Setari Cookie-uri

Cum sunt tratate amantele la turcii musulmani?

mai cum sa stai tu cu un turcalete asa nesimtit?
daca as fi in locul tau l-as parasi imediat ..
ba i-as mai si F* te una intre picioare
wwwcamylya
Postat pe 8 Mai 2010 09:05
Topicul este o gluma , nu ?
Sper ca nu exista femei atat de disperate incat sa isi doreasca genul asta de relatii !!!
dunguta
Postat pe 8 Mai 2010 09:11
Cauta un barbat prin metode mai primitive: baruri, cafenele, petreceri. Amu de religie nu zic nimic, dar sa nu fie casatorit si doreste sa aiba o relatie stabila. Crede'ma ca sunt multi barbatzi. Nu te legala cap cu turcul asta k n'are rost. Isi gaseste el alta amanta in locul tau. Asha k actiune si vei vedea cum te distrezi si faci rost si de iubit. Succes!!
pmbada_15
Postat pe 8 Mai 2010 09:32
Nu te speria ca se plictiseste. Mai bine ingrijoreaza-te daca nu se va intampla asta. Fa-ti un scenariu in minte si vizualizeaza ce va fi peste 5 ani, daca lucrurile raman tot asa. Ti se pare interesant? Da-i viteza. N-o fi usor, dar nu e pentru tine. Poti sa fii cea mai rea femeie din lume si tot meriti ceva mai bun de atat. Si sunt sigura ca nu esti.
kudika120283
Postat pe 8 Mai 2010 09:33
doamne..tu chiar nu gandesti :| pe bune..u chiar nu vezi ce scrii?:)))nu crede-am k exista asa oameni naivi (k sa nu te jignesc) pe pamant.trezeste-te la realitate fetito si scapa de el cat mai repede posibil
Scumpik_nebunik
Postat pe 8 Mai 2010 09:38
Da-ti foc in piata universitatii shi in timp ce arzi striga cat te tin plamanii-cine face ca mine ca mine sa pateasca.Esti o....................sclava
kudika106171
Postat pe 8 Mai 2010 09:40
dar cine va spus ca ar mai avea dreptul la 7 neveste?sau terminat povestilecu baiazid.mai mult de una ins bigamie ka si pe la noi.va tine atat kat va mai sta prin romania.si oare nu te si sponsor?pacat de tineretea voastra.
kudika170247
Postat pe 8 Mai 2010 09:40
O, Doamne se vede ca esti o copila ,tu nu esti pt el nimic . Nu ai ce sa tii aprinsa ,pt ca nu e nimic aprins. Te-ai indragostit si nu judeci corect .PUR SI SIMPLU ISI BATE JOC DE TINE . Da-i papucii !
kudika036272
Postat pe 8 Mai 2010 09:41
draga mea, cine se baga in troaca, pana la urma il mananca porcii
maria_doina
Postat pe 8 Mai 2010 09:55
Draga mea eu sint casatorita de 5ani cu sotul meu turc,dar la noi nu este asa ceva si nevasta si amanta.Sotul meu pentru ca ma iubeste si-a schimbat si religia e ortodox acuma.
Dar situatia ta e dura rau CUMMMMMM POTI sa accepti asa ceva da-i papucii soro ca nu e pentru tine.
Sa stii turciii nicioadata nu-si lasa sotia si copii pentru amanta.
Am multe cazuri aici exact cum e al tau si fetele s-au retras fa si tu asta.
in primul rind reputatia noastra de romance e stricata rau in turcia
kudika029255
Postat pe 8 Mai 2010 09:59
Turcii sunt cei mai mari bulangii, nici sa ma platesti nu stau de vb cu vreunu!! Iar cei care te critik pe acest forum is cei mai mari fraieri!
lavinutza_lavinia
Postat pe 8 Mai 2010 10:02
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)



