Setari Cookie-uri

vreau sa ma razbun! :((

faza cu masina e exclusa ... daca nu am . alte idei?P:))
dyanna19890
Postat pe 15 Aprilie 2010 22:24
viata asta atata e de nedreapta....
dyanna19890
Postat pe 15 Aprilie 2010 23:16
va multumesc tuturor pot sfaturi....va pup
dyanna19890
Postat pe 15 Aprilie 2010 23:17
CA SA TE RAZBUNI PE UN SCORPION ESTE O ARTA...SUNT O FEMEIE SCORPION SI-TI DAU UN SFAT NU TE PUNE CU EI....SUNT FOARTE TAIOSI SI FOARTE DURI NU VEI REUSII.....MAI ALES DACA NU AI CEVA PE CARE SA-L ATRAGA PE EL....SCORPIONI SUNT PERSOANE CARE TE FAC PRIN FELUL LOR DE A FI DE A TE INDRAGOSTII DE EI...DOAR DATORITA SIMPLITATII SI MODULUI DE A SE COMPORTA CU O FEMEIE ...DACA INSA SA AJUNS CA EL SA-TI FACA ASA CEVA ESTE CA SA SATURAT DE PLINSETE DE CRIZE DE INSISTENTE....ASCULTA-MA STIU CEEA CE SPUN SUNT O FEMEIE SCORPION SI STIU CUM GANDESC SCORPIONI....DACA TU INCERCI SA TE RAZBUNI EL ATI VA FACE DE 10 ORI MAI MULTE ....UN SCOPRION SE RAZBUNA INCET SI SIGUR AI FACE PLACERE SA VADA CUM VICTIMA SA SE STINGE INCET INCET .....ESTE FOARTE FERICIT ATUNCI CAND STIE CA SA RAZBUNAT ATUNCI CAND STIE CA TE-A PARASIT EL ASTA CAUTA ATENTIE SI IUBIREA PE CARE TU IO ARATI...INCERCA SA AI ARATI CA NU MAI TII ASA DE MULT LA EL...NU AL INSELA DACA AI FACUT ASTA ESTE CA SI CUM TI-AI DAT FOC LA VALIZA VA VENI IN FATA CASEI TALE CU ACTUALA PRIETENA.....DECI CA SA TE RAZBUNI PE EL TREBUIE SA O IEIE INCET .....FA-L SA TE IUBESCA ...VB FRUMOS..SPUNEI CA ESTE CEL MAI BUN....CA NU AI CUNOSCUT UNUL CA EL
...PUNETI CEEA CE AI TU MAI FRUMOS IN VALOARE INSA NU FI VULGARA IN IMBRACAMINTE FARDEAZATE CU GUST SI NU STRIDENT...FA-I SURPRIZE .. MICI DAR DE EFECT ASA AL CUCERESTI NUMAI DACA STII CUM SA TE COMPORTI CAND SIMTI CA SA INDRAGOSTIT DE TINE SI TE IUBESTE CU ADEVARAT INCEPI SA TE SCHIMBI TU... MODUL IN CARE O FACI TREBUIE GANDIT CU LUX DE AMANUNTE NU UITA SUNT SENSIBIL INSA GREU DE PUS LA PAMNT SUCCES
kudika104616
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:10
Cam asa, razbunarea pe un scorpion nu prea are rost.
Oricum ei se cred cei mai buni in toate, cei mai nevinovati, mereu ceilalti sunt de vina pentru orice si ei sunt sfinti, cant in realitate e tocmai invers. Si n-ai cum sa le schimbi parerea asta.
Cea mai buna razbunare pe un scorpion(si nu numai) este sa-l ignori total, ca si cum nu ar exista.
Ca degeaba te straduiesti, ei au o minte putin diabolica si intotdeauna vor fi cu un pas inaintea ta la capitolul razbunare. Si la un moment dat te vei plictisi si vei renunta. Ei, in schimb, daca le dai apa la moara ar continua la nesfarsit, pentru ca le face placere.
Plus de asta, sunt fara scrupule, orice le-ai face, ei ca sa contracareze vor apela la tot felul de chestii josnice, pe care altii nu le-ar folosi, deoarece e sub demnitatea lor.
bgd74
Postat pe 24 Aprilie 2010 12:31
'cea mai buna razbunare este uitarea' zicea un filosof , el s'a impacat cu fosta dinaintea mea , cu care a fost 3 ani . S'au sarutat in fata mea , fara nici o retinere , de parca le'ar fi placut sa ma faca sa sufar . Sadici , intradevar . Am inceput sa il ignor , si sa realizez ca nu merita nici cea mai mica atentie . Oriunde merg si e si el , im i imaginez ca nu exista , si imi fac mai mult bine asa . Insa nu mint , as vrea sa il vad jos , asa cum m'a vazut el si nu i'a pasat , chiar i'a creat satisfactie...
dyanna19890
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:47
nu se stie niciodata ce ne rezerva viitorul
dyanna19890
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:51
De la: kudika104616, la data 2010-04-24 11:10:21CA SA TE RAZBUNI PE UN SCORPION ESTE O ARTA...SUNT O FEMEIE SCORPION SI-TI DAU UN SFAT NU TE PUNE CU EI....SUNT FOARTE TAIOSI SI FOARTE DURI NU VEI REUSII.....MAI ALES DACA NU AI CEVA PE CARE SA-L ATRAGA PE EL....SCORPIONI SUNT PERSOANE CARE TE FAC PRIN FELUL LOR DE A FI DE A TE INDRAGOSTII DE EI...DOAR DATORITA SIMPLITATII SI MODULUI DE A SE COMPORTA CU O FEMEIE ...DACA INSA SA AJUNS CA EL SA-TI FACA ASA CEVA ESTE CA SA SATURAT DE PLINSETE DE CRIZE DE INSISTENTE....ASCULTA-MA STIU CEEA CE SPUN SUNT O FEMEIE SCORPION SI STIU CUM GANDESC SCORPIONI....DACA TU INCERCI SA TE RAZBUNI EL ATI VA FACE DE 10 ORI MAI MULTE ....UN SCOPRION SE RAZBUNA INCET SI SIGUR AI FACE PLACERE SA VADA CUM VICTIMA SA SE STINGE INCET INCET .....ESTE FOARTE FERICIT ATUNCI CAND STIE CA SA RAZBUNAT ATUNCI CAND STIE CA TE-A PARASIT EL ASTA CAUTA ATENTIE SI IUBIREA PE CARE TU IO ARATI...INCERCA SA AI ARATI CA NU MAI TII ASA DE MULT LA EL...NU AL INSELA DACA AI FACUT ASTA ESTE CA SI CUM TI-AI DAT FOC LA VALIZA VA VENI IN FATA CASEI TALE CU ACTUALA PRIETENA.....DECI CA SA TE RAZBUNI PE EL TREBUIE SA O IEIE INCET .....FA-L SA TE IUBESCA ...VB FRUMOS..SPUNEI CA ESTE CEL MAI BUN....CA NU AI CUNOSCUT UNUL CA EL
...PUNETI CEEA CE AI TU MAI FRUMOS IN VALOARE INSA NU FI VULGARA IN IMBRACAMINTE FARDEAZATE CU GUST SI NU STRIDENT...FA-I SURPRIZE .. MICI DAR DE EFECT ASA AL CUCERESTI NUMAI DACA STII CUM SA TE COMPORTI CAND SIMTI CA SA INDRAGOSTIT DE TINE SI TE IUBESTE CU ADEVARAT INCEPI SA TE SCHIMBI TU... MODUL IN CARE O FACI TREBUIE GANDIT CU LUX DE AMANUNTE NU UITA SUNT SENSIBIL INSA GREU DE PUS LA PAMNT SUCCES


