Hei:* Am si eu o nelamurire..

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika058558 Avatarul lui kudika058558

17 mesaje

Am 15 ani,de aprox 2 ani foloesc fond de ten..nu am probleme grave ale tenului(nu am cosuri) Ma demachiez permanent(dimineata si seara) folosesc o crema hidratanta dupa care aplic fondul de ten(lichid)apoi pudra..E cam rau pt ca m-am obisnuit sa folosesc in fiecare zi fondul de ten..mie mi se pare ca arat mai bine daca aplic un fond d ten..Dar daca este un obicei prost si dauneaza fondul de ten,am sa incerc sa nu-l mai folosesc..(Acum ca vine vara o sa ma bronzez si nu o sa mai am chiar asa mare nevoie..sper)
Ma puteti lamuri?
Multumeeesc mult:*:*
Raporteaza abuz de limbaj
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

cu ce sa te lamurim??
Casatoria e cauza principala a divortului.
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

daca da...sau daca nu....

17 mesaje

*Ma puteti lamuri daca e bine sau nu sa folosesc fond d ten la varsta mea?:)
Andreea122 Avatarul lui Andreea122

2 mesaje
Oras: constanta

Da foloseste...de ce nu?? Dar nu in exces . Eu folosesc in fiecare zi si nu am probleme...daca nu sunt indiscreta ce marca de fond de ten folosesti?
# Sa nu uiti sa fii copil intre adulti .. Sa fii pe varfuri .. cand soarele apune dupa munti ! :x

17 mesaje

Giordani Gold (Adaptive foundation)..tu ce marca folosesti?:**
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika058558, la data 2010-05-09 18:43:39Giordani Gold (Adaptive foundation)..tu ce marca folosesti?:**

eu am, dar nu prea folosesc,daca folosesc totusi,nu mult
Am I supposed to put my life on hold because you don't know how to act and you don't know where your life is going?i am not sure i see you again I'll be alright na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey goodbye I'm so over it, I've been there and back na na na na hey, na na na na hey, hey hey hey Goodbye my lover. Goodbye my friend.