Mi-am plesnit fruntea. Ce pana mea esti asa fraiera? Ce naiba ai vazut la un ciocorit de turc care mai are si nevasta si alte muieri sa-i fac oral de calitate? Banii ii cauti? Cum sa stai 2 ani cu gandul la el? Faci misto? Eu nici nu stiu cum ii mai cheama pe toti aia cu care ieseam in oras acum 2 ani.
Uite asa se naste violenta domestica, asa primesc femeile bataie de la barbati in casa : cand sunt d'astea ca tine de accepta orice situatie. Fata draga, baga-ti mintile in cap si lasa-l. Recapata-ti increderea in sine, principiile, pune-ti ordine in viata astfel incat si TU sa fii cu pretentii. Cand vei avea o relatie sa fie ceva de comun acord, deciziile sa fie ale amandoura pt amandoi, problemele amandoura, sentimente reciproce de iubire, loialitate, respect, incredere. ASTA E RELATIE, nu ce ai tu acolo ca te foloseste ala o data pe saptamana cand i se scoala.
Calyope
Postat pe 8 Mai 2010 10:03
as fi inteles daca mai era doar cu sotia, dar cu atatea altele... nu cred ca e bine...
bluevenus
Postat pe 8 Mai 2010 10:06
Si..tu astepti cumintica (ca o adevarata femeie musulmana) sa "TE SOLICITE.." odata pe saptamana..???

Cred ca te-au fascinat povestile persane....
(Ai avut cumva carpeta cu "Rapirea din Seray..?)
EKaterina
Postat pe 8 Mai 2010 10:06
De cativa ani primesc periodic mailuri cu diverse subiecte abordate pe acest forum, dar niciodata nu am avut curiozitatea sa citesc vreunul. Astazi, din lipsa de activitate, am zis sa citesc primul topic, care intamplator a fost acesta, si nu pot sa spun decat ca ma bucur teribil ca nu fac parte din comunitatea voastra. Pe langa faptul ca vorbiti oarecum singure, pt ca cea care a deschis topic-ul nu a mai postat nimic, lasati-ma sa va spun ca sunteti incredibile/incredibili [am vazut ca sunt si cateva aparitii masculine]. Fata a cerut un sfat, v-a relatat o situatie pe care asa o vede ea cu mintea pe care o are si la varsta pe care o are, iar voi toti [cu putine exceptii] nu stiti decat sa o jigniti... Cred ca nu am citit niciodata mai multe apelative intr-un singur topic pe alt forum. Cine sunteti voi sa ii vorbiti asa? Ar trebui sa imbratisati diversitatea umana, pt ca si voi, cu siguranta aveti unele defecte pe care altii le considera inacceptabile.