Ete na... de razbunat nasol e capabila orice zodie. Si daca scorpionul o face incet, asta nu e decat un avantaj, tot mai ai timp sa-i mai anticipezi din miscari. Asta spre deosebire de alte zodii mai impulsive precum cele de foc, pot fi mult mai rele decat un scorpion.
Si la scorpioni mai e si faptul ca, daca i-ai suparat( si sunt extrem de usor de suparat, chiar fara sa vrei) , nu te uita nici in veci. Se poate razbuna si peste 20 de ani, daca isi aduce aminte.
Si nu prea sunt asa de periculosi, uneori nu prea dau dovada de prea multa inteligenta atunci cand se razbuna. Ca de exemplu situatia cu " va veni in fata casei tale cu actuala prietena" e de-a dreptul penibila, daca ei cred ca asta e razbunare, problema lor, nu e decat dare in spectacol.
Si oricum, un scorpion, cand e sa te enerveze si sa te scoata din sarite, incat sa te desparti , oricat ai fi tinut la el, iti trece imediat, la cat de urat e capabil sa se comporte.
Scorpionul nu e nicidecum persoana dupa care sa plangi, ci de care sa fugi.
bgd74
Postat pe 24 Aprilie 2010 19:25
De la: dyanna19890, la data 2010-04-24 16:47:54'cea mai buna razbunare este uitarea' zicea un filosof , el s'a impacat cu fosta dinaintea mea , cu care a fost 3 ani . S'au sarutat in fata mea , fara nici o retinere , de parca le'ar fi placut sa ma faca sa sufar . Sadici , intradevar . Am inceput sa il ignor , si sa realizez ca nu merita nici cea mai mica atentie . Oriunde merg si e si el , im i imaginez ca nu exista , si imi fac mai mult bine asa . Insa nu mint , as vrea sa il vad jos , asa cum m'a vazut el si nu i'a pasat , chiar i'a creat satisfactie...



