vreau eu..niciodata nu spune nu...nu comenteaza ca stie doar situatia si a acceptat din prima!
iti aduce suferinta?nu puisor tu singura iti provoci aceasta suferinta ca te complaci in aceasta situatie!
ia pune mana si cauta pe altu necasatorit si mai vorbim!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 10:09
fata tu nu intzelegi ca ea pe asta-l iubeste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,auzi tupeu la tine s-o pui sa caute unu necasatorit!!!
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 10:14
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 10:14:51 fata tu nu intzelegi ca ea pe asta-l iubeste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,auzi tupeu la tine s-o pui sa caute unu necasatorit!!!


poate il iubeste...dar ce ii poate oferi in viitor?...asa ca, mai bine s-ar reorienta!
Barbie39
Postat pe 30 Martie 2010 10:30
De la: Barbie39, la data 2010-03-30 10:30:08
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 10:14:51 fata tu nu intzelegi ca ea pe asta-l iubeste,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,auzi tupeu la tine s-o pui sa caute unu necasatorit!!!


poate il iubeste...dar ce ii poate oferi in viitor?...asa ca, mai bine s-ar reorienta!


eu stiu asta,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nu stiu daca "ea" stie!!
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inselata si indragostita 21 De la: kudika_974386 26 Octombrie 2014 16:10
Inca un topic asea din plictiseala... 10 De la: bruneagra25 8 Iulie 2009 12:31
Petrecere a fetelor cu sau fara stripperi¿ 8 De la: anasaiescu 14 Iulie 2010 20:18
buna all 120 De la: marco918 4 Noiembrie 2011 15:49
ajutorr 6 De la: Valy90 26 Iunie 2011 23:48