O zi de sambata frumoasa sa aveti.
Anya27
Postat pe 8 Mai 2010 10:13
Oh my God! mi-e rusine pentru unele fete
daca stai sa te gindesti bine despre ce relatie poate fi vorba?! , dragoste din partea lui nu-i la sigur, doar tu stai si te chinui ca o "naiva". Apropo de sclave din pacate esti deja una, insa te-a gasit pe gratis ...ce poate fi mai cool decit cite o amanta de fiecare data cind amicu-i e "up"?
cind te gindesti ca lumea e plina de barbati singuri si tu stai cu unul caruia nici macar nu-i pasa de tine, caci daca i-ar pasa nu te-ar trata astfel .
Cu cit mai repede il lasi cu atit mai repede te restabilesti, dar daca decizi sa ramii, mereu ve-i fi cea de-a 10 roata la caruta... cineva unic pentru el no way, ar fi prea prostesc sa crezi asta...asa ca valiza in mina si goodbye forever, caci te asteapta adevarata dragoste pe undeva...
Khristie
Postat pe 8 Mai 2010 10:16
Draga mea, intrebarea ta nu are decat un raspuns: da-l incolo. Gaseste-ti unul care sa te iubeasca asa cum esti, pentru cine esti in toata complexitatea ta si consuma-te intr-o relatie in care exista speranta. Timpul va vindeca rana dar nu-ti irosi timpul extrem de pretios intr-o relatie despre care stii deja nu duce nicaieri! Succes. Sper sa ai o viata frumoasa!
kudika132000
Postat pe 8 Mai 2010 10:20
loool ce tareeeee !
Acuma nu vreau sa fiu rea .... inteleg pe fata ca e indragostita ...dar da-mi voie sa-ti spun un lucru : daca nu te desparti tu de el acum ..sa-i dai papucii in stil mare .... ai sa te urasti toata viatza (asta desigur dupa ce-ti trec aburii ....si asta se va intampla cam in vre-oooooo ...... 2 ani de acum incolo maxim ) . Fii desteapta, pune leucoplast pe gura inimii si da-i niste prozac si asculta ce-ti spune creierul ....ca e mai desptept ;) ...asculta cum se aude din departare un ecou ...din ce in ce mai aproape...mai aproapee ..siiiii .. DA-I PAPUCIIIII CA E UN NENOROCIIIIIIIIIT ...Eh ai vazut ca nu e chiar asa departe? Raspunsul in situatia asta nu e cum sa tii aprinsa ....habar n-am ce , ca nu e nimic din partea lui sincer, inafara de profit 100% , ci cum sa iesi tu cu fruntea (cat de cat) sus , ca sa poti merge mai departe cum trebuie , pentru ca daca te lasa el, ai sa suferi de 10 ori mai mult decat daca il lasi tu .....iar pe el il doar ein paishpe ca te distruge ... Fii desteapta (de data asta) si da-i papucii in stil mare ..habar n-am cum ..uite-te la Valentine's Day..e o idee acolo ;) ... Crede-ma , vei fii mult mai fericita .chiar daca acum nu prea esti capabila sa-ti imaginezi viatza dupa "Ismail" (la fel cum ateii nu-si imagineaza viatza dupa moarte) , dar te asigur ca EXISTA VIATZA DUPA "ISMAIL" si ....n-ai sa ghicesti niciodata bonusul..... E CU MULT MAI BUNA ( de fapt in sfarsit ajunge sa fie buna...nu tu frustrari, nu tu suferinta, nu tu gelozie, nu tu stress...omg da exista si viatza fara asa ceva si poti fii fericita )
Contessamy
Postat pe 8 Mai 2010 10:27
Chiar cati ani ai?De ce trebuie sa ne ceri sfaturi noua?Fiecare om gandeste intr-un fel!Toti stiu numai sa judece si sa jigneasca...nu vezi?Fa exact cum crezi de cuvinta.Daca tu simti ca-l iubesti si ca-ti place mult,ramai cu el.Sunt comvinsa ca atunci cand vei gasi ceva mai bun,il vei uita imediat,pt.ca el oricum nu face absolut nimic pt.a-ti fii bine.Depinde doar de tine ce-ti doresti de la viata si cat de mult te respecti.Daca tu crezi ca meriti de la un barbat doar sa se culce cu tine odata la nu stiu cat timp,in loc sa fii iubita,respectata,plimbata de un barbat cu bun simt si care sa-si doreasca sa te faca fericita,atunci ...asta este.Tu stii mai bine...
oana_criss
Postat pe 8 Mai 2010 10:27
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-28 19:15:39
De la: inamina, la data 2010-04-28 18:54:30Nu stiam ca musulmanii is asa mari Don Juani! E plin forumul de fete casatorite/indragostite/amante/parasite de turci, arabi si alti supusi de a lui Mohamed. S-au terminat romanii, italienii sau alte neamuri de care e plina Romanica, si care nu au prin lege dreptul la 7 neveste?


4 neveste, nu 7
kudika025050
Postat pe 8 Mai 2010 10:29
De la: kudika025050, la data 2010-05-08 10:29:21
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-28 19:15:39
De la: inamina, la data 2010-04-28 18:54:30Nu stiam ca musulmanii is asa mari Don Juani! E plin forumul de fete casatorite/indragostite/amante/parasite de turci, arabi si alti supusi de a lui Mohamed. S-au terminat romanii, italienii sau alte neamuri de care e plina Romanica, si care nu au prin lege dreptul la 7 neveste?


4 neveste, nu 7
scuze dar cred ca sunteti in timpul razboiului in turcia nu ai voie sa ai decit o nevasta si musulmani din cite stiu eu pe timpul razboiului din cauza ca au ramas foarte multe vaduve cu copii si nu isi puteau intretine copii atunci cite vaduve pot intretine atitea neveste isi pot loaadica din rindu vaduvelor
kudika025050
Postat pe 8 Mai 2010 10:34
anya27, ca mare dreptate ai!
demoniahedone
Postat pe 8 Mai 2010 10:36
Bai neneeee voi nu vedeti ca va raciti vorbele de pomana?? topicu asta cred ca a fost scris la misto... ca real nu poate sa fie... eu refuz sa cred ca exista fiinte asa proaste... anyway ati dat sfaturi si ati balacarit-o degeaba ... va pup:)

evilcore
Postat pe 8 Mai 2010 10:41
De la: lavinutza_lavinia, la data 2010-05-08 10:02:02Turcii sunt cei mai mari bulangii, nici sa ma platesti nu stau de vb cu vreunu!! Iar cei care te critik pe acest forum is cei mai mari fraieri!