Postat pe 24 Aprilie 2010 19:28
De la: kudika104616, la data 2010-04-24 11:10:21CA SA TE RAZBUNI PE UN SCORPION ESTE O ARTA...SUNT O FEMEIE SCORPION SI-TI DAU UN SFAT NU TE PUNE CU EI....SUNT FOARTE TAIOSI SI FOARTE DURI NU VEI REUSII.....MAI ALES DACA NU AI CEVA PE CARE SA-L ATRAGA PE EL....SCORPIONI SUNT PERSOANE CARE TE FAC PRIN FELUL LOR DE A FI DE A TE INDRAGOSTII DE EI...DOAR DATORITA SIMPLITATII SI MODULUI DE A SE COMPORTA CU O FEMEIE ...DACA INSA SA AJUNS CA EL SA-TI FACA ASA CEVA ESTE CA SA SATURAT DE PLINSETE DE CRIZE DE INSISTENTE....ASCULTA-MA STIU CEEA CE SPUN SUNT O FEMEIE SCORPION SI STIU CUM GANDESC SCORPIONI....DACA TU INCERCI SA TE RAZBUNI EL ATI VA FACE DE 10 ORI MAI MULTE ....UN SCOPRION SE RAZBUNA INCET SI SIGUR AI FACE PLACERE SA VADA CUM VICTIMA SA SE STINGE INCET INCET .....ESTE FOARTE FERICIT ATUNCI CAND STIE CA SA RAZBUNAT ATUNCI CAND STIE CA TE-A PARASIT EL ASTA CAUTA ATENTIE SI IUBIREA PE CARE TU IO ARATI...INCERCA SA AI ARATI CA NU MAI TII ASA DE MULT LA EL...NU AL INSELA DACA AI FACUT ASTA ESTE CA SI CUM TI-AI DAT FOC LA VALIZA VA VENI IN FATA CASEI TALE CU ACTUALA PRIETENA.....DECI CA SA TE RAZBUNI PE EL TREBUIE SA O IEIE INCET .....FA-L SA TE IUBESCA ...VB FRUMOS..SPUNEI CA ESTE CEL MAI BUN....CA NU AI CUNOSCUT UNUL CA EL
...PUNETI CEEA CE AI TU MAI FRUMOS IN VALOARE INSA NU FI VULGARA IN IMBRACAMINTE FARDEAZATE CU GUST SI NU STRIDENT...FA-I SURPRIZE .. MICI DAR DE EFECT ASA AL CUCERESTI NUMAI DACA STII CUM SA TE COMPORTI CAND SIMTI CA SA INDRAGOSTIT DE TINE SI TE IUBESTE CU ADEVARAT INCEPI SA TE SCHIMBI TU... MODUL IN CARE O FACI TREBUIE GANDIT CU LUX DE AMANUNTE NU UITA SUNT SENSIBIL INSA GREU DE PUS LA PAMNT SUCCES


Printre scorpioni ca si in alte zodii sunt oameni si oameni.Asta cu razbunarea scorpionului este deja o exagerare.Eu sunt scorpion si nu-mi place sa ma razbun pe nimeni.Sa fiu indiferenta in loc sa ma razbun mi-a dat mult mai mari satisfactii .

Postat pe 24 Aprilie 2010 19:31
de cele mai multe ori voi femeile sunteti cele care gresiti
daca va place de un barbat si unele dintre voi chiar va indragostiti naiv de respectivul
acesta nu va acorda atentie si ce face-ti ,se stirneste in voi o boala numita
obsesie care de cele mai multe ori aduce rani grave inimii.
voi femeile chiar daca va culcati cu un barbat de genul acesta si el bate in retagere
nu trebuie sa disperati s-au sa va razbunati intrun anume fel,mi se pare o mare prostie razbunarea
credetima ca stiu ce spun ,ultima amanta care am avuto eu cind a simtit ca bat in retragere dupa un an de relatie ,a luat foc ,a inceput sa ma ameninte cu razbunarea cu distrugerea mea personala
si eu c-a un fraier m-am intors inapoi la ea si am continuat relatia inca o jumatate de an dupa care despartirea a fost inevitabila,nu mai spun ce a urmat ca ca nu are rost ,am ajuns si la politie
dupa ce aceasta s-a luat si a jicnit pe nevastamea pe strada,faptul ca era maritata cu un prost si avea si doi copii nu a insemnat nici o opreliste de a se razbuna, nu mai spun ca ea ma tras de nadragi sa am o relatie cu ea.norocul meu a fost ca pe lumea asta trecutul unei persoane nu se uita
si am aflat la timp ce hram poarta.pacat ca relatia a fost de vis si as fii preferat sa ramina doar o amintire frumoasa din pacate atunci cind iubesti cu adevarat si nu se realizeaza visul uneia dintre
persoane se ajunge la ura de moarte jicniri injuraturi blesteme.
eu am vrut o relatie extraconjugala de lunga durata pt ca ea fiind taur si eu sagetator
singele,caldura si mai ales patul s-au potrivit ca o manusa.
ea la inceput a vrut acelasi lucru dar din cauza ca barbatsu era atit de prost incit nu poti face deosebirea intre el si o femeie,ea a vrut mai mult adica sa ramin cu ea pt todeauna,un aspect imposibil de realizat din partea mea.
asa ca aviz amatorilor opritiva atunci cind trebuie, daca relatia scirtiie inevitabilul se va produce mai devreme s-au mai tiurziu si va fii foarte dureroasa daca va iubiti cu adevarat.
dupa 10 luni de la scandal am fost nevoit sa recunosc relatia care am avuto cu aceasta femeie
in fata sotiei mele si am facut ft bine pt ca adevarul te elibereaza.
LOPY_71
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:53
Fiti atenti , s'a impacat cu fosta dupa cum v'am spus si l'am vazut in oras si cu altele ... am ajuns la concluzia ca oricum nu era bun pentru mine avand in vedere ca nu e un barbat care se multumeste cu una . Aici sa nu mai vorbim de zodii , ci de caracter in sine . Si tatal lui mergea la striptease prin oras . Probabil i'a mostenit caracterul. Nu pot sa simt decat sila pentru ca am iubit un om ca asta . Si cat de oarba am fost . Imi pare bine ca in sfarsit nu mai sunt oarba si numai pe el il am in cap , va spun sincer inainte si de venea mister univers la mine , tot pe el il voiam . Probabil a fost o obsesie pt mine . Nicidecum iubire . Amintiri placute prea putine am cu el , ca sa fie vorba de iubire . Insa am observat ceva : cum am inceput sa nu imi mai pese de prezenta lui oriunde am fi amandoi , pt ca frecventam aceleasi restaurante , si ma distrez ( inainte stateam tot timpul suparata) si mi se rupe de el , scuzati expresia , a inceput sa se uite cam intr'una la mine . Asta il doare . Pentru ca nu mai sunt ceea ce am fost si nu mai simt decat indiferenta.
Ii multumesc lui D'zeu ca am inceput sa il uit . Si ca fericirea mea nu depinde de el .
Am crezut ca el de fapt o iubeste pe fosta , mai ales dupa cum i'am vazut sarutandu'se . dar se pare ca nu...e un fustangiu care mereu va alerga dupa femei si nu va fi capabil sa o iubeasca pe una . Mai ca toti barbatii... Regret ca nu mai exista barbati adevarati . UN BARBAT ADEVARAT NU E ACELA CARE ARE CAT MAI MULTE FEMEI , CI UNUL CARE POATE IUBI CU ADEVARAT O SINGURA FEMEIE.
dyanna19890
Postat pe 26 Aprilie 2010 02:14
draga dyanna. cred ca nimeni nu ti-a spus ca asa procedeaza in general barbatii cu fetele cind la ele se intympla asta pentru prima data. in locul tau eu m-as bucura , este un eveniment important , mai ales ca ai facut-o cu o persoana iubita, decyt sa faci din aceasta tragedie si sa ceri sfat de la persoane straine. in general consider ca viata sexuala ar trebui sa inceapa mai devreme, deoarece viata trece, si apoi regretam de multe lucruri pe care nu le-am facut
stiu ca doare atuncea cind te lasa o persoana iubita, dar sa stii ca trece, totul trece si apoi ai sa privesti la asta cu alti ochi , macar capeti experienta
a da, referitor la scorpioni - in zadar ai sa incerci sa te razbuni pe scorpioni, in general. nu sunt tipul de persoane pe care le-ar afecta vreo mila
bafta
natuta
Postat pe 26 Aprilie 2010 09:26
foarte urat din partea lui...ceva de genu' am patit sh eu cu primul...in prima faza trebuie sa te impaci q ideea k e un nemernic sh asta e...abia dupa ce ai trecut peste asta te poti gandi la ce e de facut mai departe..eu sunt scorpion sh clar cel mai tare doare indiferenta..mai lasa sa treaca un timp dupa care incearca sa il mai cauti...dupa ce ti-a cazut in plasa fa in asa fel incat sa iti bati joc de el ca la carte...ademeneste-l,da-i de inteles k ai mai vrea ceva sau makar inka o aventura in pat cu el,iar apoi taie brusc toata legatura cu el...lasa-l sa te caute sh sa innebuneasca..pt k asta se va intampla sigur...plateste-i cu aceeasi moneda...alta razbunare nu prea ar avea sens...sh apoi sa ii zici ceva de genu:"u chiar credeai k o sa ma mai intorc la tine?am gasit un tip genial,mult mai bun k tine,iar u nu te vei ridica niciodata la nivelul lui pentru nu esti in stare!" asta clar va lovi unde trebuie.am facut sh eu de astea sh dau rezultate termina q fumatul k si eu tot din cauza unuia m-am apucat knd eram sh eu mai mika sh necultivata iar acum nu mai stiu cum sa ma las.....iar pe viitor ai mai mare grija k baietii sunt o mare bataie de cap...mai testeaza-i inainte sa te avanti cu setimentele.mie mi-a trebuit mult timp sa invat asta sh am dat cu capul de pragul de sus de nenumarate ori pana sa il vad pe cel de jos asa k bafta sh ai grija
mihasefa
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:44
multumesc pt sfaturi....:* oricum timpul le va decide pe toate ... si nu se stie niciodata , astept momentul potrivit , pt ca atunci cand i'o fac , sa o fac cu stil....:P ... poate in timp mi se va [parea atat de nesemnificativ incat n'o sa mai fac nimik...
dyanna19890
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:32