Draga mea nu sint toti turcii la fel sa stii, si la noi sint fel si fel de romanii care fac acelasi lucru ca si turciii. PADURE FARA USCATURI NU ESTE SA STII.
kudika029255
Postat pe 8 Mai 2010 10:45
salutare , am vizualizat profilul tau si vad ca esti o frumusika , nush cati anisori ai dar mami...wake-up , ce naiba ????? ca turci sunt multi pe aici si frumusei mai toti , chiar si liberi pe deasupra.Stai sa astepti dupa nevasta ok dar sa fii nush a cata amanta asta e culmea...prostiei scuza-ma , ia deschide tu bine ochii si dai cu flitt ca doar asta merita ...take care...cu drag.
analapatrat
Postat pe 8 Mai 2010 10:46
=)))))))
Mely_
Postat pe 8 Mai 2010 10:48
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)
kudika169702
Postat pe 8 Mai 2010 10:52
buna fetelor si eu am avut o relatie cand aveam 15 ani cu un turc dar nu a profitat de mine pentru ca eram virgina ma asteptat pana la 18 ani ma cerut de nevasta dar el era deja casatorit si iam cerut sa divorteze de nevastasa si a divortata mia adus actele de la divort dar eu nu m-am casatorit cu el pentru ca era un fustangiu dupa aceea eu am ramas gravida era foarte gelos imi spunea ca nu este copilul lui si am avortat in 6luni mia dat el bani dupa ce am avortat cum eram si ultimul an la liceu am plecat in pitesti unde am stat cu un roman timp de un an dupa care am plecat in italia si am stat cu baiat italian timp de 5 ani in aceasta relatie de 5 ani nu stiu daca voi stiti dar italieni ca sa te simti bine si fericita te lasa sa faci de cap sau ce vrei tu numai sa nu te vada trista.el sa asociat cu un turc curd si am inceput sa ma frecventez cu acesta era casatorit cu 2 copii ma iubea foarte mult dar era foarte gelos am si batuto pe nevastasa de fata cu el si nu mia spus absolut nimic iam cerut sa isi lase nevasta pentru mine si copii si a fosat de acord dar eu am vazut cat de gelos si posesiv este nu am mai vrut sa stau cu el dupa 2 ani.nu ma inselat cu nimeni pentru ca era tot timpul cu mine nu se dezlipea si nici cu nevastasa nu facea nimic pentru ca a spus ea cu gura ei ca nu mai are barbat.in sfarsit m-am lasat cu el ma si batut mi-a pus cutitul la gat dar am reusit sa scap acum sunt in romania si stau cu un baiat roman adica primul baiat care mi-a spus te iubesc...nu sunt fericita dar macar am scapat de turci.asta e destinul meu si soarta mea.bafta la toate fetele si lasati turciii dai in piz...masii....
kudika169702
Postat pe 8 Mai 2010 11:03
uneori nu putem sa renuntam la cel pe care il iubim....am un prieten foarte special care e tot turc, il cheama hakan si vreau sa va spun ca perceptia despre turci e un pic gresita, nu a existat nici un moment in care sa simt ca nu ma respecta, din contra e mereu foarte atent si intelegator. Trebuie sa te decizi totusi, nu am fost niciodata "a doua" dar imi dau seama cat e de dureros, gandeste-te ca are totusi o sotie, care probabil sufera la fel de mult ca si tine si nu e corect. Trebuie sa fi puternica si sa iei o decizie corecta.
RAEL
Postat pe 8 Mai 2010 11:05
Nu fi fraiera! Nu sunt destui romani cu care sa te culci? Iti trebuie un turc? La ei femeia este buna pentru un singur lucru! Si stii si tu care este..... Fugi repede ...si departe!!!!!
antosofronia
Postat pe 8 Mai 2010 11:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nervi! 3 De la: MyBlueLight 19 Decembrie 2009 11:37
thuoamne cateva idei mi-ar fi de folos....peste versus capricorn 8 De la: misoginu 28 Februarie 2010 19:09
ginerii si soasta 10 De la: greierash_is_back 6 Decembrie 2009 09:12
buna` 32 De la: stem_29 18 August 2010 08:49
eu 11 De la: angelo_micnegrusiurat 29 Iulie 2010 20:26