Trebuie sa vada ca nu asa se comporta un barbat cu o femeie!!!
MaRa16
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:59
mai bine te razbuni pe tine ca ai fost naiva.

nu vreau sa jignesc, da fetele care isi plang de mila pt cat de rau le trateaza masculu, desi ele nu's nici pe dracu legate de acel individ, is TOANTE.

cel mai bine treci peste si invata din lectia asta sa nu te mai lasi momita de orice homosexual in haine de liliac(popa)

sycorax
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:11
sincer,u esti vinovata.mi-as dori sa am asa un iubit pt k l-as trata ca pe o carpa,l-as face sa se simta oribil.daca ai vz k incepe sa se poarte urat,de ce ai mai stat cu el,de ce nu l-ai lasat?de ce unele fete sunt masochiste si accepta sa-si bata un fraier joc de ele?ce ti-a fc el tie,faceam si eu inainte cu unii baieti,le ziceam k azi nu am chef de ei,k prefer sa fca integrame decat sa-i vad sau ii faceam sa vina sa ma ia si apoi le spuneam k nu sunt acasa.adik,daca cineva ma ia de friaera,il umilesc fara mila.nu m port urat cu baietii educati,draguti,normali.dar in locul tau,as fi indeiferenta,i-as vb in sila dc m-ar mai suna sau l-as lua la misto.nu te merita,nu iti pierde tineretea cu un nesimtit,nu trebuia sa accepti sa te ia de fraiera.ai fc cum fc multe:i-ai tot suportat idioteniile crezand k se va schimba dar te-ai inselat.
annna_larysssa
Postat pe 26 Aprilie 2010 20:41
Nu te sfatuiesc sa faci asta, dar probabil n-o sa ma asculti!!! Aveam o prietena care, din razbunare, a postat numarul de telefon al fostului iubit pe un site dedicat homosexualilor....Nu stiam daca sa rad sau sa-i plang ei de mila ca a decazut asa. Stii ce a constat? Ca nu se bucura prea tare, chiar daca aia il sunau in disperare! N-o sa te simti mai bine, crede-ma! Si oricum, din mica mea experienta, pot sa-ti spun ca roata se intoarce de fiecare data, fara sa faci tu eforturi! Asa ca fii inteligenta si lasa lucrurile sa vina de la sine! Sper sa-ti fiu de folos!
kudika147479
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:00

Cum va pricepeti voi sa aruncati mingea in terenul celuilalt.....In fine, nu comentez, fiecare cu viata lui personala!!!!
Si spui ca tipa era taur??? Daca e sa luam in considerare ce se spune despre zodii, iata una care poate calca cu succes un scorpion in picioare atunci cand o scoti din pepeni (ceea ce se intampla fff rar). Sunt taur si ma enervez fff greu, insa cand simt ca mi s-a umplut paharul, cuiva ii va parea rau precis!!! Deci nu e scorpionul cel mai negru din zodiac, fiecare poate avea momente! Nu te lasa intimidata de zodie....Ah, am omis sa spun k s-ar putea sa nu reusesti sa-l ataci prea tare, dar precis te vei rani pe tine chiar si in cazul in care vei reusi!


De la: LOPY_71, la data 2010-04-25 18:53:06de cele mai multe ori voi femeile sunteti cele care gresiti
daca va place de un barbat si unele dintre voi chiar va indragostiti naiv de respectivul
acesta nu va acorda atentie si ce face-ti ,se stirneste in voi o boala numita
obsesie care de cele mai multe ori aduce rani grave inimii.
voi femeile chiar daca va culcati cu un barbat de genul acesta si el bate in retagere
nu trebuie sa disperati s-au sa va razbunati intrun anume fel,mi se pare o mare prostie razbunarea
credetima ca stiu ce spun ,ultima amanta care am avuto eu cind a simtit ca bat in retragere dupa un an de relatie ,a luat foc ,a inceput sa ma ameninte cu razbunarea cu distrugerea mea personala
si eu c-a un fraier m-am intors inapoi la ea si am continuat relatia inca o jumatate de an dupa care despartirea a fost inevitabila,nu mai spun ce a urmat ca ca nu are rost ,am ajuns si la politie
dupa ce aceasta s-a luat si a jicnit pe nevastamea pe strada,faptul ca era maritata cu un prost si avea si doi copii nu a insemnat nici o opreliste de a se razbuna, nu mai spun ca ea ma tras de nadragi sa am o relatie cu ea.norocul meu a fost ca pe lumea asta trecutul unei persoane nu se uita
si am aflat la timp ce hram poarta.pacat ca relatia a fost de vis si as fii preferat sa ramina doar o amintire frumoasa din pacate atunci cind iubesti cu adevarat si nu se realizeaza visul uneia dintre
persoane se ajunge la ura de moarte jicniri injuraturi blesteme.
eu am vrut o relatie extraconjugala de lunga durata pt ca ea fiind taur si eu sagetator
singele,caldura si mai ales patul s-au potrivit ca o manusa.
ea la inceput a vrut acelasi lucru dar din cauza ca barbatsu era atit de prost incit nu poti face deosebirea intre el si o femeie,ea a vrut mai mult adica sa ramin cu ea pt todeauna,un aspect imposibil de realizat din partea mea.
asa ca aviz amatorilor opritiva atunci cind trebuie, daca relatia scirtiie inevitabilul se va produce mai devreme s-au mai tiurziu si va fii foarte dureroasa daca va iubiti cu adevarat.
dupa 10 luni de la scandal am fost nevoit sa recunosc relatia care am avuto cu aceasta femeie
in fata sotiei mele si am facut ft bine pt ca adevarul te elibereaza.
kudika147479
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:12
De la: scorpio67, la data 2010-04-24 19:28:44
De la: dyanna19890, la data 2010-04-24 16:47:54'cea mai buna razbunare este uitarea' zicea un filosof , el s'a impacat cu fosta dinaintea mea , cu care a fost 3 ani . S'au sarutat in fata mea , fara nici o retinere , de parca le'ar fi placut sa ma faca sa sufar . Sadici , intradevar . Am inceput sa il ignor , si sa realizez ca nu merita nici cea mai mica atentie . Oriunde merg si e si el , im i imaginez ca nu exista , si imi fac mai mult bine asa . Insa nu mint , as vrea sa il vad jos , asa cum m'a vazut el si nu i'a pasat , chiar i'a creat satisfactie...


[/quot
si eu sunt un scorpion mai mic...mi s-a spus de multe ori ca sunt sadica....
mika_elaaa
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:24
De la: dyanna19890, la data 2010-04-15 14:09:45Desi se spune ca razbunarea e arma prostului , contrazic aceasta afirmatie si spun ca daca nu te razbuni la momentul potrivit , esti luat de prost proasta sau de om slab de caracter si ai numai de suferit!Sunt o sagetatoare de 20 de ani , am patit'o cu un scorpion fff aiurea...acum 7 luni cand l'am cunoscut pe el eram virgina si chiar imi doream o relatie frumoasa si sanatoasa alaturi de un baiat serios.El parea genul meu , mai ales ca e si teolog...si vrea sa devina popa si asa a inceput...totul a mers bine pana dupa ce m'a dezvirginat. Apoi mi'a facutg o gramada de faze : spunea ca il doare maseaua si se pune la somn si de fapt il prindeam prin restaurante cu alte fete , m'a lasat la 30 de km de orasul unde locuiesc in ploaie , m'a ranit nu cu injuraturi ci cu vorbe reci care dor , m'a lasat tot asa amanet knd eram bolnava in frig...probabil va ganditi totusi de ce m'a lasat acolo...cauta el motive de fiecare data ... va spun sincer ca am suerit mult si nu i'am facut nimik ca sa imi faca ceva. simt ca nu am liniste pana nu ma razbun!!! ceva idei? care e cea mai buna metoda de a te razbuna pe un scorpion rece , insensibil?


vrei sa te razbuni pe un scorpion?
mai gandeste-te... astia-s tare priceputi la asta..s-ar putea sa te arzi...rau
sakura_7777777
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:30
De la: dyanna19890, la data 2010-04-15 20:57:27totusi , punctul sensibil al scorpionului care e? care ar fi 'acul' ala? ce il doare cel mai tare? inca cv... nu vreau sa fac ce mi'o zis cnv... sa'i zgariu masina sau o paguba materiala ca nu vreau sa cad in extreme
oricum...what goes around , comes around


stii ce se zice..? ca nimeni nu poate sa distruga un scorpion..decat el se poate autodistruge..in rest...razbunarile celorlalti sunt "mangaieri" pentru el..asa ca stai locului
sakura_7777777
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:35
scorpionul nu are nici un pct slab,nici macar in virful acului,razbuna-te daca vrei dar n-o sa-l doara nimic
utad
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:38
De la: utad, la data 2010-04-26 23:38:21scorpionul nu are nici un pct slab,nici macar in virful acului,razbuna-te daca vrei dar n-o sa-l doara nimic


Asta e fie exces de zel, fie doar o aparenta....eu am reusit sa lovesc un scorpion....si l-a durut....crunt!!! Deci....nu sunt ei cei mai cei din zodiac!!!!!
kudika147479
Postat pe 27 Aprilie 2010 00:55
De la: kudika147479, la data 2010-04-27 00:55:25
De la: utad, la data 2010-04-26 23:38:21scorpionul nu are nici un pct slab,nici macar in virful acului,razbuna-te daca vrei dar n-o sa-l doara nimic

Asta e fie exces de zel, fie doar o aparenta....eu am reusit sa lovesc un scorpion....si l-a durut....crunt!!! Deci....nu sunt ei cei mai cei din zodiac!!!!!

Cand un scorpion iubeste ffff tare, atunci ai o sansa sa-i atingi punctul slab dar trb sa fii cel (cea)pe care il (o) iubeste.
mika_elaaa
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:22
De la: utad, la data 2010-04-26 23:38:21scorpionul nu are nici un pct slab,nici macar in virful acului,razbuna-te daca vrei dar n-o sa-l doara nimic

ooffff....renunta...sunt scorpion si iti spun ca nu ai nicio sansa.inseamna ca nu l-a interesat deloc persoana ta si nu vei face decat sa il amuzi cu incercarile de a te razbuna...va rade copios si isi va mai sterge inca o data pantofii cu tine(vb unui horoscop)...mai bine faci terapie decat sa incerci asa ceva.
e cel mai nesanatos lucru...noi ori iubim cu intensitate maxima(asta se intampla rar),ori ne doare in spatele casei si nu ne afecteaza nimic.
las-o balta si vezi-ti de viata ta ca esti fata tanara si lasa-l in plata Domnului ca i-o va plati El.iti garantez!!!
kudika053147
Postat pe 27 Aprilie 2010 08:52
Draga mea tot ce pot sa spun este ca trebuie sa-l uiti. Nu merita sa-ti uratesti sufletul cu razbunarea. Oricum daca a fost in stare sa se comporte cu tine asa de urat nu cred ca-l va atinge ceva. Esti inca foarte tanara, regret ca ti-ai inceput viata cu un esec sentimental, dar gata. Viata merge inainte si sunt convinsa ca vei gasi pe cineva care sa te aprecieze la adevarata valoare. Iti doresc numai bine de acum inainte mai ales ca esti in perioada zodiei tale.
anigusatu
Postat pe 27 Aprilie 2010 10:10
Sa incep si eu prin a te saluta. Si eu sunt sagetator si am trecut la randul meu prin situatii de genul acesta. Ce nu puteam sa inteleg era de ce................? de ce mi-a facut asa ceva tinand cont ca nu i-am facut nimic rau. Sa-ti spun sa nu te razbuni...........nu e o varianta ca noi avem tendinta sa ne razbunam, dar pot sa-ti spun sa ai rabdare.Pare o fata inteligenta.
Nu razbunarea pe moment doare cel mai tare. Va trebui sa astepti, sa devii mai puternica psihic decat el si pe urma sa te razbuni. Si cea mai mare razbunare e sa-l faci sa umble ca un catelus dupa tine. Daca te-a vrut odata insemna ca i-a placut ceva la tine, deci va reveni daca stii cum sa faci.
Asta poti sa obtii doar daca tu esti stapana pe tine si poti sa-l domini. Vezi-ti de viata in continuare, devino FEMEIE si cam in 2 ani de zile te poti razbuna pe el. Un fel de razbunare la rece. Acum daca incerci, sub impulsul resentimentelor, vei face greseli si ii cazi din nou in plasa.Eu m-am razbunat si dupa 4 ani................pe principiul sa nu uite niciodata ca am trecut prin viata lui. Si crede-ma ca nu uita :).
Constant ii apar in viata unde nu se asteapta si il burvesez..........Asta am facut eu, nu stiu daca e o metoda buna, dar m-am racorit :)
kudika174371
Postat pe 27 Aprilie 2010 11:56
ESTI ATAT DE TANARA,INCAT NU POT SA CRED CA POTI FI ATAT DE REA SA TE RAZBUNI ,AR INSEMNA CA NU ESTI CU NIMIC MAI BUNA DECAT EL,CARE ,CHIAR DACA VA DEVENI PREOT TU AI CREZUT CA E SI SFANT?A PROFITAT DE NAIVITATEA TA,L-AI LASAT SA TE UMILEASCA SI NU TREBUIA ASA CA ASTA SA-TI FIE LECTIE DE VIATA IN RELATIILE VIITOARE.POATE FI PREOT SAU DIAVOL,BARBATUL ESTE O MICA JIVINA CARE SI DACA TE IUBESTE,TOT TE MINTE SAU TE INSEALA MACAR O DATA IN VIATA ASA CA,REVENIND LA SUBIECT,ADICA LA RAZBUNARE,SA STII CA NICI NU I-AR PASA ,ASA CA UITA-L CAUTAND SA-TI UMPLI TIMPUL CU CEVA MAI CONSTRUCTIV SA CHIAR DISTRACTIV.SOARTA,DE DRAGUL BARBATILOR,LA 20,30,40 SAU 50 PT CA PREA MULT CREDEM IN EI,SUFERIM.CAPUL SUS SI NU MAI PRIVI INAPOI!
mimishor957
Postat pe 27 Aprilie 2010 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
grabire menstruatie 7 De la: iubytzik22 16 Martie 2010 20:19
eu taur , el scorpion si maaari probleme! help 134 De la: yen 14 August 2012 14:05
salut ! 2 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:46
buna din nou 8 De la: kudika328408 6 Noiembrie 2010 18:36
Relatia dintre o balanta si un peste 14 De la: kudika227619 12 Iulie 2010 03:38